документiв в базi
550558
Подiлитися 
  2004-06-232006-05-242007-09-20  

Документ втратив чиннiсть!


ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ

УКАЗ

(Указ втратив чинність на підставі Указу
Президента України
N 423/2009 від 10 червня 2009 ро
ку)

Про Міжвідомчу комісію з питань біологічної та
генетичної безпеки при Раді національної безпеки
і оборони України

( Із змінами, внесеними згідно з Указами Президента
N 433/2006 від 24.05.20
06
N 905/2007 від 20.09.20
07 )

1. Утворити Міжвідомчу комісію з питань біологічної та генетичної безпеки при Раді національної безпеки і оборони України.

( Статтю 2 виключено на підставі Указу Президента N 905/2007 від 20.09.2007 )

3. Затвердити Положення про Міжвідомчу комісію з питань біологічної та генетичної безпеки при Раді національної безпеки і оборони України (додається). ( Стаття 3 із змінами, внесеними згідно з Указом Президента N 433/2006 від 24.05.2006 )

Президент України Л.КУЧМА

м. Київ, 23 червня 2004 року
N 672/2004

Затверджено
Указом Президента України
від 23 червня 2004 року
N 672/2004

Положення
про Міжвідомчу комісію з питань біологічної та
генетичної безпеки при Раді національної
безпеки і оборони України

1. Міжвідомча комісія з питань біологічної та генетичної безпеки при Раді національної безпеки і оборони України (далі - Комісія) є робочим органом Ради національної безпеки і оборони України. ( Пункт 1 із змінами, внесеними згідно з Указом Президента N 433/2006 від 24.05.2006 )

2. У своїй діяльності Комісія керується Конституцією ( 254к/96-ВР ) та законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України та цим Положенням.

3. Основними завданнями Комісії є:

аналіз стану і можливих загроз національній безпеці України у сфері нових біотехнологій та генної інженерії;

аналіз виконання завдань галузевих програм і виконання заходів, пов'язаних із реалізацією міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади державної політики у сфері нових біотехнологій та генної інженерії;

узагальнення міжнародного досвіду щодо формування та реалізації державної політики у сфері нових біотехнологій та генної інженерії;

розроблення і внесення Президентові України та Раді національної безпеки і оборони України пропозицій щодо:

- визначення національних інтересів України у сфері нових біотехнологій і генної інженерії та забезпечення біологічної і генетичної безпеки держави;

- здійснення заходів, спрямованих на вдосконалення державної політики з питань біологічної і генетичної безпеки, унеможливлення проявів біотероризму;

- удосконалення системи правового забезпечення з питань біологічної та генетичної безпеки України;

- організації та порядку міжвідомчої взаємодії міністерств, інших центральних органів виконавчої влади у сфері нових біотехнологій та генної інженерії;

- удосконалення системи оперативного інформаційно-аналітичного забезпечення Президента України (в тому числі альтернативною інформацією) з питань біологічної та генетичної безпеки.

4. Комісія для виконання покладених на неї завдань має право:

одержувати в установленому порядку безоплатно від центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій статистичні дані, інформацію, довідкові та інші матеріали, необхідні для вирішення питань, що належать до її компетенції;

використовувати державні електронні бази даних, системи зв'язку і комунікацій;

здійснювати аналіз виконання галузевих і відомчих науково-технічних програм, проектів, планів, заходів у сфері нових біотехнологій та генної інженерії;

утворювати в разі потреби експертні групи, залучати в установленому порядку представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, наукових установ, незалежних експертів для розгляду питань, що належать до її компетенції;

організовувати проведення конференцій, семінарів, нарад з питань, вирішення яких віднесено до повноважень Комісії;

брати участь у відповідних міжнародних заходах, у тому числі й за кордоном.

5. Комісія утворюється у складі голови, заступників голови, секретаря і членів Комісії.

Комісію очолює голова, якого призначає на посаду та звільняє з посади Президент України за поданням Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Персональний склад Комісії затверджує Президент України за поданням Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України за пропозицією голови Комісії вносить подання Президентові України щодо змін персонального складу Комісії.

Голова Комісії здійснює керівництво її діяльністю, визначає порядок роботи Комісії та головує на її засіданнях. У разі відсутності голови його обов'язки виконує один із заступників. ( Пункт 5 в редакції Указу Президента N 905/2007 від 20.09.2007 )

6. Основною формою роботи Комісії є засідання, які проводяться в міру потреби, але не рідше одного разу на квартал. Голова Комісії в разі необхідності має право позачергового скликання Комісії.

Засідання Комісії є правомочним, якщо на ньому присутні більшість її членів. Відсутній на засіданні член Комісії має право викласти свою думку з питання, що обговорюється, у письмовій формі.

7. Рішення Комісії приймаються шляхом відкритого голосування простою більшістю голосів членів Комісії. У разі рівного розподілу голосів голос головуючого на засіданні є вирішальним. Якщо член Комісії не згодний із прийнятим рішенням, він має право викласти у письмовій формі окрему думку, що додається до протоколу засідання.

Прийняті рішення оформляються протоколом і підписуються головою та секретарем Комісії.

8. Рішення Комісії є обов'язковими для розгляду органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями.

9. Організаційне, матеріально-технічне, фінансове та інше забезпечення діяльності Комісії здійснюється апаратом Ради національної безпеки і оборони України.

10. Комісія використовує в роботі бланки зі своїм найменуванням.

Глава Адміністрації Президента України В.МЕДВЕДЧУК

( Склад втратив чинність на підставі Указу Президента N 433/2006 від 24.05.2006 )

( Новий склад див. В Указі Президента
N 905/2007 від 20.09.20
07 )

^ Наверх
наверх