документiв в базi
550558
Подiлитися 
Актуальні новини вiд   < 19.07.2018  >

До паспортів можна буде внести інформацію щодо донорства

Як і повідомлялося раніше - починаючи із наступного 2019 року вступить в дію Закон України "Про застосування трансплантації анатомічних матеріалів людині" N 2427-VIII. Яким вносяться зміни до Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України "Про затвердження положень про паспорт громадянина України та про паспорт громадянина України для виїзду за кордон".

Цими змінами передбачається, що на прохання громадянина до паспорта може бути внесено на підставі відповідних документів дані про згоду або незгоду на посмертне донорство анатомічних матеріалів.

За нововведеннями, донором може бути лише дієздатна людина лише за наявності його добровільної та усвідомленої згоди на донорство анатомічних матеріалів, наданої у письмовому вигляді.

Одночасно із цим, донором НЕ можуть бути вагітні, психічно хворі люди, особи, які утримуються у місцях позбавлення волі, особи без громадянства та іноземці, які незаконно перебувають в Україні.

________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

18 липня 2018 року (За грати за незаконну трансплантацію органів!)

18 травня 2018 року (Трансплантація органів тепер законна!?)

02 травня 2018 року (Деякі питання проведення міжнародного моніторингового дослідження якості вищої медичної освіти у 2018 році)

26 квітня 2018 року (Порядок надання первинної медичної допомоги)

15 березня 2018 року (Лікар більше на дім не прийде? Талонів не буде! - Медична реформа триває. МОЗ скасувало застарілі форми первинної облікової документації.)

03 березня 2018 року (Порядок проведення медичних оглядів працівників)

11 січня 2018 року (Урядом затверджена Методика розрахунку вартості послуги з медичного обслуговування)

04 січня 2018 року (Скоро набере чинності Закон України "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення")