документiв в базi
550558
Подiлитися 
Актуальні новини вiд   < 13.06.2018 №4  >

НБУ спростив правила міжнародних грошових переказів

Нещодавно, Правлінням Національного банку України були внесені зміни до Правил здійснення за межі України та в Україні переказів фізичних осіб за поточними валютними неторгівельними операціями та їх виплати в Україні.

Про вищезазначене видана постанова Правління Національного банку України від 07.06.2018 р. N 62. Остання набуває чинності 12.06.2018 р.

Прийнятими змінами, банкам та їх клієнтам (фізичним особам-резидентам) надається можливість застосовувати сучасні комунікаційні технології Paperless під час переказів іноземної валюти.

Таким чином, клієнти банків зможуть подавати електронні копії підтвердних документів для здійснення переказів іноземної валюти за межі України з поточних рахунків в іноземній валюті. А банки зможуть створювати електронні копії підтвердних документів, поданих фізичними особами для здійснення переказу в паперовій формі, для їх подальшого зберігання.

В додаток до вказаного, фізичні особи отримують можливість за допомогою міжнародної платіжної системи ініціювати у гривні переказ в іноземній валюті за межі України, а також за рішенням відправника переказу, що ініційований із-за кордону в іноземній валюті, отримати такий переказ в Україні в гривні (тобто, у валюті, відмінній від валюти його ініціювання).

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

19 квітня 2018 року (Укрпошта отримала ліцензію НБУ і тепер може приймати участь у міжнародних платіжних системах VISA та MasterCard)

16 січня 2018 року (Державний контроль за міжнародними передачами товарів подвійного використання)

03 серпня 2017 року (Змінений порядок розрахунку та міжбанківського переказу коштів)