документiв в базi
550558
Подiлитися 
Актуальні новини вiд   < 11.01.2018  >

Урядом затверджена Методика розрахунку вартості послуги з медичного обслуговування

Як і зазначено у назві даної новини, Кабінет Міністрів України своєю постановою від 27.12.17 р. N 1075 затвердив Методику розрахунку вартості послуги з медичного обслуговування.

Вказана Методика визначає порядок обліку витрат закладів охорони здоров'я, які братимуть до уваги під час встановлення єдиних тарифів на медичні послуги в межах програми медичних гарантій.

Безпосередньо, Методику розрахунку вартості послуги з медичного обслуговування спрямовано на забезпечення єдиного підходу до обліку витрат у закладах охорони здоров'я та встановлення базових принципів системи розрахунку вартості медичних послуг, які фінансуватимуть за рахунок бюджетних коштів.

Згадаємо, що сама "медична реформа" запроваджена Законом України "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення" від 19.10.17 р. N 2168-VII.

Проте в обов'язковому порядку Методикою послуговуватимуться лише:

- референтні заклади охорони здоров'я - це визначені МОЗ заклади, дані аналізу витрат яких будуть використовувати для розрахунку єдиних тарифів на медпослуги в межах програми медичних гарантій;

- МОЗ - під час розроблення пропозицій щодо єдиних тарифів на медпослуги.

Всі інші заклади охорони здоров'я можуть застосовувати Методику як інструмент поліпшення внутрішнього управління витратами.

Методика вступила в дію 01.01.2018 р.

________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

04 січня 2018 року (Скоро набере чинності Закон України "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення")

04 травня 2017 року (Допомога на лікування та медичне обслуговування)

16 листопада 2017 року (Що змінилося для медиків після затвердження нового класифікатора професій?!)