2005-10-11 | 2005-11-02 | 2007-07-31 |
Документ втратив чиннiсть!
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
НАКАЗ
11.10.2005 N 441
(Наказ втратив чинність на підставі Наказу
Державної податкової адміністрації України
N 355 від 27.05.2008)
(Наказ втратив чинність на підставі Наказу
ДПА України
N 466 від 31.07.2007)
Про затвердження Методичних
рекомендацій щодо порядку складання
плану-графіка перевірок суб'єктів
господарювання та взаємодії
між структурними підрозділами
при їх проведенні
(Витяг)
З метою забезпечення практичної реалізації доручення, наданого Президентом України В.А.Ющенком 14 липня 2005 року на розширеній нараді в ДПА України з керівниками державних податкових адміністрацій щодо розробки та провадження єдиного підходу до організації і проведення документальних перевірок суб'єктів господарювання, та з метою забезпечення об'єктивності та прозорості при здійсненні контрольно-перевірочної роботи наказую:
1. Затвердити Методичні рекомендації щодо складання плану-графіка проведення документальних перевірок суб'єктів господарювання (додаток 1) та Методичні рекомендації щодо взаємодії між підрозділами органів державної податкової служби України при організації документальних перевірок (додаток 2).
4. Визнати такими, що втратили чинність, накази ДПА України від 26.11.2003 р. N 565 "Про організацію роботи по складанню плану-графіка проведення документальних перевірок суб'єктів підприємницької діяльності", від 13.12.2004 р. N 699 "Про затвердження змін та доповнень до Методичних рекомендацій щодо порядку складання плану-графіка проведення документальних перевірок суб'єктів господарювання, затверджених наказом ДПА України від 26.11.2003 р. N 565", від 17.03.2005 р. N 112 "Про затвердження Змін до Методичних рекомендацій щодо порядку складання плану-графіка проведення документальних перевірок суб'єктів господарювання" та від 01.04.2004 р. N 187 "Про затвердження змін та доповнень до Порядку взаємодії між підрозділами органів державної податкової служби України при організації документальних перевірок юридичних осіб".
Голова О.I.Кірєєв
Додаток 1
до наказу ДПА України
11.10.2005 N 441
Методичні рекомендації
щодо складання плану-графіка проведення
документальних перевірок суб'єктів
господарювання
1. Загальні положення
Методичні рекомендації щодо складання плану-графіка проведення документальних перевірок суб'єктів господарювання (далі - Методичні рекомендації) розроблені з метою забезпечення єдиного порядку формування плану-графіка перевірок (далі - план) в автоматизованому режимі.
План проведення документальних перевірок суб'єктів господарювання складається на підставі попереднього відбору платників податків для проведення комплексних документальних перевірок.
Проект квартального плану розробляється згідно з даними Методичними рекомендаціями, узгоджується з органами Державної контрольно-ревізійної служби, Державної митної служби, Державного казначейства, Пенсійного фонду та органами фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування на районному рівні.
Формування та коригування плану здійснюється засобами АІС "Облік податків і платежів".
Проект плану на наступний квартал подається до ДПА України з 21 по 25 число останнього місяця поточного кварталу у вигляді експортного файла з обласних баз даних.
Крім того, обласні державні податкові адміністрації надають відповідному департаменту Державної податкової адміністрації України для узгодження у надрукованому вигляді кожний розділ проекту плану та у разі необхідності надають пояснення щодо обгрунтування підстав включення платника податків до плану.
При складанні планів-графіків проведення перевірок суб'єктів господарювання необхідно керуватися вимогами ст. 11-1 Закону України від 04.12.90 р. N 509-XII "Про державну податкову службу в Україні" (із змінами та доповненнями), який визначає, що планова виїзна перевірка проводиться за сукупними показниками фінансово-господарської діяльності платника податків за письмовим рішенням керівника відповідного органу державної податкової служби не частіше одного разу на календарний рік.
Не підлягають включенню до плану перевірок підприємства, дата акта останньої перевірки яких припадає на поточний рік.
Крім того, необхідно враховувати вимоги пп. 15.1.1 п. 15.1 ст. 15 Закону України від 21 грудня 2000 року N 2181-III "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (із змінами та доповненнями) в частині граничних термінів визначення податкового зобов'язання платника податків.
2. Структура плану-графіка проведення
планових виїзних перевірок
План-графік проведення перевірок суб'єктів господарювання Державної податкової адміністрації України складається з трьох розділів:
Розділ I. Планові виїзні перевірки фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання - юридичних осіб, у т. ч. тих, які перебувають на обліку в СДПІ ВПП (відповідальні - підрозділи контрольно-перевірочної роботи).
Розділ поділяється на підрозділи А, Б та В:
А. Платники податків, які мають значні валові доходи, а також підприємства, пов'язані з ними юридично та (або) через здійснення фінансово-господарських операцій.
Платники податків, які мають значні валові доходи (далі - ППЗВД) розподіляються на такі групи:
I група - основні підприємства-виробники;
II група - пов'язані особи основних підприємств (юридичні особи), філії, обслуговуючі та допоміжні виробництва, які не є юридичними особами, але підпорядковані основним виробникам;
III група - найбільші контрагенти, через які здійснюються товарно-грошові операції (включаючи посередницькі структури, експортерів, імпортерів, інші підприємства - юридичні особи), в тому числі в інших регіонах.
Основні підприємства-виробники відбираються для ДПА у Дніпропетровській, Донецькій, Харківській областях та м. Києві з обсягами валових доходів понад 200 млн. грн., для ДПА в Автономній Республіці Крим, Волинській, Київській, Запорізькій, Луганській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській областях - понад 100 млн. грн., для інших ДПА - понад 50 млн. гривень.
Першочергово включаються до плану підприємства:
1. залежно від задекларованого ними податкового навантаження з податку на прибуток, а саме:
до 1 відсотка;
від 1 до 3 відсотків;
більше 3 відсотків.
Податкове навантаження з податку на прибуток визначається за формулою
Сума нарахованого податку на прибуток
(дані гр. 12 Декларації з податку на прибуток)
П. н. = ______________________________________________ х 100%.
Сума валового доходу
(дані гр. 3 Декларації з податку на прибуток)
При цьому сума нарахованого податку на прибуток на I квартал визначається за даними гр. 12 Декларації з податку на прибуток за 9 місяців року, що передує року, на який проводиться планування, а для II, III, IV кварталів - за даними гр. 12 Декларації з податку на прибуток за рік, який передує року, на який проводиться планування.
Сума валових доходів визначається на I квартал за даними гр. 3 Декларації з податку на прибуток за 9 місяців року, що передує року, на який проводиться планування, а для II, III, IV кварталів - за даними гр. 3 Декларації з податку на прибуток за рік, що передує року, на квартал якого проводиться планування.
2. якщо сума нарахованого до сплати податку на додану вартість має нульове (значення рядка 20 податкової декларації з податку на додану вартість дорівнює 0) або від'ємне значення (від'ємне значення рядка 21 податкової декларації з податку на додану вартість).
Б. Підприємства, що заявили бюджетне відшкодування податку на додану вартість, відшкодування якого проведено за результатами невиїзних (камеральних) перевірок після 01.07.2005 року.
Правомірність бюджетного відшкодування податку на додану вартість, рішення щодо якого прийнято за результатами документальної невиїзної (камеральної) перевірки, підтверджується щорічною плановою документальною перевіркою.
Джерелом інформації є дані особових рахунків платника податку на додану вартість щодо відшкодування сум ПДВ з бюджету за результатами документальних невиїзних (камеральних) перевірок.
Першочерговість включення до плану визначається залежно від розміру загальної суми відшкодованої з бюджету суми ПДВ, а саме:
10 млн. грн. і більше;
від 5 млн. грн. до 10 млн. грн.;
від 1 млн. грн. до 5 млн. грн.;
до 1 млн. грн.
В. Інші, які не ввійшли до підрозділів А та Б.
Перевірки основних виробників, їх пов'язаних осіб і контрагентів розпочинаються одночасно на початку місяця, на який вони заплановані.
Розділ II. Планові виїзні перевірки фінансово-господарської діяльності банківських та інших фінансових установ, у т. ч. тих, які перебувають на обліку в СДПІ ВПП (відповідальні - підрозділи контролю за фінансовими установами та операціями у сфері ЗЕД).
Розділ II поділяється на підрозділи:
I. Банківські установи.
II. Страхові установи.
III. Торговці цінними паперами.
IV. Інші фінансові установи.
При складанні плану одночасно з юридичними особами обов'язково повинні бути заплановані всі наявні філії (незалежно від форми сплати податку на прибуток та часу реєстрації новоствореної філії).
1. Банківські установи, відібрані до I підрозділу, повинні бути згруповані таким чином:
1. Юридичні особи.
2. Філії.
Група "Юридичні особи", у свою чергу, розподіляється відповідно на I та II категорії:
1.1. Банківські установи I категорії - із річним обсягом валових доходів не менше 200 млн. грн.
1.2. Банківські установи II категорії - із річним обсягом валових доходів менше 200 млн. грн.
При плануванні на I квартал використовувати інформацію про вказані вище показники, які за 9 місяців року, що передує плануванню, перевищують 150 млн. грн. (для банківських установ I категорії) та менші 150 млн. грн. (для банківських установ II категорії).
При плануванні на II, III та IV квартали використовувати інформацію про вказані вище показники станом на початок року.
Інші фінансові установи, відібрані до II, III, IV підрозділів, повинні бути згруповані таким чином:
1. Юридичні особи.
2. Філії.
Група "Юридичні особи" зазначених підрозділів, у свою чергу, розподіляється на такі категорії: великі, середні та малі підприємства.
Відбір до категорій здійснюється у порядку, визначеному у розділі "Відбір суб'єктів підприємницької діяльності для перевірки" даних Методичних рекомендацій.
План перевірок по розділу II складається аналогічно плану по підрозділу А розділу I.
У разі якщо банківські та інші фінансові установи, відібрані до II розділу, підпадають по критеріях до однієї з груп підрозділу А, проведення перевірок таких установ проводиться у строки, визначені для підрозділу А.
Розділ III. Планові виїзні перевірки суб'єктів господарювання - фізичних осіб (відповідальні - підрозділи оподаткування фізичних осіб).
Підрозділам оподаткування фізичних осіб перш за все необхідно подати до підрозділів контрольно-перевірочної роботи пропозиції щодо включення до плану виїзних перевірок фінансово-господарської діяльності платників податків - юридичних осіб, які необхідно перевірити в кварталі, що планується, з питань правильності нарахування та своєчасності перерахування податку з доходів фізичних осіб і з інших питань, які входять до компетенції Департаменту оподаткування фізичних осіб.
При поданні пропозицій до підрозділів контрольно-перевірочної роботи щодо включення юридичних осіб (по доходу з фізичних осіб та з інших питань) до плану виїзних перевірок слід зазначити, що першочерговим перевіркам підлягають підприємства та організації, які мають широкі можливості щодо виплати додаткових та специфічних видів доходів (комерційні банки, страхові компанії, акціонерні товариства та суб'єкти господарювання, які безпосередньо пов'язані з організацією масових концертних видовищ, здійснюють концертну та спортивну діяльність, а також проводять різного роду розіграші лотерей, призів, подарунків тощо).
На підставі аналізу форми N 15, затвердженої наказом ДПА України від 18.07.2005 р. N 276 "Про затвердження Інструкції про порядок ведення органами державної податкової служби оперативного обліку платежів до бюджету, контроль за справлянням яких здійснюється органами державної податкової служби України", та податкових розрахунків за формою N 1-ДФ, яка затверджена наказом ДПА України від 29.09.2003 р. N 451 "Про затвердження форми податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (ф. N 1-ДФ) та Порядку заповнення та подання податковими агентами податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку", здійснюється відбір підприємств, які протягом двох останніх років нерівномірно перераховували податок з доходів фізичних осіб або не перераховували його взагалі, використовуючи при цьому Автоматизовану систему роботи з податковими ризиками першого рівня (АС АБПР).
Крім цього, при організації роботи по плануванню перевірок фізичних осіб для проведення виїзних перевірок слід визначитися з класами платників податків, зокрема:
юридичні особи всіх форм власності (враховуючи план виїзних перевірок юридичних осіб);
фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності залежно від валового доходу та платники єдиного податку, які зареєстровані як платники ПДВ.
Критерієм розподілу платників - фізичних осіб на групи та підгрупи є дані Декларації про отримані доходи (від підприємницької діяльності, інші доходи громадян - код бюджетної класифікації 11010200), Звіту суб'єкта малого підприємництва - фізичної особи та дані податкових декларацій з податку на додану вартість за минулий рік:
Група 1. Великі платники податків (валовий дохід понад 500 тис. грн.):
1. декларують нульові значення річного чистого доходу;
2. декларують позитивні суми річного чистого доходу.
Група 2. Середні платники податків (валовий дохід від 50 до 500 тис. грн.):
1. декларують нульові значення річного чистого доходу;
2. сума річного чистого доходу яких становить 50 тис. грн. і більше;
3. сума річного чистого доходу яких становить менше 50 тис. грн.;
4. платники єдиного податку, які зареєстровані як платники ПДВ.
Група 3. Малі платники податків (валовий дохід до 50 тис. грн.):
1. декларують нульові значення річного чистого доходу;
2. сума річного чистого доходу яких становить 10 тис. грн. і більше;
3. сума річного чистого доходу яких становить менше 10 тис. грн.;
4. платники єдиного податку, які зареєстровані як платники ПДВ.
У разі включення у розділи II-III плану-графіка платників податків, які мають фінансово-господарські відносини з ППЗВД, остаточне рішення виноситься за розділом I плану-графіка.
3. Відбір суб'єктів підприємницької
діяльності для перевірки Порядок відбору
до плану перевірок суб'єктів господарювання -
юридичних осіб
До плану перевірок відбираються підприємства, що ведуть фінансово-господарську діяльність, повинні сплачувати податки та в АРМі "Облік платників" мають такі ознаки стану платника:
0 - діючий платник.
Попередньо, на рівні ДПА України, проводиться відбір суб'єктів господарювання I групи - основні підприємства-виробники та II групи - пов'язані особи основних підприємств-виробників (юридичні особи), філії, обслуговуючі та допоміжні виробництва, які не є юридичними особами та підпорядковані підприємствам-виробникам.
Переліки відібраних до перевірки підприємств направляються до ДПА в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі для аналізу та визначення платників податків для включення до плану.
Поряд з цим за наслідками роботи інформаційно-аналітичних підрозділів та іншої інформації, актів перевірок минулих років підприємств I та II груп (як комплексних, так і перевірок з окремих питань, а також перевірок у разі виникнення потреби у перевірці відомостей, отриманих від особи, яка мала правові відносини з платником податків) визначається III група суб'єктів господарювання - найбільші контрагенти, через які здійснюються товарно-грошові операції (включаючи посередницькі структури, експортерів та імпортерів, інші підприємства - юридичні особи), в тому числі ті, які знаходяться на обліку в інших органах ДПС.
Доповнені таким чином переліки підприємств I та II груп підприємствами III групи направляються до ДПА України, де проводяться їх аналіз, коригування та групування в розрізі регіонів.
Уточнені переліки підприємств I, II та III груп направляються до ДПА в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі для включення до проекту плану. Відібрані таким чином суб'єкти господарювання, в тому числі ті, які знаходяться на обліку в інших державних податкових органах, підлягають обов'язковому включенню до планів-графіків.
При виявленні в ході перевірок нових контрагентів підприємств I, II та III груп здійснюються заходи щодо організації їх перевірок (або шляхом проведення коригування плану, або шляхом організації позапланових перевірок за наявності підстав, визначених статтею 11-1 Закону N 509-XII.
Для забезпечення ефективного використання робочого часу кожного працівника підрозділу контрольно-перевірочної роботи обраховуються витрати робочого часу на проведення перевірки підприємств I, II та III груп, запланованої за порядком, визначеним у розділі III даних Методичних рекомендацій "Планування фонду робочого часу".
При відборі підприємств до підрозділу А необхідно провести інвентаризацію структурних підрозділів, дочірніх підприємств, що складають інфраструктуру платників податків - головних підприємств, та повідомити державні податкові органи, на обліку яких знаходяться вказані підрозділи, для включення їх до плану у періоди, на які заплановані перевірки головних підприємств.
При відборі суб'єктів підприємницької діяльності до перевірки необхідно звернути увагу на періодичність та результативність попередніх перевірок.
Підрозділи інформатизації процесів оподаткування забезпечують можливість використання інформаційних баз даних підрозділами податкової служби з урахуванням установленого розмежування доступу.
Порядок відбору до плану перевірок
фінансових установ
Відбір до перевірок за власною ініціативою банківських установ проводиться згідно з ризиком ухилення від оподаткування, визначеного Методичними рекомендаціями, які доведені листом ДПА України від 08.06.2001 р. N 7590/7/22-3217.
Основою відбору фінансових установ є перелік підприємств, які визначені для перевірки згідно з підрозділом А розділу I.
Основними критеріями при цьому повинні бути:
1. обслуговування підприємств I групи підрозділу А розділу I у фінансових установах;
2. наявність спільних власників;
3. направленість роботи банку серед підприємств підрозділу А розділу I.
Під час відбору фінансових установ за ініціативою ДПА в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі необхідно використовувати такі критерії:
1. наявність збитків за останній звітний рік;
2. наявність інформації про участь у схемах мінімізації або ухилення від сплати податків та відтоку валютних коштів за межі України.
Методичні рекомендації щодо визначення ризику ухилення від оподаткування доведені вищезазначеним листом ДПА України.
Підлягають обов'язковому включенню до плану-графіка проведення документальних перевірок суб'єктів підприємницької діяльності фінансові установи, які декларують податкове навантаження менше 1 відсотка.
Порядок відбору до плану перевірок
суб'єктів господарювання - фізичних осіб
При відборі суб'єктів господарювання - фізичних осіб слід використовувати інформацію наявних АІС та АРМів органів державної податкової служби, зокрема:
АРМ "Пошук", АРМ "Облік платників", АРМ "Бест - Звіт", АРМ ТАХ "Облік податків та платежів", АРМ "Аудит", АС АБПР "Автоматизована система роботи з податковими ризиками першого рівня", АРМ "Облік фізичних осіб", АРМ "Митниця", АРМ "Касові апарати", АІС "Розширений пошук у схемах, що використовуються суб'єктами господарювання з метою мінімізації об'єктів оподаткування та ухилення від сплати податків";
дані органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та суб'єктів господарювання, які свідчать про отримання доходів та здійснення фізичними особами фінансово-господарської діяльності;
інша інформація, отримана із зовнішніх та внутрішніх джерел.
Крім того, при формуванні плану першочергово повинні бути включені до перевірок громадяни-підприємці, які:
відібрані відповідно до Порядку розподілу платників за категоріями уваги, затвердженого наказом ДПА України від 23.02.2005 р. N 78 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо розподілу платників податків за категоріями уваги та їх супроводження органами державної податкової служби";
отримали валовий дохід за попередній рік та/або у звітному році на час складання плану-графіка більш ніж 10 млн. грн.;
мають рівень податкового навантаження менше 0,48 відсотка;
При цьому податкове навантаження визначається за формулою
Середньомісячна сума податку з доходів
фізичних осіб, яка підлягає сплаті
за результатами здійснення господарської
діяльності за період з початку року
до останнього звітного періоду
або за попередній календарний рік
(залежно від того, в якому періоді
податкове навантаження менше,
ніж критерій відбору), який передує
складанню плану-графіка
П. н. = _______________________________________ х 100 відсотків;
Середньомісячний валовий дохід, отриманий
від здійснення господарської діяльності
за період з початку року до останнього
звітного періоду (залежно від того,
в якому періоді податкове навантаження
менше, ніж критерій відбору), який передує
складанню плану-графіка
використовують найману працю (кількість працюючих більше ніж 5 осіб);
мають декілька стаціонарних об'єктів торгівлі або пунктів надання послуг, проте декларують доходи з нульовим значенням та сплачують незначні суми податків;
здійснюють сумнівні або значні фінансово-господарські операції;
у схемі фінансових взаємовідносин виступає суб'єкт господарювання - фізична особа та підприємство, керівником або засновником якого є такий підприємець;
надали декларації про отримані доходи з нульовим значенням;
займаються зовнішньоекономічною діяльністю;
мають суми до відшкодування ПДВ за попередній рік більш ніж 5 тис. гривень;
постійно декларують від'ємне значення суми податкових зобов'язань по ПДВ;
мають від'ємне значення відхилення (в два та більше разів) між сумою сплачених податків шляхом придбання торгового патенту і податком, обрахованим з фактично задекларованого доходу;
проводять діяльність на ринку паливно-мастильних матеріалів (код КВЕД 50.5 );
проводять операції з зерновою продукцією (код КВЕД 51.21 );
надають юридичні (код КВЕД 74.11.1 ), транспортні (коди КВЕД 50, 50.2, 60.22) послуги;
проводять артистичну та спортивну діяльність, займаються організацією масових концертних видовищ (код КВЕД 92 );
проводять операції з цінними паперами (код КВЕД 67 );
проводять операції з рухомим та нерухомим майном (код КВЕД 70 );
проводять виробничу діяльність (відповідно коди КВЕД 05, 15, 15.1, 15.11, 15.12, 15.13, 15.2-15.6, 15.8, 15.9, 17, 18-20, 22, 22.3, 26, 26.1, 28, 36, 36.1, 37, 37.1, 45 );
мали стосунки з сумнівними фірмами;
втрата податкових пільг;
отримано інформацію від підрозділів податкової міліції про ухилення суб'єкта господарювання - фізичної особи від оподаткування.
Особлива увага має бути приділена тим суб'єктам, у яких кількість вказаних вище ризиків найбільша та існує можливість для приховування доходів.
4. Планування фонду робочого часу
Для розрахунку розподілу планового фонду трудових ресурсів для проведення документальних перевірок юридичних осіб необхідно розподілити платників податків по категоріях:
великі підприємства;
середні;
малі.
Згідно зі ст. 63 Господарського кодексу України ( 436-15 ) малими (незалежно від форми власності) визнаються підприємства, в яких середньооблікова чисельність працюючих за звітний (фінансовий) рік не перевищує п'ятдесяти осіб, а обсяг валового доходу від реалізації продукції (робіт, послуг) за цей період не перевищує суми, еквівалентної п'ятистам тисячам євро за середньорічним курсом Національного банку України щодо гривні.
Великими підприємствами визнаються підприємства, в яких середньооблікова чисельність працюючих за звітний (фінансовий) рік перевищує тисячу осіб, а обсяг валового доходу від реалізації продукції (робіт, послуг) за рік перевищує суму, еквівалентну п'яти мільйонам євро за середньорічним курсом Національного банку України щодо гривні.
Усі інші підприємства визнаються середніми.
При плануванні на I квартал враховуються показники за результатами діяльності підприємств за 9 місяців звітного року плюс очікуваний показник за IV квартал звітного року.
Тривалість перевірки підприємств повинна плануватися індивідуально і не перевищувати 20 днів, а щодо суб'єктів малого підприємництва - 10 днів.
У додатку 3 до Методичних рекомендацій визначається місяць планового початку перевірки та орієнтовні трудові витрати на її проведення (людино/дні), а також тривалість проведення перевірки (днів).
Плановий фонд трудових ресурсів для проведення виїзних планових перевірок підрозділів контрольно-перевірочної роботи розподіляється згідно з додатком 1, для підрозділів контролю за фінансовими установами та операціями у сфері ЗЕД - згідно з додатком 1а.
Плановий фонд трудових ресурсів обчислюється виходячи із штатної чисельності працівників підрозділів контрольно-перевірочної роботи (ряд. 1 додатка 1).
Розподілу підлягає загальний фонд трудових ресурсів - працівників, що здійснюють безпосередньо документальні перевірки (ряд. 2 додатка 1) та з урахуванням фонду робочого часу одного спеціаліста - 55 робочих днів на квартал (ряд. 3 додатка 1).
При цьому необхідно врахувати, що для проведення навчання, складання звітності, експлуатації АРМів планується 20 відсотків фонду робочого часу, на проведення позапланових виїзних перевірок - 40 відсотків. Залишок фонду трудових ресурсів розподіляється для проведення планових виїзних перевірок.
До норм часу проведення перевірок не включається робочий час на підготовку до перевірки (3 робочих дні) та на реалізацію матеріалів перевірки відповідно до вимог наказу ДПА України від 10.08.2005 р. N 327 "Про затвердження Порядку оформлення результатів невиїзних документальних, виїзних планових та позапланових перевірок з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства".
При розрахунку фонду трудових ресурсів необхідно врахувати таке.
У рядку 8 додатків 1 та 1а проводиться розрахунок планового фонду трудових ресурсів.
У рядках 9, 10 та 11 визначаються фактичні витрати трудових ресурсів на проведення перевірок визначеного кола суб'єктів господарювання залежно від їх категорій.
Тобто перевірка платника податків, розпочата в запланованому кварталі, може перейти на наступний квартал.
Тому для визначення трудових ресурсів на наступний квартал та для закінчення такої перевірки в рядку 12 додатка 1 визначається перевищення фонду трудових ресурсів поточного кварталу (р. 9 + р. 10 + р. 11) - р. 8).
Визначена таким чином сума перевищення фонду трудових ресурсів у рядку 12 додатка 1 при розрахунку планового фонду трудових ресурсів наступного кварталу враховується у рядку 7 додатка 1.
Пояснення щодо різниці між показниками рядків 1 та 2 додатка 1 наводиться в додатку 2.
Порядок заповнення додатків 1а та 2 для підрозділів контролю за фінансовими установами та операціями у сфері ЗЕД аналогічний порядку заповнення додатка 1.
З метою більш ефективного використання наявного кадрового потенціалу слід визначити кількісний і якісний склад працівників, яким будуть надаватися завдання щодо перевірки різних категорій підприємств. Розподіл трудових ресурсів слід проводити відповідно до пріоритетів, визначених у плані.
Так, для перевірок підприємств, які відносяться до категорії великих платників, необхідно залучати найбільш кваліфікованих фахівців.
З цією метою повинні бути складені орієнтовні індивідуальні графіки перевірок кожного ревізора.
Щомісяця разом з планом роботи на місяць складаються робочі графіки перевірок, в яких визначається конкретна дата перевірки.
Плановий фонд трудових ресурсів для проведення виїзних планових перевірок великих платників податків підрозділів податкового супроводження спеціалізованих державних податкових інспекцій по роботі з великими платниками податків розподіляється аналогічно як і для підрозділів контрольно-перевірочної роботи.
Фонд трудових ресурсів обчислюється виходячи із штатної чисельності працівників підрозділів податкового супроводження.
При недостатності фонду трудових ресурсів фахівців спеціалізованих державних податкових інспекцій по роботі з великими платниками податків для перевірки великих платників податків створюються робочі групи із залученням спеціалістів державних податкових адміністрацій у відповідних областях та інших ДПІ.
Розподіл фонду робочого часу проведення документальних перевірок суб'єктів господарювання - фізичних осіб необхідно здійснювати за такою схемою:
платники податків, які ввійшли до плану комплексних документальних перевірок юридичних осіб, тривалість перевірки яких повинна плануватися індивідуально від 5 робочих днів;
тривалість перевірки великих і середніх платників податків - фізичних осіб планується згідно з чинним законодавством. При цьому тривалість перевірки середніх платників податків не повинна перевищувати 10 робочих днів;
малі платники податків - фізичні особи, в тому числі громадяни-підприємці з сукупним валовим доходом до 50 тис. грн., тривалість перевірки яких повинна плануватися до 5 робочих днів.
Для розрахунку розподілу планового фонду трудових ресурсів для проведення документальних перевірок фізичних осіб (додаток 1б) необхідно розподілити платників податків по таких класах:
юридичні особи всіх форм власності (враховуючи план комплексних документальних перевірок юридичних осіб);
фізичні особи - суб'єкти господарювання залежно від валового доходу поділяються на групи, зокрема: великі, середні та малі платники податків.
При цьому слід врахувати те, що фонд робочого часу одного спеціаліста - 55 робочих днів на квартал (гр. 1 додатка 1б).
Плановий фонд трудових ресурсів для проведення комплексних документальних перевірок підрозділів організації документальних перевірок фізичних осіб визначається у такому порядку:
від загального фонду трудових ресурсів 5 відсотків робочого фонду планується на проведення навчання, оформлення матеріалів перевірки та складання звітності, супроводження АРМів, проведення семінарів;
від залишку трудових ресурсів 15 відсотків планується для проведення позапланових виїзних перевірок платників податків;
залишок фонду трудових ресурсів розподіляється для проведення контрольно-перевірочної роботи платників податків - юридичних осіб (враховуючи план документальних перевірок юридичних осіб) та громадян - суб'єктів підприємницької діяльності (великих, середніх, малих).
При цьому в норми часу проведення перевірок не включається робочий час на підготовку до перевірки (2 робочих дні) та на реалізацію матеріалів перевірки (3 робочих дні).
5. Виконання плану-графіка комплексних
документальних перевірок
Затверджені плани-графіки мають обов'язковий характер для виконання всіма підрозділами органів державної податкової служби.
Початком виконання плану-графіка комплексних документальних перевірок вважається початок проведення перевірки.
Заміна об'єктів у планах та зміни термінів перевірок забороняються, крім наявності об'єктивних обставин (ліквідація, банкрутство суб'єкта господарювання, припинення його діяльності на тривалий час, обставини непереборної сили тощо), що визначається керівником ДПА в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі чи його заступником за погодженням з ДПА України та проводиться лише відповідно до вимог листа ДПА України від 19.02.2002 р. N 2999/7/28-2111 з урахуванням листа ДПА України від 04.08.2005 р. N 269/28-1217 "Про зміни довідників" та з урахуванням змін у структурі плану, внесених цими Методичними рекомендаціями.
Зміни до плану перевірок вносяться до АІС "Аудит" після затвердження. Про внесені зміни інформуються відповідні органи виконавчої влади (підрозділи ГоловКРУ, Державної митної служби, Державного казначейства, Пенсійного фонду та фондів соціального страхування України).
Затверджений план-графік є конфіденційною інформацією, тобто власністю держави (ДСК), не підлягає розголошенню і може передаватися у визначених чинним законодавством випадках за рішенням ДПА України.
Додаток 1
РОЗРАХУНОК
розподілу планового фонду трудових ресурсів
підрозділів _______________________ ДПА
по ________________________
____ кварталу 20__ року
------------------------------------------------------------------
|1. Штатна чисельність ревізорів підрозділів | |
|контрольно-перевірочної роботи станом на | |
|01.___.20__ року (люд.) | |
|----------------------------------------------------+-----------|
|2. Штатна чисельність ревізорів, що безпосередньо | |
|здійснюють перевірку станом на 01.___.20__ року | |
|(люд.) (р. 1 - додаток 2) | |
|----------------------------------------------------+-----------|
|3. Загальний фонд трудових ресурсів ревізорів в ДПА | |
|(люд. днів) (р. 2 * 55) | |
|----------------------------------------------------+-----------|
|4. Фонд трудових ресурсів резерву ДПА України | |
|(люд. днів) | |
|----------------------------------------------------+-----------|
|5. Від залишку ресурсів підрозділів | |
|контрольно-перевірочної роботи для проведення | |
|навчання, оформлення матеріалів перевірок, складання| |
|звітності та експлуатації АРМів люд. днів | |
|(р. 3 - р. 4) х 20% | |
|----------------------------------------------------+-----------|
|6. Від залишку ресурсів підрозділів | |
|контрольно-перевірочної роботи для проведення | |
|позапланових виїзних перевірок люд. днів | |
|(р. 3 - р. 4 - р. 5) х 40% | |
|----------------------------------------------------+-----------|
|7. Перевищення фонду трудових ресурсів попереднього | |
|періоду (р. 12 додатка 1 попереднього кварталу) | |
|----------------------------------------------------+-----------|
|8. Плановий фонд трудових ресурсів для проведення | |
|планових виїзних перевірок люд. днів | |
|(р. 3 - р. 4 - р. 5 - р. 6 - р. 7) | |
|----------------------------------------------------+-----------|
|9. Фонд трудових ресурсів, для проведення | |
|комплексних перевірок підприємств I категорії | |
|(люд. днів) | |
|----------------------------------------------------+-----------|
|10. Фонд трудових ресурсів, для проведення | |
|комплексних перевірок підприємств II категорії | |
|(люд. днів) | |
|----------------------------------------------------+-----------|
|11. Фонд трудових ресурсів, для проведення | |
|комплексних перевірок підприємств III категорії | |
|(люд. днів) | |
|----------------------------------------------------+-----------|
|12. Перевищення фонду трудових ресурсів поточного | |
|періоду (р. 9 + р. 10 + р. 11) - р. 8) | |
------------------------------------------------------------------
Додаток 1а
РОЗРАХУНОК розподілу планового фонду трудових ресурсів підрозділів _________________________ ДПА по ___________________________ ____ кварталу 20__ року
------------------------------------------------------------------ |1. Штатна чисельність ревізорів підрозділів контролю| | |за фінансовими установами та операціями у сфері ЗЕД | | |станом на 01.___.20__ року (люд.) | | |----------------------------------------------------+-----------| |2. Штатна чисельність ревізорів, що безпосередньо | | |здійснюють перевірку станом на 01.___.20__ року | | |(люд.) (р. 1 - додаток 2) | | |----------------------------------------------------+-----------| |3. Загальний фонд трудових ресурсів ревізорів в ДПА | | |( люд. днів) (р. 2 * 55) | | |----------------------------------------------------+-----------| |4. Фонд трудових ресурсів резерву ДПА України | | |(люд. днів) | | |----------------------------------------------------+-----------| |5. Від залишку ресурсів підрозділів контролю за | | |фінансовими установами та операціями у сфері ЗЕД | | |контрольно-перевірочної роботи для проведення | | |навчання, оформлення матеріалів перевірок, складання| | |звітності та експлуатації АРМів люд. днів | | |(р. 3 - р. 4) х 20% | | |----------------------------------------------------+-----------| |6. Від залишку ресурсів підрозділів контролю за | | |фінансовими установами та операціями у сфері ЗЕД | | |контрольно-перевірочної роботи для проведення | | |позапланових виїзних перевірок люд. днів | | |(р. 3 - р. 4 - р. 5) х 40% | | |----------------------------------------------------+-----------| |7. Перевищення фонду трудових ресурсів попереднього | | |періоду (р. 12 додатка 1 попереднього кварталу) | | |----------------------------------------------------+-----------| |8. Плановий фонд трудових ресурсів для проведення | | |планових виїзних перевірок люд. днів | | |(р. 3 - р. 4 - р. 5 - р. 6 - р. 7) | | |----------------------------------------------------+-----------| |9. Фонд трудових ресурсів для проведення комплексних| | |перевірок підприємств I категорії (люд. днів) | | |----------------------------------------------------+-----------| |10. Фонд трудових ресурсів, для проведення | | |комплексних перевірок підприємств II категорії | | |(люд. днів) | | |----------------------------------------------------+-----------| |11. Фонд трудових ресурсів, для проведення | | |комплексних перевірок підприємств III категорії | | |(люд. днів) | | |----------------------------------------------------+-----------| |12. Перевищення фонду трудових ресурсів поточного | | |періоду (р. 9 + р. 10 + р. 11) - р. 8) | | ------------------------------------------------------------------
Додаток 1б
РОЗРАХУНОК розподілу планового фонду трудових ресурсів проведення документальних перевірок фізичних осіб ДПА на квартал 200 __ року
------------------------------------------------------------------ | 1 |Штатна чисельність аудиторів станом на | | | |_________ року (люд.) | | |---+--------------------------------------------------+---------| | 2 |Штатна чисельність аудиторів, що безпосередньо | | | |здійснюють перевірку станом на 01.09.2005 року | | | |(люд.) (р. 1 - додаток 2) | | |---+--------------------------------------------------+---------| | 3 |Загальний фонд трудових ресурсів аудиторів в ДПА | 0,00 | | |(люд. днів) (р. 2 * 55) | | |---+--------------------------------------------------+---------| | 4 |Від загального фонду трудових ресурсів аудиту для | 0,00 | | |проведення навчання, оформлення матеріалів | | | |перевірок (люд. днів) р. 3 * 5% | | |---+--------------------------------------------------+---------| | 5 |Від залишку ресурсів аудиту для проведення | 0,00 | | |позапланових виїзних перевірок (люд. днів) | | | |(р. 3 - р. 4) х 15% | | |---+--------------------------------------------------+---------| | 6 |Фонд трудових ресурсів для проведення планових | 0,00 | | |виїзних перевірок (люд. днів) (р. 3 - р. 4 - р. 5)| | | |та (р. 7 + р. 8 + р. 9 + р. 10) | | |---+--------------------------------------------------+---------| | 7 |Фонд трудових ресурсів, для проведення перевірок | | | |платників податків юридичних осіб (люд. днів) | | |---+--------------------------------------------------+---------| | 8 |Фонд трудових ресурсів, для проведення перевірок | | | |крупних платників податків (люд. днів) | | |---+--------------------------------------------------+---------| | 9 |Фонд трудових ресурсів, для проведення перевірок | | | |середніх платників податків (люд. днів) | | |---+--------------------------------------------------+---------| |10 |Фонд трудових ресурсів, для проведення перевірок | | | |малих платників податків (люд. днів) | | ------------------------------------------------------------------
Додаток 2
РОЗПОДІЛ ФАХІВЦІВ ПІДРОЗДІЛІВ _____________________________, що не займаються безпосередньо контрольно-перевірочною роботою, станом на 01.______.20__ року, в розрізі районів по _________________області ___ квартал 20___ року
------------------------------------------------------------------ | N | Кількість | Фонд | Причини, через які працівники | |з/п | працівників, | робочого | не виконують перевірки | | | які не | часу | (підстава, наказ ДПІ, суть | | | здійснюють | | наказу, займана посада) | | | перевірки | | | |----+---------------+-----------+-------------------------------| | | | | | |----+---------------+-----------+-------------------------------| | | | | | |----+---------------+-----------+-------------------------------| | | | | | ------------------------------------------------------------------
Голова ДПА ________________________________________ П. I. Б.
Додаток N 3
ПЛАН-ГРАФІК проведення документальних перевірок на ____ квартал 20 ___ року
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |N з/п |Повна |Код |Остання |Запланована |Планується |Участь інших контролюючих органів | | |назва |ЄДРПОУ|комплексна |комплексна | | | | |підпри-|чи |перевірка |перевірка | | | | |ємства |іден- |--------------+--------------+-------------------+-----------------------------------| | |чи |тифі- |Дата |Період,|Місяць|Період,|Кіль- |люд.|Трива-|Митна |КРУ|Пенсій-|Фонд |Держав-| | |П.I.Б. |ка- |прове-|що |почат-|за який|кість |днів|лість |служба| |ний |соціаль-|не | | |підпри-|цій- |дення |переві-|ку |прово- |праців-| |пере- | | |фонд |ного |казна- | | |ємця |ний | |рявся | |диться |ників | |вірки | | | |страху- |чейство| | |(адре- |номер | | | |пере- | | |(днів)| | | |вання | | | |са, | | | | |вірка | | | | | | | | | | |місце | | | | | | | | | | | | | | | |знаход-| | | | | | | | | | | | | | | |ження) | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |12 | 13 | 14 | 15 | |------------------------------------------------------------------------------------------------------------| |Розділ 1. План комплексних документальних виїзних перевірок фінансово-господарської діяльності суб'єктів | |господарювання - юридичних осіб | |------------------------------------------------------------------------------------------------------------| |А. Платники податків, які мають значні валові доходи, а також підприємства, пов'язані з ними юридично | |та (або) через здійснення фінансово-господарських операцій | |------------------------------------------------------------------------------------------------------------| |1 |I група - основні підприємства | |-------+----------------------------------------------------------------------------------------------------| |1.1 |Великі | | | | | | | | | | | | | | |підприємства | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |3 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього по | | | | | | | | | | | | | | |категорії | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1.2 |Середні | | | | | | | | | | | | | | |підприємства | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |3 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього по | | | | | | | | | | | | | | |категорії | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1.3 |Малі | | | | | | | | | | | | | | |підприємства | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |3 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього по | | | | | | | | | | | | | | |категорії | | | | | | | | | | | | | |-------+---------------------------------------------------------------------------+-------+--------+-------| | |Всього по групі | | | | |-------+--------------------------------------------------------------------------------------------+-------|
|2 |II група - пов'язані особи основних підприємств (юридичні особи), філії, обслуговуючі та | | | |допоміжні виробництва, які не є юридичними особами та підпорядковані платникам податків із | | | |значними валовими доходами | | |-------+--------------------------------------------------------------------------------------------+-------| |2.1 |Великі | | | | | | | | | | | | | | |підприємства | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |3 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього по | | | | | | | | | | | | | | |категорії | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2.2 |Середні | | | | | | | | | | | | | | |підприємства | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |3 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього по | | | | | | | | | | | | | | |категорії | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2.3 |Малі | | | | | | | | | | | | | | |підприємства | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |3 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього по | | | | | | | | | | | | | | |категорії | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------|
| |Всього по | | | | | | | | | | | | | | |групі | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------------------------------------------------------------------------------------+-------| |3 |III група - найбільші контрагенти, через які здійснюються товарно-грошові операції | | | |(включаючи посередницькі структури, експортерів та імпортерів, інші підприємства - | | | |юридичні особи), в тому числі в інших регіонах | | |-------+--------------------------------------------------------------------------------------------+-------| |3.1 |Великі | | | | | | | | | | | | | | |підприємства | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |3 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього | | | | | | | | | | | | | | |по категорії | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |3.2 |Середні | | | | | | | | | | | | | | |підприємства | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |3 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього | | | | | | | | | | | | | | |по категорії | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |3.3 |Малі | | | | | | | | | | | | | | |підприємства | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |3 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього | | | | | | | | | | | | | | |по категорії | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |Всього | | | | | | | | | | | | | | |по групі | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |Всього по | | | | | | | | | | | | | | |підрозділу А | | | | | | | | | | | | | |-------+----------------------------------------------------------------------------------------------------| | |Б. Підприємства, що заявили бюджетне відшкодування податку на додану вартість, відшкодування | | |якого проведено за результатами невиїзних (камеральних) перевірок | |-------+----------------------------------------------------------------------------------------------------| |1 |Великі | | | | | | | | | | | | | | |підприємства | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |3 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього | | | | | | | | | | | | | | |по категорії | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 |Середні | | | | | | | | | | | | | | |підприємства | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------|
|1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |3 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього | | | | | | | | | | | | | | |по категорії | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |3 |Малі | | | | | | | | | | | | | | |підприємства | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |3 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього | | | | | | | | | | | | | | |по категорії | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |Всього по | | | | | | | | | | | | | | |підрозділу Б | | | | | | | | | | | | | |-------+----------------------------------------------------------------------------------------------------| | |В. Інші, які не ввійшли до підрозділів А та Б | |-------+----------------------------------------------------------------------------------------------------| |1 |Великі | | | | | | | | | | | | | | |підприємства | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |3 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього | | | | | | | | | | | | | | |по категорії | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 |Середні | | | | | | | | | | | | | | |підприємства | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |3 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього | | | | | | | | | | | | | | |по категорії | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |3 |Малі | | | | | | | | | | | | | | |підприємства | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |3 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього | | | | | | | | | | | | | | |по категорії | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |Всього по | | | | | | | | | | | | | | |підрозділу В | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------|
| |Всього по | | | | | | | | | | | | | | |розділу I | | | | | | | | | | | | | |------------------------------------------------------------------------------------------------------------| |Розділ 2. План комплексних документальних виїзних перевірок фінансово-господарської діяльності | |банківських та інших фінансових установ | |------------------------------------------------------------------------------------------------------------| |2.1 |I. Банківські установи | | |-------+----------------------------------------------------------------------------------------------------| |2.1.1 |Юридичні особи | |-------+----------------------------------------------------------------------------------------------------| |2.1.1.1|Банки | | | | | | | | | | | | | | | |I кате-| | | | | | | | | | | | | | | |горії | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього по | | | | | | | | | | | | | | |категорії | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2.1.1.2|Банки | | | | | | | | | | | | | | | |II ка- | | | | | | | | | | | | | | | |тегорії| | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього по | | | | | | | | | | | | | | |категорії | | | | | | | | | | | | | |-------+---------------------------------------------------------------------------+-------+--------+-------| | |Всього по групі | | | | |-------+----------------------------------------------------------------------------------------------------| |2.1.2 |Філії | |-------+----------------------------------------------------------------------------------------------------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього | | | | | | | | | | | | | | | |по | | | | | | | | | | | | | | | |групі | | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |Всього | | | | | | | | | | | | | | |по підрозділу | | | | | | | | | | | | | |-------+----------------------------------------------------------------------------------------------------| |2.2 |II. Страхові установи | |-------+----------------------------------------------------------------------------------------------------| |2.2.1 |Юридичні особи | |-------+----------------------------------------------------------------------------------------------------| |2.2.1.1|Великі | | | | | | | | | | | | | | |підприємства | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього | | | | | | | | | | | | | | |по категорії | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2.2.1.2|Середні | | | | | | | | | | | | | | |підприємства | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------|
|2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього | | | | | | | | | | | | | | |по категорії | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2.2.1.3|Малі | | | | | | | | | | | | | | |підприємства | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього | | | | | | | | | | | | | | |по категорії | | | | | | | | | | | | | |-------+---------------------------------------------------------------------------+-------+--------+-------| | |Всього по групі | | | | |-------+----------------------------------------------------------------------------------------------------| |2.2.2 |Філії | |-------+----------------------------------------------------------------------------------------------------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |Всього | | | | | | | | | | | | | | |по групі | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |Всього по | | | | | | | | | | | | | | |підрозділу | | | | | | | | | | | | | |-------+----------------------------------------------------------------------------------------------------| |2.3 |III. Торговці цінними паперами | |-------+----------------------------------------------------------------------------------------------------| |2.3.1 |Юридичні особи | |-------+----------------------------------------------------------------------------------------------------| |2.3.1.1|Великі | | | | | | | | | | | | | | |підприємства | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього по | | | | | | | | | | | | | | |категорії | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2.3.1.2|Середні | | | | | | | | | | | | | | |підприємства | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього по | | | | | | | | | | | | | | |категорії | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2.3.1.3|Малі | | | | | | | | | | | | | | |підприємства | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+--------------+------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього по | | | | | | | | | | | | | | |категорії | | | | | | | | | | | | | |-------+---------------------------------------------------------------------------+-------+--------+-------| | |всього по групі | | | | |-------+----------------------------------------------------------------------------------------------------|
|2.3.2 |Філії | |-------+----------------------------------------------------------------------------------------------------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+-----+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+---------------------------------------------------------------------------+-------+--------+-------| | |Всього по групі | | | | |-------+---------------------------------------------------------------------------+-------+--------+-------| | |Всього по | | | | | | | | | | | | | | |підрозділу | | | | | | | | | | | | | |-------+----------------------------------------------------------------------------------------------------| |2.4 |IV. Інші фінансові установи | |-------+----------------------------------------------------------------------------------------------------| |2.4.1 |Юридичні особи | |-------+----------------------------------------------------------------------------------------------------| |2.4.1.1|Великі | | | | | | | | | | | | | | |підприємства | | | | | | | | | | | | | |-------+-------------+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+-----+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------------+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього по | | | | | | | | | | | | | | |категорії | | | | | | | | | | | | | |-------+-------------+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2.4.1.2|Середні | | | | | | | | | | | | | | |підприємства | | | | | | | | | | | | | |-------+-------------+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+-----+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------------+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього по | | | | | | | | | | | | | | |категорії | | | | | | | | | | | | | |-------+-------------+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2.4.1.3|Малі | | | | | | | | | | | | | | |підприємства | | | | | | | | | | | | | |-------+-------------+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+-----+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------------+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього по | | | | | | | | | | | | | | |категорії | | | | | | | | | | | | | |-------+---------------------------------------------------------------------------+-------+--------+-------| | |Всього по групі | | | | |-------+----------------------------------------------------------------------------------------------------| |2.4.2 |Філії | |-------+----------------------------------------------------------------------------------------------------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+-----+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------------+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |Всього по | | | | | | | | | | | | | | |групі | | | | | | | | | | | | | |-------+-------------+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |Всього по | | | | | | | | | | | | | | |підрозділу | | | | | | | | | | | | | |-------+-------------+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |Всього по | | | | | | | | | | | | | | |розділу II | | | | | | | | | | | | | |------------------------------------------------------------------------------------------------------------|
|Розділ 3. План комплексних документальних виїзних перевірок фінансово-господарської діяльності суб'єктів | |господарювання - фізичних осіб | |------------------------------------------------------------------------------------------------------------| |1. |Крупні платники (валовий | | | | | | | | | | | | |дохід понад 500 тис. грн.) | | | | | | | | | | | |-------+-----------------------------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1.1 |які декларують нульові | | | | | | | | | | | | |значення річного чистого | | | | | | | | | | | | |доходу | | | | | | | | | | | |-------+-----------------------------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+-----+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+-----+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього | | | | | | | | | | | | | | | |по під-| | | | | | | | | | | | | | | |групі | | | | | | | | | | | | | | |-------+-----------------------------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1.2 |які декларують позитивні суми| | | | | | | | | | | | |річного чистого доходу | | | | | | | | | | | |-------+-----------------------------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+-----+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+-----+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього | | | | | | | | | | | | | | | |по під-| | | | | | | | | | | | | | | |групі | | | | | | | | | | | | | | |-------+-----------------------------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього по групі крупних | | | | | | | | | | | | |платників | | | | | | | | | | | |-------+------------------------------------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2. |Середні платники (валовий дохід від | | | | | | | | | | | |50 до 500 тис. грн.) | | | | | | | | | | |-------+------------------------------------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2.1 |які декларують нульові | | | | | | | | | | | | |значення річного чистого | | | | | | | | | | | | |доходу | | | | | | | | | | | |-------+-----------------------------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+-----+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+-----+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього | | | | | | | | | | | | | | | |по під-| | | | | | | | | | | | | | | |групі | | | | | | | | | | | | | | |-------+------------------------------------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2.2 |сума річного чистого доходу яких | | | | | | | | | | | |складає 50 тис. грн. і більше | | | | | | | | | | |-------+------------------------------------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+-----+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+-----+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього | | | | | | | | | | | | | | | |по під-| | | | | | | | | | | | | | | |групі | | | | | | | | | | | | | | |-------+------------------------------------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2.3 |сума річного чистого доходу яких | | | | | | | | | | | |складає менше 50 тис. грн. | | | | | | | | | | |-------+------------------------------------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+-----+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+-----+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього | | | | | | | | | | | | | | | |по під-| | | | | | | | | | | | | | | |групі | | | | | | | | | | | | | | |-------+------------------------------------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------|
|2.4 |платники єдиного податку, які | | | | | | | | | | | |зареєстровані як платники ПДВ | | | | | | | | | | |-------+------------------------------------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+-----+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+-----+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього | | | | | | | | | | | | | | | |по під-| | | | | | | | | | | | | | | |групі | | | | | | | | | | | | | | |-------+---------------------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього по групі | | | | | | | | | | | | | |середніх платників | | | | | | | | | | | | |-------+-----------------------------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |3. |Малі платники (валовий дохід | | | | | | | | | | | | |до 50 тис. грн.) | | | | | | | | | | | |-------+-----------------------------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |3.1 |які декларують нульові | | | | | | | | | | | | |значення річного | | | | | | | | | | | | |чистого доходу | | | | | | | | | | | |-------+-----------------------------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+-----+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+-----+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього | | | | | | | | | | | | | | | |по під-| | | | | | | | | | | | | | | |групі | | | | | | | | | | | | | | |-------+------------------------------------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |3.2 |сума річного чистого доходу яких | | | | | | | | | | | |складає 10 тис. грн. і більше | | | | | | | | | | |-------+------------------------------------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+-----+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+-----+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього | | | | | | | | | | | | | | | |по під-| | | | | | | | | | | | | | | |групі | | | | | | | | | | | | | | |-------+------------------------------------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |3.3 |сума річного чистого доходу яких | | | | | | | | | | | |складає менше 10 тис. грн. | | | | | | | | | | |-------+------------------------------------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+-----+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+-----+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього | | | | | | | | | | | | | | | |по під-| | | | | | | | | | | | | | | |групі | | | | | | | | | | | | | | |-------+------------------------------------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |3.4 |платники єдиного податку, які | | | | | | | | | | | |зареєстровані як платники ПДВ | | | | | | | | | | |-------+------------------------------------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |1 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+-----+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| |2 | | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------+-----+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього | | | | | | | | | | | | | | | |по під-| | | | | | | | | | | | | | | |групі | | | | | | | | | | | | | | |-------+-------------+-------+-------+------+-------+-------+----+------+------+---+-------+--------+-------| | |всього по | | | | | | | | | | | | | | |групі малих | | | | | | | | | | | | | | |платників | | | | | | | | | | | | | |-------+---------------------------------------------------------------------------+-------+--------+-------|
| | | | | | |-------+---------------------------------------------------------------------------+-------+--------+-------| | |Всього по | | | | | | | | | | | | | | |розділу III | | | | | | | | | | | | | --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Додаток 4
ПЛАН проведення комплексних документальних перевірок юридичних осіб на ___ квартал 200 __ року
регіон: Україна ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- | План-графік |Кількість підприємств по категоріях |Охоплено |Трудоміст- |Загальна | |----------------------+-------------------------------------|перевірками % |кість |трудомісткість | |код |назва розділу, |На обліку |Для перевірки | |перевірки |перевірок | | |підрозділу | | | |одного |люд. днів | | |або групи | | | |підприємства| | | | | | | |люд. днів | | | | |------------------+------------------+------------------+------------+------------------| | | |Всьо-|Ве-|Се- |Ма-|Всьо-|Ве-|Се- |Ма-|Всьо-|Ве-|Се- |Ма-|Ве-|Се- |Ма-|Всьо-|Ве-|Се- |Ма-| | | |го |ли-|ред-|лі |го |ли-|ред-|лі |го |ли-|ред-|лі |ли-|ред-|лі |го |ли-|ред-|лі | | | | |кі |ні | | |кі |ні | | |кі |ні | |кі |ні | | |кі |ні | | |----------------------+-----+---+----+---+-----+---+----+---+-----+---+----+---+---+----+---+-----+---+----+---| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |11 | 12 |13 |14 | 15 |16 | 17 |18 | 19 | 20| |----------------------+-----+---+----+---+-----+---+----+---+-----+---+----+---+---+----+---+-----+---+----+---| |1101|(А) основні | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |підприємства- | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |виробники | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------+-----+---+----+---+-----+---+----+---+-----+---+----+---+---+----+---+-----+---+----+---| |1102|(А) пов'язані | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |особи основних | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |підприємств (юр. | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |особи), філії, | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |обслуговуючі та | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |допоміжні | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |виробництва, які | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |не є юридичними | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |особами та | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |підпорядковані | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |основним | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |виробникам | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------+-----+---+----+---+-----+---+----+---+-----+---+----+---+---+----+---+-----+---+----+---| |1103|(А) найбільші | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |контрагенти | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |основних | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |підприємств, | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |через які | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |здійснюються | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |товарно-грошові | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |операції | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |(включаючи | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |посередницькі | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |структури, | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |експортерів та | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |імпортерів, інші | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |підприємства - | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |юр. особи), в | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |т. ч. в інших | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |регіонах | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------+-----+---+----+---+-----+---+----+---+-----+---+----+---+---+----+---+-----+---+----+---|
|1201|(Б) підприємств, | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |що заявили | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |бюджетне | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |відшкодування | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |податку на додану| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |вартість, | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |відшкодування | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |якого проведено | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |за результатами | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |невиїзних | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |(камеральних) | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |перевірок | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------+-----+---+----+---+-----+---+----+---+-----+---+----+---+---+----+---+-----+---+----+---| |1301|(В) Інші, які не | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |ввійшли до | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |підрозділів А та | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |Б | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------+-----+---+----+---+-----+---+----+---+-----+---+----+---+---+----+---+-----+---+----+---| |2101|Банківські | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |установи - | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |юридичні особи | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------+-----+---+----+---+-----+---+----+---+-----+---+----+---+---+----+---+-----+---+----+---| |2102|Філії банків | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------+-----+---+----+---+-----+---+----+---+-----+---+----+---+---+----+---+-----+---+----+---| |2201|Страхові установи| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |(юридичні особи) | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------+-----+---+----+---+-----+---+----+---+-----+---+----+---+---+----+---+-----+---+----+---| |2202|Страхові установи| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |(філії) | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------+-----+---+----+---+-----+---+----+---+-----+---+----+---+---+----+---+-----+---+----+---| |2301|Торговці цінними | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |паперами | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |(юридичні особи) | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------+-----+---+----+---+-----+---+----+---+-----+---+----+---+---+----+---+-----+---+----+---| |2401|Інші фінансові | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |установи | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |(юридичні особи) | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------+-----+---+----+---+-----+---+----+---+-----+---+----+---+---+----+---+-----+---+----+---| |2402|Інші фінансові | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |установи (філії) | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------+-----+---+----+---+-----+---+----+---+-----+---+----+---+---+----+---+-----+---+----+---| |1100|А. Потенційні | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |бюджетоутворюючі | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |платники | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |податків, а також| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |підприємства, | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |пов'язані з ними | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |юридично та (або)| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |через здійснення | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |фінансово-госпо- | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |дарських операцій| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------+-----+---+----+---+-----+---+----+---+-----+---+----+---+---+----+---+-----+---+----+---| |1200|Б. Підприємства, | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |що заявили | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |бюджетне | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |відшкодування | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |податку на додану| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |вартість, | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |відшкодування | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |якого проведено | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |за результатами | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |невиїзних | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |(камеральних) | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |перевірок | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------+-----+---+----+---+-----+---+----+---+-----+---+----+---+---+----+---+-----+---+----+---|
|1300|В. Інші, які не | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |ввійшли до | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |підрозділів А та | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |Б | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------+-----+---+----+---+-----+---+----+---+-----+---+----+---+---+----+---+-----+---+----+---| |2100|Банківські | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |установи | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------+-----+---+----+---+-----+---+----+---+-----+---+----+---+---+----+---+-----+---+----+---| |2200|Страхові установи| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------+-----+---+----+---+-----+---+----+---+-----+---+----+---+---+----+---+-----+---+----+---| |2300|Торговці цінними | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |паперами | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------+-----+---+----+---+-----+---+----+---+-----+---+----+---+---+----+---+-----+---+----+---| |2400|Інші фінансові | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |установи | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------+-----+---+----+---+-----+---+----+---+-----+---+----+---+---+----+---+-----+---+----+---| |1000|Планові виїзні | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |перевірки | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |фінансово-госпо- | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |дарської | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |діяльності | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |суб'єктів | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |господарювання, | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |підприємств, які | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |здійснюють | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |зовнішньо-еконо- | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |мічну діяльність,| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |в т. ч. які | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |перебувають на | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |обліку в СДПІ ВПП| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |(відповідальні | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |підрозділи | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |контрольно-пере- | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |вірочної роботи) | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------+-----+---+----+---+-----+---+----+---+-----+---+----+---+---+----+---+-----+---+----+---| |2000|Планові виїзні | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |перевірки | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |фінансово- | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |господарської | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |діяльності | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |банківських та | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |інших фінансових | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |установ, у т. ч. | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |тих, які | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |перебувають на | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |обліку в СДПІ ВПП| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |(відповідальні | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |підрозділи | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |контролю за | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |фінансовими | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |установами та | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |операціями у | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |сфері ЗЕД) | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Додаток 4а
ПЛАН проведення документальних перевірок фізичних осіб на _________ квартал 200_ року
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |Код |Назва регіону |Кількість платників по групах | |ре- | |-------------------------------------------------------------------------------------------------| |гіо-| |на обліку | | |ну | |--------------------------------------------------------------------------------------+----------| | | |Юри- |Всьо-|Крупні | Середні платники | Малі платники |Юри-|Всьо-| | | |дичні|го по|платники | | |дич-|го по| | | |особи|фіз. |--------------+-----------------------------+-----------------------------|ні |фіз. | | | | |осо- |ЧД <= 0|ЧД > 0|ЧД <= 0|ЧД >= 50|ЧД < 50|Єди-|ЧД <= 0|ЧД < 10|ЧД >= 10|Єди-|осо-|осо- | | | | |бах | | | |тис. |тис. |ний | |тис. |тис. |ний |би |бах | | | | | | | | |грн. |грн. |по- | |грн. |грн. |по- | | | | | | | | | | | | |да- | | | |да- | | | | | | | | | | | | |ток | | | |ток | | | |----+--------------+-----+-----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----| | А | Б | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | |----+--------------+-----+-----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----| |1 |АВТОНОМНА | | | | | | | | | | | | | | 0 | | |РЕСПУБЛІКА | | | | | | | | | | | | | | | | |КРИМ | | | | | | | | | | | | | | | |----+--------------+-----+-----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----| |2 |ВІННИЦЬКА | | | | | | | | | | | | | | 0 | |----+--------------+-----+-----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----| |3 |ВОЛИНСЬКА | | | | | | | | | | | | | | 0 | |----+--------------+-----+-----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----| |4 |ДНІПРОПЕТРОВ- | | | | | | | | | | | | | | 0 | | |СЬКА | | | | | | | | | | | | | | | |----+--------------+-----+-----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----| |5 |ДОНЕЦЬКА | | | | | | | | | | | | | | 0 | |----+--------------+-----+-----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----| |6 |ЖИТОМИРСЬКА | | | | | | | | | | | | | | 0 | |----+--------------+-----+-----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----| |7 |ЗАКАРПАТСЬКА | | | | | | | | | | | | | | 0 | |----+--------------+-----+-----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----| |8 |ЗАПОРІЗЬКА | | | | | | | | | | | | | | 0 | |----+--------------+-----+-----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----| |9 |ІВАНО-ФРАНКІВ-| | | | | | | | | | | | | | 0 | | |СЬКА | | | | | | | | | | | | | | | |----+--------------+-----+-----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----| |10 |КИЇВСЬКА | | | | | | | | | | | | | | 0 | |----+--------------+-----+-----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----| |11 |КІРОВОГРАДСЬКА| | | | | | | | | | | | | | 0 | |----+--------------+-----+-----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----| |12 |ЛУГАНСЬКА | | | | | | | | | | | | | | 0 | |----+--------------+-----+-----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----| |13 |ЛЬВІВСЬКА | | | | | | | | | | | | | | 0 | |----+--------------+-----+-----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----| |14 |МИКОЛАЇВСЬКА | | | | | | | | | | | | | | 0 | |----+--------------+-----+-----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----| |15 |ОДЕСЬКА | | | | | | | | | | | | | | 0 | |----+--------------+-----+-----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----| |16 |ПОЛТАВСЬКА | | | | | | | | | | | | | | 0 | |----+--------------+-----+-----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----| |17 |РІВНЕНСЬКА | | | | | | | | | | | | | | 0 | |----+--------------+-----+-----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----| |18 |СУМСЬКА | | | | | | | | | | | | | | 0 | |----+--------------+-----+-----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----| |19 |ТЕРНОПІЛЬСЬКА | | | | | | | | | | | | | | 0 | |----+--------------+-----+-----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----| |20 |ХАРКІВСЬКА | | | | | | | | | | | | | | 0 | |----+--------------+-----+-----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----| |21 |ХЕРСОНСЬКА | | | | | | | | | | | | | | 0 | |----+--------------+-----+-----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----| |22 |ХМЕЛЬНИЦЬКА | | | | | | | | | | | | | | 0 | |----+--------------+-----+-----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----| |23 |ЧЕРКАСЬКА | | | | | | | | | | | | | | 0 | |----+--------------+-----+-----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----|
|24 |ЧЕРНІВЕЦЬКА | | | | | | | | | | | | | | 0 | |----+--------------+-----+-----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----| |25 |ЧЕРНІГІВСЬКА | | | | | | | | | | | | | | 0 | |----+--------------+-----+-----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----| |26 |М. КИЇВ | | | | | | | | | | | | | | 0 | |----+--------------+-----+-----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----| |27 |М. СЕВАСТОПОЛЬ| | | | | | | | | | | | | | 0 | |----+--------------+-----+-----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----| | | | | | | | | | | | | | | | | | |-------------------+-----+-----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----| | ВСЬОГО | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Продовження таблиці ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | | |----------------------------------------------------------------------------------------------------| |для перевірки | | |-------------------------------------------------------------------------------------+--------------| |Крупні |Середні |Малі платники |Юри-|Всьо-|Крупні | |платники |платники | |дич-|го по|платники | |--------------+-----------------------------+-----------------------------|ні |фіз. |--------------| |ЧД <= 0|ЧД > 0|ЧД <= 0|ЧД >= 50|ЧД < 50|Єди-|ЧД <= 0|ЧД < 10|ЧД >= 10|Єди-|осо-|осо- |ЧД <= 0|ЧД > 0| | | | |тис. |тис. |ний | |тис. |тис. |ний |би |бах | | | | | | |грн. |грн. |по- | |грн. |грн. |по- | | | | | | | | | | |да- | | | |да- | | | | | | | | | | |ток | | | |ток | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----+-------+------| | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----+-------+------| | | | | | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----+-------+------| | | | | | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----+-------+------| | | | | | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----+-------+------| | | | | | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----+-------+------| | | | | | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----+-------+------| | | | | | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----+-------+------| | | | | | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----+-------+------| | | | | | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----+-------+------| | | | | | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----+-------+------| | | | | | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----+-------+------| | | | | | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----+-------+------| | | | | | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----+-------+------| | | | | | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----+-------+------| | | | | | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----+-------+------| | | | | | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----+-------+------| | | | | | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----+-------+------| | | | | | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----+-------+------| | | | | | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----+-------+------|
| | | | | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----+-------+------| | | | | | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----+-------+------| | | | | | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----+-------+------| | | | | | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----+-------+------| | | | | | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----+-------+------| | | | | | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----+-------+------| | | | | | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----+-------+------| | | | | | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----+-------+------| | | | | | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----+-------+------| | | | | | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+----+-----+-------+------| | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------
Продовження таблиці ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |Охоплено перевірками % | Трудомісткість | | |-----------------------------------------------------------+--------------------------------------------------------------------------+-----| |Середні платники |Малі платники |Крупні |Середні платники |Малі платники |Всьо-| | | |платники | | |го по| |-----------------------------+-----------------------------+--------------+-----------------------------+-----------------------------|фіз. | |ЧД <= 0|ЧД >= 50|ЧД < 50|Єди-|ЧД <= 0|ЧД < 10|ЧД >= 10|Єди-|ЧД <= 0|ЧД > 0|ЧД <= 0|ЧД >= 50|ЧД < 50|Єди-|ЧД <= 0|ЧД < 10|ЧД >= 10|Єди-|осо- | | |тис. |тис. |ний | |тис. |тис. |ний | | | |тис. |тис. |ний | |тис. |тис. |ний |бах | | |грн. |грн. |по- | |грн. |грн. |по- | | | |грн. |грн. |по- | |грн. |грн. |по- | | | | | |да- | | | |да- | | | | | |да- | | | |да- | | | | | |ток | | | |ток | | | | | |ток | | | |ток | | |-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-----| | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | |-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-----| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | 0 | |-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-----| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | 0 | |-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-----| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | 0 | |-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-----| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | 0 | |-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-----| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | 0 | |-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-----| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | 0 | |-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-----| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | 0 | |-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-----| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | 0 | |-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-----| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | 0 | |-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-----| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | 0 | |-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-----| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | 0 | |-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-----| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | 0 | |-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-----| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | 0 | |-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-----| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | 0 | |-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-----|
| | | | | | | | | | | | | | | | | | | 0 | |-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-----| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | 0 | |-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-----| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | 0 | |-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-----| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | 0 | |-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-----| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | 0 | |-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-----| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | 0 | |-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-----| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | 0 | |-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-----| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | 0 | |-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-----| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | 0 | |-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-----| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | 0 | |-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-----| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | 0 | |-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-----| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | 0 | |-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-----| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | 0 | |-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-----| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | 0 | |-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+----+-----| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | 0 | ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Продовження таблиці ----------------------------------------------------------------------------- |Загальна трудомісткість перевірок (людиноднів) | |---------------------------------------------------------------------------| |Крупні |Середні платники |Малі платники | |платники | | | |--------------+-----------------------------+------------------------------| |ЧД <= 0|ЧД > 0|ЧД <= 0|ЧД >= 50|ЧД < 50|Єди-|ЧД <= 0|ЧД < 10|ЧД >= 10|Єди- | | | | |тис. |тис. |ний | |тис. |тис. |ний | | | | |грн. |грн. |по- | |грн. |грн. |по- | | | | | | |да- | | | |да- | | | | | | |ток | | | |ток | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+-----| | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+-----| | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+-----| | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+-----| | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+-----| | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+-----| | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+-----| | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+-----| | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+-----| | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+-----| | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+-----| | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+-----| | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+-----| | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+-----| | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+-----| | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+-----| | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+-----| | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+-----| | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+-----| | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+-----| | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+-----| | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+-----| | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+-----| | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+-----| | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+-----| | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+-----| | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+-----| | | | | | | | | | | | |-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+-----|
| | | | | | | | | | |
|-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+-----|
| | | | | | | | | | |
|-------+------+-------+--------+-------+----+-------+-------+--------+-----|
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
-----------------------------------------------------------------------------
Додаток 4б
ПЛАН-ГРАФІК
проведення комплексних документальних перевірок
по фізичних особах
регіон: Україна
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
|Місяць|Крупні платники-Ф/О |Середні платники-Ф/О |Малі платники-Ф/О |
|почат-|--------------------+-----------------------------------+-----------------------------------|
|ку |ЧД <= 0|ЧД > 1|Разом|ЧД <= 0|ЧД >= 50|ЧД < 50|Єди-|Разом|ЧД <= 0|ЧД < 10|ЧД >= 10|Єди-|Разом|
|пере- | | | | |тис. |тис. |ний | | |тис. |тис. |ний | |
|вірки | | | | |грн. |грн. |по- | | |грн. |грн. |по- | |
|(від- | | | | | | |да- | | | | |да- | |
|носно | | | | | | |ток | | | | |ток | |
|до | | | | | | | | | | | | | |
|квар- | | | | | | | | | | | | | |
|талу) | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | | | |
|------+-------+------+-----+-------+--------+-------+----+-----+-------+-------+--------+----+-----|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
|------+-------+------+-----+-------+--------+-------+----+-----+-------+-------+--------+----+-----|
| 1 | | | 0 | | | | | 0 | | | | | 0 |
|------+-------+------+-----+-------+--------+-------+----+-----+-------+-------+--------+----+-----|
| 2 | | | 0 | | | | | 0 | | | | | 0 |
|------+-------+------+-----+-------+--------+-------+----+-----+-------+-------+--------+----+-----|
| 3 | | | 0 | | | | | 0 | | | | | 0 |
|------+-------+------+-----+-------+--------+-------+----+-----+-------+-------+--------+----+-----|
|Всього| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Додаток 2
до наказу ДПА України
11.10.2005 N 441
Методичні рекомендації
щодо взаємодії між підрозділами органів
державної податкової служби України
при організації документальних
перевірок юридичних осіб
(далі - Методичні рекомендації)
З метою налагодження дієвої взаємодії між підрозділами органів державної податкової служби щодо відбору платників для перевірок, підготовки та проведення документальних перевірок, реалізації матеріалів перевірок встановлюється єдиний порядок спільних дій стосовно виконання взаємопов'язаних завдань і функцій.
Запровадження зазначених Методичних рекомендацій надасть можливість впорядкувати та встановити єдиний підхід до відбору платників, підготовки та проведення документальних перевірок щодо дотримання вимог податкового та валютного законодавства юридичними особами, реалізації матеріалів цих перевірок.
1. Взаємодія підрозділів при проведенні
виїзних планових та позапланових перевірок
1.1. Підрозділи органів державної податкової служби (далі - органи ДПС), які очолюють перевірки згідно з планом-графіком, направляють письмове повідомлення рекомендованим листом з відміткою про вручення платнику податків (або надають під підпис керівнику або головному бухгалтеру підприємства) про її проведення не пізніше ніж за 10 днів до початку виїзної планової перевірки за формою згідно з додатком 1 до цих Методичних рекомендацій.
У повідомленні про проведення планової виїзної перевірки в обов'язковому порядку зазначаються: підстава для проведення перевірки, дати її початку та закінчення.
1.2. Виїзною позаплановою перевіркою вважається перевірка, яка не передбачена в планах-графіках органу ДПС і проводиться за наявності обставин, викладених у статті 11-1 Закону України "Про державну податкову службу в Україні" ( 509-12 ) із змінами та доповненнями (далі - Закон), та за рішенням керівника органу ДПС, яке оформляється наказом.
1.3. Обгрунтовані пропозиції щодо необхідності проведення виїзної позапланової перевірки оформлюються службовою запискою за підписом керівника підрозділу, який відповідно до своїх функціональних обов'язків має інформацію, що може служити підставою для проведення виїзної позапланової перевірки відповідно до чинного законодавства, на розгляд керівника органу ДПС, який приймає рішення про проведення такої перевірки та визначає підрозділ, який очолює перевірку.
1.4. Право на проведення виїзної планової та позапланової перевірки платника податків надається на підставі направлення на перевірку за формою згідно з додатком 2 до цих Методичних рекомендацій. Направлення виписується в 2 екземплярах, перший екземпляр оформляється на бланку податкового органу, завіряються гербовою печаткою і підписуються керівником органу ДПС.
При цьому в направленні на перевірку зазначається дата його видачі, назва органу державної податкової служби, мета, вид (планова або позапланова), підстави, дата початку та дата закінчення перевірки, посади, звання та прізвища посадових осіб органу ДПС, які проводитимуть перевірку.
1.5. Направлення на проведення документальної перевірки реєструються в спеціально заведеному для цих цілей журналі, який ведеться канцелярією в цілому по ДПІ (СДПІ ВПП) за формою згідно з додатком 3 до зазначених Методичних рекомендацій.
За відсутності єдиного територіального розміщення в окремих інспекціях допускається ведення декількох журналів реєстрації направлень.
У журналі в обов'язковому порядку вказуються тип організованої перевірки (планова чи позапланова), підстави для її проведення (частина або пункт статті Закону ( 509-12 ), дата її початку та дата закінчення.
1.6. Продовження терміну проведення планових перевірок здійснюється відповідно до Порядку координації проведення планових виїзних перевірок органами виконавчої влади, уповноваженими здійснювати контроль за нарахуванням і сплатою податків та зборів (обов'язкових платежів), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2005 року N 619, згідно з рішенням керівника відповідного податкового органу, яке оформляється наказом.
Продовження терміну проведення позапланової виїзної перевірки здійснюється на підставі рішення керівника органу ДПС, яке оформляється наказом.
Продовження термінів проведення перевірки розпочинається в перший робочий день за останнім робочим днем, зазначеним у направленні на перевірку.
Підставою для прийняття рішення (оформлення наказу) про продовження терміну проведення планової чи позапланової виїзної перевірки є доповідна записка керівника підрозділу органу ДПС, який організував таку перевірку, з викладенням об'єктивних причин щодо необхідності такого продовження (факти зволікання платником податків у наданні документів на перевірку, значні обсяги операцій, проведених платником податків у періоді, що перевіряється, відсутність податкового обліку або ведення його з порушенням встановленого порядку, період, що перевіряється, становить до 3 років тощо).
Після прийняття рішення про продовження термінів проведення перевірки виписується нове направлення на перевірку (у 2 екземплярах), перший екземпляр разом з копією наказу на продовження терміну проведення перевірки вручається платнику податків під розписку.
1.7. З метою забезпечення погашення донарахованих сум підрозділи контрольно-перевірочної роботи складають та передають у період проведення перевірки до підрозділів погашення прострочених податкових зобов'язань відомості щодо переліку активів платника податку, що перевіряється, в тому числі, але не виключно:
рухомого та нерухомого майна у кількісному та вартісному виразі за даними первинного бухгалтерського обліку станом на 1 число місяця, що передував закінченню перевірки;
залишків коштів на банківських рахунках за даними бухгалтерського обліку (із зазначенням реквізитів банківського рахунка);
цінних паперів (векселів, облігацій, акцій (корпоративних прав) тощо) із зазначенням їх вартості за даними бухгалтерського обліку.
1.8. В обов'язковому порядку за поданням відповідального за проведення перевірки працівника керівник органу ДПС приймає рішення щодо залучення працівників підрозділів погашення прострочених податкових зобов'язань до участі у таких перевірках, де платники податків мають податковий борг або передбачаються значні суми донарахування і при цьому суми донарахувань перевищують вартість наявних активів платників податків.
1.9. За рішенням Голови ДПА України до проведення виїзних планових та позапланових перевірок великих платників податків можуть залучатися працівники органів ДПС з інших регіонів України.
1.10. За рішенням голови державної податкової адміністрації в межах регіону до проведення виїзних планових та позапланових перевірок великих платників податків можуть залучатися працівники структурних підрозділів інших районних ДПІ регіону.
1.11. У разі коли при організації виїзної планової чи позапланової перевірки встановлено відсутність посадових осіб платника податків за місцезнаходженням або їх переховування, складається акт перевірки щодо невстановлення місцезнаходження платника податків, підрозділу податкової міліції передається окремий запит на встановлення місцезнаходження платника податків.
Підрозділ податкової міліції здійснює оперативно-розшукові заходи щодо встановлення місцезнаходження платника податків.
Не пізніше 10-денного терміну від дня отримання запиту на встановлення місцезнаходження підрозділ податкової міліції в обов'язковому порядку письмово повідомляє підрозділ, який очолює перевірку, та підрозділ обліку платників податків про результати здійснених заходів щодо встановлення місцезнаходження платника податків.
1.12. Про випадки недопуску до перевірки, умисного створення неналежних умов для проведення перевірки, ігнорування законних вимог співробітників, які здійснюють перевірку, та виказування при цьому погроз керівником підрозділу, яким здійснюється перевірка, складається протокол про накладання штрафу відповідно до статті 163-3 Кодексу про адміністративні правопорушення ( 80731-10 ) та передається до суду.
1.13. При виникненні спірних питань у межах термінів проведення перевірки за поданням відповідального за проведення перевірки працівника у разі необхідності такі питання виносяться на розгляд постійних комісій при ДПА (ДПІ), засідання яких організовується до підписання акта перевірки посадовими особами підприємства.
До складу постійних комісій повинні входити досвідчені фахівці підрозділів контрольно-перевірочної роботи, контролю за фінансовими установами та операціями у сфері ЗЕД, податку на додану вартість, податку на прибуток та інших податків і зборів (обов'язкових платежів), фізичних осіб, податкової міліції, погашення прострочених податкових зобов'язань, боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, юридичної служби, зв'язків з громадськістю, засобами масової інформації та масово-роз'яснювальної роботи, апеляцій, фахівці відповідних підрозділів СДПІ ВПП, а також регіональних підрозділів ДААК ДПА України, які беруть участь у роботі комісій у разі розгляду спірних питань, пов'язаних з визначенням податкових зобов'язань з акцизного збору.
Очолювати таку комісію повинен заступник керівника органу ДПС, якому підпорядковані підрозділи контрольно-перевірочної роботи або контролю за фінансовими установами та операціями у сфері ЗЕД.
Склад комісії затверджується наказом керівника органу ДПС.
На засіданні комісії розглядаються спірні питання та приймається обгрунтований висновок щодо вирішення спірних питань.
При цьому за результатами розгляду складається протокол, який підписується всіма членами комісії. У протоколі повинні бути чітко визначені суть спірного питання, результати обговорення та висновки кожного із членів комісії, який брав участь у засіданні.
Висновок комісії обов'язково враховується при прийнятті податкового повідомлення-рішення.
1.14. За результатами виїзних як планових, так і позапланових перевірок, а також невиїзних документальних перевірок щодо дотримання податкового та валютного законодавства складається акт перевірки із додатками відповідно до Порядку оформлення результатів невиїзних документальних, виїзних планових та позапланових перевірок з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства, затвердженого наказом ДПА України від 10.08.2005 р. N 327.
1.15. За результатами проведених перевірок приймається податкове повідомлення-рішення за формою згідно з Порядком направлення органами державної податкової служби України податкових повідомлень платникам податків, затвердженим наказом ДПА України від 21.06.2001 р. N 253 та зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 06.07.2001 р. за N 567/5758 (із змінами та доповненнями), протоколи про притягнення посадових осіб до адміністративної відповідальності (крім випадків, коли матеріали передаються до підрозділів податкової міліції для вирішення питання згідно з кримінальним та кримінально-процесуальним законодавством).
1.16. Працівники юридичної служби надають правову допомогу підрозділам, що здійснюють документальні перевірки, а також візують податкове повідомлення-рішення.
1.17. Протокол про адміністративне правопорушення передається до юридичної служби для передачі та оформлення матеріалів до суду для прийняття відповідного рішення.
1.18. Спеціалісти підрозділів, що здійснюють перевірки, вносять необхідну інформацію до інформаційної бази результатів контрольно-перевірочної роботи АС "Аудит" на кожному етапі організації, проведення та реалізації матеріалів перевірок (при направленні повідомлення платнику податків про початок планової виїзної перевірки, при оформленні направлення на проведення перевірки, при реєстрації акта перевірки, прийнятті та направленні повідомлення-рішення тощо).
1.19. На підставі проведених перевірок підрозділи, які брали участь у проведенні перевірки, узагальнюють інформацію про виявлені схеми ухилень від оподатковування (у випадку їх виявлення) та надають підрозділам, які адмініструють відповідні податки, пропозиції щодо змін чинного законодавства.
1.20. Посадові особи підрозділів органів ДПС при здійсненні виїзних як планових, так і позапланових перевірок суб'єктів господарювання - юридичних осіб у випадках виявлення фінансових операцій з ознаками сумнівних вживають заходи, передбачені наказом ДПА України від 21.05.2003 р. N 233 "Про затвердження Положення про банк даних про сумнівні фінансові операції".
1.21. У разі виявлення документальною перевіркою взаємовідносин платника податку з суб'єктами, які мають ознаки фіктивного підприємництва, підрозділи, що здійснюють документальні перевірки, у 5-денний термін від дня встановлення факту взаємовідносин з такими суб'єктами повідомляють про це підрозділи податкової міліції для проведення оперативно-розшукових заходів.
Підрозділи податкової міліції встановлюють та перевіряють факти фіктивності таких суб'єктів і про результати проведених заходів письмово повідомляють підрозділи, що здійснюють документальні перевірки.
1.22. Якщо за наслідками перевірки юридичних осіб або фізичних осіб, у тому числі приватних підприємців, виявлені порушення вимог податкового, валютного та іншого законодавства, за якими сума завданої державі шкоди є достатньою для притягнення до кримінальної відповідальності, відповідальний за проведення перевірки зобов'язаний у 10-денний термін після прийняття податкового повідомлення-рішення письмово повідомити про це підрозділ податкової міліції і передати матеріали перевірки для прийняття рішення згідно зі ст. 97 КПК України ( 1002-05 ).
1.23. Матеріали, за якими прийнято рішення про відмову в порушенні кримінальних справ, у 5-денний термін направляються супровідним листом відповідному підрозділу для прийняття заходів адміністративної відповідальності.
1.24. За результатами прийняття рішення про адміністративну відповідальність відповідний підрозділ податкової служби повертає матеріали до органу дізнання податкової міліції, який приймав рішення про відмову в порушенні кримінальної справи, для відповідного зберігання. На вимогу прокурора такі матеріали направляються йому в повному обсязі.
1.25. При порушенні кримінальної справи за фактом або відносно посадових осіб перевіреного суб'єкта господарювання за ознаками злочинів, підслідних податковій міліції, відповідні підрозділи в п'ятиденний термін повідомляють про це підрозділи, які очолювали перевірку, для подальшого інформування підрозділи погашення прострочених податкових зобов'язань.
1.26. Якщо в матеріалах перевірки суб'єктів господарювання є дані, що вказують на наявність ознак складу злочинів, безпосередньо не пов'язаних із несплатою податків та не підслідних слідчим податкової міліції, вони надсилаються за належністю відповідно до Порядку подання Головним контрольно-ревізійним управлінням України, Державною податковою адміністрацією України та Рахунковою палатою матеріалів перевірок і ревізій про виявлені правопорушення до органів прокуратури, внутрішніх справ, служби безпеки і податкової міліції від 10.04.2001 р. б/н, затвердженого керівниками відповідних міністерств та відомств, для вирішення питання згідно з чинним законодавством.
1.27. У разі виявлення в ході проведення документальної перевірки взаємовідносин платника податку з фізичними особами, у тому числі фізичними особами - підприємцями, які викликають сумніви щодо повноти декларування доходів фізичними особами та сплати ними належних сум податків до бюджету, правомірності та законності проведення розрахунків, укладання угод, а також взаємовідносин, які мають ознаки фіктивності, підрозділи, які здійснюють документальні перевірки, повідомляють про це підрозділи оподаткування фізичних осіб для вжиття відповідних заходів щодо вирішення питання про можливість оподаткування таких осіб та повноти сплати до бюджету прибуткового податку.
1.28. Підрозділ, що очолював перевірку, здійснює розподіл її результатів.
Результати перевірки зараховуються до активу підрозділу, який встановив порушення податкового законодавства, що призвело до фінансового результату, відповідно до рішення, узгодженого керівниками підрозділів, що проводили перевірку, або за рішенням керівника податкового органу (особи, що виконує його обов'язки).
Розподіл результатів перевірки між підрозділами, які брали участь у перевірці, проводиться відповідно до довідки про розподіл за формою згідно з додатком 4 до цього Порядку.
Разом з тим якщо до проведення перевірки були залучені фахівці інших регіональних ДПА (ДПІ), розподіл донарахованих сум між залученими фахівцями проводиться у визначеному вище порядку. Вказаний розподіл після узгодження податкових зобов'язань у 3-денний термін направляється до відповідної регіональної ДПА (ДПІ) для відображення у звіті "Про результати контрольно-перевірочної роботи".
2. Порядок взаємодії підрозділів
оперативного контролю при проведенні
перевірок щодо контролю за здійсненням
суб'єктами господарювання розрахункових
операцій у сфері готівкового обігу
2.1. Підрозділи оперативного контролю організовують та проводять перевірки на підставі статті 11 Закону України від 4 грудня 1990 року N 509-XII "Про державну податкову службу в Україні" (із змінами та доповненнями).
Вказані підрозділи проводять перевірки з питань дотримання суб'єктами господарювання встановленого порядку розрахунків за готівку та порядку ведення касових операцій.
2.2. Основними складовими перевірок контролю за здійсненням розрахункових операцій у сфері готівкового обігу суб'єктами господарювання є:
аналіз даних про фінансово-господарську діяльність платника податків;
відбір платників податків та їх господарських одиниць для проведення перевірок;
хронометраж - спостереження з метою встановлення реальних обсягів реалізації товарів (робіт та послуг);
організація та проведення виїзних перевірок суб'єктів господарювання з питань, що відносяться до компетенції підрозділів оперативного контролю;
узагальнення результатів перевірок, підготовка проекту рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій.
2.3. Для інформаційного забезпечення даними про фінансово-господарську діяльність платника податків підрозділи оперативного контролю використовують інформацію, накопичену у базі даних (АРМ "Касові апарати").
Крім того, при здійсненні аналізу з метою відбору об'єктів для перевірок при підготовці до проведення перевірки підрозділи, які володіють інформацією про фінансово-господарську діяльність платників, що здійснюють розрахунки за готівку, надають необхідну інформацію підрозділу оперативного контролю за письмовим запитом.
2.4. Для забезпечення повноти інформації стосовно діяльності суб'єктів господарювання підрозділи оперативного контролю крім внутрішньої інформації у своїй роботі використовують також зовнішню інформацію.
2.5. Основними критеріями відбору платників податків є:
аналіз фінансово-господарської діяльності на підставі звітних даних суб'єкта господарювання;
порівняння звітних даних про використання РРО (КОРО) суб'єктів господарювання, які займаються однаковим видом діяльності та мають однакові умови отримання доходу;
результати попередньо проведених перевірок суб'єктів господарювання та їх господарських одиниць;
дані проведених хронометражів (спостережень) у порівнянні з даними виторгів за аналогічні попередні періоди господарської діяльності даного платника;
кількість та періодичність ремонтів РРО, кількість зареєстрованих РРО, по яких надається звітність, що суб'єкти господарювання їх не використовують;
динаміка виторгів та аналіз тенденції їх зростання (спаду) у відношенні з іншими показниками господарської діяльності суб'єктів господарювання.
2.6. Перевірки контролю за здійсненням суб'єктами господарювання розрахункових операцій у сфері готівкового обігу проводяться за окремими планами органів державної податкової служби. З метою підвищення контролю за здійсненням розрахункових операцій та запобігання дублюванню перевірок у ДПІ в містах і районах формується та затверджується щомісячний план проведення зазначених перевірок. При цьому за дорученням Кабінету Міністрів України можуть проводитись позапланові перевірки суб'єктів господарювання, які здійснюють готівкові розрахунки.
2.7. Перевірки проводяться групою у складі не менше двох посадових осіб за наявності у них службових посвідчень та направлення на перевірку.
2.8. За рішенням керівника податкового органу дані перевірки можуть проводитися спільно з іншими підрозділами державної податкової служби у межах їх компетенції.
2.9. За необхідності за рішенням керівника органу державної податкової служби перевірки можуть проводитися спільно з іншими контролюючими органами.
2.10. За результатами проведеної перевірки щодо контролю за здійсненням суб'єктами господарювання розрахункових операцій у сфері готівкового обігу складається типовий акт.
Додаток 1
до Методичних рекомендацій
щодо взаємодії
між підрозділами органів
державної податкової служби
України при організації
документальних перевірок
юридичних осіб
Місце штампа податкового органу
Керівнику _________________
(повна назва підприємства)
ПОВІДОМЛЕННЯ N _________
Згідно з планом-графіком проведення документальних перевірок
_________________________________________________________________
(найменування податкового органу)
та на підставі Закону України від 4 грудня 1990 року N 509-XII
"Про державну податкову службу в Україні" (зі змінами та
доповненнями) з "___" _____________________ 200 __ р. по
"___" ___________________ 200 __ р. буде проводитися виїзна
планова документальна перевірка __________________________________
(назва платника податку)
з питань дотримання податкового та валютного законодавства.
У зв'язку з вказаним Вам необхідно, починаючи з зазначеного
терміну, забезпечити надання всіх необхідних документів, що
підтверджують дані податкових декларацій та розрахунків по
податках та інших обов'язкових платежах до бюджету та державних
цільових фондів.
_____________________________________ _______________________
(Посада керівника податкового органу) (підпис) (П.I.Б.)
_______________
(дата)
------------------------------------------------------------------
РОЗПИСКА N __________
Я, __________________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові посадової особи підприємства,
яка отримала розписку, займана посада)
повідомлення про проведення виїзної планової документальної
перевірки в ______________________________________________________
(повна назва підприємства)
одержав
__________________________ ____________________________
(дата) (підпис)
Примітка: номер розписки відповідає номеру повідомлення.
Додаток 2
до Методичних рекомендацій
щодо взаємодії
між підрозділами органів
державної податкової служби
України при організації
документальних перевірок
юридичних осіб
НАПРАВЛЕННЯ N _______
від "___" ____________ 200 __ р.
На підставі ______________________________ (пункт, підпункт)
статті 11-1 Закону України "Про державну податкову службу в
Україні" від 04.12.1990 р. N 509-XII (із змінами та доповненнями)
та інших законодавчих актів ______________________________________
назва податкового органу
проводить з "___" ______________________ 200 __ р. по
"___" ______________________ 200 __ р. ___________________________
(виїзну планову/позапланову)
документальну перевірку __________________________________________
(назва платника податку, код ЄДРПОУ)
Мета перевірки ______________________________________________
__________________________________________________________________
Склад перевіряючих:
------------------------------------------------------------------
|N з/п| Посада | Звання | П.I.Б. |
|-----+-------------------+--------------------+-----------------|
| 1 | | | |
|-----+-------------------+--------------------+-----------------|
| 2 | | | |
|-----+-------------------+--------------------+-----------------|
| 3 | | | |
|-----+-------------------+--------------------+-----------------|
| ... | | | |
------------------------------------------------------------------
Дійсне при пред'явленні службових посвідчень.
____________________ _____________ ____________________________
(Посада керівника (підпис) (П.I.Б.)
податкового органу)
М.П.
__________________________________________________________________
Термін проведення перевірки продовжено на ______ робочих днів
з "___"_________________ 200 __ р. по "___" ________ 200 __ р. з
дозволу __________________________________________________________
(N та дата наказу, назва органу ДПС)
від "___"___________________ 200 __ р. N ______.
____________________ _____________ ____________________________
(Посада керівника (підпис) (П.I.Б.)
податкового органу)
М.П.
__________________________________________________________________
РОЗПИСКА N __________
Я, __________________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові посадової особи підприємства,
яка отримала розписку, займана посада)
направлення на проведення виїзної документальної перевірки в
__________________________________________________________________
(повна назва підприємства)
одержав
___________________ ______________________________________
(дата) (підпис)
Примітка: номер розписки відповідає номеру направлення.
Додаток 3
до Методичних рекомендацій
щодо взаємодії
між підрозділами органів
державної податкової служби
України при організації
документальних перевірок
юридичних осіб
ЖУРНАЛ обліку видачі направлень на перевірку посадовим особам _________________________________________________ (назва податкового органу)
------------------------------------------------------------------------------ | N |N |П.I.Б. |Поса-|Назва |Тип |Підста-|Дата | Дата |При-| |з/п|направ-|інспекторів,|да |СПД, що|перевірки|ва для |почат-|закін- |міт-| | |лення |які направ- | |переві-|(планова/|прове- |ку |чення |ка | | |та дата|ляються | |ряється|позапла- |дення |пере- |пере- | | | |видачі |для | | | нова) |пере- |вірки |вірки | | | | |проведення | | | |вірки | | | | | | |перевірки | | | | | | | | |---+-------+------------+-----+-------+---------+-------+------+-------+----| |1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |10 | ------------------------------------------------------------------------------
Додаток 4
до Методичних рекомендацій
щодо взаємодії
між підрозділами органів
державної податкової служби
України при організації
документальних перевірок
юридичних осіб
ЗАТВЕРДЖУЮ Керівник органу державної податкової служби ____________________________ (назва району, області) ____________________________ (прізвище, ім'я, по батькові) "____" __________________ РОЗПОДІЛ результатів документальної перевірки між підрозділами від ____________ N _______ по __________________________________________________ (назва підприємства, ідентифікаційний номер) _____________________________________________________
----------------------------------------------------------------------- |Код |Назва |Назва |Код |Донарахована сума |Сума |Сума | |під-|підроз-|податку,|пла-|податкового |зменшено-|зменшено- | |роз-|ділу |збору |тежу|зобов'язання |го за |го від'єм-| |ділу| |(обов'- | |---------------------|результа-|ного | | | |язкового| |Всьо-| у тому числі |тами |значення | | | |платежу)| |го |---------------|перевірки|об'єкта | | | | | | |Основ-|Штрафні |заявлено-|оподатку- | | | | | | |ний |(фінан- |го до |вання | | | | | | |платіж|сові) |відшкоду-|податком | | | | | | | |санкції |вання з |на | | | | | | | | |бюджету |прибуток | | | | | | | | |ПДВ | | |----+-------+--------+----+-----+------+--------+---------+----------| | 1 | 2 | 3 | | | | | | | |----+-------+--------+----+-----+------+--------+---------+----------| | | | | | | | | | | |----+-------+--------+----+-----+------+--------+---------+----------| | | | | | | | | | | -----------------------------------------------------------------------
Особа, що очолює перевірку, посада, П.I.Б. ___________ підпис