документiв в базi
550558
Подiлитися 

Документ втратив чиннiсть!


ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ
N 1014 від 18.05.2000
м.Київ

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
5 червня 2000 р. за N 328/4549

(Наказ втратив чинність на підставі Наказу
Фонду державного майна України
N 324 від 26.02.20
18)

Про затвердження Положення про конкурсну комісію з відбору
уповноважених осіб на виконання функцій управління
державними корпоративними правами

З метою підвищення відповідальності за виконання функцій управління державними корпоративними правами, відповідно до Указу Президента України від 29.12.99 N 1626 "Про невідкладні заходи щодо прискорення приватизації майна в Україні" та постанови Кабінету Міністрів України від 15.05.2000 N 791 "Про управління державними корпоративними правами" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про конкурсну комісію з відбору уповноважених осіб на виконання функцій управління державними корпоративними правами, що додається.

2. Директору Департаменту корпоративного управління Войцеховському Й.В. у місячний термін забезпечити реєстрацію даного наказу в Міністерстві юстиції України в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Першого заступника Голови Фонду державного майна України Чечетова М.В.

Голова Фонду Бондар О.М.

Затверджено
Наказ Фонду державного майна
України
18.05.2000 N 1014

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
5 червня 2000 р. за N 328/4549

Положення
про конкурсну комісію з відбору уповноважених
осіб на виконання функцій управління державними
корпоративними правами

Положення про конкурсну комісію з відбору уповноважених осіб на виконання функцій управління державними корпоративними правами (далі Положення) визначає порядок створення та організації діяльності конкурсної комісії з відбору уповноважених осіб на виконання функцій управління державними корпоративними правами.

1. Загальні положення

1.1. Конкурсна комісія (далі - комісія) - це тимчасовий колегіальний орган, утворений органом приватизації, який є власником державних корпоративних прав, для проведення конкурсів з відбору уповноважених осіб на виконання функцій управління державними корпоративними правами, визначення переможця в конкурсі.

У своїй діяльності комісія керується Порядком проведення конкурсу з визначення уповноваженої особи на виконання функцій з управління державними корпоративними правами, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 15.05.2000 N 791.

1.2. Основними принципами діяльності комісії є: законність; колегіальність; повнота розгляду конкурсних пропозицій відповідно до встановлених умов конкурсу; обгрунтованість прийнятих рішень; рівність усіх претендентів; професійність членів комісії.

1.3. Організаційно-технічне забезпечення діяльності комісії (розповсюдження інформації про конкурс, забезпечення приміщенням для проведення її засідань, транспортними засобами, оргтехнікою, засобами зв'язку, канцелярським приладдям тощо), забезпечення технічним персоналом, а також витрати, пов'язані з діяльністю комісії, покладаються на орган приватизації, який проводить конкурс.

Орган приватизації забезпечує конкурсні комісії необхідними документами та рекомендаціями для проведення конкурсу.

2. Склад та порядок створення комісії

2.1. До складу комісії входять представники органів приватизації, виконавчої влади, обласної адміністрації та трудового колективу товариства. Кількість членів комісії становить 5-9 осіб.

До складу комісії, у разі потреби, можуть залучатися представники інших органів виконавчої влади за погодженням з цими органами.

Комісія складається з голови комісії (далі - голова), відповідального секретаря, інших членів комісії.

2.2. Орган приватизації направляє в організації та установи письмові запити щодо визначення кандидатур до складу комісії.

Делегування представника господарського товариства до складу комісії є обов'язковим для керівництва господарського товариства та вказаних установ, які в 3-денний строк з дня одержання запиту направляють до органу приватизації, який проводить конкурс, письмову відповідь про кандидатуру до складу комісії із зазначенням прізвища, імені та по батькові, займаної посади, контактного телефону, факсу (інші дані на вимогу органу приватизації, який проводить конкурс).

2.3. Склад комісії після отримання даних щодо кандидатур затверджується наказом органу приватизації, у якому визначаються голова комісії, відповідальний секретар.

3. Завдання та функції комісії

Комісія:

складає інформаційне повідомлення про проведення конкурсу та передає його до органу приватизації, який проводить конкурс, для оприлюднення;

приймає і реєструє заяви про участь у конкурсі, додані документи та відомості про претендента на участь у конкурсі, забезпечує їх зберігання;

розглядає заяви претендентів про участь у конкурсі та документи, які до них додаються, і приймає рішення щодо відповідності цих документів умовам участі у конкурсі та щодо реєстрації претендента як учасника конкурсу або щодо відмови в реєстрації претендента як учасника конкурсу;

складає перелік претендентів, які допущені до участі в конкурсі;

складає перелік претендентів, яким відмовлено в участі в конкурсі із зазначенням причин відмови;

приймає і реєструє конкурсні пропозиції від учасників конкурсу, забезпечує їх належне зберігання до часу проведення засідання комісії з аналізу конкурсних пропозицій;

розглядає і проводить порівняльний аналіз і оцінку конкурсних пропозицій;

визначає переможця конкурсу та оголошує результати конкурсу;

оформляє та подає на затвердження органу приватизації, який проводить конкурс, протокол про підсумки проведеного конкурсу.

4. Права та обов'язки комісії

4.1. Комісія має право:

отримувати інформацію про господарське товариство, документи та інші матеріали, які необхідні для роботи.

4.2. Комісія зобов'язана:

здійснювати свою діяльність, дотримуючись вимог чинного законодавства України;

визначати переможця за критеріями, визначеними Порядком проведення конкурсу з визначення уповноваженої особи на виконання функцій управління державними корпоративними правами, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 15.05.2000 N 791;

забезпечувати рівні умови для всіх учасників конкурсу.

4.3. Члени комісії не мають права розголошувати інформацію про:

перебіг розгляду конкурсних пропозицій;

зміст конкурсних пропозицій;

склад претендентів на участь у конкурсі та учасників конкурсу, зміст їх заяв про участь у конкурсі, доданих документів, конкурсних пропозицій щодо умов конкурсу - до затвердження протоколу про визначення переможця конкурсу;

5. Порядок роботи комісії

5.1. Комісія приступає до роботи з моменту затвердження наказом її складу.

5.2. Зміни щодо складу комісії вносяться наказами органу приватизації, який проводить конкурс.

5.3. Керує діяльністю комісії і організовує її роботу голова комісії.

5.4. Голова в межах своєї компетенції:

скликає засідання комісії;

головує на засіданнях комісії;

на час своєї відсутності призначає заступника голови комісії з членів комісії;

затверджує регламент роботи комісії;

дає доручення, обов'язкові для виконання членами комісії;

організовує підготовку матеріалів на розгляд комісії;

визначає дату чергового засідання та перелік питань для розгляду комісією;

після закінчення конкурсу забезпечує передачу до органу приватизації документації щодо проведення конкурсу;

5.5. Голова комісії зобов'язаний оповістити всіх членів комісії про заплановані засідання не пізніше трьох днів до дати їх проведення. Оповіщення проводиться поштою, телефонограмою, факсограмою або електронною поштою.

5.6. Відповідальний секретар забезпечує виконання доручень голови та несе відповідальність за підготовку матеріалів для розгляду комісією та за правильність ведення протоколів засідань комісії.

5.7. Члени комісії зобов'язані брати участь у діяльності комісії, виконувати доручення голови. У разі відсутності на засіданні члени комісії повинні подавати письмові мотивовані пояснення на ім'я голови.

5.8. Рішення комісії є правочинним, якщо в засіданні беруть участь більше половини від кількості її членів.

5.9. Рішення комісії про визначення переможця приймається таємним голосуванням. Секретар комісії здійснює підрахунок голосів і оголошує на засіданні результати голосування.

Рішення комісії приймаються на її засіданні простою більшістю голосів членів комісії, присутніх на засіданні. При рівності голосів голос голови комісії є ухвальним. Рішення комісії оформляється протоколом, що підписується усіма членами комісії, які брали участь у засіданні.

5.10. Засідання комісії є закритими, але комісія має право заслуховувати на своїх засіданнях усні пояснення учасників конкурсу щодо своїх конкурсних пропозицій.

5.11. Протокол з рішенням комісії щодо визначення переможця має містити:

вид і розмір державних корпоративних прав у статутному фонді відповідного господарського товариства (у відсотках до статутного фонду та в грошовому вираженні, виходячи із суми внеску або номінальної вартості акцій);

відомості про учасників конкурсу;

короткий опис конкурсних пропозицій кожного з учасників конкурсу;

інформацію про переможця конкурсу;

обгрунтування вибору переможця.

Протокол з рішенням комісії щодо переможця конкурсу в триденний строк подаються на затвердження до органу приватизації, який проводив конкурс. До протоколу додаються вся конкурсна документація з протоколами засідання комісії, копіями інформаційних повідомлень, заявами на участь у конкурсі та документами, які додавались до них, конкурсні пропозиції учасників конкурсу, книги реєстрації заяв і конкурсних пропозицій.

5.12. Рішення комісії можуть бути оскаржені в суді (арбітражному суді) відповідно до чинного законодавства.

5.13. Діяльність комісії припиняється наказом органу приватизації, який проводив конкурс, після затвердження результатів конкурсу.

Розроблено:

Департамент корпоративного управління

Директор департаменту _____________________________________ (Войцеховський Й.В.)

^ Наверх
наверх