документiв в базi
550558
Подiлитися 

Документ втратив чиннiсть!


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 13 березня 2006 р. N 276
Київ

(Постанова втратила чинність на підставі Постанови
Кабінету Міністрів України
N 461 від 24 червня 2016
р.)

Про внесення зміни до Списку N 1 виробництв, робіт,
професій, посад і показників на підземних роботах,
на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими
умовами праці, зайнятість в яких повний робочий день
дає право на пенсію за віком на пільгових умовах

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести зміну до Списку N 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці, зайнятість в яких повний робочий день дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 січня 2003 р. N 36 (Офіційний вісник України, 2003 р., N 4, ст. 102), доповнивши підрозділ 1 розділу XXI "Транспортні послуги" такою позицією:

"21.1а машиністи електропоїздів (метрополітену)".

2. Міністерству транспорту та зв'язку:

розробити разом із Міністерством охорони здоров'я до 1 квітня 2006 р. методику проведення атестації робочих місць за умовами праці машиністів електропоїздів (метрополітену);

забезпечити проведення атестації робочих місць за умовами праці машиністів електропоїздів (метрополітену) державних підприємств "Дніпропетровський метрополітен" і "Харківський метрополітен", а разом з Київською міською державною адміністрацією - на комунальному підприємстві "Київський метрополітен" і подати Міністерству праці та соціальної політики до 1 липня 2006 р. матеріали, підготовлені за її результатами.

Прем'єр-міністр України Ю.ЄХАНУРОВ

^ Наверх