документiв в базi
550558
Подiлитися 
Актуальні новини вiд   < 06.09.2017 №2  >

Нововведення у Правилах реєстрації місця проживання щодо статистичного обліку

Кабінет міністрів України постановою від 30 серпня 2017 р. N 665 вніс зміни до своєї постанови від 2 березня 2016 р. N 207. Змінами безпосередньо передбачено отримання Державною службою статистики безпосередньо від органів реєстрації необхідної інформації у знеособленому вигляді про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб.

Урядові зміни ухвалені з метою більш повного врахування інформації щодо міграційного руху населення, яка є невід'ємним елементом для розрахунку чисельності населення України та її адміністративно-територіальних одиниць.

Саму ж Постанову розроблено Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Державною службою статистики України у співпраці з Державною міграційною службою України.

Нагадаємо, що адміністративні дані щодо зміни місця проживання є одним із джерел розрахунку (оцінки) чисельності населення та його складу. В тому числі, дані реєстрів територіальних громад також можуть використовуватися з науковою метою за умови їх знеособлення.

Процесуально, прийняття Кабінетом Міністрів України даних змін, надасть можливість забезпечити належний рівень формування даних щодо кількісних та якісних характеристик населення для цілей управління та оцінки міграційних процесів населення України.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

21 лютого 2017 року (Порядок знятися з обліку в контролюючих органах ФОП, якщо місцем проживання останньої є Луганськ, Донецьк тощо (тимчасово окупована територія або територія проведення АТО)

24 листопада 2016 року (щодо соціальної підтримки дітей та сімей на районному або місцевому рівні)