документiв в базi
550558
Подiлитися 
  2003-01-222007-05-12  

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 22 січня 2003 р. N 111
Київ

Про затвердження Порядку розміщення
тимчасово вільних коштів фондів загальнообов'язкового
державного соціального страхування, у тому числі резерву
коштів цих фондів, на вкладних (депозитних) рахунках

( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
N 719 від 12.05.20
07 )

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок розміщення тимчасово вільних коштів фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування, у тому числі резерву коштів цих фондів, на вкладних (депозитних) рахунках, що додається.

Прем'єр-міністр України В.ЯНУКОВИЧ

Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 22 січня 2003 р. N 111

Порядок
розміщення тимчасово вільних коштів фондів
загальнообов'язкового державного соціального
страхування, у тому числі резерву коштів цих
фондів, на вкладних (депозитних) рахунках

1. Цей Порядок визначає процедуру розміщення тимчасово вільних коштів фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування (далі - фонди), у тому числі резерву коштів цих фондів, на вкладних (депозитних) рахунках.

2. Тимчасово вільні кошти фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування, у тому числі резерв коштів цих фондів (далі - тимчасово вільні кошти), - обсяг коштів фондів, які фактично перебувають на рахунках фондів та відволікання яких не призводить до заборгованості із здійснення страхових виплат і надання соціальних послуг відповідно до законодавства. ( Пункт 2 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 719 від 12.05.2007 )

3. Тимчасово вільні кошти перераховуються з рахунків фондів, відкритих в органах Державного казначейства, на вкладні (депозитні) рахунки, відкриті фондами у відповідних установах комерційних банків України, якщо інше не передбачено законодавством.

4. Рішення про встановлення лімітів для розміщення тимчасово вільних коштів на вкладних (депозитних) рахунках приймають правління фондів за поданням виконавчих дирекцій цих фондів. ( Пункт 4 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 719 від 12.05.2007 )

5. З метою уникнення ризику втрати тимчасово вільні кошти розміщуються відповідно до законодавства на вкладних (депозитних) рахунках в установах різних комерційних банків, які провадять діяльність на банківському ринку України не менше п'яти років і дотримуються нормативів Національного банку не менше трьох років. ( Пункт 5 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 719 від 12.05.2007 )

6. Банківські установи для розміщення тимчасово вільних коштів визначаються на конкурсній основі правліннями фондів.

7. Порядок проведення конкурсного відбору банків для розміщення тимчасово вільних коштів затверджується правліннями фондів.

8. Для проведення конкурсного відбору банків правління фондів утворюють конкурсні комісії, до складу яких входять представники наглядових рад, правлінь і виконавчих дирекцій фондів, а також Національного банку (за згодою).

9. У рішенні конкурсних комісій зазначається не менше трьох банків, які пропонуються для розміщення тимчасово вільних коштів на вкладних (депозитних) рахунках, пропозиції яких відповідають конкурсним умовам.

10. Кошти (відсотки), одержані від розміщення тимчасово вільних коштів на вкладних (депозитних) рахунках, зараховуються до складу коштів фондів і використовуються ними відповідно до законодавства з окремих видів загальнообов'язкового державного соціального страхування.

11. Виконавчі дирекції фондів щокварталу інформують правління фондів про кошти (відсотки), одержані фондами від розміщення їх тимчасово вільних коштів на вкладних (депозитних) рахунках.

^ Наверх