документiв в базi
550558
Подiлитися 

ПРЕЗИДІЯ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

УКАЗ

Про посилення відповідальності за згодовування
худобі і птиці хліба та хлібопродуктів, скуплених
у державних і кооперативних магазинах

( Відомості Верховної Ради (ВВР) 1963, N 21, ст. 360 )

( Із змінами, внесеними згідно з Указом ПВР УРСР
N 807-XI від 21.08.85
Кодексом
N 2341-III від 05.04.20
01 -
набуває чинності з 01.09.2001 )

За останній час встановлено непоодинокі факти, коли спекулятивні елементи - власники худоби, які не займаються суспільно корисною працею, використовують дешевий державний хліб, борошно, крупу та інші хлібопродукти для згодовування худобі і птиці, одержуючи від цього нетрудові доходи з метою особистого збагачення.

Мають місце і такі випадки, коли деякі робітники і службовці - жителі міст і міських поселень, колгоспники, робітники і службовці радгоспів замість того, щоб потурбуватися про заготівлю кормів для своєї худоби дозволеними шляхами, згодовують худобі та птиці хліб, борошно і крупу, скуповувані в державних і кооперативних магазинах.

Згодовування худобі і птиці хліба та інших хлібопродуктів порушує нормальне постачання населенню хліба і викликає справедливе обурення трудящих.

З метою припинення незаконних дій недобросовісних громадян, які згодовують худобі і птиці хліб та інші хлібопродукти, і враховуючи численні побажання трудящих і громадських організацій, Президія Верховної Ради Української РСР постановляє:

1. Заборонити повсюдно згодовування худобі і птиці хліба, борошна, крупи та інших хлібопродуктів, скуплених у державних і кооперативних магазинах.

( Стаття 2 втратила чинність на підставі Указу ПВР УРСР N 807-XI від 21.08.85 ) 2. Встановити, що за скупку в державних або кооперативних магазинах печеного хліба, борошна, крупи чи інших хлібопродуктів для згодовування худобі та птиці, а так само за згодовування худобі і птиці скуплених у магазинах хліба, борошна, крупи чи інших хлібопродуктів, якщо ці дії вчинені вперше, винні особи підлягають штрафу в розмірі від десяти до п'ятидесяти карбованців з вилученням скупленого.

( Стаття 3 втратила чинність на підставі Кодексу N 2341-III від 05.04.2001 - набуває чинності з 01.09.2001 )

( Стаття 4 втратила чинність на підставі Указу ПВР УРСР N 807-XI від 21.08.85 ) 4. Встановити, що працівники державних і кооперативних магазинів, які порушують встановлені норми відпуску хліба, борошна, крупи чи інших хлібопродуктів в одні руки, підлягають штрафу в розмірі до десяти карбованців.

( Стаття 5 втратила чинність на підставі Указу ПВР УРСР N 807-XI від 21.08.85 ) 5. Штрафи, передбачені статтями 2 і 4 цього Указу, накладаються адміністративними комісіями при виконавчих комітетах районних, міських Рад депутатів трудящих або виконавчими комітетами сільських, селищних Рад депутатів трудящих.

Голова Президії Верховної Ради Української РСР Д.КОРОТЧЕНКО

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР А.ЗЛЕНКО

м. Київ, 16 травня 1963 р.
№ 360а-06

^ Наверх