документiв в базi
550558
Подiлитися 

Документ втратив чиннiсть!


(Дія Угоди припинена на підставі Постанови КМУ
N 844 від 08.11.20
17)

Угода
між Урядом України і Урядом Російської Федерації
про порядок взаємних поставок озброєння і військової техніки,
комплектуючих виробів і запасних частин, організації ремонту
та надання послуг військового призначення

Дата підписання: 08.02.1995

Дата набрання чинності: 08.02.1995

Уряд України і Уряд Російської Федерації, які надалі іменовані Сторонами, у розвиток Угоди про військово-технічне співробітництво від 26 травня 1993 р., розуміючи необхідність збереження і розвитку військових, військово-технічних і економічних зв'язків між підприємствами і організаціями Сторін, погодились про нижченаведене:

Стаття 1

Взаємні поставки озброєння, військової техніки, військового майна, комплектуючих виробів і запасних частин, организація ремонту та надання послуг військового призначення (далі - товарів, що поставляються за цією Угодою) здійснюються за погодженими переліками і укладеними договорами.

Згадані переліки, які містять списки підприємств-виробників і організацій, що здіснюють поставки, а також номенклатуру та обсяги товарів, що поставляються, в тому числі технічної документації, щорічно (в IV кварталі попереднього року) погоджуються Міністерством оборони України і Міністерством машинобудування, військово-промислового комплексу і конверсії України та Міністерством оборони Російської Федерації і Державним комітетом Російської Федерації з оборонних галузей промисловості, а також іншими уповноваженими організаціями, та затверджуються кожною Стороною.

Поставки озброєння і військової техніки, військового майна, комплектуючих виробів і запасних частин, ремонт та надання послуг військового призначення, виконання робіт по сервісному обслуговуванню і ремонту озброєння і військової техніки здійснюються за договорами, в тому числі між управліннями міністерств оборони, що замовляють, підприємствами промисловості та іншими уповноваженими організаціями у відповідності до діючих законодавств Сторін.

Додаткові поставки здійснюються за окремими угодами Сторін.

Стаття 2

Сторони забезпечать через відповідні организації відрядження до України та до Російської Федерації своїх спеціалістів, у кількості та на строки за погодженням Сторін, для проведення робіт і надання послуг військового призначення, в тому числі для навчання експлуатації, бойовому застосуванню і ремонту озброєння та військової техніки.

Стаття 3

Поставка товарів за переліками (договорами, контрактами) у відповідності до статті 1 цієї Угоди здійснюється без стягнення ввізного та вивізного мита і забезпечується відповідними дозволами Сторін.

Порядок оформлення дозволів визначається відповідними уповноваженими органами Сторін.

Порядок розрахунків за поставки товарів і надання послуг військового призначення та взаємні поставки, перевезення, супроводження військовими караулами визначається в договорах між господарюючими суб'єктами Сторін (юридичними особами) згідно з законодавством Сторін, якщо інше не обумовлено міжурядовими угодами.

Сторони розроблять та погодять порядок організації перевезення товарів, що поставляються за цією Угодою, та їх супроводження військовими караулами на територіях Сторін, що домовляються.

Стаття 4

Сторони не будуть без взаємного письмового повідомлення та згоди продавати чи передавати формально або фактично товари, що поставляються за цією Угодою, в тому числі документацію, фізичним та юридичним особам і урядам третіх країн.

Стаття 5

Всі спірні питання, які можуть виникнути між українськими та російськими підприємствами і організаціями при поставці продукції і наданні послуг у відповідності до цієї Угоди, дозволятимуться на умовах, передбачених у договорах між господарюючими суб'єктами Сторін (юридичними особами).

Стаття 6

Кожна Сторона доручить своїм військовим представництвам міністерств оборони здійснювати на своїх підприємствах приймання продукції, що поставляється іншій Стороні за цією Угодою, згідно з діючою технічною та нормативною документацією Сторін.

Стаття 7

Контроль і координацію дій по реалізації цієї Угоди покласти :

з Української Сторони - на Міністерство зовнішніх економічних зв'язків України, Міністерство оборони України і Міністерство машинобудування, військово-промислового комплексу і конверсії України;

з Російської Сторони - на Міністерство оборони Російської Федерації і Державний комітет Російської Федерації з оборонних галузей промисловості.

Стаття 8

Ця Угода набуває чинності з дня підписання, діятиме на протязі 1994-1996 років і буде автоматично продовжуватися на наступні річні періоди, якщо жодна зі Сторін не зробить письмової заяви про свій намір припинити дію цієї Угоди не пізніше, ніж за 6 місяців до закінчення відповідного періоду.

Зобов'язання по договорах, укладених в рамках цієї Угоди, і не виконані за час її дії, залишаються в силі до їх повного виконання.

Здійснено в м. Києві "08" лютого 1995 року, в двох примірниках, кожний українською та російською мовами, причому обидва тексти мають однакову силу.

За Уряд України   За Уряд Російської Федерації 
/підпис/   /підпис/ 

^ Наверх