документiв в базi
550558
Подiлитися 
  1999-05-172002-01-102004-03-262009-11-10  

Документ втратив чиннiсть!


ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ
N 230 від 27.04.99
м.Київ

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
6 травня 1999 р. за N 289/3582

(Наказ втратив чинність на підставі Наказу
Державної податкової адміністрації України
N 1016 від 24.12.20
10)

Про заходи щодо забезпечення виконання Закону України
"Про фіксований сільськогосподарський податок"

( Із змінами, внесеними згідно з Наказом ДПА
N 12 від 10.01.20
02 )

З метою організаційного забезпечення виконання Закону України "Про фіксований сільськогосподарський податок" ( 320-14 ) та Положення про порядок справляння та обліку фіксованого сільськогосподарського податку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 1999 року N 658, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок розрахунку фіксованого сільськогосподарського податку та заповнення форми розрахунку, розроблені згідно з наказом ДПА України від 20.01.99 N 40.

2. Управлінню місцевих податків і зборів та неподаткових платежів подати на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України Порядок розрахунку фіксованого сільськогосподарського податку та заповнення форми розрахунку.

3. Головному управлінню по роботі з платниками податків забезпечити роз'яснювальну роботу у засобах масової інформації щодо Положення про порядок справляння та обліку фіксованого сільськогосподарського податку, Порядку розрахунку фіксованого сільськогосподарського податку та заповнення форми розрахунку.

4. Начальнику управління справами Коваленку В.В. забезпечити тиражування та надіслання Положення про порядок справляння та обліку фіксованого сільськогосподарського податку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 1999 року N 658, Порядку розрахунку фіксованого сільськогосподарського податку та заповнення форми розрахунку до державних податкових адміністрацій в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної податкової адміністрації України Онищенка В.А.

Голова М.Я.Азаров

Затверджено
Наказ Державної податкової
адміністрації України
27.04.99 N 230

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
6 травня 1999 р. за N 289/3582

Порядок розрахунку фіксованого сільськогосподарського
податку та заповнення форми розрахунку

1. Платники податку визначають суму фіксованого сільськогосподарського податку виходячи з площі сільськогосподарських угідь та їх грошової оцінки, розрахованої за Методикою грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 23.03.95 N 213.

2. Розрахунок податку щороку до 1 лютого подається платником податку до органу державної податкової служби за місцезнаходженням платника податку.

3. Для платників фіксованого сільськогосподарського податку, земельні угіддя яких не входять до гірських зон та поліських територій, розрахунок суми податку здійснюється за формулою

Г ріл. х 0,5
П ріллі х --------------------------------
100 
Г сін. х 0,5
+ П сіножаті х --------------------- +
100 
Г пас.х 0,5
+П пасовища х -------------------------
100 
Гб/нас. х 0,3
+ П багаторічних х -----------------=
насаджень 100 

= Е фіксованого податку,

(формула 1)

де П ріллі, сіножатей, пасовищ, б/насаджень - площа ріллі, сіножатей, пасовищ, багаторічних насаджень, що належить платнику податку, в т.ч. на умовах оренди; Г ріллі, сіножатей, пасовищ, б/насаджень - грошова оцінка ріллі, сіножатей, пасовищ, багаторічних насаджень, розрахована за Методикою грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 23.03.95 N 213; Е - сума.

4. Для платників фіксованого сільськогосподарського податку, які здійснюють діяльність у гірських зонах та на поліських територіях, розрахунок суми податку здійснюється за формулою

Г ріл. х 0,3
П ріллі х ---------------------- +П
100 
Г сін. х 0,3
сіножаті х -------------------- +
100 
Г пас. х 0,3
+ П пасовища х ------------- + П
100 
Гб/нас. х 0,1
багаторічних х ---------------=
насаджень 100 
= Е фіксованого податку   

(формула 2)

5. Якщо у 1997 році господарство А мало податкові зобов'язання зі сплати: податку на прибуток - X грн.; плати (податку) за землю - Y грн.; податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин та механізмів - Z грн.; комунального податку - R грн.; збору на геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок бюджету, - L грн.; збору до Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення - F грн.; збору на обов'язкове соціальне страхування - G грн.; збору на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування України - J грн.; збору на обов'язкове державне пенсійне страхування - V грн.; збору до Державного інноваційного фонду - U грн.; плати за придбання торгового патенту на здійснення торговельної діяльності - Т грн.; збору за спеціальне використання природних ресурсів (щодо користування водою для потреб сільського господарства) - Р грн., то Е податків '97 р. = X + Y + Z + R + L + F + G + J + V + U + Т + Р (грн.),

(формула 3)

де Е податків '97 р. - сума нарахованих податків і зборів (обов'язкових платежів).

6. Якщо у сільськогосподарських товаровиробників нарахована у 1997 році сума податків і зборів (обов'язкових платежів) (згідно з формулою 3) перевищує суму фіксованого податку (нараховану відповідно до формули 1 або формули 2) більше ніж у три рази, то до суми фіксованого податку застосовуються такі коефіцієнти:

Е податків '97 року
якщо --------------------------
Е фіксованого податку
коефіцієнт 1;

Е податків '97 року
якщо --------------------------
Е фіксованого податку
коефіцієнт 1,5;
 

<= 3 рази, то застосовується


або

> 3-4 рази, то застосовується


або 
Е податків '97 року
якщо ----------------------------
Е фіксованого податку
коефіцієнт 1,5; 

> 4 рази, то застосовується 

(формула 4)

При цьому остаточний розрахунок суми фіксованого сільськогосподарського податку з застосуванням коефіцієнта здійснюється таким чином:

Е остаточна фіксованого податку = Е фіксованого податку х коефіцієнт.

(формула 5)

7. Щомісячні платежі здійснюються до 20 числа кожного місяця, починаючи з лютого поточного року, і завершуються 20 січня наступного за звітним року.

Платники податку сплачують щомісячно до 20 числа наступного місяця третину суми податку, визначеної на кожний квартал від річної суми податку, у такому обсязі:


щомісячно у I кварталі
 
Е остаточна фікс.податку х 10
------------------------------------ : 3;
100 

щомісячно у II кварталі
 
Е остаточна фікс.податку х 10
------------------------------------: 3;
100 

щомісячно у III кварталі
 
Е остаточна фікс.податку х 50
----------------------------------- : 3;
100 

щомісячно у IV кварталі
 
Е остаточна фікс.податку х 30
----------------------------------- : 3.
100 

(формула 6)

8. Якщо у звітному періоді відбувається зміна площ сільськогосподарських угідь, то у зв'язку з набуттям права землевласника або землекористувача відповідно землевласник або землекористувач зобов'язаний здійснити уточнення суми фіксованого сільськогосподарського податку на період до закінчення податкового року і протягом місяця надати розрахунки до органів державної податкової служби за місцем розташування земельної ділянки разом з витягом з державного земельного кадастру про склад земельних угідь та їх грошову оцінку.

9. Розрахунок суми податку здійснюється за формою, затвердженою Державною податковою адміністрацією України, додатки 1, 2.

Таблиця розрахунку заповнюється в такому порядку:

у колонки 1, 4, 7, 10 вносяться дані із державного акта на право власності та інших документів, на підставі яких використовується земля;

у колонки 2, 5, 8, 11 - грошова оцінка сільськогосподарських угідь, розрахована за Методикою грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 23.03.95 N 213;

у колонку 3 - результат множення даних колонки 1 на дані колонки 2, з урахуванням ставки податку 0,5 (0,3) відсотка (перша складова формули 1 або формули 2);

у колонку 6 - результат множення даних колонки 4 на дані колонки 5, з урахуванням ставки податку 0,5 (0,3) відсотка (друга складова формули 1 або формули 2);

у колонку 9 - результат множення даних колонки 7 на дані колонки 8 з урахуванням ставки податку 0,5 (0,3) відсотка (третя складова формули 1 або формули 2);

у колонку 12 - результат множення даних колонки 10 на дані колонки 11 з урахуванням ставки податку 0,3 (0,1) відсотка (четверта складова формули 1 або формули 2);

у колонку 13 - сума колонок 3, 6, 9, 12 (результат обчислення за формулою 1 або формулою 2);

у колонку 14 - результат розрахунку за формулою 3;

у колонку 15 - результат ділення даних колонки 14 на дані колонки 13;

у колонку 16 - результат розрахунку за формулою 4;

у колонку 17 - результат розрахунку за формулою 5;

у рядок особовий рахунок відкрито за N... працівником органу державної податкової служби, що здійснює перевірку, проставляється номер заведеного в органі державної податкової служби особового рахунку платника фіксованого податку;

у рядок за термінами сплати вносяться розрахунки, здійснені за формулою 6.

Розрахунок фіксованого сільськогосподарського податку підписується керівником підприємства і головним бухгалтером, вказуються повністю їх прізвища, імена та по батькові, проставляється дата, скріплюється печаткою підприємства.

Працівник органу державної податкової служби, що перевірив розрахунок, вписує своє прізвище, ім'я та по батькові та ставить підпис.

10. У разі, коли у майбутніх податкових періодах платник податку самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданому ним розрахунку податку, такий платник зобов'язаний подати новий (уточнений) розрахунок податку, що містить виправлені показники.

У спеціальному полі для службових відміток про вид розрахунку, яке розміщене у верхній частині першої сторінки розрахунку праворуч від відмітки про одержання, у рядку "Загальний розрахунок" робиться позначка (X), якщо подається загальний розрахунок податку. У разі подання нового (уточненого) розрахунку, що містить виправлені показники, позначок у рядку не робиться.

У рядку "Новий (уточнений) розрахунок" робиться позначка (X), якщо подається новий (уточнений) розрахунок податку, що містить виправлені показники. У разі подання загального розрахунку позначок у рядку не робиться.

Графи 18 - 22 заповнюються у разі подання нового (уточненого) розрахунку податку, що містить виправлені показники, з використанням показників загального розрахунку за відповідний період.

У разі подання загального розрахунку графи 18 - 22 не заповнюються і в них відповідно проставляються прочерки.

У графі 18 "Нараховано податку за даними раніше поданого розрахунку, що уточнюється" проставляється відповідно показник графи 17 загального розрахунку, показники якого виправляються.

У графі 19 "Сума податку (недоплата), яка збільшує податкове зобов'язання в зв'язку з виправленням помилки" проставляється різниця значень граф 17 і 18 нового (уточненого) розрахунку податку, що містить виправлені показники.

У графі 20 "Сума податку, яка зменшує податкове зобов'язання в зв'язку з виправленням помилки" проставляється різниця значень граф 18 і 17 нового (уточненого) розрахунку податку, що містить виправлені показники.

У графі 21 "Сума штрафу у розмірі 10 відсотків від суми недоплати" проставляється показник, який складає 10 відсотків показника за графою 19 нового (уточненого) розрахунку податку, що містить виправлені показники.

У графі 22 "Зміст помилки" платник коротко зазначає причину, яка вплинула на розмір податкового зобов'язання з фіксованого сільськогосподарського податку. ( Порядок доповнено пунктом 10 згідно з Наказом ДПА N 12 від 10.01.2002 )

11. Платнику фіксованого сільськогосподарського податку після здачі розрахунку фіксованого сільськогосподарського податку орган державної податкової служби видає довідку, яка підтверджує його статус платника фіксованого сільськогосподарського податку, завірену печаткою.

12. Для сільськогосподарських товаровиробників, які зареєстровані в період після 1 січня 1998 року, нарахування фіксованого сільськогосподарського податку здійснюється на основі грошової оцінки сільськогосподарських угідь, що перебувають у їх власності або передані їм в користування, в тому числі на умовах оренди, за формулою 1 або формулою 2.

13. Платники фіксованого сільськогосподарського податку на період до 1 січня 2001 року не звільняються від сплати коштів на обов'язкове державне пенсійне страхування (68 відсотків) та на обов'язкове соціальне страхування (2 відсотки).

14. У разі сплати фіксованого сільськогосподарського податку в грошовій формі платники фіксованого сільськогосподарського податку, а у разі сплати в натуральній формі - заготівельні (переробні) підприємства, організації перераховують кошти на окремий рахунок відділення Державного казначейства в районі, відкритий на балансовому рахунку 2512 "Кошти державного бюджету цільового характеру" (код бюджетної класифікації 16040000 "Фіксований сільськогосподарський податок").

Додаток N 1
до Порядку розрахунку фіксованого
сільськогосподарського податку та
заповнення форми розрахунку

Штамп підприємства


 

Подається до органу державної податкової
служби за місцезнаходженням платника
податку 

Форма розрахунку
фіксованого сільськогосподарського податку
____________________________ за 199_ рік

     Ідентифікаційний код _____________    ----------------------------
Місцезнаходження |Загальний розрахунок| |
підприємства _____________________ |--------------------+-----|
Основний поточний рахунок N ____ |Новий (уточнений) | |
в ____________________________ банку |розрахунок | |
(реквізити) ----------------------------

Земельна ділянка надана на підставі ____________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________________________________________

(назва документа)

від "___"_____________________ 199_ р. N ______________________________________________________

на право власності чи користування ______________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________________________________

(постійне, тимчасове)

на термін ___________________________________________________________________________________________________________

-------------------------------------------------------------------
|Рілля |Сіножаті |Пасовища |
|(ставка 0,5 відсотка)|(ставка 0,5 відсотка)|(ставка 0,5 відсотка)|
|---------------------+---------------------+---------------------+
|площа|грошова|сума |площа|грошова|сума |площа|грошова|сума |
|(га) |оцінка |фіксо- |(га) |оцінка |фіксо- |(га) |оцінка |фіксо- |
| |1 га |ваного | |1 га |ваного | |1 га |ваного |
| |землі |податку| |землі |податку| |землі |податку|
| |(грн.) |(грн.) | |(грн.) |(грн.) | |(грн.) |(грн.) |
|-----+-------+-------+-----+-------+-------+-----+-------+-------+
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
|-----+-------+-------+-----+-------+-------+-----+-------+-------+
| | | | | | | | | |
-------------------------------------------------------------------

продовження таблиці

-----------------------------------------------------------------------------
|Багаторічні насадження|Усього |Сума податків|Співвідно- |Коефіці-|Остаточна|
|(ставка 0,3 відсотка) |сума |і зборів, на-|шення сум |єнти до |сума фік-|
+----------------------|фіксо- |рахованих у |податку |суми фі-|сованого |
|площа|грошова|сума |ваного |1997 році, що|1997 року |ксовано-|податку |
|(га) |оцінка |фіксо- |податку|входять до |і фіксова- |го пода-|(грн.) |
| |1 га |ваного |(грн.) |складу фіксо-|ного подат-|тку (1; | |
| |землі |податку | |ваного подат-|ку (гр.14: |1,5; 2) | |
| |(грн.) |(грн.) | |ку (грн.) |гр.13) | | |
+-----+-------+--------+-------+-------------+-----------+--------+---------|
| 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
+-----+-------+--------+-------+-------------+-----------+--------+---------|
| | | | | | | | |
-----------------------------------------------------------------------------

Продовження таблиці

------------------------------------------------------------------
|Нараховано | Сума | Сума |Сума штрафу | Зміст |
|податку за | податку |податку, |в розмірі 10 | помилки:*|
| даними |(недоплата), |яка зменшує | відсотків | |
| раніше | яка |податкові | від суми | |
| поданого | збільшує |зобов'язання| недоплати | |
|розрахунку, |податкове |у зв'язку |(нараховує- | |
| що |зобов'язання |з | ться | |
|уточнюється,| в зв'язку |виправленням| платником | |
| усього | з |помилки |самостійно | |
| (гр. 17 |виправленням |(гр. 18 - |відповідно | |
|розрахунку, | помилки |гр. 17)* |до пункту | |
| що |(гр. 17 - | |17.2 статті | |
|уточнюєть- |гр. 18)* | |17 Закону | |
|ся)* | | |України | |
| | | |"Про | |
| | | | порядок | |
| | | |погашення | |
| | | |зобов'язань | |
| | | |платників | |
| | | |податків | |
| | | |перед | |
| | | |бюджетами та | |
| | | |державними | |
| | | |цільовими | |
| | | |фондами") | |
| | | |( 2181-14 ) | |
| | | |(гр. 19 х | |
| | | | 10%)* | |
|------------+-------------+------------+-------------+----------|
| 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
|------------+-------------+------------+-------------+----------|
------------------------------------------------------------------

* Графи 18 - 22 заповнюються у разі подання нового (уточненого) розрахунку податку, що містить виправлені показники.

Особовий рахунок відкрито за N _____ за термінами сплати:

до 20.02.199_ р. ____ грн. (1/3 від 10% гр.17);

до 20.05.199_ р. ____ грн. (1/3 від 10% гр.17);

до 20.03.199_ р. ____ грн. (1/3 від 10% гр.17);

до 20.06.199_ р. ____ грн. (1/3 від 10% гр.17);

до 20.04.199_ р. ____ грн. (1/3 від 10% гр.17);

до 20.07.199_ р. ____ грн. (1/3 від 10% гр.17);

до 20.08.199_ р. ____ грн. (1/3 від 50% гр.17);

до 20.11.199_ р. ____ грн. (1/3 від 30% гр.17);

до 20.09.199_ р. ____ грн. (1/3 від 50% гр.17);

до 20.12.199_ р. ____ грн. (1/3 від 30% гр.17);

до 20.10.199_ р. ____ грн. (1/3 від 50% гр.17);

до 20.01.200_ р. ____ грн. (1/3 від 30% гр.17).

Керівник підприємства
(організації)
 

________________________________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові) 

______________
(підпис) 
Головний бухгалтер
 
________________________________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові) 
______________
(підпис) 
М.п.  "___"____________ 199_ року   

Розрахунок перевірив:
Працівник органу державної
податкової служби ____________________________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові) 


___________
(підпис) 

( Додаток 1 із змінами, внесеними згідно з Наказом ДПА N 12 від 10.01.2002 )

Додаток N 2
до Порядку розрахунку фіксованого
сільськогосподарського податку та
заповнення форми розрахунку

Штамп підприємства


 

Подається до органу державної податкової
служби за місцезнаходженням платника
податку 

Форма розрахунку
фіксованого сільськогосподарського податку
____________________________ за 199_ рік

(для платників податку, які здійснюють діяльність
у гірських зонах та на поліських територіях)

продовження таблиці

     Ідентифікаційний код _____________    ----------------------------
Місцезнаходження |Загальний розрахунок| |
підприємства _____________________ |--------------------+-----|
Основний поточний рахунок N ____ |Новий (уточнений) | |
в ____________________________ банку |розрахунок | |
(реквізити) ----------------------------

_________________________________________________________________________________________________________________

(назва документа)

від "___"_____________ 199_ р. N _________________________________________________________________________________

на право власності чи користування _______________________________________________________________________________

_________________________________________________________________________________________________________________

(постійне, тимчасове)

на термін ______________________________________________________________________________________________________

------------------------------------------------------------------
|Рілля |Сіножаті |Пасовища
|(ставка 0,3 відсотка)|(ставка 0,3 відсотка)|(ставка 0,3 відсотка)
|---------------------+---------------------+---------------------
|площа|грошова|сума |площа|грошова|сума |площа|грошова|сума
|(га) |оцінка |фіксо- |(га) |оцінка |фіксо- |(га) |оцінка |фіксо-
| |1 га |ваного | |1 га |ваного | |1 га |ваного
| |землі |податку| |землі |податку| |землі |податку
| |(грн.) |(грн.) | |(грн.) |(грн.) | |(грн.) |(грн.)
|-----+-------+-------+-----+-------+-------+-----+-------+-------
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
|-----+-------+-------+-----+-------+-------+-----+-------+-------
| | | | | | | | |
------------------------------------------------------------------

Продовження таблиці

-----------------------------------------------------------------------------
|Багаторічні насадження|Усього |Сума податків|Співвідно- |Коефіці-|Остаточна|
|(ставка 0,1 відсотка) |сума |і зборів, на-|шення сум |єнти до |сума фік-|
+----------------------|фіксо- |рахованих у |податку |суми фі-|сованого |
|площа|грошова|сума |ваного |1997 році, що|1997 року |ксовано-|податку |
|(га) |оцінка |фіксо- |податку|входять до |і фіксова- |го пода-|(грн.) |
| |1 га |ваного |(грн.) |складу фіксо-|ного подат-|тку (1; | |
| |землі |податку | |ваного подат-|ку (гр.14: |1,5; 2) | |
| |(грн.) |(грн.) | |ку (грн.) |гр.13) | | |
+-----+-------+--------+-------+-------------+-----------+--------+---------|
| 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
+-----+-------+--------+-------+-------------+-----------+--------+---------|
| | | | | | | | |
-----------------------------------------------------------------------------

Продовження таблиці

------------------------------------------------------------------
|Нараховано | Сума | Сума |Сума штрафу | Зміст |
|податку за | податку | податку, |в розмірі 10 | помилки:*|
| даними |(недоплата),|яка зменшує |відсотків | |
| раніше | яка |податкові |від суми | |
| поданого | збільшує |зобов'язання|недоплати | |
|розрахунку, |податкове | у зв'язку |(нараховуєт- | |
| що |зобов'язан- | з |ся | |
|уточнюєть- |ня в зв'язку|виправленням|платником | |
|ся, усього |з | помилки |самостійно | |
| (гр. 17 |виправленням| (гр. 18 - |відповідно | |
|розрахунку, | помилки |гр. 17)* |до пункту | |
| що |(гр. 17 - | |17.2 статті | |
|уточнюєть- |гр. 18)* | |17 Закону | |
|ся)* | | | України | |
| | | |"Про поря- | |
| | | |док пога- | |
| | | |шення зо- | |
| | | |бов'язань | |
| | | |платників | |
| | | |податків | |
| | | |перед | |
| | | |бюджетами | |
| | | |та держав- | |
| | | |ними | |
| | | |цільовими | |
| | | |фондами") | |
| | | |( 2181-14 ) | |
| | | |(гр. 19 х | |
| | | | 10%)* | |
|------------+------------+------------+--------------+----------|
| 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
|------------+------------+------------+--------------+----------|
------------------------------------------------------------------

* Графи 18 - 22 заповнюються у разі подання нового (уточненого) розрахунку податку, що містить виправлені показники.

Особовий рахунок відкрито за N _____________ за термінами сплати:

до 20.02.199_ р. ____ грн. (1/3 від 10% гр.17);

до 20.05.199_ р. ____ грн. (1/3 від 10% гр.17);

до 20.03.199_ р. ____ грн. (1/3 від 10% гр.17);

до 20.06.199_ р. ____ грн. (1/3 від 10% гр.17);

до 20.04.199_ р. ____ грн. (1/3 від 10% гр.17);

до 20.07.199_ р. ____ грн. (1/3 від 10% гр.17);

до 20.08.199_ р. ____ грн. (1/3 від 50% гр.17);

до 20.11.199_ р. ____ грн. (1/3 від 30% гр.17);

до 20.09.199_ р. ____ грн. (1/3 від 50% гр.17);

до 20.12.199_ р. ____ грн. (1/3 від 30% гр.17);

до 20.10.199_ р. ____ грн. (1/3 від 50% гр.17);

до 20.01.200_ р. ____ грн. (1/3 від 30% гр.17).

Керівник підприємства
(організації)
 

___________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові)  

_____________
(підпис) 
Головний бухгалтер
 
___________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові) 
_____________
(підпис) 
М.п.  "___"________________ 199_ року   
Розрахунок перевірив:
Працівник органу державної
податкової служби
 


___________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові) 


_____________
(підпис) 

( Додаток 2 із змінами, внесеними згідно з Наказом ДПА N 12 від 10.01.2002 )

^ Наверх
наверх