2010-07-15 | 2010-10-14 | 2012-04-26 |
КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VI скликання
РІШЕННЯ
15.07.2010 N 1273/4711
Про затвердження Міської цільової програми
підготовки та проведення у місті Києві фінальної
частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу
Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та на виконання пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2010 N 357 "Про затвердження Державної цільової програми з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу" Київська міська рада вирішила:
1. Затвердити нову редакцію Міської цільової програми з питань підготовки та проведення у м. Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (далі - Програма) згідно з додатками 1, 2, 3.
2. Визначити Головне управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) відповідальним за реалізацію зазначеної Програми.
3. Головному управлінню з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) включати завдання з визначенням показників і заходів Програми до відповідних розділів проекту Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на відповідні роки.
4. Головному фінансовому управлінню виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) під час складання проекту бюджету міста Києва на відповідний рік передбачати з урахуванням реальних можливостей кошти для виконання визначених Програмою завдань і заходів у відповідних бюджетних програмах.
5. Головним управлінням, управлінням, іншим структурним підрозділам виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) - виконавцям Програми:
5.1. Забезпечити виконання Програми в межах загального обсягу видатків, передбачених у бюджеті міста Києва на відповідні роки.
5.2. Щоквартально (до 5 числа місяця, що настає за кінцем кварталу) надавати до Головного управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) звіти про хід виконання Програми, ефективність реалізації її завдань і заходів, досягнення проміжних цілей та ефективність використання коштів.
6. Головному управлінню з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) надавати Головному управлінню економіки та інвестицій, Головному фінансовому управлінню виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), постійній комісії Київради з питань сім'ї, молоді та спорту та постійній комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку інформацію про хід виконання Програми за перше півріччя та рік до 25 вересня та 25 березня відповідно.
7. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Київської міської ради від 31.01.2008 N 71/4543 "Про затвердження Міської цільової програми підготовки та проведення у м. Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу", беручи до уваги пункт 1 цього рішення.
8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань сім'ї, молоді та спорту та постійну комісію Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.
Київський міський голова Л.Черновецький
Додаток
до рішення Київради
15.07.2010 N 1273/4711
Міська цільова програма
підготовки та проведення у м. Києві
фінальної частини чемпіонату
Європи 2012 року з футболу
Вступ
Міська цільова програма підготовки та проведення у м. Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (далі - Програма) розроблена відповідно до завдань і заходів Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.2010 N 357, для своєчасної та якісної підготовки інфраструктури міста згідно з вимогами УЄФА та Угоди з Приймаючим містом фінального турніру чемпіонату Європи 2012 року з футболу (рішення Київради від 08.02.2007 N 61/722).
Чемпіонат Європи 2012 року з футболу, фінальна частина якого буде проведена в Україні та Польщі, потребує від кожного приймаючого міста найвищого рівня підготовки до такого масштабного заходу.
Підготовка до ЄВРО-2012 - це, в першу чергу, досконала інфраструктура міста, здатна в повній мірі задовольнити потреби не тільки жителів самого міста, а й численної кількості гостей та вболівальників, які будуть прибувати на матчі.
У 2012 році протягом трьох тижнів в Україні відбудеться 16 футбольних матчів. Згідно з тендерною заявкою проведення відкриття ЄВРО-2012 заплановано у Варшаві, а фінал - у Києві.
Мета Програми
Мета цієї Програми полягає у створенні правових, соціальних, економічних та організаційних умов для успішного проведення в місті Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (далі - чемпіонат).
Шляхи реалізації завдань і заходів
з підготовки та проведення чемпіонату
Враховуючи вимоги УЄФА, для досягнення зазначеної мети необхідно:
- вдосконалити стан об'єктів спортивної інфраструктури;
- забезпечити виконання плану розвитку аеропортів;
- привести у відповідність до Плану мобільності транспортну інфраструктуру та систему управління транспортом;
- забезпечення організації розміщення гостей міста;
- забезпечення належного рівня безпеки та правопорядку;
- підготувати відповідну медичну інфраструктуру;
- забезпечення належного рівня системи енергопостачання та комунальних послуг;
- забезпечення високого рівня туристичної інфраструктури;
- забезпечення належного рівня системи закладів харчування та торгівлі;
- забезпечення інформаційного супроводу турніру - промоційна діяльність;
- планування та організація офіційної фан-зони УЄФА ЄВРО-2012;
- забезпечити підготовку волонтерів;
- створити для вболівальників у м. Києві атмосферу футбольного свята.
Прогнозні обсяги та джерела фінансування завдань та заходів, передбачених Програмою, наведені у паспорті (додаток 1).
Спортивна інфраструктура
Одним із важливих етапів підготовки м. Києва до чемпіонату є реконструкція стадіону Національного спортивного комплексу "Олімпійський" - центральної спортивної арени країни.
Замовник будівництва: Національне агентство з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.
Генеральний проектант: "GMP Generalsplanunggesellshaft GmBH".
Підрядна організація: АТ Холдингова компанія "Київміськбуд".
Запланована кількість місць: 69004.
Термін будівництва: грудень 2008 - червень 2011 року.
Обсяги фінансування: 3266,34 млн. грн.
Для забезпечення тренувань команд - учасниць чемпіонату в місті готується 5 базових таборів:
- тренувальна база ФК "Оболонь", вул. Північна, 26;
Замовник проекту: ЗАТ "Оболонь".
Термін реалізації проекту: 2008-2009 роки.
Потужність: 5,0 тис. глядачів.
Джерела фінансування: кошти замовника.
Вартість проекту: 9,0 млн. грн.
- тренувальна база ТОВ "Футбольний клуб "Динамо" Київ", Столичне шосе, 45;
Замовник проекту: ТОВ "Футбольний клуб "Динамо" Київ".
Термін реалізації проекту: 2011 рік.
Потужність: 1,1 тис. глядачів.
Джерела фінансування: кошти замовника.
Вартість проекту: 5,0 млн. грн.
- стадіон "Динамо" ім. В. Лобановського, вул. Грушевського, 3;
Замовник проекту: ТОВ "Футбольний клуб "Динамо" Київ".
Термін реалізації проекту: 2011 рік.
Потужність: 18,0 тис. глядачів.
Джерела фінансування: кошти замовника.
Вартість проекту: 5,0 млн. грн.
- навчально-тренувальний комплекс ім. В. Баннікова, пров. Лабораторний, 7-а;
Замовник проекту: Федерація футболу України.
Термін реалізації проекту: 2011 рік.
Потужність: 1,5 тис. глядачів.
Джерела фінансування: кошти замовника.
Вартість проекту: 1,0 млн. грн.
- Олімпійський навчально-спортивний центр по Столичному шосе, 19;
Замовник проекту: Федерація футболу України.
Термін реалізації проекту: 2011 рік.
Потужність: 0,5 тис. глядачів.
Джерела фінансування: державний бюджет.
Вартість проекту: 50,0 млн. грн.
Аеропорти
На період чемпіонату очікується, що найбільша кількість вболівальників прибуде авіаційним транспортом, тобто будуть повністю задіяні Міжнародний аеропорт "Бориспіль", як основний, та Міжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни), як допоміжний.
ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль"
Замовник будівництва: Національне агентство з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, ДП "МА "Бориспіль".
Термін будівництва: 2007-2011 рр.
Обсяги фінансування: 2860,88 млн. грн.
Після реконструкції ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" буде відповідати найвищим вимогам безпеки та якості обслуговування пасажирів та дозволить забезпечити пропускну спроможність до 50500 пас/добу.
КП "Міжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни)"
Під час проведення матчів чемпіонату ЄВРО-2012 Міжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни) буде виконувати функції допоміжного аеропорту, особливістю якого є його місце розташування у межах міста та лише у 8 кілометрах від стадіону НСК "Олімпійський" і центру столиці.
Замовник будівництва: Національне агентство з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, Київська міська державна адміністрація.
Термін будівництва: 2008 - жовтень 2011 року.
Обсяги фінансування: 796,60 млн. грн.
Після реконструкції пропускна спроможність Міжнародного аеропорту "Київ" (Жуляни) складе 640 пасажирів на годину (320 на приліт та 320 на відліт).
Транспорт
Дотримуючись вимог УЄФА, розроблено План мобільності м. Києва, згідно з яким буде організовано процес транспортного обслуговування гостей міста під час проведення матчів турніру.
План мобільності м. Києва розроблено на основі методологічних рекомендацій Міністерства транспорту та зв'язку України, погоджено з Міністерством з питань житлово-комунального господарства України та Департаментом ДАІ МВС України.
Планом мобільності м. Києва визначено цільові групи учасників та гостей турніру з точки зору транспортного обслуговування, опрацьовано характеристики прибуття/від'їзду кожної групи, маршрути між офіційними місцями турніру: стадіоном НСК "Олімпійський", аеропортами "Бориспіль" та "Київ" (Жуляни), залізничним вокзалом, фан-зоною з врахуванням розподілу вболівальників по цільових групах, заходи з організації паркування для НСК "Олімпійський" відповідно до вимог УЄФА, управління дорожнім рухом.
Відповідно до Плану мобільності основними маршрутами пересування гостей міста на ЄВРО-2012 визначено автобусні маршрути "Аеропорт "Бориспіль" - НСК "Олімпійський" та "Аеропорт "Бориспіль" - ст. метро "Бориспільська", які будуть запущені в 2012 році.
З метою забезпечення належної якості перевезень на цих маршрутах та у місті в цілому планується суттєво оновити кількісний та якісний склад рухомого транспорту наземного транспорту, зокрема автобусів. Так, на умовах лізингу буде закуплено 300 автобусів, 200 тролейбусів і 100 вагонів метрополітену, за державні та місцеві кошти - 46 трамвайних вагонів, за кошти ЄБРР - 185 автобусів та 185 тролейбусів.
Здійснюватиметься організація паркінгів на прилеглій до НСК "Олімпійський" території.
Відповідно до Плану мобільності м. Києва важливим об'єктом транспортної інфраструктури м. Києва при проведенні чемпіонату є комплексна реконструкція лінії швидкісного руху трамваю від вул. Старовокзальної до Великої кільцевої дороги.
Замовник будівництва: КП "Київпастранс".
Генеральний проектувальник: ВАТ "Київпроект".
Закінчення терміну будівництва: 2010 рік.
Кошторисна вартість: 422,8 млн. грн.
Для забезпечення належного транспортного обслуговування передбачається будівництво, реконструкція та ремонт автомобільних доріг комунальної власності м. Києва:
- будівництво під'їзної автомобільної дороги від просп. Червонозоряного поблизу примикання вул. Кіровоградської до аеропорту "Київ" (Жуляни);
- реконструкція просп. Бажана;
- реконструкція вул. Горького;
- реконструкція просп. Перемоги;
- підготовчі роботи для реконструкції транспортної розв'язки на київському півкільці (Жулянський шляхопровід);
- будівництво вул. Здолбунівської на ділянці від Харківського шосе до вул. Тепловозної та на ділянці від залізничних колій до Дніпровської набережної та реконструкція вул. Здолбунівської на ділянці від вул. Тепловозної до залізничних колій.
У 2010 році планується завершення робіт з будівництва ділянки Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену від ст. "Либідська" до ст. "Васильківська" та введення в експлуатацію 3-х станцій метрополітену - "Деміївська", "Голосіївська", "Васильківська".
Будівництво, реконструкція і ремонт ліній електропередач
З метою безперебійного забезпечення об'єктів ЄВРО-2012, зокрема НСК "Олімпійський" та ряду готелів, стабільним енергопостачанням, збільшення потужностей електромережі міста та можливості підключення нових споживачів у центральній частині міста передбачається будівництво підстанції 110/10 кВ "Олімпійська", підстанції 110/10 кВ "Європейська" та реконструкція відкритого розподільчого пристрою ТЕЦ-5.
Будівництво підстанції 110/10 кВ "Європейська"
Замовник будівництва: Головне управління капітального будівництва КМДА.
Проектна організація: АТЗТ "ДЕКС".
Строк будівництва: 2010-2011 рр.
Загальна кошторисна вартість: 448,08 млн. грн.
Реконструкція відкритого розподільчого пристрою ТЕЦ-5.
Замовник будівництва: Головне управління капітального будівництва КМДА.
Проектна організація: ВАТ "Київенергопроект".
Строк будівництва: 2010-2011 рр.
Загальна кошторисна вартість: 120,0 млн. грн.
Розміщення вболівальників
Готелі
Проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу згідно з вимогами УЄФА передбачає забезпечення високого рівня туристичної інфраструктури, у тому числі організацію розміщення гостей міста, їх харчування та дозвілля.
За вимогами УЄФА Київ має забезпечити для цільових груп УЄФА 7300 номерів у готелях категорій 3-4-5 зірок, у т. ч.:
1950 номерів у 5-зіркових готелях,
4950 номерів у 4-зіркових готелях,
400 номерів у 3-зіркових готелях.
Офіційним туристичним агентством TUI Travel PLc вже підписано з діючими готелями 72 угоди на 5992 номери та тривають переговори з 10 діючими готелями (в тому числі 5 готелів у Київській області).
До чемпіонату планується збудувати та реконструювати 16 готелів загальним фондом майже на 2,9 тис. номерів:
- 9 готелів на 1444 номери - готелі, які будуються, мають фінансування і будуть введені в експлуатацію в 2009-2011 рр.;
- 7 готелів на 1401 номер - готелі, які будуються і мають певні проблеми, але власники яких планують ввести їх у дію у 2011 році.
Крім того, може бути збудовано ще 16 готелів на 3,6 тис. номерів, які сьогодні мають початкову стадію будівництва.
За 2008-2009 роки в Києві вже введено в експлуатацію 9 готелів на 72 номерів. У 2010 році в м. Києві заплановано ввести в експлуатацію 4 готелі на 547 номерів.
Будівництво, реконструкція готельних комплексів у м. Києві здійснюється виключно за рахунок коштів власників та залучених коштів.
На даний час розробляється Концепція розміщення вболівальників Євро-2012. Для цього планується залучити всі можливі заклади як у столиці України, так і в межах 70 км зони навколо м. Києва.
Київською міською владою будуть виконані всі вимоги щодо забезпечення розміщення та організації дозвілля великої кількості вболівальників, які очікуються на матчах УЄФА ЄВРО-2012 як у м. Києві, так і навколо нього, та запроваджено легкодоступну систему бронювання номерів.
Медична інфраструктура
Для забезпечення медичною допомогою гостям та вболівальникам чемпіонату у м. Києві будуть задіяні 3 багатопрофільні лікарні та 8 спеціалізованих медичних закладів із загальним ліжковим фондом 5475 одиниць, з яких 1250 місць буде використано виключно під час проведення ЄВРО-2012.
Реконструкція приймального та спеціалізованих відділень Олександрійської клінічної лікарні м. Києва (вул. Шовковична, 39/1)
Головний розпорядник бюджетних коштів: Головне управління охорони здоров'я та медичного забезпечення КМДА.
Замовник реконструкції: КП "Інженерний центр".
Генпідрядник: АТ ХК "Київміськбуд".
Завершення робіт з реконструкції: 2011 рік.
Орієнтовна кошторисна вартість: 150,00 млн. грн.
Реконструкція приймального та спеціалізованих відділень Київської міської клінічної лікарні N 12 (вул. Підвисоцького, 4-а)
Головний розпорядник бюджетних коштів: Головне управління охорони здоров'я та медичного забезпечення КМДА.
Замовник реконструкції: КП "Інженерний центр".
Завершення робіт з реконструкції: 2011 рік.
Загальна кошторисна вартість: 50,00 млн. грн.
Реконструкція приймального та спеціалізованих відділень Київської міської клінічної лікарні N 18 (бульвар Шевченка, 17)
Головний розпорядник бюджетних коштів: Головне управління охорони здоров'я та медичного забезпечення КМДА.
Замовник реконструкції: КП "Інженерний центр".
Проектна організація: КП ТАМ "Ю. Лосицький".
Завершення робіт з реконструкції: 2011 рік.
Орієнтовна кошторисна вартість: 30,00 млн. грн.
Реконструкція приймального та спеціалізованих відділень Київської міської клінічної лікарні N 17 (пров. Лабораторний, 20)
Головний розпорядник бюджетних коштів: Головне управління охорони здоров'я та медичного забезпечення КМДА.
Замовник реконструкції: КП "Інженерний центр".
Завершення робіт з реконструкції: 2011 рік.
Орієнтовна кошторисна вартість: 30,00 млн. грн.
Реконструкція будівлі Київської міської станції швидкої медичної допомоги (вул. Богдана Хмельницького, 37-б)
Головний розпорядник бюджетних коштів: Головне управління охорони здоров'я та медичного забезпечення КМДА.
Замовник реконструкції: КП "Інженерний центр".
Проектна організація: КП ТАМ "Ю. Лосицький".
Завершення робіт з реконструкції: 2011 рік.
Орієнтовна кошторисна вартість: 50,00 млн. грн.
Реконструкція корпусів міської клінічної лікарні N 14 під Київський міський центр крові (вул. Зоологічна, 3)
Головний розпорядник бюджетних коштів: Головне управління охорони здоров'я та медичного забезпечення КМДА.
Замовник реконструкції: КП "Інженерний центр".
Генеральна проектна організація: АТ "Медінвестпроект".
Генпідрядник: ВАТ "Трест "Київміськбуд-2".
Завершення робіт з реконструкції: 2010 рік.
Орієнтовна кошторисна вартість: 122,3 млн. грн.
Забезпечення належного рівня безпеки та правопорядку
Місто має гарантувати безпеку, правопорядок і громадський порядок у столиці під час проведення чемпіонату, зокрема на НСК "Олімпійський", тренувальних базах, фан-зоні, прес-центрі тощо.
Проведення подібних за масштабами заходів в усьому світі пов'язане зі значними ризиками. Для запобігання потенційним ризикам та загрозам передбачаються, зокрема, заходи:
- створення програмно-технічних комплексів державної чергово-диспетчерської служби допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112;
- будівництво пожежного депо на 6 виїздів на вул. Закревського, 3-а, мікрорайон комунальної зони (перспективне продовження вул. Цвєтаєвої) на житловому масиві Вигурівщина-Троєщина в Деснянському районі м. Києва.
На час проведення чемпіонату на випадок виникнення нештатних ситуацій будуть створені "Кризові групи".
Відповідно до вимог УЄФА буде реалізована спеціальна програма підготовки волонтерів і стюардів загальною кількістю близько 20 тис. осіб.
Згідно з вимогами Угоди розробляється комплекс заходів щодо запобігання незаконному обігу квитків і несанкціонованій торгівлі ними.
Інформаційна та туристична інфраструктура
Місто Київ дбає про свій імідж, тому буде здійснювати промокампанію міста, приймаючого фінал турніру в рамках підготовки до ЄВРО-2012, яка буде включати в себе вироблення відеофільмів, промороликів, довідників, буклетів та поширення цього промопродукту в усьому світі.
Інформаційна кампанія включає в себе створення у м. Києві на прилеглих територіях за маршрутами руху учасників чемпіонату і туристів належної інформаційної інфраструктури, зокрема:
- створення та забезпечення діяльності медіа-центру для роботи журналістів;
- створення офіційного веб-сайту м. Києва як приймаючого міста;
- розроблення спеціальних туристичних маршрутів, карт, схем, довідників;
- виготовлення та встановлення дорожніх знаків, покажчиків, розташованих за маршрутами руху учасників чемпіонату і туристів, тощо.
З метою формування позитивного іміджу Києва як міста - організатора фінальної частини чемпіонату передбачається випуск рекламно-інформаційної друкованої та сувенірної продукції про туристичні можливості міста під гаслом "Київ на шляху до ЄВРО-2012", встановлення інформаційних стендів та туристичних терміналів.
Для гостей міста передбачається випустити довідники підприємств ресторанного господарства та переліки найбільших та найпопулярніших торговельних закладів міста.
Гостям міста будуть запропоновані численні заходи у сфері культури і мистецтва, у тому числі виставки, концерти, фестивалі, музейні експозиції. Під час проведення ЄВРО-2012 планується організувати щорічну загальноміську виставку квітів, проводити численні пісенні та фольклорні фестивалі.
З метою приведення у належний архітектурний стан закладів культури передбачено здійснити реконструкцію будівель на Андріївському узвозі, 20 (а, б) під Київський драматичний театр на Подолі та реставрацію будівлі Київського академічного театру оперети, вул. Червоноармійська, 53/3.
Відповідно до вимог УЄФА здійснюватимуться заходи з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців туристичного супроводу (екскурсоводи, гіди-перекладачі).
Створення для вболівальників атмосфери футбольного свята
У зв'язку з великою кількістю вболівальників, які очікуються на час матчів ЄВРО-2012, важливим є надання якісних послуг із забезпечення дозвілля та безпеки вболівальників, створення атмосфери футбольного свята.
Для виконання вимог УЄФА планується створення офіційної фан-зони (території вболівальників) у центральній частині міста, на якій зможуть розміститися 70 - 100 тисяч вболівальників.
Від стадіону НСК "Олімпійський" до фан-зон буде створена пішохідна зона. Державні та недержавні охоронні структури будуть забезпечувати безпеку та правопорядок.
На території фан-зони будуть розміщені телеекрани для перегляду матчів чемпіонату, буде забезпечено розміщення місць громадського харчування та санітарних зон. На території фан-зони будуть постійно чергувати оперативні служби - медична допомога, пожежна охорона та інші служби МНС України.
Завдання і заходи
Цією Програмою визначаються основні завдання та заходи з підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату в м. Києві.
Перелік основних завдань і заходів з виконання Програми з визначенням обсягів та джерел фінансування наведено у додатку 2, який сформовано на основі гарантій, наданих Київським міським головою щодо своєчасного введення в експлуатацію об'єктів, задіяних при проведенні у м. Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, та пропозицій головних розпорядників бюджетних коштів.
Завдання та заходи Програми узгоджені з завданнями та заходами Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.2010 N 357, та Програмою соціально-економічного розвитку міста Києва на 2010 рік, затвердженою рішенням Київради від 14.05.2010 N 794/4232.
Очікувані результати, ефективність Програми
Виконання Програми дозволить забезпечити успішне проведення фінальної частини чемпіонату у м. Києві, створити в столиці сучасну транспортну, інформаційно-телекомунікаційну та соціальну інфраструктуру на рівні європейських стандартів та дасть можливість:
- реконструювати стадіон НСК "Олімпійський" та 5 спортивних тренувальних баз, які відповідатимуть вимогам УЄФА, що дасть змогу проводити змагання будь-якого міжнародного рівня;
- покращити транспортну інфраструктуру міста (розвиток КП "Міжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни)", будівництво транспортних розв'язок, автомобільні дороги комунальної власності, метрополітен, автоматизована система управління дорожнім рухом тощо);
- зміцнити матеріально-технічну базу системи охорони здоров'я міста відповідно до вимог УЄФА;
- забезпечити розвиток туристичної інфраструктури (готелі, організація дозвілля гостей, торгівля, туризм тощо);
- створити умови для інтенсивного розвитку вітчизняного підприємництва в усіх галузях економіки та сферах суспільного життя шляхом створення додаткових робочих місць, привабливих для громадян міста;
- залучити вітчизняні та іноземні інвестиції в економіку м. Києва.
Показники очікуваних результатів, які передбачається досягти в результаті реалізації завдань та заходів Програми, наведені у додатку 3.
Обсяги та джерела фінансування
Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок коштів, що передбачаються у Державному бюджеті України та бюджеті м. Києва на відповідний рік для виконавців Програми, коштів інвесторів, власних коштів підприємств, а також інших джерел, не заборонених законодавством.
Обсяги фінансування Програми уточнюються під час складання проектів Державного бюджету України та бюджету міста Києва на відповідний рік у межах видатків, що передбачаються для кожного головного розпорядника коштів, відповідального за виконання окремих заходів Програми, та в цілому за Програмою.
Прогнозні обсяги фінансування на 2008-2012 рр. становлять 25743,65 млн. грн., у т. ч. за рахунок:
- державного бюджету - 3830,43 млн. грн.;
- місцевого бюджету - 3131,17 млн. грн.;
- інших коштів - 18722,05 млн. грн.
Заступник міського голови - секретар Київради О.Довгий
Додаток 1
до Програми
Паспорт
Міської цільової програми підготовки та проведення
у м. Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу
1. |
Ініціатор розроблення Програми |
Головне управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) |
2. |
Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення Програми | Постанова Кабінету Міністрів України від 14.04.2010 N 357 "Про затвердження Державної цільової програми з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу" |
3. |
Розробник Програми |
Головне управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) |
4. |
Співрозробники Програми | - |
5. |
Замовник (відповідальний виконавець) Програми | Головне управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) |
6. |
Учасники (співвиконавці) Програми |
- Головне управління по фізичній культурі та спорту - Головне управління транспорту - Головне управління капітального будівництва - Головне управління комунального господарства - Головне управління освіти та науки - Головне управління охорони здоров'я та медичного забезпечення - Головне управління з питань надзвичайних ситуацій - Головне управління МВС України в м. Києві - Головне управління культури і мистецтв - Головне управління зв'язку, інформатизації та захисту інформації - Головне управління з питань внутрішньої політики - Головне управління з питань взаємодії з засобами масової інформатизації та зв'язку з громадськістю - Головне управління з питань торгівлі та побуту - Деснянська районна у м. Києві державна адміністрація |
7. |
Термін реалізації Програми | 2008-2012 роки |
8. |
Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми (для комплексних програм) | Бюджет м. Києва |
9. |
Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього, у тому числі: | 25743,65 млн. грн. |
9.1. |
Кошти державного бюджету | 3830,43 млн. грн. |
9.2. | Кошти бюджету м. Києва | 3191,17 млн. грн. |
9.3. | Кошти інших джерел | 18722,05 млн. грн. |
Додаток 2
до Програми
Завдання і заходи
Міської цільової програми підготовки та проведення
у м. Києві фінальної частини чемпіонату
Європи 2012 року з футболу
З Додатком 2 можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Рішення".
Додаток 3
до Програми
Фінансування в 2008-2009 роках та очікуване
фінансування в 2010-2012 роках інфраструктурних об'єктів
м. Києва щодо підготовки ЄВРО-2012
млн. грн.
Фінансування | ||||||
Всього | в т. ч. | |||||
2008 рік факт | 2009 рік факт | 2010 рік очіку ване |
2011 рік очіку ване |
2012 рік очікуване | ||
Спортивна інфраструктура | 70,00 |
3,00 |
6,47 |
38,53 |
22,00 |
- |
у т. ч. - державний бюджет | 50,00 |
- |
0,47 |
38,53 |
11,00 |
- |
- інші джерела | 20,00 | 3,00 | 6,00 | - | 11,00 | - |
Благоустрій Троїцької площі перед НСК "Олімпійський" | 104,60 |
- |
- |
18,00 |
86,60 |
- |
у т. ч. - місцевий бюджет | 104,60 | - | - | 18,00 | 86,60 | - |
Розвиток Міжнародного аеропорту "Київ" (Жуляни) | 796,60 |
79,62 |
31,15 |
362,83 |
323,00 |
- |
у т. ч. - державний бюджет | 223,8 |
79,62 |
31,15 |
104,53 |
|
- |
- місцевий бюджет | 173,00 | - | - | 50,00 | 131,50 | - |
- інші джерела | 399,80 | - | - | 208,30 | 191,50 | - |
Транспортна інфраструктура | 6174,90 |
1138,50 |
637,25 |
1803,68 |
1811,69 |
783,78 |
у т. ч. - державний бюджет | 2801,73 |
100,00 |
- |
1185,76 |
905,85 |
610,12 |
- місцевий бюджет | 2159,57 | 1038,50 | 443,65 | 232,19 | 335,11 | 110,12 |
- інші джерела | 1213,60 | - | 193,60 | 385,73 | 570,73 | 63,54 |
Інженерні мережі | 146,68 | 38,60 | 41,08 | 67,0 | - | - |
у т. ч. - державний бюджет | 131,60 |
31,60 |
40,00 |
60,00 |
- |
- |
- місцевий бюджет | 15,08 | 7,00 | 1,08 | 7,00 | - | - |
Інфраструктура розміщення | 16972,48 |
372,35 |
1751,85 |
7689,12 |
7077,16 |
82,00 |
у т. ч. - інші джерела | 16972,48 | 372,35 | 1751,85 | 7689,12 | 7077,16 | 82,00 |
Туристична інфраструктура | 112,79 |
2,26 |
0,49 |
29,12 |
33,67 |
47,25 |
у т. ч. - місцевий бюджет | 63,92 |
1,76 |
0,04 |
24,02 |
16,97 |
21,13 |
- інші джерела | 48,87 | 0,50 | 0,45 | 5,10 | 16,70 | 26,12 |
Безпека та правопорядок | 53,25 |
- |
- |
6,7 |
40,55 |
6,00 |
у т. ч. - місцевий бюджет | 53,25 |
- |
- |
6,7 |
40,55 |
6,00 |
Медична інфраструктура | 474,01 | 7,70 | 0,30 | 21,00 | 404,81 | 40,20 |
у т. ч. - місцевий бюджет | 474,01 |
7,70 |
0,30 |
21,00 |
404,81 |
40,20 |
Енергопостачання | 568,08 | 0,68 | - | 222,40 | 345,00 | |
у т. ч. - державний бюджет | 347,40 |
- |
- |
162,40 |
185,00 |
|
- місцевий бюджет | 220,68 | 0,68 | - | 60,00 | 160,00 | |
Інформаційна інфраструктура | 23,93 |
- |
- |
12,03 |
11,89 |
0,01 |
у т. ч. - місцевий бюджет | 23,93 |
- |
- |
12,03 |
11,89 |
0,01 |
Реконструкція театрів | 82,30 | 0,40 | - | 36,92 | 44,98 | - |
у т. ч. - державний бюджет | 20,00 |
- |
- |
6,50 |
13,50 |
|
- місцевий бюджет | 62,30 | 0,40 | - | 30,42 | 31,48 | |
Облаштування офіційної фан-зони та підготовка культурно-мистецьких програм | 65,60 |
0,90 |
1,40 |
3,20 |
4,50 |
55,60 |
у т. ч. - місцевий бюджет | 36,90 |
0,20 |
0,40 |
1,90 |
3,20 |
31,20 |
- інші джерела | 28,70 | 0,70 | 1,00 | 1,30 | 1,30 | 24,40 |
Забезпечення підготовки стюардів, волонтерів тощо | 53,90 |
- |
- |
- |
14,20 |
39,70 |
у т. ч - місцевий бюджет | 39,3 | - | - | - | 13,10 | 26,20 |
- інші джерела | 14,60 | - | - | - | 1,10 | 13,50 |
Благоустрій та саночистка міста | 44,5 |
- |
- |
3,0 |
35,0 |
6,5 |
у т. ч. - місцевий бюджет | 20,5 |
- |
- |
1,0 |
19,0 |
0,5 |
- інші джерела | 24,0 | - | - | 2,0 | 16,0 | 6,0 |
Разом | 25743, 65 |
1644,01 | 2470,02 | 10313, 53 |
10255, 05 |
1061,04 |
у т. ч. - державний бюджет | 3830,43 |
475,62 |
71,62 |
1557,72 |
1115, 35 |
610,12 |
- місцевий бюджет | 3191,17 | 791,84 | 445,50 | 464,26 | 1254, 21 |
235,36 |
- інші джерела | 18772, 05 |
376,55 | 1952,9 | 8291,55 | 7885, 49 |
215,56 |