документiв в базi
550558
Подiлитися 
  2011-03-092011-11-092012-04-182012-11-122013-03-202014-11-262015-05-142016-11-092017-12-202018-07-112018-10-24  

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 9 березня 2011 р. N 247
Київ

Про затвердження Порядку використання коштів,
передбачених у державному бюджеті
Міністерству культури за деякими програмами

( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
N 1146 від 09.11.20
11 )

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України ( 2456-17 ) Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству культури за деякими програмами, що додається.

Прем'єр-міністр України М.АЗАРОВ

Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 9 березня 2011 р. N 247

Порядок
використання коштів, передбачених у державному бюджеті
Міністерству культури за деякими програмами

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству культури за програмами "Фінансова підтримка національних театрів", "Фінансова підтримка національних та державних художніх колективів, концертних і циркових організацій", "Фінансова підтримка національних творчих спілок у сфері культури і мистецтва" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Міністерство культури.

Відповідальними виконавцями бюджетних програм і одержувачами бюджетних коштів є національні театри, національні та державні художні колективи, концертні і циркові організації, національні творчі спілки та їх регіональні відділення у сфері культури і мистецтва.

3. Бюджетні кошти спрямовуються:

за програмою "Фінансова підтримка національних театрів" на забезпечення діяльності та зміцнення матеріально-технічної бази національних театрів, створення умов для безперешкодного доступу до них осіб з інвалідністю з ураженням органів зору, слуху, опорно-рухового апарату та інших маломобільних груп населення, зокрема всередині приміщень, сценічне відтворення драматичних і музичних творів вітчизняних та іноземних авторів, створення і показ вистав; ( Абзац другий пункту 3 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1146 від 09.11.2011 )

за програмою "Фінансова підтримка національних та державних художніх колективів, концертних і циркових організацій" на забезпечення статутної діяльності концертних організацій, філармонії, цирку, які мають статус національних та державних концертних і циркових організацій;

за програмою "Фінансова підтримка національних творчих спілок у сфері культури і мистецтва" на забезпечення статутної діяльності національних творчих спілок та їх регіональних відділень, фінансову підтримку музичного, хорового, оперного і симфонічного жанрів, творчості українських композиторів, хореографів, письменників, художників і фотохудожників, розвитку діяльності майстрів народного мистецтва, відродження кобзарських традицій, культурно-просвітницької діяльності.

4. Бюджетні кошти використовуються Міністерством культури у межах відповідних бюджетних призначень, встановлених законом про Державний бюджет України на відповідний рік, з урахуванням необхідності виконання узятих на облік в органах Державної казначейської служби бюджетних зобов'язань минулих років.

5. Обсяг фінансової підтримки національних театрів, національних та державних художніх колективів, концертних і циркових організацій, які мають будівлі (споруди, приміщення) для публічного показу творів театрального мистецтва, що надається для покриття поточних витрат, не забезпечених їх власними доходами, не повинен перевищувати 90 відсотків фактичного обсягу валового доходу, одержаного за підсумками року.

6. Обсяг фінансової підтримки зазначених у додатку національних та державних художніх колективів і концертних організацій, які не мають будівель (споруд, приміщень) для публічного показу і виконання творів театрального та музичного мистецтва, і тих, що забезпечують створення сприятливих умов для функціонування та розвитку творчих процесів провідних мистецьких колективів, що надається для покриття поточних витрат, не забезпечених їх власними доходами, не повинен перевищувати 98 відсотків фактичного обсягу валового доходу, одержаного за підсумками року.

7. Розрахунок для визначення обсягу фінансової підтримки подається разом з інформацією про залишки бюджетних асигнувань на реєстраційних рахунках на звітну дату щокварталу до 10 числа наступного місяця одержувачами бюджетних коштів Міністерству культури для подання Мінфіну до 10 грудня поточного року.

8. У разі зменшення бюджетних призначень Міністерством культури з метою недопущення виникнення кредиторської заборгованості на кінець року здійснюється відповідне коригування суми видатків.

9. Міністерство культури затверджує результативні показники діяльності одержувачів бюджетних коштів з поквартальною розбивкою та подає їх у двотижневий строк Мінфіну після затвердження розпису державного бюджету.

10. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

11. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Державної казначейської служби та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому Державною казначейською службою.

12. Інформацію про виконання результативних показників одержувачі бюджетних коштів надсилають у тижневий строк після закінчення кварталу Міністерству культури для її узагальнення та подання Мінфіну щокварталу і за результатами їх виконання за одинадцять місяців.

13. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

Додаток
до Порядку

                             ПЕРЕЛІК
національних та державних художніх колективів
і концертних організацій,
яким надається фінансова підтримка
з державного бюджету

     Національний заслужений академічний симфонічний оркестр

Національний будинок органної та камерної музики

Національний заслужений академічний український народний хор
імені Г.Г. Верьовки

Національний заслужений академічний ансамбль танцю імені
Павла Вірського

Національна заслужена капела бандуристів імені Г.І. Майбороди

Національна заслужена академічна капела "Думка"

Національний академічний оркестр народних інструментів

Національний ансамбль солістів "Київська камерата"

Державне підприємство "Дирекція Будинку державних художніх
колективів"

Національний академічний духовий оркестр

Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр

Національний одеський філармонійний оркестр

^ Наверх
наверх