документiв в базi
548957
Подiлитися 
Актуальні новини вiд   < 04.01.2018 №2  >

Земельний податок у 2018-му

До Податкового кодексу України, також були внесені деякі зміни та доповнення в розрізі земельного оподаткування.

Земельний податок є прийнятою нормою, за якою Державна фіскальна служба на своєму веб сайті зобов'язанна розміщувати зведену інформацію про розмір та дату встановлення ставок місцевих податків та зборів та НГО на відповідних територіях.

Також встановлено, що якщо податковий орган у визначений Податковим кодексом України строк не направив фізичній особі повідомлення-рішення на сплату земельного податку, така фізична особа звільняється від відповідальності за несвоєчасну сплату податкового зобов’язання.

Встановлена фіксована ставка земельного податку для земель залізниць і ГМК.

Прийнята норма, відповідно до якої при визначенні бази оподаткування земельним податком, коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки за 2018 рік застосовується із значенням 1.

Додатково скасовані обмеження застосування пільги до однієї ділянки із сплати земельного податку фізичним особам;

Встановлено, що до 1 лютого 2018 року центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, направляє в електронній формі інформацію про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, яка проведена станом на зазначену дату, до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику. А центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, в свою чергу, оприлюднює її на своєму офіційному веб-сайті.

_________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

03 січня 2018 року (В Україні продовжений мораторій на продаж землі)

30 серпня 2017 року (Облік плати за землю, яку сплачує кооператив, що управляє будинком)