документiв в базi
550558
Подiлитися 

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

ЗАКОН

Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні
правопорушення
щодо встановлення відповідальності
за порушення законодавства про племінну справу
у тваринництві

Верховна Рада України ПОСТАНОВЛЯЄ:

I. Внести до Кодексу України про адміністративні правопорушення ( 80731-10, 80732-10 ) (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до N 51, ст. 1122) такі зміни:

1. Доповнити Кодекс статтею 107-1 такого змісту:

"Стаття 107-1.
Порушення законодавства
про племінну справу у тваринництві

Порушення законодавства про племінну справу у тваринництві:

оформлення племінних свідоцтв (сертифікатів) на племінні (генетичні) ресурси без урахування даних офіційного обліку продуктивності тварин, офіційної класифікації (оцінки) за типом, імуногенетичного контролю, внесення до документів з племінної справи недостовірних даних, використання для відтворення неатестованих та недопущених до відтворення плідників, недодержання встановлених технологічних та ветеринарно-санітарних вимог і правил щодо отримання, зберігання та використання племінних (генетичних) ресурсів -

тягне за собою накладення штрафу на громадян від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб - від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, -

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб - від п'ятдесяти до ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

2. У статті 221 та частині першій статті 294 слово і цифри "статтею 106-2" замінити словом та цифрами "статтями 106-2, 107-1".

3. Пункт 1 частини першої статті 255 доповнити абзацом такого змісту:

"державних органів управління племінною справою у тваринництві (стаття 107-1)".

II. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України Л.КУЧМА

м. Київ, 5 квітня 2001 року
N 2359-III

^ Наверх