документiв в базi
531987
Користуйтесь переважно розширеним пошуком. Це підвищує якість пошукової видачі. Докладніше "Як шукати" тут.
Подiлитися 

Органи державної влади iнформують

17.11.17

ФОП, яким призначено пенсію за вислугу років і не є пенсіонерами за віком і зобов’язані нараховувати та сплачувати ЄСВ на загальних підставах.

17.11.17

Час відпочинку — це встановлений законодавством час, протягом якого працівники вільні від виконання трудових обов'язків і який вони можуть використовувати на власний розсуд.

16.11.17

Громадяни, які у минулому році переобладнали власне авто із використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу мають право включити до податкової знижки суму фактично сплачених коштів.

16.11.17

В ході розслідування нещасних випадків комісія з розслідування встановлює осіб, які допустили порушення вимог законодавства з охорони праці.

15.11.17

Здійснюючи торгівлю вживаними товарами слід використовувати належним чином зареєстровані реєстратори розрахункових операцій.

15.11.17

Якщо загальна площа майна яке надається в оренду, не перевищує норми, встановлені п.п.3 п.291.5 ст.291 ПКУ, то такий ФОП, що здійснює діяльність з надання в оренду власної нерухомості, має право перебувати на спрощеній системі оподаткування.

14.11.17

Пільга починає застосовуватися до обраної земельної ділянки з базового податкового (звітного) періоду, у якому подано таку заяву.

14.11.17

Одночасного виконання роботи за основним місцем роботи та за сумісництвом бути не може, оскільки сумісництвом вважається робота, що виконується у вільний від основної роботи час.

13.11.17

Отриманий дохід фізичною особою за межами України, не є базою нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

13.11.17

Якщо об’єкт житлової нерухомості визнано згідно з рішенням сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади аварійним, то такий об’єкт не оподатковується податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

10.11.17

Облікові картки громадян віком до 16 років або неповнолітніх осіб, які ще не отримали паспорта, подаються одним із батьків за наявності свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує особу одного із батьків.

10.11.17

Згідно з МКУ громадянам дозволяється ввезення на митну територію України товари, в тому числі і харчові продукти, сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 500 євро та сумарна вага яких не перевищує 50 кг без декларування.

09.11.17

Пільга починає застосовуватися до обраної земельної ділянки з базового податкового (звітного) періоду, у якому подано таку заяву.

09.11.17

Фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.

08.11.17

Об’єкти нерухомості, розташовані на тимчасово окупованій території, які перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, не є об’єктом оподаткування податком на нерухомість.

наверх