2016-03-24 | 2016-09-05 |
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ
НАКАЗ
24.03.2016 N 227
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
18 квітня 2016 р. за N 591/28721
Про затвердження Інструкції про порядок застосування
Положення про проходження військової
служби (навчання) військовослужбовцями
Державної служби спеціального зв'язку та
захисту інформації України
Відповідно до частини другої статті 15 Закону України "Про Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України", з метою подальшого удосконалення роботи щодо організації виконання Положення про проходження військової служби (навчання) військовослужбовцями Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, затвердженого Указом Президента України від 31 липня 2015 року N 463, наказую:
1. Затвердити Інструкцію про порядок застосування Положення про проходження військової служби (навчання) військовослужбовцями Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, що додається.
2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 19 грудня 2013 року N 673 "Про затвердження Інструкції про порядок застосування Положення про проходження служби в Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації особами рядового і начальницького складу", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 15 січня 2014 року за N 59/24836.
3. Керівникам структурних підрозділів Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, її територіальних органів, Головного управління урядового фельд’єгерського зв’язку Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, підрозділів урядового фельд’єгерського зв’язку, територіальних підрозділів, закладів, установ і організацій Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України забезпечити неухильне виконання вимог Інструкції, затвердженої цим наказом.
4. Директору Департаменту кадрового забезпечення Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту кадрового забезпечення Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.
6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
Голова Служби генерал-майор Держспецзв’язку Л.О. Євдоченко
Затверджено
Наказ Адміністрації
Державної служби спеціального зв’язку
та захисту інформації України
24.03.2016 N 227
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
18 квітня 2016 р. за N 591/28721
Інструкція
про порядок застосування Положення
про проходження військової служби (навчання)
військовослужбовцями Державної служби спеціального зв’язку
та захисту інформації України
І. Загальні положення
1. Ця Інструкція встановлює механізм реалізації вимог Положення про проходження військової служби (навчання) військовослужбовцями Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, затвердженого Указом Президента України від 31 липня 2015 року N 463 (далі - Положення).
2. У цій Інструкції терміни вживаються в таких значеннях:
зарахування військовослужбовців у розпорядження відповідних начальників - визначення тимчасового службового стану цих осіб як таких, що тимчасово виконують обов’язки військової служби без призначення на посади;
обхідний лист - документ, що підтверджує відсутність будь-яких заборгованостей у військовослужбовця, який звільняє посаду, перед структурними підрозділами Адміністрації Держспецзв’язку чи підрозділами Держспецзв’язку;
підрозділ кадрового забезпечення - Департамент кадрового забезпечення Адміністрації Держспецзв’язку (далі - ДКЗ), підрозділи або посадові особи, які здійснюють кадрове забезпечення в підрозділах Держспецзв’язку;
підрозділи Держспецзв’язку - територіальні органи Адміністрації Держспецзв’язку, територіальні підрозділи, Головне управління урядового фельд’єгерського зв’язку, підрозділи урядового фельд’єгерського зв’язку, заклади, установи і організації Держспецзв’язку.
3. Вимоги Положення до підлеглих військовослужбовців застосовуються рішеннями начальників, яким таке право надано відповідно до чинного законодавства.
У разі тимчасової відсутності зазначених начальників рішення з питань проходження військової служби приймаються особами, на яких відповідно до письмового наказу покладено тимчасове виконання обов’язків за цими посадами.
4. Рішення щодо встановлення, зміни або припинення правових відносин військовослужбовців з державою, зокрема зарахування їх до списків особового складу Держспецзв’язку або виключення з таких списків, укладення та припинення (розірвання) контракту, продовження його строку, присвоєння та позбавлення військових звань, пониження та поновлення у військових званнях, призначення на посади та звільнення з посад, переміщення по службі, прийняття та звільнення з військової служби, залишення на військовій службі понад граничний вік перебування на військовій службі, оформлюються наказами про особовий склад.
Рішення щодо застосування заохочень оформляються наказами про заохочення, накладення дисциплінарних стягнень - наказами про стягнення, надання відпустки або відкликання з відпустки - наказами про відпустки, направлення у службові відрядження - наказами про відрядження.
Накази про особовий склад, про заохочення, про стягнення, про відпустки та про відрядження підписуються: в Адміністрації Держспецзв’язку - Головою Держспецзв’язку або особою, яка тимчасово виконує його обов’язки, у підрозділах Держспецзв’язку - начальниками цих підрозділів або особами, які тимчасово виконують їх обов’язки.
Проекти цих наказів готують підрозділи кадрового забезпечення.
5. Військовослужбовці звертаються до старших начальників відповідно до статті 14 Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України, затвердженого Законом України від 24 березня 1999 року N 548-XIV (далі - Статут внутрішньої служби).
Письмове звернення військовослужбовця до старшого начальника складається у формі рапорту, який є службовим документом і складається власноруч.
У тексті рапорту вживаються такі слова: повідомляю, прошу, подаю, доповідаю тощо. Суть питання викладається стисло з посиланням на відповідні факти, джерела та норми законодавства. До рапорту (у разі необхідності) можуть додаватися документи, які обґрунтовують (підтверджують) інформацію, викладену у рапорті.
Мотивовані рапорти щодо вступу (без відриву від військової служби) на навчання (у тому числі на отримання післядипломної освіти) у вищих військових навчальних закладах, навчальному закладі Держспецзв’язку, відповідних закладах підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації військовослужбовців подаються в Адміністрації Держспецзв’язку на ім’я Голови Держспецзв’язку або особи, яка тимчасово виконує його обов’язки, в підрозділах Держспецзв’язку - на ім’я начальника цього підрозділу або особи, яка тимчасово виконує його обов’язки, за умови, що військовослужбовці, які прийняті на військову службу за контрактом осіб офіцерського складу, після здобуття базової або повної вищої освіти за державним замовленням прослужили строк служби, який дорівнює часу їхнього навчання для здобуття попередньої вищої освіти.
6. Рапорти (щодо призначення на посади, переміщення по службі, звільнення з військової служби, зарахування у розпорядження, присвоєння військових звань, залишення на службі понад граничний вік) доповідаються Голові Держспецзв’язку або особі, яка тимчасово виконує його обов’язки, начальнику підрозділу Держспецзв’язку або особі, яка тимчасово виконує його обов’язки, через підрозділи кадрового забезпечення.
7. Загальний строк розгляду рапортів усіма посадовими особами становить до 30 календарних днів (з дати отримання).
Рапорт вважається вирішеним, якщо розглянуто всі порушені в ньому клопотання і з приводу їх вжито необхідних заходів або надано вичерпні відповіді.
Рішення (у вигляді резолюції на рапорті) щодо викладених у рапорті клопотань доводиться до відома військовослужбовця, який його подав.
ІІ. Прийняття на військову службу
(навчання) за контрактом
1. Військовослужбовець не пізніше ніж за три місяці до закінчення строку дії чинного контракту про проходження військової служби повинен подати у порядку підпорядкування рапорт на ім’я начальника, який має право підписання контракту відповідно до пункту 17 Положення, з проханням про укладання нового контракту.
2. У разі позитивного рішення за рапортом щодо продовження військової служби за новим контрактом підрозділ кадрового забезпечення вживає заходів щодо укладення з військовослужбовцем нового контракту.
Якщо військовослужбовець у вказаний термін не повідомив начальника, який має право підписання контракту, про намір укладати новий контракт про проходження військової служби, він підлягає звільненню з військової служби у зв’язку із закінченням строку контракту без подання рапорту.
3. У разі відсутності позитивного рішення за результатами розгляду рапорту щодо продовження військової служби за новим контрактом безпосередній начальник не пізніше ніж за два місяці до закінчення дії чинного контракту про проходження військової служби повинен попередити військовослужбовця про намір не укладати з ним новий контракт про проходження військової служби та провести з військовослужбовцем, який подав рапорт, індивідуальну бесіду відповідно до абзацу другого пункту 152 Положення, а підрозділ кадрового забезпечення - вжити заходів щодо звільнення військовослужбовця з військової служби у зв’язку із закінченням строку контракту.
У разі невиконання цієї вимоги військовослужбовцю не може бути відмовлено в укладенні нового контракту про проходження військової служби.
ІІІ. Військові звання
1. Особам, які приймаються на військову службу до Адміністрації Держспецзв’язку, військові звання присвоюються на підставі рішення Голови Держспецзв’язку або особи, яка тимчасово виконує його обов’язки.
Особам, які приймаються на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського і старшинського складу в підрозділи Держспецзв’язку, військові звання присвоюються на підставі рішення начальника підрозділу Держспецзв’язку.
Особам, які приймаються на військову службу за контрактом осіб офіцерського складу в підрозділи Держспецзв’язку, присвоєння первинного військового звання та відповідного військового звання в порядку переатестації здійснюється на підставі наказу начальника підрозділу Держспецзв’язку про прийняття на військову службу за контрактом осіб офіцерського складу. При цьому до ДКЗ додатково надається копія диплома (копія документа, що підтверджує наявність відповідного спеціального звання або класного чину) особи, яка приймається на військову службу за контрактом осіб офіцерського складу.
Присвоєння первинного військового звання офіцерського складу випускникам навчального закладу Держспецзв’язку здійснюється на підставі наказу про закінчення навчання.
Курсантам навчального закладу Держспецзв’язку військові звання рядового, сержантського і старшинського складу присвоюються на підставі рапортів відповідних начальників за рішенням начальника навчального закладу Держспецзв’язку.
Зазначені рапорти перевіряються підрозділом кадрового забезпечення щодо правильності відомостей, викладених у рапорті.
2. Подання до присвоєння чергового військового звання (додаток 1) готується безпосереднім начальником військовослужбовця. Посадовою особою підрозділу кадрового забезпечення на підставі матеріалів особової справи військовослужбовця проводиться перевірка відповідності внесених у подання даних.
3. Подання до присвоєння військового звання достроково, вищого на один ступінь від звання, передбаченого за займаною посадою, пониження у військовому званні або поновлення у військовому званні (додаток 2) підписується безпосереднім начальником і начальником структурного підрозділу Адміністрації Держспецзв’язку чи підрозділу Держспецзв’язку та надсилається до ДКЗ для доповіді Голові Держспецзв’язку або особі, яка тимчасово виконує його обов’язки, та його заступникам відповідно до розподілу функціональних обов’язків.
У разі пониження або поновлення у військовому званні військовослужбовців сержантського і старшинського складу подання підписується безпосереднім начальником та начальником підрозділу Держспецзв’язку.
Посадовою особою підрозділу кадрового забезпечення на підставі матеріалів особової справи військовослужбовця проводиться перевірка відповідності внесених у подання даних.
4. Підставою для проведення колегії Адміністрації Держспецзв’язку щодо розгляду питання про присвоєння чергового військового звання у порядку заохочення достроково, вищого на один ступінь від звання, передбаченого за займаною посадою, є рапорт, який готується керівником структурного підрозділу Адміністрації Держспецзв’язку чи начальником підрозділу Держспецзв’язку, погоджується заступником Голови Держспецзв’язку відповідно до розподілу функціональних обов’язків і через ДКЗ доповідається Голові Держспецзв’язку або особі, яка тимчасово виконує його обов’язки.
5. Накази щодо присвоєння чергових військових звань військовослужбовцям молодшого і старшого офіцерського складу підписуються Головою Держспецзв’язку або особою, яка тимчасово виконує його обов’язки, двічі на місяць.
Подання до присвоєння чергового військового звання військовослужбовцям молодшого чи старшого офіцерського складу повинні надходити до ДКЗ для опрацювання не пізніше ніж за місяць до закінчення встановленого строку перебування військовослужбовця молодшого чи старшого офіцерського складу у відповідному військовому званні.
ДКЗ у проекті наказу зазначає день, з якого військовослужбовцям молодшого чи старшого офіцерського складу присвоюється чергове військове звання, з дотриманням строків вислуги у військовому званні, визначених пунктом 45 Положення.
6. Накази щодо присвоєння військових звань (поновлення у попередньому військовому званні) доводяться відповідними начальниками до відома військовослужбовців на шикуваннях особового складу, урочистих заходах, службових нарадах тощо.
7. Розрахунок дати присвоєння чергового військового звання військовослужбовцям молодшого чи старшого офіцерського складу, які до зарахування на службу до Держспецзв’язку перебували у військовому званні в запасі, здійснюється відповідно до розрахунку дати присвоєння чергового військового звання військовослужбовцям молодшого чи старшого офіцерського складу, які певний час до їх зарахування на службу до Держспецзв’язку перебували у військовому званні в запасі, наведеного в додатку 3 до цієї Інструкції.
8. Військовослужбовцям, звільненим з військової служби, але не виключеним зі списків особового складу, чергові військові звання присвоюються з урахуванням вимог Положення за посадою, яку вони займали перед звільненням з військової служби.
9. Військові звання особам офіцерського складу, визначеним пунктом 40 Положення, присвоюються одночасно з призначенням на відповідну посаду (звільненням із посади).
ІV. Призначення на посади та переміщення по службі,
зарахування у розпорядження начальників
1. Військовослужбовці призначаються на посади, що передбачені штатом (штатним розписом) Адміністрації Держспецзв’язку, підрозділу Держспецзв’язку, наказом про особовий склад на підставі подання до призначення (додаток 4), яке готується безпосереднім начальником. Посадовою особою підрозділу кадрового забезпечення на підставі матеріалів особової справи військовослужбовця здійснюється перевірка відповідності внесених у подання даних.
При розгляді питання щодо призначення на посаду оцінюються компетентність військовослужбовця, результативність виконання службових завдань, рівень знань і навичок, ділові якості, відповідність кваліфікаційним вимогам, передбаченим за посадою.
У поданні до призначення осіб офіцерського складу на вищі посади обов’язково зазначається перебування військовослужбовця у резерві офіцерського складу для призначення на вищі посади.
2. Подання до призначення військовослужбовців на вищі посади в Адміністрації Держспецзв’язку, на посади в підрозділах Держспецзв’язку, за якими штатом (штатним розписом) передбачено військове звання "полковник", через ДКЗ надаються Голові Держспецзв’язку або особі, яка тимчасово виконує його обов’язки, або його заступникам відповідно до розподілу функціональних обов’язків.
3. Курсанти навчального закладу Держспецзв’язку призначаються на посади на підставі рапортів відповідних начальників, погоджених з підрозділом кадрового забезпечення.
4. У разі виявлення військовослужбовцем бажання щодо переведення його до іншого структурного підрозділу Адміністрації Держспецзв’язку або підрозділу Держспецзв’язку він звертається з відповідним рапортом на ім’я Голови Держспецзв’язку або особи, яка тимчасово виконує його обов’язки, у порядку, визначеному пунктами 5, 6 розділу I цієї Інструкції.
5. Призначення військовослужбовців на посади в інші структурні підрозділи Адміністрації Держспецзв’язку або інші підрозділи Держспецзв’язку здійснюється за рішенням Голови Держспецзв’язку або особи, яка тимчасово виконує його обов’язки.
6. У разі позитивного рішення Голови Держспецзв’язку або особи, яка тимчасово виконує його обов’язки, щодо призначення військовослужбовця на посаду в іншому підрозділі Держспецзв’язку йому видається обхідний лист (додаток 5), а рапорт і подання до призначення, підготовлене підрозділом, до якого його планують призначити, надсилається до ДКЗ для видання відповідного наказу.
7. Призначення військовослужбовців на нижчі посади за рахунок вищих посад допускається за посадами одного фахового спрямування.
Призначення на нижчі посади за рахунок вищих відбувається з обов’язковим дотриманням ієрархії статусів посад при збереженні функціонального призначення посади військовослужбовця. Наприклад: на посаду спеціаліста - за рахунок посади провідного або головного спеціаліста; на посаду провідного спеціаліста - за рахунок посади головного спеціаліста; на посаду інженера II категорії - за рахунок посади інженера I категорії або старшого інженера; на посаду інженера I категорії - за рахунок посади старшого інженера.
Призначення військовослужбовців на посади за рахунок вищих керівних посад забороняється.
8. В Адміністрації та підрозділах Держспецзв’язку щороку до 01 грудня формується резерв офіцерського складу для призначення на вищі посади (додаток 6). При формуванні резерву обов’язково передбачається заміщення керівних посад.
9. Військовослужбовець, який виявив бажання займатися в позаслужбовий час іншою оплачуваною діяльністю - викладацькою, науковою і творчою діяльністю, медичною практикою, інструкторською та суддівською практикою зі спорту, в порядку, визначеному пунктом 5 розділу I цієї Інструкції, інформує про це відповідних начальників рапортом, у якому зазначаються передбачувані посада, місце, час виконання обов’язків та функції за профілем діяльності.
До рапорту додається клопотання керівника закладу, підприємства, установи, організації, де передбачається оплачувана діяльність за сумісництвом.
10. У разі призначення військовослужбовця на нижчу посаду в порядку накладення дисциплінарного стягнення начальник, який наклав таке стягнення, або за його дорученням інша особа в присутності посадової особи підрозділу кадрового забезпечення доводить зміст наказу до відома військовослужбовця, що засвідчується його підписом.
У разі відмови військовослужбовця ознайомитися з наказом і засвідчити це особистим підписом складається відповідний акт.
11. Підставою для зарахування військовослужбовця у розпорядження начальника у зв’язку зі скороченням штатів або проведенням організаційних заходів є зміна організаційно-штатної побудови підрозділу, скорочення штатних посад, перерозподіл функціональних обов’язків та наявних сил у зв’язку зі зміною покладених завдань, прийняття Головою Держспецзв’язку або особою, яка тимчасово виконує його обов’язки, управлінських рішень щодо підвищення ефективності виконання службових завдань на окремих напрямах діяльності підрозділу шляхом переміщення військовослужбовця.
12. Службові обов’язки військовослужбовців, зарахованих у розпорядження, усунутих від виконання службових обов’язків, відсторонених від виконання службових повноважень або відсторонених від посади, визначаються та доводяться до їх відома керівниками, у розпорядження яких вони зараховані.
V. Атестування
1. Для проведення атестування військовослужбовців у структурних підрозділах Адміністрації Держспецзв’язку та підрозділах Держспецзв’язку створюються атестаційні комісії. Склад зазначених комісій затверджується відповідно Головою Держспецзв’язку або особою, яка тимчасово виконує його обов’язки, начальником підрозділу Держспецзв’язку.
2. Атестаційна комісія Адміністрації Держспецзв’язку проводить атестування керівників структурних підрозділів Адміністрації Держспецзв’язку, їх заступників, керівників підрозділів Держспецзв’язку і їх заступників.
У разі необхідності об’єктивного оцінювання професійного рівня, ділових та моральних якостей військовослужбовців, вирішення питання щодо їх добору, розстановки, виховання і вдосконалення підготовки, визначення відповідності посаді та перспективи службового використання атестаційною комісією Адміністрації Держспецзв’язку за рішенням Голови Держспецзв’язку або особи, яка тимчасово виконує його обов’язки, може бути проведено атестування інших військовослужбовців.
Атестаційні комісії структурних підрозділів Адміністрації Держспецзв’язку та підрозділів Держспецзв’язку проводять атестування військовослужбовців цих підрозділів, за винятком осіб, зазначених у абзаці першому цього пункту.
3. Атестування військовослужбовців проводиться один раз на 5 років.
У разі необхідності об’єктивного оцінювання професійного рівня, ділових та моральних якостей військовослужбовців, вирішення питання щодо їх добору, розстановки, виховання і вдосконалення підготовки, визначення відповідності посаді та перспективи службового використання за рішенням Голови Держспецзв’язку або особи, яка тимчасово виконує його обов’язки, може бути проведено позачергове атестування.
Атестування військовослужбовців не проводиться у разі:
перебування на посаді(ах) в структурному підрозділі Адміністрації Держспецзв’язку або на посаді(ах) в підрозділі Держспецзв’язку менше ніж один рік;
перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами, відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, по догляду за дитиною у разі, коли дитина потребує домашнього догляду, - на період, визначений у медичному висновку, але не більш як до досягнення дитиною шестирічного віку, а в разі, коли дитина хвора на цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), - до досягнення дитиною шістнадцятирічного віку (атестування проводиться не раніше ніж через один рік після початку виконання службових обов’язків; строк перебування у зазначених відпустках не зараховується до періоду атестування);
перебування у довготерміновому відрядженні (атестування проводиться не раніше ніж через рік після закінчення відрядження).
Не підлягають атестуванню військовослужбовці, які подали рапорти на звільнення, а також ті, які звільняються у зв’язку з досягненням граничного віку перебування на військовій службі.
Щороку до 01 грудня підрозділами кадрового забезпечення розробляються плани проведення атестування військовослужбовців на наступний рік, які затверджуються Головою Держспецзв’язку чи начальниками підрозділів Держспецзв’язку.
4. На військовослужбовців, які підлягають атестуванню, складаються атестаційні листи (додаток 7).
Атестаційні листи складають безпосередні начальники або прямі начальники із числа осіб офіцерського складу.
Посадовою особою підрозділу кадрового забезпечення на підставі матеріалів особової справи військовослужбовця проводиться перевірка відповідності внесених у атестаційні листи даних.
5. Начальники, які складають атестаційні листи, зобов’язані оцінити рівень професійної підготовки, ділові та моральні якості військовослужбовця, який атестується.
При цьому необхідно проаналізувати і оцінити виконання посадових обов’язків, рівень професійної та спеціальної підготовки, а також конкретні показники роботи військовослужбовця, який атестується, стан справ у підрозділі, яким він керує, або на ділянці роботи, за яку відповідає.
Начальники, які атестують своїх підлеглих, відповідають за об’єктивність та обґрунтованість викладених у атестаційних листах висновків і рекомендацій.
6. Атестаційні комісії зобов’язані ретельно опрацювати атестаційні листи, підтвердити наявність зазначених у цих листах рівня професійної підготовки, ділових і моральних якостей військовослужбовця, який атестується, надати висновки і рекомендації.
За рішенням атестаційної комісії на засідання можуть запрошуватися як військовослужбовці, що атестуються, так і їхні начальники.
Атестаційний лист військовослужбовця, який містить інформацію щодо невідповідності займаній посаді чи суттєвих недоліків у службовій діяльності, розглядається на засіданні атестаційної комісії за обов’язкової присутності військовослужбовця та його начальника.
7. За результатами роботи атестаційної комісії складається протокол, до якого вносяться висновки і рекомендації щодо атестованого військовослужбовця. Протокол підписується головою, членами і секретарем атестаційної комісії. З протоколу висновки і рекомендації за результатами атестування військовослужбовця переносяться до його атестаційного листа із зазначенням номера і дати протоколу.
8. З висновками і рекомендаціями, занесеними до атестаційного листа, військовослужбовця ознайомлює його безпосередній начальник у десятиденний строк з дати атестування. Атестований військовослужбовець підписує атестаційний лист із зазначенням дати ознайомлення з результатами атестування.
Військовослужбовців, які перебувають у відрядженні, відпустці або на лікуванні, ознайомлюють з висновками і рекомендаціями, занесеними до атестаційного листа, одразу після повернення із відрядження, відпустки або лікування.
9. Атестаційні листи на військовослужбовців, які атестовані атестаційною комісією Адміністрації Держспецзв’язку, затверджує Голова Держспецзв’язку або особа, яка тимчасово виконує його обов’язки; які атестовані атестаційною комісією структурного підрозділу Адміністрації Держспецзв’язку, - начальник цього підрозділу або особа, яка тимчасово виконує його обов’язки; які атестовані атестаційною комісією підрозділу Держспецзв’язку, - начальник цього підрозділу або особа, яка тимчасово виконує його обов’язки.
Атестаційний лист затверджується після ознайомлення військовослужбовця з результатами та висновками атестування.
10. Військовослужбовець може подати в установленому порядку не пізніше 30 календарних днів з дня ознайомлення з результатами та висновками атестування скаргу про порушення порядку атестації та необ’єктивність комісії. Рішення за скаргою приймається у місячний строк. Це рішення може бути оскаржене військовослужбовцем в установленому порядку. У разі визнання скарги обґрунтованою до атестаційного листа військовослужбовця вносяться відповідні зміни або проводиться його повторне атестування.
11. У період між атестуванням проводиться щорічне оцінювання виконання військовослужбовцем посадових обов’язків.
Щорічне оцінювання проводиться безпосереднім начальником військовослужбовця, при цьому визначається якість виконання ним завдань та обов’язків, визначених у посадових інструкціях, професійний рівень, особиста дисциплінованість.
Щорічне оцінювання проводиться у січні - лютому за підсумками минулого року.
Результати щорічного оцінювання повинні враховуватися при атестуванні військовослужбовців, розгляді питання щодо їх призначення, переміщення, заохочення, продовження строку служби за новим контрактом, залишення на службі понад граничний вік.
12. Щорічне оцінювання виконання військовослужбовцем посадових обов’язків не проводиться у разі:
навчання військовослужбовця у навчальному закладі Держспецзв’язку за денною формою навчання;
перебування на посаді(ах) в структурному підрозділі Адміністрації Держспецзв’язку або на посаді(ах) в підрозділі Держспецзв’язку менше одного року;
перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами, відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, по догляду за дитиною у разі, коли дитина потребує домашнього догляду, - на період, визначений у медичному висновку, але не більш як до досягнення дитиною шестирічного віку, а в разі, коли дитина хвора на цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), - до досягнення дитиною шістнадцятирічного віку (оцінювання проводиться не раніше ніж через один рік після початку виконання службових обов’язків);
перебування у довготерміновому відрядженні (оцінювання проводиться не раніше ніж через рік після закінчення відрядження).
13. За результатами щорічного оцінювання військовослужбовців складається лист щорічного оцінювання (додаток 8).
До листа щорічного оцінювання заносяться дані щодо військовослужбовця та викладаються відомості щодо його діяльності впродовж року. Службова діяльність оцінюється як "відмінно", "добре", "задовільно", "незадовільно".
Лист щорічного оцінювання затверджується керівником структурного підрозділу Адміністрації Держспецзв’язку, начальником підрозділу Держспецзв’язку. Лист щорічного оцінювання керівників структурних підрозділів Адміністрації Держспецзв’язку та начальників підрозділів Держспецзв’язку затверджується Головою Держспецзв’язку або його заступниками згідно з розподілом повноважень.
Із затвердженим листом щорічного оцінювання безпосередній начальник ознайомлює військовослужбовця у десятиденний строк з дня оцінювання, що засвідчується підписом із зазначенням дати ознайомлення з результатами щорічного оцінювання. Лист щорічного оцінювання передається до підрозділів кадрового забезпечення для долучення до матеріалів особової справи.
VI. Відпустки
1. У структурних підрозділах Адміністрації Держспецзв’язку і підрозділах Держспецзв’язку щороку до 01 грудня складаються й затверджуються графіки щорічних чергових відпусток військовослужбовців на наступний рік.
Графік щорічних чергових відпусток для:
заступників Голови Держспецзв’язку, начальників структурних підрозділів Адміністрації Держспецзв’язку, начальників підрозділів Держспецзв’язку складається ДКЗ і затверджується Головою Держспецзв’язку або особою, яка тимчасово виконує його обов’язки;
військовослужбовців структурного підрозділу Адміністрації Держспецзв’язку складається заступником начальника цього підрозділу (у разі його відсутності - особою, визначеною начальником підрозділу) і затверджується його начальником;
військовослужбовців підрозділу Держспецзв’язку складається заступником начальника цього підрозділу і затверджується його начальником.
Після затвердження з графіками щорічних відпусток протягом 15 днів ознайомлюють військовослужбовців, що вони засвідчують особистими підписами.
2. Курсантам (слухачам) навчального закладу Держспецзв’язку канікулярні відпустки надаються у терміни, визначені графіком-календарем навчального процесу, який затверджується наказом про організацію та контроль навчального процесу на поточний навчальний рік.
3. У разі прийняття (переведення) на військову службу до підрозділу нового військовослужбовця до графіка щорічних відпусток вносяться відповідні зміни.
4. Щорічні відпустки військовослужбовцям надаються рівномірно протягом усього календарного року з дотриманням вимог щодо забезпечення надійного функціонування підрозділу, підтримання його мобілізаційної готовності.
Не допускається одночасне перебування у відпустці більше 30 відсотків наявної чисельності особового складу структурного підрозділу Адміністрації Держспецзв’язку чи підрозділу Держспецзв’язку, а також одночасне перебування у відпустці начальника підрозділу і його заступника.
5. У разі службової необхідності або через сімейні обставини військовослужбовця допускається перенесення щорічної відпустки, передбаченої графіком (або невикористаної її частини), на інший період протягом календарного року з дозволу начальника, який затвердив графік відпусток, або (як виняток) на перший квартал наступного року з дозволу Голови Держспецзв’язку або особи, яка тимчасово виконує його обов’язки. У разі необхідності такого перенесення військовослужбовець подає обґрунтований рапорт на ім’я відповідного начальника та необхідні документи.
6. Щорічні відпустки надаються відповідно до графіка щорічних відпусток та оформляються підрозділом кадрового забезпечення шляхом видання наказу про відпустки на підставі рапорту (додаток 9), погодженого з начальником, який затвердив графік відпусток, та особою, відповідальною за кадрове забезпечення підрозділу.
У рапорті зазначаються дата початку відпустки, її тривалість, коли передбачена відпустка за графіком, місце проведення відпустки. У випадку поділу відпустки на дві частини вказується, яку частину надати.
7. При вибутті військовослужбовця у відпустку підрозділом кадрового забезпечення йому оформляється та видається відпускний квиток (додаток 10).
Порядок обліку військовослужбовців, які перебувають у відпустці, визначено додатком 2 до Статуту гарнізонної та вартової служб Збройних Сил України, затвердженого Законом України від 24 березня 1999 року N 550-XIV.
8. Рішення щодо відкликання зі щорічних основних відпусток військовослужбовців Держспецзв’язку приймається Головою Держспецзв’язку або особою, яка тимчасово виконує його обов’язки.
Відкликання військовослужбовців зі щорічних основних відпусток оформляється наказом про відпустки, який готується на підставі рапорту начальника підрозділу Держспецзв’язку або керівника структурного підрозділу Адміністрації Держспецзв’язку, в якому зазначаються підстава відкликання військовослужбовця з відпустки і тривалість невикористаної частини відпустки у календарних днях.
Доведення до відома військовослужбовця наказу про відкликання з відпустки покладається на начальника підрозділу Держспецзв’язку або керівника структурного підрозділу Адміністрації Держспецзв’язку.
9. Військовослужбовець, який перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку або у відпустці по догляду за дитиною у разі, коли дитина потребує домашнього догляду, - на період, визначений у медичному висновку, але не більш як до досягнення дитиною шестирічного віку, а в разі, коли дитина хвора на цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), - до досягнення дитиною шістнадцятирічного віку, має право розпочати виконання службових обов’язків до закінчення строку відпустки. Про достроковий вихід на службу з відпустки по догляду за дитиною ця особа повинна за 15 календарних днів повідомити відповідним рапортом начальника, до повноважень якого належить прийняття на військову службу або призначення на посаду.
10. Відпустка за сімейними обставинами та з інших поважних причин зі збереженням грошового забезпечення надається військовослужбовцю у разі:
1) укладення ним шлюбу - тривалістю до 10 календарних днів;
2) тяжкого стану здоров’я або смерті рідних по крові або по шлюбу:
а) дружини (чоловіка), батька (матері), вітчима (мачухи), сина (дочки), пасинка (падчірки), рідного брата (рідної сестри) військовослужбовця, батька (матері) подружжя або особи, на вихованні якої перебував військовослужбовець, - тривалістю до 7 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду до місця проведення відпустки та назад;
б) інших рідних - тривалістю до 3 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду до місця проведення відпустки та назад;
3) пожежі або іншого стихійного лиха, яке спіткало сім’ю військовослужбовця або осіб, зазначених у підпункті 2 цього пункту, - тривалістю до 10 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду до місця проведення відпустки та назад;
4) інших виняткових випадків, коли присутність військовослужбовця в сім’ї необхідна, за рішенням Голови Держспецзв’язку, або особи, яка тимчасово виконує його обов’язки, начальника підрозділу Держспецзв’язку - тривалістю до 3 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду до місця проведення відпустки та назад. Така відпустка може надаватися один раз протягом календарного року.
Тривалість відпусток за сімейними обставинами та з інших поважних причин зі збереженням грошового забезпечення не може перевищувати 15 календарних днів протягом календарного року.
11. При наданні військовослужбовцям відпусток за сімейними обставинами та з інших поважних причин час, необхідний для проїзду до місця проведення відпустки та назад, обчислюється згідно з розкладом руху того виду транспорту (з урахуванням пересадок), яким військовослужбовець прямує у відпустку та назад.
При прямуванні у відпустку особистим транспортом час на дорогу до місця проведення відпустки та назад обчислюється з урахуванням розкладу руху автомобільного транспорту.
При проведенні відпустки у декількох пунктах військовослужбовцю надається час для проїзду від місця служби до одного з цих пунктів (за бажанням військовослужбовця) та назад.
12. Для отримання відпустки за сімейними обставинами та з інших поважних причин військовослужбовець через свого безпосереднього начальника подає рапорт з відповідним обґрунтуванням причини надання та кількості календарних днів відпустки, а також часу, необхідного для проїзду до місця проведення відпустки і назад. До рапорту додаються документи, які підтверджують необхідність надання такої відпустки. У виняткових випадках документи можуть бути надані пізніше.
Рапорт подається в Адміністрації Держспецзв’язку - на ім’я Голови Держспецзв’язку або особи, яка тимчасово виконує його обов’язки, в підрозділі Держспецзв’язку - на ім’я начальника цього підрозділу або особи, яка тимчасово виконує його обов’язки. Начальники підрозділів Держспецзв’язку подають рапорт на ім’я Голови Держспецзв’язку або особи, яка тимчасово виконує його обов’язки.
У разі необхідності негайного надання відпустки рапорт може бути поданий із застосуванням технічних засобів передачі інформації.
13. Надання відпустки за сімейними обставинами та з інших поважних причин оформляється підрозділом кадрового забезпечення шляхом підготовки проекту наказу про відпустку на підставі позитивного рішення за рапортом військовослужбовця.
VII. Залишення на військовій службі понад граничний вік
перебування на військовій службі
1. Клопотання щодо залишення на військовій службі понад граничний вік порушується безпосередньо військовослужбовцем до 01 жовтня року, що передує року досягнення ним граничного віку перебування на військовій службі, шляхом подання начальнику, визначеному пунктом 133 Положення, відповідного рапорту.
На підставі цього рапорту підрозділ кадрового забезпечення видає військовослужбовцю направлення для проходження військово-лікарської комісії з метою з’ясування стану здоров’я щодо можливості подальшого проходження військової служби.
Висновки військово-лікарської комісії надаються до підрозділу кадрового забезпечення не пізніше 20 листопада року, що передує року досягнення військовослужбовцем граничного віку перебування на військовій службі.
2. Військовослужбовцям, стосовно яких не прийнято позитивного рішення про залишення на військовій службі або які за результатами висновку військово-лікарської комісії визнані непридатними або обмежено придатними до військової служби, безпосереднім начальником оголошується рішення про їх подальше звільнення з військової служби.
VIIІ. Звільнення з військової служби
1. Військовослужбовці, які прийняли рішення звільнитися з військової служби за наявності підстав, передбачених пунктами "а", "б", "в", "д", "з", "к" та "м" частини шостої статті 26 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу", подають рапорт про звільнення на ім’я начальника, визначеного пунктом 142 Положення.
У рапорті зазначаються підстава звільнення та бажання щодо проходження медичного огляду. У разі невикористання військовослужбовцем щорічних основної та додаткової відпусток в рапорті також порушується клопотання щодо виплати грошової компенсації за всі невикористані дні щорічної основної відпустки, а також дні додаткової відпустки, у тому числі військовослужбовцями-жінками, які мають дітей.
Погоджений відповідним начальником рапорт про звільнення військовослужбовця передається до підрозділу кадрового забезпечення для підготовки подання до звільнення зі служби (додаток 11).
Після отримання підрозділом кадрового забезпечення рапорту про звільнення військовослужбовцю видається обхідний лист та за необхідності направлення на медичне обстеження військово-лікарською комісією.
2. Щороку до 20 листопада структурні підрозділи Адміністрації Держспецзв’язку подають до ДКЗ персональні списки військовослужбовців, які досягають граничного віку перебування на військовій службі у наступному році та підлягають звільненню з військової служби, а також тих, які мають право та виявили бажання звільнитися зі служби у наступному році, для внесення їх до плану звільнення військовослужбовців Адміністрації Держспецзв’язку (далі - План звільнення), а підрозділи Держспецзв’язку - затверджені їх начальниками Плани звільнення (додаток 12).
Начальники підрозділів Держспецзв’язку включаються до Плану звільнення військовослужбовців Адміністрації Держспецзв’язку.
3. У разі звільнення військовослужбовця з військової служби за пунктом "ж" частини шостої статті 26 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" начальник, який наклав стягнення, або за його дорученням інша особа в присутності посадової особи підрозділу кадрового забезпечення і безпосереднього начальника доводить зміст наказу до відома військовослужбовця, що засвідчується особистим підписом військовослужбовця.
4. Військовослужбовець, який звільняється у зв’язку з досягненням граничного віку перебування на військовій службі, виключається зі списків особового складу Держспецзв’язку в день досягнення граничного віку, за винятком випадків, передбачених абзацом четвертим пункту 163 Положення.
5. Стосовно тих військовослужбовців, які при звільненні мають право на пенсійне забезпечення згідно із Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", складається розрахунок вислуги років військової служби для призначення пенсії (додаток 13).
ІX. Порядок прийняття і здавання посади
1. Військовослужбовець приймає і здає посаду на підставі наказу або рішення відповідного начальника.
Військовослужбовець, який здає посаду, повинен здати визначеній відповідним начальником посадовій особі (особам) усі отримані для виконання своїх службових обов’язків матеріальні цінності, зброю, техніку, засоби, документи, особисту номерну металеву печатку, підписати обхідний лист і передати його до підрозділу кадрового забезпечення.
2. Прийняття і здавання посади начальником підрозділу Держспецзв’язку здійснюються відповідно до статей 62-64 Статуту внутрішньої служби.
Акти, зазначені у статті 62 Статуту внутрішньої служби, разом з інвентаризаційними відомостями подаються до Адміністрації Держспецзв’язку у двох примірниках.
Після їх опрацювання структурними підрозділами Адміністрації Держспецзв’язку акти подаються для затвердження Голові Держспецзв’язку або особі, яка тимчасово виконує його обов’язки.
3. Для прийняття і здавання посади особою, яка виконує обов’язки, пов’язані зі зберіганням (використанням) матеріальних цінностей, або обов’язки, пов’язані з господарським, матеріально-технічним забезпеченням підрозділу Держспецзв’язку, наказом начальника підрозділу Держспецзв’язку або особи, яка тимчасово виконує його обов’язки, для проведення інвентаризації призначається інвентаризаційна комісія.
За результатами проведеної інвентаризації складаються інвентаризаційні відомості (акти інвентаризації) та акти про прийняття і здавання посади, які подаються на затвердження начальнику підрозділу Держспецзв’язку або особі, яка тимчасово виконує його обов’язки.
4. Прийняття і здавання посад начальниками фінансового (бухгалтерського), режимно-секретного підрозділів Адміністрації Держспецзв’язку чи підрозділів Держспецзв’язку (особою, яка виконує обов’язки головного бухгалтера чи обов’язки щодо забезпечення режиму секретності в підрозділі Держспецзв’язку) здійснюються відповідно до чинного законодавства.
5. Прийняття і здавання посади проводиться без порушення функціонування та розпорядку дня структурного підрозділу Адміністрації Держспецзв’язку чи підрозділу Держспецзв’язку.
Директор Департаменту кадрового забезпечення
Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку
та захисту інформації України полковник
Ю.В. Печенюк
Додаток 1
до Інструкції про порядок застосування
Положення про проходження військової служби (навчання)
військовослужбовцями Державної служби спеціального зв’язку
та захисту інформації України
(пункт 2 розділу ІІІ)
Подання
до присвоєння чергового військового звання
Подання до присвоєння чергового військового звання (Додаток 1) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".
Додаток 2
до Інструкції про порядок застосування
Положення про проходження військової служби (навчання)
військовослужбовцями Державної служби спеціального зв’язку
та захисту інформації України
(пункт 3 розділу ІІІ)
Подання
Подання (Додаток 2) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".
Додаток 3
до Інструкції про порядок застосування
Положення про проходження військової служби (навчання)
військовослужбовцями Державної служби спеціального зв’язку
та захисту інформації України
(пункт 7 розділу ІІІ)
Розрахунок
дати присвоєння чергового військового звання військовослужбовцям
офіцерського складу Держспецзв’язку, які певний час до їх зарахування на службу
до Держспецзв’язку перебували у військовому званні в запасі
Розрахунок дати присвоєння чергового військового звання військовослужбовцям... (Додаток 3) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".
Додаток 4
до Інструкції про порядок застосування
Положення про проходження військової служби (навчання)
військовослужбовцями Державної служби спеціального зв’язку
та захисту інформації України
(пункт 1 розділу IV)
Подання
до призначення
Подання до призначення (Додаток 4) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".
Додаток 5
до Інструкції про порядок застосування
Положення про проходження військової служби (навчання)
військовослужбовцями Державної служби спеціального зв’язку
та захисту інформації України
(пункт 6 розділу IV)
Обхідний лист
Обхідний лист (Додаток 5) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".
Додаток 6
до Інструкції про порядок застосування
Положення про проходження військової служби (навчання)
військовослужбовцями Державної служби спеціального зв’язку
та захисту інформації України
(пункт 8 розділу IV)
ЗАТВЕРДЖУЮ _________________________________ (посада, військове звання, ________________________________ підпис, ініціали та прізвище) _________________________________ "____" ______________ 20____ року |
Резерв
офіцерського складу для призначення на вищі посади
______________________________________________________________________,
(назва підрозділу)
N з/п | Військове звання, прізвище, ім’я та по батькові, займана посада та з якого часу займає | Дата народження | Освіта (який навчальний заклад і коли закінчив, освітній ступінь) | Висновок (висновки) за результатами останнього атестування (щорічного оцінювання) | На яку посаду планується призначення | Особа, відповідальна за роботу з кандидатом | Відмітка про призначення на посаду або виключення з резерву та підстава |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
Начальник підрозділу
кадрового забезпечення
(або посадова особа, яка здійснює
кадрове забезпечення підрозділу)
_____________________________________________________________________________________
(військове звання, підпис, ініціали та прізвище)
"______" _______________ 20_____ року
__________
Примітка.
У резерві офіцерського складу для призначення на вищі посади (далі - Резерв) зазначаються: військове звання військовослужбовця; прізвище, ім’я та по батькові військовослужбовця; повна назва посади, яку військовослужбовець займає, з якого часу (число, місяць, рік); дата народження військовослужбовця (число, місяць, рік); освіта, який навчальний заклад закінчив і коли (рік закінчення), освітній ступінь; висновки та рекомендації за попереднім атестуванням (якщо атестування військовослужбовця не проводилось, зазначаються результати останнього щорічного оцінювання). До Резерву включаються найбільш підготовлені та досвідчені військовослужбовці, здатні за особистими діловими якостями та рівнем фахової підготовки виконувати службові обов’язки за вищими посадами. Керівники всіх рівнів повинні вживати заходів щодо підбору та роботи з кандидатами для включення до Резерву, при цьому обов’язково має бути передбачено резервування керівних посад. У колонці 7 зазначається особа, яка відповідає за підготовку кандидата, включеного до резерву, для якісного виконання обов’язків за вищою посадою. У Резерві прізвища військовослужбовців розміщуються за військовими званнями, починаючи з вищого, за алфавітом.
Приклад заповнення:
N з/п | Військове звання, прізвище, ім’я, по батькові, займана посада, з якого часу займає | Дата народження | Освіта (який навчальний заклад і коли закінчив, освітній ступінь) | Висновок (висновки) за результатами останнього атестування (щорічного оцінювання) | На яку посаду планується призначення | Особа, відповідальна за роботу з кандидатом | Відмітка про призначення на посаду або виключення з резерву та підстава |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
1 | Полковник БОЙКО Сергій Іванович, викладач факультету N 2 |
05.02.1975 | Вища, НТУУ "КПІ" у 2002 році, НАДУ при Президентові України у 2013 році, магістр | Займаній посаді відповідає, доцільно включити до резерву офіцерського складу для призначення на вищі посади | Старший викладач факультету N 2 | Полковник Петренко М.І. | Призначений, наказ Голови Держспецзв’язку від 25.09.2015 N 28-ос |
Резерв підписується начальником підрозділу кадрового забезпечення або посадовою особою, яка здійснює кадрове забезпечення підрозділу, і затверджується в Адміністрації Держспецзв’язку - Головою Держспецзв’язку, в підрозділах Держспецзв’язку - начальниками цих підрозділів.
Додаток 7
до Інструкції про порядок застосування
Положення про проходження військової служби (навчання)
військовослужбовцями Державної служби спеціального зв’язку
та захисту інформації України
(пункт 4 розділу V)
Атестаційний лист
Атестаційний лист (Додаток 7) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".
Додаток 8
до Інструкції про порядок застосування
Положення про проходження військової служби (навчання)
військовослужбовцями Державної служби спеціального зв’язку
та захисту інформації України
(пункт 13 розділу V)
Лист
щорічного оцінювання
Лист щорічного оцінювання (Додаток 8) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".
Додаток 9
до Інструкції про порядок застосування
Положення про проходження військової служби (навчання)
військовослужбовцями Державної служби спеціального зв’язку
та захисту інформації України
(пункт 6 розділу VI)
Рапорт
Рапорт (Додаток 9) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".
Додаток 10
до Інструкції про порядок застосування
Положення про проходження військової служби (навчання)
військовослужбовцями Державної служби спеціального зв’язку
та захисту інформації України
(пункт 7 розділу VI)
Відпускний квиток
Відпускний квиток (Додаток 10) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".
Додаток 11
до Інструкції про порядок застосування
Положення про проходження військової служби (навчання)
військовослужбовцями Державної служби спеціального зв’язку
та захисту інформації України
(пункт 1 розділу VIII)
Подання
до звільнення зі служби
Подання до звільнення зі служби (Додаток 11) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".
Додаток 12
до Інструкції про порядок застосування
Положення про проходження військової служби (навчання)
військовослужбовцями Державної служби спеціального зв’язку
та захисту інформації України
(пункт 2 розділу VIII)
ЗАТВЕРДЖУЮ _________________________________ (посада, військове звання, ________________________________ підпис, ініціали та прізвище) _________________________________ "____" ______________ 20____ року |
План
звільнення військовослужбовців
______________________________________________________________________,
(назва підрозділу)
які досягають граничного віку перебування на службі у 20__ році та підлягають звільненню зі служби, а також які мають право та виявили бажання звільнитися зі служби у 20_____ році
N з/п | Військове звання, прізвище, ім’я та по батькові, посада, яку займає | Дата народження | Вислуга років станом на 01.01.20 __ : календарна, пільгова, навчання у вищому навчальному закладі, загальна, страховий стаж, загальний страховий стаж | Місяць звільнення | Позначка про звільнення (чий наказ, його номер і дата) |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
Начальник підрозділу
кадрового забезпечення
(посадова особа, яка здійснює
кадрове забезпечення підрозділу)
_____________________________________________________________________________________
(військове звання, підпис, ініціали та прізвище)
"______" _______________ 20_____ року
Начальник підрозділу кадрового забезпечення (посадова особа, яка здійснює кадрове забезпечення підрозділу)
__________
Примітка.
У Плані звільнення прізвища військовослужбовців розміщуються за місяцями, військовими званнями, починаючи з вищого, і за алфавітом. Плани звільнення підписуються начальником підрозділу кадрового забезпечення або посадовою особою, яка здійснює кадрове забезпечення підрозділу, і затверджуються в Адміністрації Держспецзв’язку Головою Держспецзв’язку, в підрозділах Держспецзв’язку - начальниками цих підрозділів. Вислуга років (графа 4) обчислюється підрозділом кадрового забезпечення.
Приклад заповнення:
N з/п | Військове звання, прізвище, ім’я та по батькові, посада, яку займає | Дата народження | Вислуга років станом на 01.01.2015 : календарна, пільгова, навчання у вищому навчальному закладі, загальна, страховий стаж, загальний страховий стаж | Місяць звільнення | Позначка про звільнення (чий наказ, номер і дата) |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
1 | Полковник БОЙКО Сергій Іванович, заступник начальника факультету N 2 |
05.02.1967 | Календарна: 18 р. 03 м. 14 д.; пільгова: 00 р. 07 м. 05 д.; навчання: 02 р. 06 м. 00 д.; загальна: 21 р. 04 м. 19 д. |
Січень | Звільнений, наказ Голови Дерпжспецзв’язку від 22.01.2015N 26-ос |
Додаток 13
до Інструкції про порядок застосування
Положення про проходження військової служби (навчання)
військовослужбовцями Державної служби спеціального зв’язку
та захисту інформації України
(пункт 5 розділу VIII)
Розрахунок
вислуги років для призначення пенсії
Розрахунок вислуги років для призначення пенсії (Додаток 13) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".