документiв в базi
550558
Подiлитися 
  2002-05-152010-10-082011-12-022016-12-012018-08-02  

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ
N 319 від 15.05.2002
м. Київ

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
31 травня 2002 р. за N 467/6755

Про затвердження Порядку
призупинення бюджетних асигнувань

На підставі статті 117 Бюджетного кодексу України ( 2542-14 ) НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок призупинення бюджетних асигнувань, що додається.

2. Департаменту по бюджету забезпечити державну реєстрацію цього наказу в Міністерстві юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр I.О. Юшко

Затверджено
Наказ Міністерства фінансів України
15.05.2002 N 319

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
31 травня 2002 р. за N 467/6755

Порядок
призупинення бюджетних асигнувань

1. Цей Порядок визначає дії Міністерства фінансів України, органів Державного казначейства України, органів Державної контрольно-ревізійної служби України, Міністерства фінансів Автономної Республіки Крим, місцевих фінансових органів, голів виконавчих органів міських міст районного значення, селищних та сільських рад, головних розпорядників бюджетних коштів у разі прийняття рішення про призупинення бюджетних асигнувань розпорядникам чи одержувачам бюджетних коштів відповідно до статті 117 Бюджетного кодексу України ( 2542-14 ).

2. Призупинення бюджетних асигнувань має на меті припинення на конкретно визначений час повноважень на взяття бюджетного зобов'язання за загальним фондом бюджету в межах бюджетного періоду і може застосовуватися у разі:

несвоєчасного і неповного подання звітності про виконання бюджету;

невиконання вимог щодо бухгалтерського обліку, складання звітності та внутрішнього фінансового контролю за бюджетними коштами і недотримання порядку перерахування цих коштів;

подання недостовірних звітів та інформації про виконання бюджету;

порушення розпорядниками бюджетних коштів вимог щодо прийняття ними бюджетних зобов'язань;

нецільового використання бюджетних коштів.

3. Рішення про призупинення бюджетних асигнувань приймає Міністр фінансів України, Міністр фінансів Автономної Республіки Крим, керівник місцевого фінансового органу, голова виконавчого органу міської міста районного значення, селищної та сільської ради на підставі протоколу про бюджетне правопорушення або акта ревізії та доданих до нього документів.

Рішення про призупинення бюджетних асигнувань оформляється у вигляді розпорядження про призупинення бюджетних асигнувань (додаток 1).

4. Бюджетні асигнування призупиняються з 1-го числа місяця, наступного за датою прийняття розпорядження про призупинення бюджетних асигнувань.

Бюджетні асигнування призупиняються на термін від одного місяця до трьох у межах поточного бюджетного періоду в обсязі, що дорівнює 50 відсоткам асигнувань, затверджених у плані асигнувань розпорядника бюджетних коштів за скороченою економічною класифікацією видатків бюджету на цей період, за винятком асигнувань на оплату праці (1110), нарахування на заробітну плату (1120) та трансфертів населенню (1340).

5. У разі виявлення бюджетного правопорушення та наявності підстав для призупинення бюджетних асигнувань протокол про бюджетне правопорушення або акт ревізії разом з пропозиціями щодо призупинення бюджетних асигнувань необхідно подати до Міністерства фінансів України, Міністерства фінансів Автономної Республіки Крим, відповідного фінансового органу чи виконавчого органу міської (міста районного значення), селищної або сільської ради залежно від рівня бюджету, стосовно коштів якого допущене порушення.

Пропозиції щодо призупинення бюджетних асигнувань, які підписує керівник органу, що встановив бюджетне правопорушення, або особа, що його заміщає, повинні містити назву відповідної бюджетної програми (тимчасової класифікації видатків місцевих бюджетів), за якими пропонується призупинити бюджетні асигнування.

Разом з пропозиціями необхідно подати копію плану асигнувань розпорядника бюджетних коштів, яким вчинено бюджетне правопорушення, та копії довідок про внесення змін до нього.

6. Розпорядження про призупинення бюджетних асигнувань є підставою для внесення змін до помісячного розпису асигнувань загального фонду бюджету (плану асигнувань із загального фонду бюджету відповідного розпорядника бюджетних коштів) шляхом перенесення бюджетних асигнувань на наступні періоди.

7. Розпорядження про призупинення бюджетних асигнувань складається у п'яти примірниках - один оригінал і чотири копії.

Оригінал розпорядження про призупинення бюджетних асигнувань залишається органові, який прийняв рішення, для внесення змін до помісячного розпису асигнувань загального фонду бюджету.

Одна копія розпорядження про призупинення бюджетних асигнувань передається Державному казначейству України разом з довідкою про внесення змін до помісячного розпису асигнувань загального фонду бюджету.

Друга копія розпорядження про призупинення бюджетних асигнувань передається розпорядникові чи одержувачу бюджетних коштів, яким вчинено бюджетне правопорушення.

Третя копія розпорядження про призупинення бюджетних асигнувань передається головному розпорядникові бюджетних коштів, до сфери управління якого належить розпорядник чи одержувач бюджетних коштів.

Четверта копія розпорядження про призупинення бюджетних асигнувань протягом п'яти робочих днів надсилається органові, за поданням якого його прийнято.

8. Розпорядник чи одержувач бюджетних коштів, якому призупинені бюджетні асигнування, в установлені у розпорядженні про призупинення бюджетних асигнувань терміни подає інформацію відповідному органу про усунення бюджетного правопорушення та копії документів, що її підтверджують.

9. За результатами аналізу отриманої інформації про усунення бюджетного правопорушення та підтверджувальних документів Міністр фінансів України, міністр фінансів Автономної Республіки Крим, керівник місцевого фінансового органу, голова виконавчого органу міської (міста районного значення), селищної та сільської ради, який прийняв розпорядження про призупинення бюджетних асигнувань, приймає рішення про відновлення дії бюджетних асигнувань, яке оформляється у вигляді розпорядження про відновлення дії бюджетних асигнувань (додаток 2).

10. Розпорядження про відновлення дії бюджетних асигнувань є підставою для внесення з 1-го числа місяця, наступного за датою прийняття цього розпорядження, змін до помісячного розпису асигнувань загального фонду бюджету (плану асигнувань із загального фонду бюджету відповідного розпорядника бюджетних коштів) та наступного взяття зобов'язань.

11. Розпорядження про відновлення дії бюджетних асигнувань складається у чотирьох примірниках - один оригінал і три копії.

Оригінал розпорядження про відновлення дії бюджетних асигнувань залишається органові, керівник якого прийняв рішення, для внесення змін до помісячного розпису асигнувань загального фонду бюджету.

Одна копія розпорядження про відновлення дії бюджетних асигнувань передається Державному казначейству України разом з довідкою про внесення змін до помісячного розпису асигнувань загального фонду бюджету.

Друга копія розпорядження про відновлення дії бюджетних асигнувань передається головному розпорядникові бюджетних коштів, до сфери управління якого належить розпорядник чи одержувач бюджетних коштів, яким вчинено бюджетне правопорушення.

Третя копія розпорядження про відновлення дії бюджетних асигнувань передається розпорядникові чи одержувачу бюджетних коштів, яким вчинено бюджетне правопорушення.

Начальник Управління державного бюджету та бюджетної політики С.Л. Фещук

Додаток 1
до Порядку призупинення
бюджетних асигнувань

_____________________________________________
(повна назва органу,
_____________________________________________
керівником якого
_____________________________________________
приймається розпорядження)

Розпорядження
про призупинення бюджетних асигнувань

"___" __________________ 20___ р. N_____________ 

На підставі ________________________________________________________________________________________________

(протоколу про бюджетне правопорушення або акт

__________________________________________________________________________________________________________

ревізії, їх реквізити - дати, місце складання)

у якому засвідчено, що у _____________________________________________________________________________________

(повна назва та місцезнаходження

__________________________________________________________________________________________________________

розпорядника чи одержувача бюджетних коштів)

вчинено бюджетне правопорушення___________________________________________________________________________

(час учинення і суть

__________________________________________________________________________________________________________

бюджетного правопорушення)

__________________________________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________________________________________

відповідно до статті 117 Бюджетного кодексу України зобов'язую призупинити бюджетні асигнування ___________________

(повна назва розпорядника

___________________________________________________________________________________________________________

чи одержувача бюджетних коштів)

за бюджетною програмою (тимчасовою класифікацією видатків місцевих бюджетів)____________________________________

(код і назва бюджетної програми)

___________________________________________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________________________________________

і за кодами скороченої економічної класифікації___________________________________________________________________

(код та сума)

____________________________________________________________________________________________________________

в термін від______________________________
(дата, з якої призупиняються бюджетні асигнування) 
_______________________________
(дата, до якої призупиняються бюджетні асигнування) 

протягом якого наслідки бюджетного правопорушення повинні бути усунуті.

Про усунення бюджетного правопорушення подати інформацію разом з підтверджувальними документами до _____________

_____________________(інформація повинна бути засвідчена підписом керівника та скріплена печаткою).

_______________________
(посада) 
________________
(підпис) 
_______________________________
(прізвище, ім'я, по батькові) 
М.П.     

Начальник Управління державного бюджету та бюджетної політики С.Л. Фещук

Додаток 2
до Порядку призупинення
бюджетних асигнувань

________________________________________________
(повна назва органу,
________________________________________________
керівником якого
________________________________________________
приймається розпорядження)

Розпорядження
про відновлення дії бюджетних асигнувань

"___" __________________ 20___ р. N_____________ 

На підставі____________________________________________________________________________________________

(реквізити документа, що підтверджує усунення

_____________________________________________________________________________________________________

бюджетного правопорушення)

_____________________________________________________________________________________________________,

у якому засвідчено, що у ________________________________________________________________________________

(повна назва та місцезнаходження

_____________________________________________________________________________________________________

розпорядника чи одержувача бюджетних коштів)

внаслідок_____________________________________________________________________________________________

(перелічити вжиті заходи)

_____________________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________________

усунено бюджетне правопорушення, зобов'язую відновити дію бюджетного асигнування__________________________

(повна назва

_______________________________________________________________________________________________________

розпорядника чи одержувача бюджетних коштів)

за бюджетною програмою (тимчасовою класифікацією видатків місцевих бюджетів) _______________________________

(код і назва бюджетної програми)

_______________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________

і за кодами скороченої економічної класифікації_______________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________

(код і сума)

_______________________________________________________________________________________________________.

Розпорядження про призупинення бюджетного асигнування від_____________________ N______ вважати таким, що втратило чинність.

_______________________
(посада) 
________________
(підпис) 
_______________________________
(прізвище, ім'я, по батькові) 
М.П.   

Начальник Управління державного бюджету та бюджетної політики С.Л. Фещук

^ Наверх
наверх