2012-03-21 | 2012-10-24 | 2015-03-18 |
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 21 березня 2012 р. N 350
Київ
Про затвердження Державної цільової
соціальної програми протидії торгівлі
людьми на період до 2015 року
Відповідно до підпункту "а" пункту 3 частини першої статті 6 Закону України "Про протидію торгівлі людьми" Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Затвердити Державну цільову соціальну програму протидії торгівлі людьми на період до 2015 року (далі - Програма), що додається.
2. Міністерству економічного розвитку і торгівлі включати щороку за поданням Міністерства соціальної політики визначені Програмою завдання, заходи та показники до відповідних розділів проекту Державної програми економічного і соціального розвитку України на відповідний рік.
3. Рекомендувати Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям передбачати під час складання проектів місцевих бюджетів на відповідний рік кошти, необхідні для здійснення заходів Програми.
4. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям надсилати кожного півріччя до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом, Міністерству соціальної політики інформацію про стан виконання Програми для її узагальнення та подання до 1 березня Кабінетові Міністрів України.
Прем'єр-міністр України М.АЗАРОВ
Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 21 березня 2012 р. N 350
Державна цільова соціальна програма
протидії торгівлі людьми на період до 2015 року
Мета Програми
Метою Програми є запобігання торгівлі людьми, підвищення ефективності переслідування осіб, які вчиняють пов’язані з нею злочини або сприяють їх вчиненню, а також захист прав осіб, що постраждали від торгівлі людьми, та надання їм допомоги.
Шляхи і способи розв’язання проблеми
Можливі два варіанти розв’язання проблеми торгівлі людьми та надання допомоги і захисту особам, що постраждали від неї.
Перший варіант полягає у розв’язанні проблеми торгівлі людьми шляхом здійснення системних заходів державними установами за рахунок бюджетних коштів. Недоліком зазначеного варіанта є те, що для його реалізації необхідні бюджетні кошти у значному обсязі.
Другий, оптимальний варіант передбачає налагодження співпраці державних установ з громадськими організаціями, зокрема впровадження ефективного механізму взаємодії у сфері протидії торгівлі людьми, за такими напрямами, як:
організація інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення, спрямованої на запобігання потраплянню в ситуації, пов’язані з торгівлею людьми;
підвищення професійного рівня спеціалістів, які надають допомогу особам, що постраждали від торгівлі людьми, здійснюють їх реабілітацію та соціальну реінтеграцію;
проведення постійного моніторингу ефективності заходів, спрямованих на протидію торгівлі людьми;
підвищення якості надання послуг особам, що постраждали від торгівлі людьми, зокрема шляхом впровадження стандартів надання соціальних послуг таким особам.
Прогнозні обсяги та джерела фінансування Програми наведені у додатку 1.
Завдання і заходи
Завдання і заходи з виконання Програми наведені у додатку 2.
Очікувані результати, ефективність Програми
Виконання Програми дасть змогу:
підвищити ефективність взаємодії органів державної влади, міжнародних, громадських організацій та інших юридичних осіб у сфері протидії торгівлі людьми;
збільшити кількість виявлених злочинів у зазначеній сфері та випадків притягнення до відповідальності осіб, причетних до їх скоєння;
забезпечити надання щороку комплексу послуг більш як 1200 особам, що постраждали від торгівлі людьми;
підвищити рівень обізнаності населення у сфері протидії торгівлі людьми;
підвищити професійний рівень спеціалістів, які надають допомогу особам, що постраждали від торгівлі людьми, здійснюють їх реабілітацію та соціальну реінтеграцію.
Показники ефективності здійснення заходів Програми визначаються за результатами моніторингу її виконання.
Очікувані результати виконання Програми наведені в додатку 3.
Обсяги та джерела фінансування
Фінансування Програми планується здійснювати за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, а також інших джерел.
Орієнтовний обсяг фінансування Програми становить 7393,184 тис. гривень.
Обсяг фінансування Програми уточнюється щороку під час складання проектів державного та місцевих бюджетів на відповідний рік з урахуванням їх реальних можливостей.
Додаток 1
до Програми
Паспорт
Державної цільової соціальної програми протидії
торгівлі людьми на період до 2015 року
1. Концепція Програми схвалена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2012 р. N 90 (Офіційний вісник України, 2012 р., N 14, ст. 518).
2. Програма затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2012 р. N 350.
3. Державний замовник-координатор - Мінсоцполітики.
4. Керівник Програми - Віце-прем’єр-міністр України - Міністр соціальної політики.
5. Відповідальні за виконання Програми - Мінсоцполітики, МВС, МЗС, МОЗ, МОНмолодьспорт, Мінкультури, Мін’юст, Держстат, Держкомтелерадіо, Мінекономрозвитку, Мінінфраструктури, Генеральна прокуратура України (за згодою), Адміністрація Держприкордонслужби, СБУ, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, громадські та міжнародні організації (за згодою).
6. Строк виконання Програми - 2013-2015 роки.
7. Прогнозні обсяги та джерела фінансування
Джерела фінансування | Обсяг фінансування, тис. гривень | У тому числі за роками | ||
2013 | 2014 | 2015 | ||
Державний бюджет | 2996,616 | 1003,505 | 845,427 | 1147,684 |
Місцеві бюджети | 1514,833 | 473,479 | 504,476 | 536,878 |
Інші джерела | 2881,735 | 914,119 | 959,817 | 1007,799 |
Усього | 7393,184 | 2391,103 | 2309,72 | 2692,361 |
Додаток 2
до Програми
Завдання і заходи
з виконання Державної цільової соціальної
програми протидії торгівлі людьми
на період до 2015 року
Найменування завдання | Найменування показника | Значення показника | Найменування заходу | Відповідальні за виконання | Джерела фінансування (державний, місцевий бюджет, інші) | Прогнозний обсяг фінансових ресурсів для виконання завдань, тис. гривень | У тому числі за роками | ||||||
усього | у тому числі за роками | 2013 | 2014 | 2015 | |||||||||
2013 | 2014 | 2015 | |||||||||||
1. Удосконалення законодавства та управління у сфері протидії торгівлі людьми | кількість проведених засідань відповідної ради | 12 | 4 | 4 | 4 | 1) забезпечення діяльності Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми і регіональних координаційних рад з питань протидії торгівлі людьми | Мінсоцполітики, МВС, МЗС, МОНмолодь-спорт, Мінкультури, Мін’юст, Держстат, Держкомтелерадіо, Мінекономрозвитку, Мінінфраструктури, Адміністрація Держприкордонслужби, СБУ, громадські та міжнародні організації (за згодою), Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації | ||||||
кількість підготовлених доповідей | 3 | 1 | 1 | 1 | 2) здійснення контролю за дотриманням міжнародних домовленостей у сфері протидії торгівлі людьми та підготовка щорічної доповіді з питань протидії торгівлі людьми | Мінсоцполітики, МВС, МЗС, МОНмолодь-спорт, Мінкультури, Мін’юст, Держстат, Держкомтелерадіо, Мінекономрозвитку, Мінінфраструктури, Адміністрація Держприкордонслужби, СБУ, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська | державний бюджет | 259,372 | 82,275 | 86,389 | 90,708 | ||
та Севастопольська міські держадміністрації, громадські та міжнародні організації (за згодою) | |||||||||||||
кількість прийнятих нормативно-правових актів у сфері протидії торгівлі людьми | 3) реалізація положень Закону України "Про протидію торгівлі людьми" шляхом прийняття підзаконних нормативно-правових актів | Мінсоцполітики, МВС, МОНмолодьспорт, МЗС, Мін’юст, Держстат, Держкомтелерадіо, Мінекономрозвитку, Мінкультури, Адміністрація Держприкордонслужби, СБУ, Генеральна прокуратура України (за згодою), Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, громадські та міжнародні організації (за згодою) | |||||||||||
4) розроблення і впровадження механізму залучення громадських організацій до надання соціальних та інших послуг | Мінсоцполітики, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, громадські та міжнародні організації (за згодою) | ||||||||||||
кількість розроблених стандартів | 5) затвердження та впровадження стандартів надання соціальних послуг особам, що постраждали від торгівлі людьми | Мінсоцполітики | |||||||||||
Разом за завданням 1 | державний бюджет | 259,372 | 82,275 | 86,389 | 90,708 | ||||||||
2. Проведення перевірки діяльності закладів, у яких надається допомога особам, що постраждали від торгівлі людьми | кількість заходів | 3 | 1 | 1 | 1 | моніторинг діяльності зазначених закладів | Мінсоцполітики, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, громадські та міжнародні організації (за згодою) | ||||||
Разом за завданням 2 | |||||||||||||
3. Створення єдиної системи моніторингу у сфері протидії торгівлі людьми та оцінки ефективності заходів, що здійснюються на національному та регіональному рівні | кількість звітів | 3 | 1 | 1 | 1 | 1) розроблення та впровадження адміністративної звітності у сфері протидії торгівлі людьми | Мінсоцполітики, МОНмолодьспорт, МВС, МЗС, Адміністрація Держприкордонслужби, СБУ, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, громадські та міжнародні організації (за згодою) | ||||||
кількість заходів у рамках моніторингу діяльності суб’єктів у сфері протидії торгівлі людьми | 3 | 1 | 1 | 1 | 2) формування системи моніторингу діяльності суб’єктів у сфері протидії торгівлі людьми | Мінсоцполітики, МОНмолодьспорт, МВС, МЗС, Адміністрація Держприкордонслужби, СБУ, Рада міністрів Автономної Республіки | -"- | 446,965 | 141,781 | 148,87 | 156,314 | ||
Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, громадські та міжнародні організації (за згодою) | |||||||||||||
кількість проведених перевірок у регіонах | 12 | 4 | 4 | 4 | 3) контроль за здійсненням заходів у сфері протидії торгівлі людьми | Мінсоцполітики, МВС, МОНмолодьспорт, Мін’юст, Адміністрація Держприкордонслужби, СБУ, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, громадські та міжнародні організації (за згодою) | державний бюджет | 86,652 | 27,487 | 28,861 | 30,304 | ||
кількість проведених досліджень | 2 | 1 | 4) проведення досліджень з метою виявлення нових викликів і тенденцій у сфері протидії торгівлі людьми | Мінсоцполітики, МВС | -"- | 148,846 | 148,846 | ||||||
кількість проведених опитувань | 3 | 1 | 1 | 1 | 5) проведення опитування з метою визначення рівня обізнаності різних груп населення з питань торгівлі людьми | Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації | місцеві бюджети | 14,409 | 4,571 | 4,799 | 5,039 | ||
Разом за завданням 3 | державний бюджет | 682,463 | 169,268 | 326,577 | 186,618 | ||||||||
місцеві бюджети | 14,409 | 4,571 | 4,799 | 5,039 | |||||||||
4. Підвищення професійного рівня працівників органів державної влади, які здійснюють повноваження у сфері протидії торгівлі людьми, надання допомоги особам, що постраждали від торгівлі людьми | кількість підготовлених спеціалістів | 324 | 108 | 108 | 108 | забезпечення підвищення професійного рівня: працівників органів державної влади, які здійснюють повноваження у сфері протидії торгівлі людьми | МВС, Адміністрація Держприкордонслужби, СБУ | державний бюджет | 893,881 | 283,547 | 297,724 | 312,61 | |
Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації | місцеві бюджети | 95,46 | 30,281 | 31,795 | 33,384 | ||||||||
-"- | 324 | 108 | 108 | 108 | працівників соціальних служб | Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації | -"- | 275,164 | 87,284 | 91,649 | 96,231 | ||
-"- | 90 | 30 | 30 | 30 | інших спеціалістів, професійна діяльність яких пов’язана з наданням | Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, | -"- | 374,922 | 116,414 | 124,996 | 133,512 | ||
допомоги особам, що належать до групи ризику або постраждали від торгівлі людьми | громадські та міжнародні організації (за згодою) | інші джерела | 129,681 | 41,136 | 43,193 | 45,352 | |||||||
Разом за завданням 4 | державний бюджет | 893,881 | 283,547 | 297,724 | 312,61 | ||||||||
місцеві бюджети | 745,546 | 233,979 | 248,44 | 263,127 | |||||||||
інші джерела | 129,681 | 41,136 | 43,193 | 45,352 | |||||||||
5. Запобігання торгівлі людьми, її первинна профілактика | кількість інформаційно-просвітницьких заходів | 3 | 1 | 1 | 1 | 1) підвищення рівня обізнаності населення щодо сучасних проявів торгівлі людьми, а також засобів і методів, що використовуються торгівцями людьми | Мінсоцполітики, Держкомтелерадіо, МВС, МЗС, МОНмолодьспорт, Мінкультури, Адміністрація Держприкордонслужби, СБУ | державний бюджет | 1007,112 | 433,64 | 95,384 | 478,088 | |
(вироблення та розповсюдження соціальної реклами, виготовлення буклетів, плакатів тощо) | Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, громадські та міжнародні організації (за згодою) | місцеві бюджети | 630,602 | 195,509 | 209,844 | 225,249 | |||||||
кількість осіб, залучених до здійснення заходів з первинної профілактики торгівлі людьми | Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Мінсоцполітики, МОНмолодьспорт, МВС, МЗС, Адміністрація Держприкордонслужби, СБУ, громадські та міжнародні організації (за згодою) | -"- | 11,901 | 3,775 | 3,964 | 4,162 | |||||||
частка залученої молоді, відсотків | 2) залучення молоді до проведення інформаційних і культурно-просвітницьких заходів | МОНмолодьспорт, МВС, МЗС, Мінсоцполітики, СБУ, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, громадські та міжнародні організації (за згодою) | |||||||||||
кількість програм підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації | 3) включення до програм підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади і посадових осіб місцевого самоврядування питань протидії торгівлі людьми | Нацдержслужба, Мінсоцполітики, МОНмолодьспорт, МВС, МЗС, Адміністрація Держприкордонслужби, СБУ, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації | |||||||||||
кількість інформаційно-просвітницьких кампаній | 2 | 1 | 1 | 4) проведення інформаційно-роз’яснювальної та просвітницької роботи у сфері трудової міграції | Мінсоцполітики, Держкомтелерадіо | державний бюджет | 80,674 | 39,353 | 41,321 | ||||
2 | 1 | 1 | 5) проведення інформаційних кампаній з питань зайнятості в Україні та за кордоном, безпечної і регульованої трудової міграції, прав працівників - мігрантів | Мінсоцполітики, МВС, МЗС, Держкомтелерадіо, Адміністрація Держприкордонслужби | -"- | 73,114 | 38,339 | ||||||
кількість навчальних програм | 6) проведення за участю дітей, учнівської та студентської молоді і їх батьків профілактичних та просвітницьких заходів щодо протидії торгівлі людьми | МОНмолодьспорт, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації | |||||||||||
Разом за завданням 5 | державний бюджет | 1160,9 | 468,415 | 134,737 | 557,748 | ||||||||
місцеві бюджети | 642,503 | 199,284 | 213,808 | 229,411 | |||||||||
6. Профілактика торгівлі людьми серед представників вразливих верств населення | кількість осіб | проведення роз’яснювальної роботи з: дітьми працівників- мігрантів, дітьми-сиротами та іншими категоріями дітей, які потребують соціального захисту | Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, громадські та міжнародні організації (за згодою) | -"- | 24,942 | 7,912 | 8,307 | 8,723 | |||||
особами, що є батьками та опікунами | Мінсоцполітики, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, громадські та міжнародні організації (за згодою) | ||||||||||||
особами, залученими до найгірших форм праці, зокрема з тими, що надають платні сексуальні послуги | МВС, СБУ, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, громадські та міжнародні організації (за згодою) | ||||||||||||
особами, які мають намір здійснити працевлаштування за кордоном | Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, МВС, Адміністрація Держприкордонслужби, СБУ, громадські та міжнародні організації (за згодою) | місцеві бюджети | 28,817 | 9,141 | 9,598 | 10,078 | |||||||
безробітними особами | Мінсоцполітики, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, громадські та міжнародні організації (за згодою) | ||||||||||||
громадянами іноземних держав, особами без громадянства, у тому числі тими, що звернулися до державних органів України з метою отримання статусу біженця | МВС, Адміністрація Держприкордонслужби, СБУ, МЗС, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, громадські та міжнародні організації (за згодою) | ||||||||||||
Разом за завданням 6 | -"- | 53,759 | 17,053 | 17,905 | 18,801 | ||||||||
7. Забезпечення провадження на належному рівні правоохоронної діяльності у сфері протидії торгівлі людьми, здійснення правоохоронних заходів щодо осіб, які вчиняють злочини, пов’язані з торгівлею людьми, або сприяють їх вчиненню | кількість правоохоронних заходів щодо осіб, які вчиняють злочини, пов’язані з торгівлею людьми, або сприяють їх вчиненню | 1) виявлення та розкриття злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми | МВС, СБУ, Адміністрація Держприкордонслужби | ||||||||||
2) забезпечення підтримання державного обвинувачення у судових справах, пов’язаних з торгівлею людьми, та нагляду за додержанням вимог законів під час виконання судових рішень у таких справах | Генеральна прокуратура України (за згодою) | ||||||||||||
кількість виявлених організованих груп, що вчиняють злочини, пов’язані з торгівлею людьми | 3) припинення діяльності зазначених організованих груп | МВС, СБУ, Адміністрація Держприкордонслужби, Генеральна прокуратура України (за згодою) | |||||||||||
кількість осіб, яких повернуто в Україну та/або постраждалих від злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми, вчинених зазначеними організованими групами | 4) повернення в Україну осіб, що постраждали від торгівлі людьми, та/або встановлення статусу особи, що постраждала від торгівлі людьми | МВС, МЗС, Адміністрація Держприкордонслужби, СБУ, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації | |||||||||||
кількість спільних операцій | 5) співпраця з правоохоронними органами іноземних держав і міжнародними правозахисними організаціями | МВС, СБУ, Генеральна прокуратура України (за згодою), Адміністрація Держприкордонслужби | |||||||||||
кількість запитів про надання інформації | 6) обмін інформацією з правоохоронними органами іноземних держав і міжнародними правозахисними організаціями з питань переслідування осіб, які вчиняють злочини, пов’язані з торгівлею людьми, або сприяють їх вчиненню | МВС, СБУ, МЗС, Генеральна прокуратура України (за згодою), Адміністрація Держприкордонслужби | |||||||||||
кількість осіб, залучених до виконання програм захисту | 7) забезпечення безпеки осіб, що постраждали від торгівлі людьми, або свідків у рамках кримінального судочинства щодо торгівлі людьми | МВС, СБУ, Генеральна прокуратура України (за згодою) | |||||||||||
кількість перевірених підприємств, установ та організацій | 8) здійснення контролю за діяльністю підприємств, установ та організацій у сфері протидії торгівлі людьми | МВС, СБУ, Мінсоцполітики, Мінінфраструктури | |||||||||||
Разом за завданням 7 | |||||||||||||
8. Надання допомоги особам, що постраждали від торгівлі людьми | кількість осіб | 1) розроблення спеціалізованих програм підтримки осіб, що постраждали від торгівлі людьми, зокрема планів першочергових заходів | місцеві держадміністрації, громадські та міжнародні організації (за згодою) | ||||||||||
2) здійснення соціального супроводження, виконання спеціалізованих програм підтримки осіб, що постраждали від торгівлі людьми, зокрема з їх реабілітації, у тому числі: | -"- | місцеві бюджети | 29,308 | 9,296 | 9,762 | 10,25 | |||||||
інші джерела | 864,536 | 274,238 | 287,95 | 302,348 | |||||||||
надання медичної допомоги | Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, | місцеві бюджети | 22,334 | 7,084 | 7,439 | 7,811 | |||||||
МОЗ, громадські та міжнародні організації (за згодою) | інші джерела | 540,336 | 171,399 | 179,969 | 188,968 | ||||||||
проведення консультацій психолога | Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Мінсоцполітики, громадські та міжнародні організації (за згодою) | місцеві бюджети | 6,974 | 2,212 | 2,323 | 2,439 | |||||||
інші джерела | 324,2 | 102,839 | 107,981 | 113,38 | |||||||||
надання освітніх послуг | МОНмолодьспорт, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, громадські та міжнародні організації (за згодою) | -"- | 1296,806 | 411,358 | 431,926 | 453,522 | |||||||
надання послуг з працевлаштування | Мінсоцполітики, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, громадські та міжнародні організації (за згодою) | ||||||||||||
надання послуг з перебування в закладах, у яких надається допомога особам, що постраждали від торгівлі людьми | Мінсоцполітики, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, громадські та міжнародні організації (за згодою) | ||||||||||||
надання послуг дітям, що постраждали від торгівлі людьми | Мінсоцполітики, МВС, МЗС, МОНмолодь-спорт, Мінкультури, СБУ, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, громадські та міжнародні організації (за згодою) | інші джерела | 360,223 | 114,266 | 119,979 | 125,978 | |||||||
надання допомоги громадянам іноземних держав, особам без громадянства, що постраждали від торгівлі людьми | Мінсоцполітики, МВС, МЗС, МОНмолодь-спорт, Мінкультури, Адміністрація Держприкордонслужби, СБУ, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, громадські та міжнародні організації (за згодою) | -"- | 216,08 | 68,55 | 71,97 | 75,56 | |||||||
кількість виданих дозволів на імміграцію громадянам іноземних держав або особам без громадянства, що постраждали від торгівлі людьми | видача в установленому законодавством порядку дозволів на імміграцію громадянам іноземних держав або особам без громадянства, що постраждали від торгівлі людьми | ДМС, СБУ, МЗС | |||||||||||
Разом за завданням 8 | місцеві бюджети | 58,616 | 018,592 | 19,524 | 20,5 | ||||||||
інші джерела | 2737,645 | 868,412 | 911,825 | 957,408 | |||||||||
Разом за Програмою | 7393,184 | 2391,103 | 2309,72 | 2692,361 | |||||||||
у тому числі | державний бюджет | 2996,616 | 1003,505 | 845,427 | 1147,684 | ||||||||
Мінсоцполітики | 2102,735 | 719,958 | 547,703 | 835,074 | |||||||||
МВС | 893,881 | 283,547 | 297,724 | 312,61 | |||||||||
місцеві бюджети | 1514,833 | 473,479 | 504,476 | 536,878 | |||||||||
інші джерела | 2881,735 | 914,119 | 959,817 | 1007,799 |
Додаток 3
до Програми
Очікувані результати
виконання Державної цільової соціальної програми
протидії торгівлі людьми на період до 2015 року
Найменування завдання | Найменування показників виконання завдання | Одиниця виміру | Значення показників | |||
усього | у тому числі за роками | |||||
2013 | 2014 | 2015 | ||||
1. Удосконалення законодавства у сфері протидії торгівлі людьми | кількість заходів з удосконалення законодавства та управління у сфері протидії торгівлі людьми | одиниць | 15 | 5 | 5 | 5 |
2. Проведення перевірки діяльності закладів, у яких надається допомога особам, що постраждали від торгівлі людьми | кількість звітів з питань моніторингу та навчання спеціалістів, які надають допомогу особам, що постраждали від торгівлі людьми | -"- | 3 | 1 | 1 | 1 |
3. Створення єдиної системи моніторингу заходів щодо протидії торгівлі людьми, що здійснюються на національному та регіональному рівні, та оцінки їх ефективності | кількість заходів, спрямованих на створення зазначеної системи | -"- | 22 | 7 | 8 | 7 |
4. Підвищення професійного рівня працівників, які надають допомогу особам, що постраждали від торгівлі людьми, здійснюють їх реабілітацію та соціальну реінтеграцію | кількість підготовлених спеціалістів | осіб | 414 | 138 | 138 | 138 |
5. Організація первинної профілактики торгівлі людьми | кількість заходів | одиниць | 5 | 2 | 1 | 2 |
6. Забезпечення надання допомоги особам, що постраждали від торгівлі людьми | кількість осіб | осіб | 3726 | 1242 | 1242 | 1242 |