документiв в базi
550558
Подiлитися 

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

Про порядок введення в дію Закону України
"Про державне регулювання ринку
цінних паперів в Україні"

Верховна Рада України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Ввести в дію Закон України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" з дня його опублікування.

2. Встановити, що до приведення законодавства України у відповідність із Законом України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" чинні акти законодавства застосовуються в частині, що не суперечить цьому Закону.

3. Кабінету Міністрів України:

до 1 грудня 1996 року підготувати та подати на розгляд Верховної Ради України пропозиції про приведення законодавчих актів у відповідність із Законом України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні";

привести рішення Уряду, міністерств та відомств у відповідність з цим Законом;

забезпечити перерозподіл функцій щодо регулювання ринку цінних паперів між органами виконавчої влади та Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку відповідно до цього Закону;

у першочерговому порядку забезпечити необхідними ресурсами Державну комісію з цінних паперів та фондового ринку для здійснення діяльності по створенню та розвитку інфраструктури фондового ринку відповідно до Концепції функціонування та розвитку фондового ринку України, схваленої Постановою Верховної Ради України від 22 вересня 1995 року.

4. Фонду державного майна України передати Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку державне майно, необхідне для створення та розвитку інфраструктури фондового ринку відповідно до Концепції функціонування та розвитку фондового ринку України.

Голова Верховної Ради України О. МОРОЗ

м. Київ, 30 жовтня
N 475/96-ВР

^ Наверх