документiв в базi
550558
Подiлитися 
Актуальні новини вiд   < 12.06.2018 №5  >

Нова форма посвідки на тимчасове проживання

Вже з 1 червня запроваджена видача біометричних посвідок на постійне та тимчасове проживання для іноземців. Відтепер, така посвідка видається у вигляді ID-картки. Кабінет Міністрів України своєю постановою від 25 квітня 2018 р. N 321 затвердив Зразок бланка посвідки на постійне проживання з безконтактним електронним носієм (додаток 1 до Постанови N 321), технічний опис бланка (додаток 2 до Постанови N 321) та Порядок оформлення, видачі, обміну, скасування, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсною та знищення посвідки на постійне проживання.

В свою чергу, посвідка на постійне проживання, що не містить безконтактного електронного носія, оформлена та видана на підставі документів, поданих до 1 червня 2018 року, буде чинною протягом строку, на який її було видано.

До безконтактного електронного носія вноситься інформація, яка зазначена на лицьовому та зворотному боці посвідки, біометричні дані, параметри особи - відцифрований образ обличчя, відцифрований підпис особи. А також дані щодо забезпечення захисту інформації, що внесена до безконтактного електронного носія, відповідно до вимог Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус".

Текст з обох боків бланка посвідки друкується українською та англійською мовами фарбою чорного кольору, що стає невидимою під дією джерела інфрачервоного опромінення.

_______________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

07 травня 2018 року (До уваги НЕрезидентів! Тепер іноземці зможуть отримати посвідку-картку на постійне проживання.)

01 лютого 2018 року (Порядок реєстрації ФОП іноземцями спрощено)

07 вересня 2017 року (Порядок оподаткування спадщини отриманої нерезидентом від резидента)

14 квітня 2017 року (Державна фіскальна служба України про оподаткування платежів за оренду сервера у нерезидента України)

17 березня 2017 року (Застосування норм податкового законодавства при оподаткуванні доходів нерезидента від передачі в оренду нерухомого майна)