документiв в базi
550558
Подiлитися 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

Затверджено
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
21.03.2012 N 1
82

(у редакції наказу
Міністерства охорони здоров'я України
08.05.2018 N 8
64)

Журнал
обліку лікарських засобів, молочних сумішей у відділеннях
і кабінетах закладів охорони здоров'я,
що надають медичну допомогу ВІЛ-інфікованим особам

(Форма N 510-1/о)

Журнал обліку лікарських засобів, молочних сумішей... (Форма № 510-1/о) (в редакції від 08.05.2018 р.) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

В.о. начальника Управління громадського здоров'я
І.С. Руденко

В.о. директора Медичного департаменту
А.О. Гаврилюк

Затверджено
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
21.03.2012 N 182

(у редакції наказу
Міністерства охорони здоров'я України
08.05.2018 N 864)

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
29 травня 2018 р. за N 639/32091

Інструкція
щодо заповнення форми первинної облікової документації N 510-1/о
"Журнал обліку лікарських засобів, молочних сумішей у відділеннях
і кабінетах закладів охорони здоров'я, що надають медичну допомогу
ВІЛ-інфікованим особам"

I. Загальні положення

1. Ця Інструкція визначає порядок заповнення форми первинної облікової документації N 510-1/о "Журнал обліку лікарських засобів, молочних сумішей у відділеннях і кабінетах закладів охорони здоров'я, що надають медичну допомогу ВІЛ-інфікованим особам" (далі - форма N 510-1/о).

2. Форму N 510-1/о заповнюють відділення і кабінети закладів охорони здоров'я державної та комунальної власності, які отримують медикаменти: антиретровірусні препарати, препарати для лікування та профілактики опортуністичних інфекцій (далі - лікарські засоби), молочні суміші тощо для надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим і хворим на СНІД особам.

3. Форма N 510-1/о ведеться окремо залежно від джерел фінансування. Допускається окреме ведення форми N 510-1/о залежно від мети використання (для антиретровірусної терапії, для доконтактної профілактики, для післяконтактної профілактики, для профілактики передання ВІЛ від матері до дитини, для лікування та профілактики опортуністичних інфекцій тощо).

4. Форму N 510-1/о веде особа, відповідальна за зберігання та видачу лікарських засобів у відділеннях і кабінетах закладів охорони здоров'я.

5. Форму N 510-1/о має бути пронумеровано, прошнуровано, скріплено, завірено печаткою закладу охорони здоров'я та підписано керівником закладу.

6. Форма N 510-1/о заповнюється під час кожного надходження та кожної видачі лікарських засобів, молочних сумішей.

7. На одній сторінці обліковується один лікарський засіб з однаковою торговою назвою та формою випуску незалежно від серії препарату, терміну придатності тощо.

8. Для обліку одного лікарського засобу можна залишити декілька сторінок, у разі закінчення сторінки або сторінок зробити перенос на іншу, при цьому вказати: "Перенесено на сторінку N __". У разі початку нової сторінки заповнювати графи 1-3 повністю.

9. У формі N 510-1/о заповнюється зміст, де зазначаються назва лікарського засобу (повна торгова назва, форма випуску) та номери сторінок, на яких обліковується цей лікарський засіб.

10. Строк зберігання форми N 510-1/о після закінчення її ведення - 3 роки. Форма N 510-1/о зберігається у закладі охорони здоров'я.

II. Заповнення таблиці 1000

1. В інформації над таблицею вказується основна інформація щодо лікарського засобу.

У рядку 1 зазначається повна торгова назва лікарського засобу (АРВ-препарату, препаратів для лікування та профілактики опортуністичних інфекцій), молочних сумішей та його форма випуску відповідно до прибуткового документа.

У рядку 2 зазначається міжнародна непатентована назва лікарського засобу.

У рядку 3 словами зазначається одиниця виміру лікарського засобу (упаковка, таблетка, капсула, ампула, флакон) відповідно до прибуткового документа.

2. У таблиці 1000 зазначається інформація щодо надходження та використання лікарського засобу.

У графі 1 зазначаються назва документа про розподіл (наказ, лист), видавець, дата та номер цього документа.

У графі 2 зазначаються цифрами число, місяць, рік надходження лікарського засобу.

У графі 3 зазначаються найменування постачальника, яке вказане в прибутковому документі, номер, дата прибуткового документа.

У графі 4 зазначається цифрами кількість лікарського засобу, який надійшов.

У графі 5 зазначаються серія та термін придатності лікарського засобу, який надійшов.

У графі 6 зазначаються цифрами число, місяць, рік видачі лікарського засобу.

У графі 7 зазначається цифрами кількість лікарського засобу, який видано.

У графі 8 зазначається код (перші три літери прізвища та ініціали) або індивідуальний номер хворого, якому було видано лікарський засіб.

У графі 9 зазначається номер форми первинної облікової документації N 025/о "Медична карта амбулаторного хворого N __" (далі - форма N 025/о) або форми первинної облікової документації N 003/о "Медична карта стаціонарного хворого N __" (далі - форма 003/о), затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України від 14 лютого 2012 року N 110, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28 квітня 2012 року за N 661/20974.

У графі 10 ставить підпис хворий, який отримав лікарський засіб, або довірена контактна особа, що отримала лікарський засіб, призначений для хворого, про що вноситься запис до форми N 025/о або форми N 003/о.

У графі 11 зазначається цифрами кількість лікарського засобу, яка залишилася після видачі.

В.о. начальника Управління громадського здоров'я
І.С. Руденко

В.о. директора Медичного департаменту
А.О. Гаврилюк

^ Наверх
наверх