документiв в базi
550558
Подiлитися 
  2006-05-172009-09-092010-05-122012-11-28  

Документ втратив чиннiсть!


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 17 травня 2006 р. N 685
Київ

(Постанова втратила чинність на підставі Постанови
Кабінету Міністрів України
N 922 від 7 грудня 2016
р.)

Про затвердження Порядку повідомлення
адміністратора або дозвільного органу про
відповідність матеріально-технічної бази суб'єкта
господарювання вимогам законодавства

Відповідно до статті 1 Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" ( 2806-15 ) Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок повідомлення адміністратора або дозвільного органу про відповідність матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства, що додається.

Прем'єр-міністр України Ю.ЄХАНУРОВ

Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 17 травня 2006 р. N 685

Порядок
повідомлення адміністратора або дозвільного органу
про відповідність матеріально-технічної бази
суб'єкта господарювання вимогам законодавства

1. Дія цього Порядку поширюється на суб'єктів господарювання незалежно від форми власності, які мають намір вчиняти певні дії щодо провадження господарської діяльності, права на які набуваються за декларативним принципом (далі - суб'єкт господарювання).

2. У цьому Порядку терміни "адміністратор", "декларативний принцип" і "дозвільний орган" вживаються в значенні, наведеному у Законі України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" ( 2806-15 ).

3. Суб'єкт господарювання або уповноважена ним особа подає безпосередньо адміністратору або дозвільному органу чи надсилає рекомендованим листом у двох примірниках повідомлення (декларацію) про відповідність його матеріально-технічної бази вимогам законодавства (далі - повідомлення (декларація) за формою, встановленою Кабінетом Міністрів України на підставі подання відповідного дозвільного органу.

Матеріально-технічна база суб'єкта господарювання - виробничі площі, матеріальні ресурси, засоби виробництва і документи, що використовуються суб'єктом господарювання в процесі вчинення певних дій щодо провадження господарської діяльності.

У разі коли повідомлення (декларація) надсилається рекомендованим листом, підпис фізичної особи-підприємця засвідчується її печаткою (у разі відсутності печатки - підлягає нотаріальному посвідченню), а підпис керівника юридичної особи - печаткою юридичної особи.

4. Датою надходження повідомлення (декларації) вважається дата його реєстрації як вхідної кореспонденції адміністратором або дозвільним органом, а у разі надсилання його рекомендованим листом - дата, зазначена на поштовому штемпелі підприємства зв'язку.

5. Адміністратор протягом одного робочого дня після надходження повідомлення (декларації) передає його відповідному дозвільному органу.

6. Дозвільний орган протягом одного робочого дня після надходження повідомлення (декларації) перевіряє відповідність наведеної в ньому інформації вимогам законодавства та у разі відсутності підстав для відмови реєструє його у журналі обліку суб'єктів господарювання, які набули права на вчинення певних дій щодо провадження господарської діяльності за декларативним принципом.

Форму журналу затверджує спеціально уповноважений орган з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності.

7. Перший примірник повідомлення (декларації) зберігається в дозвільному органі, другий примірник не пізніше наступного робочого дня після надходження передається суб'єкту господарювання або адміністратору з відміткою про дату і номер реєстрації, що підтверджує відповідність матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства. Адміністратор протягом одного робочого дня після дня надходження повідомлення (декларації) від дозвільного органу повідомляє суб'єкта господарювання про отримання зареєстрованого примірника повідомлення (декларації).

8. У разі невідповідності наведеної в повідомленні (декларації) інформації вимогам законодавства дозвільний орган не пізніше наступного робочого дня після його надходження надає суб'єкту господарювання письмову відповідь з обґрунтуванням відмови у реєстрації повідомлення (декларації).

Відмова дозвільного органу у реєстрації повідомлення (декларації) не позбавляє суб'єкта господарювання права подати повідомлення (декларацію) повторно після усунення недоліків, зазначених дозвільним органом.

9. У разі відмови в реєстрації або за відсутності у суб'єкта господарювання зареєстрованого дозвільним органом повідомлення (декларації) про відповідність його матеріально-технічної бази вимогам законодавства такий суб'єкт не має права вчиняти певні дії щодо провадження господарської діяльності.

^ Наверх