документiв в базi
550558
Подiлитися 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 21 березня 2018 р. N 382
Київ

Про затвердження Державної цільової економічної програми
розвитку автомобільних доріг загального користування
державного значення на 2018-2022 роки

З метою відновлення і розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення для інтеграції їх до європейської транспортної системи та підвищення на них рівня безпеки руху, швидкості, комфортності та економічності перевезень Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Державну цільову економічну програму розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018-2022 роки (далі - Програма), що додається.

2. Заінтересованим центральним та місцевим органам виконавчої влади за погодженням з Міністерством інфраструктури привести у шестимісячний строк завдання, показники і заходи відповідних регіональних програм у відповідність з визначеними Програмою завданнями, показниками і заходами.

3. Обласним та Київській міській державним адміністраціям розробити та затвердити регіональні програми розвитку автомобільних доріг на 2018-2022 роки.

4. Державному агентству автомобільних доріг подавати щокварталу до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом, та щороку до 15 лютого Міністерству інфраструктури інформацію про стан виконання Програми для її узагальнення та подання Кабінетові Міністрів України та Міністерству економічного розвитку і торгівлі.

5. Державному агентству автомобільних доріг передбачати під час процедур закупівлі робіт з нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення встановлення гарантійних строків експлуатації таких об’єктів не менш як 10 років.

6. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 11 липня 2013 р. N 696 "Про затвердження Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування на 2013-2018 роки" (Офіційний вісник України, 2013 р., N 76, ст. 2817).

Прем’єр-міністр України В. ГРОЙСМАН

Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 21 березня 2018 р. N 382

Державна цільова економічна програма
розвитку автомобільних доріг загального користування
державного значення на 2018-2022 роки

Мета Програми

Метою Програми є відновлення і розвиток автомобільних доріг загального користування державного значення для інтеграції їх до європейської транспортної системи та підвищення на них рівня безпеки руху, швидкості, комфортності та економічності перевезень.

Шляхи і способи розв’язання проблеми

У 2013 році розроблено та затверджено Державну цільову економічну програму розвитку автомобільних доріг загального користування на 2013-2018 роки, яку виконано не в повному обсязі через недофінансування. У ці роки фактично припинено роботи з будівництва автомобільних доріг, обсяги робіт з поточного середнього ремонту в десятки разів були меншими від нормативних, ямковість ліквідовували несвоєчасно та не на всіх дорогах. Як наслідок, стан доріг погіршився до катастрофічного. Проблема недостатнього фінансування посилювалася ще і тим, що в 2015-2016 роках були скасовані цільові джерела фінансування дорожньої галузі, а заплановані в загальному фонді державного бюджету витрати на розвиток автомобільних доріг, як правило, недофінансовувалися Казначейством.

У 2016-2017 роках за рахунок збільшення фінансування значно активізувалися ремонтно-будівельні роботи на автомобільних дорогах загального користування, проте переліки об’єктів формувалися не на підставі даної Програми, а окремими розпорядженнями Кабінету Міністрів України.

У зв’язку із запровадженням з 1 січня 2018 р. державного дорожнього фонду у складі спеціального фонду державного бюджету, надходження до якого передбачається збільшити, планується виконати основну частину робіт з відновлення і розвитку мережі доріг саме за кошти державного бюджету. Так, виникла нагальна необхідність у формуванні чітких стратегічних напрямів відновлення і розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення з урахуванням маршрутного принципу та соціально-економічних пріоритетів розвитку регіонів та держави в цілому.

Досягнення мети Програми може бути забезпечено за кількома варіантами.

Перший варіант реалізації, традиційний, передбачає фінансування робіт з відновлення і розвитку лише за рахунок коштів державного бюджету. Такий підхід дасть змогу покращити транспортно-експлуатаційний стан автомобільних доріг загального користування державного значення, оскільки через недофінансування у попередні роки не забезпечувалися обсяги дорожніх робіт, необхідні для сталого розвитку дорожнього господарства. Проте коштів лише державного дорожнього фонду вистачить тільки на утримання і відновлення, не залишаючи можливості для повноцінного розвитку мережі доріг. Таким чином, цей варіант реалізації створить підґрунтя для зниження конкурентоздатності національної економіки та зростання соціальної напруги у суспільстві, що в кінцевому результаті може загальмувати євроінтеграційні процеси в країні.

Другий, оптимальний варіант реалізації Програми передбачає довгострокове планування та фінансування чітко визначених завдань і заходів щодо відновлення та розвитку мережі автомобільних доріг загального користування державного значення і мостів (зокрема зруйнованих внаслідок військових дій на Сході України) за кошти не лише державного бюджету, а і за рахунок коштів міжнародних фінансових організацій та коштів інвесторів (концесія). При цьому планується здійснювати в основному фінансування робіт з нового будівництва та реконструкції автомобільних доріг за рахунок коштів міжнародних фінансових організацій та інвесторів, а ремонт та експлуатаційне утримання - за кошти державного бюджету, міжнародних фінансових організацій та інших джерел, не заборонених законодавством. Також під час реалізації Програми планується виконувати роботи за маршрутним принципом з відповідною дорожньою інфраструктурою із застосуванням сучасних будівельних норм та стандартів, в яких враховується європейська практика та принципи.

Оптимальний варіант реалізації Програми дасть змогу забезпечити:

завершення об’єктів незавершеного будівництва з високими показниками ступеня готовності та соціально-економічної ефективності;

реалізацію проектів за схемою "проектування-будівництво" ("Design and Build");

впровадження довгострокових контрактів (на п’ять - сім років) на експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення (насамперед міжнародних) з використанням нової системи оцінки результатів роботи підрядника на підставі кількісних показників транспортно-експлуатаційного стану, що корелюються з рівнем безпеки та споживчими якостями автомобільних доріг;

активізацію співпраці з міжнародними фінансовими організаціями для оптимізації раніше залучених кредитних коштів на розвиток автомобільних доріг;

впровадження незалежної системи контролю якості через забезпечення контролю прозорості та підзвітності будівництва згідно із стандартами шляхом розкриття інформації та публікації відповідних наборів даних відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. N 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" (Офіційний вісник України, 2015 р., N 85, ст. 2850) та поетапного переходу до організації виконання дорожньо-будівельних робіт із залученням інженера-консультанта на основі міжнародно визнаних типових форм контрактів, зокрема контрактів "FIDIC", відповідно до статті 6 Закону України "Про автомобільні дороги" та постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. N 1065 "Про затвердження вимог щодо проведення контролю якості робіт з нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг загального користування" (Офіційний вісник України, 2017 р., N 20, ст. 555, N 94, ст. 2796);

активізацію інноваційної та науково-технічної діяльності в дорожньому господарстві, впровадження сучасних ефективних, енерго- та ресурсозберігаючих матеріалів і технологій, що забезпечують високу якість та довговічність дорожніх та мостових конструкцій, недопущення шкідливого впливу дорожнього будівництва на навколишнє природне середовище (встановлення протишумових споруд, збереження шляхів міграції тварин, режиму охорони територій і об’єктів природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення);

запровадження геоінформаційної системи управління автомобільними дорогами загального користування державного значення та розвитку існуючих базових інформаційно-аналітичних комплексів (система управління стану покриття, аналітично-експертна система управління мостами, база даних дорожньо-транспортних пригод);

екологічну безпеку та опрацювання альтернативних варіантів розміщення об’єктів дорожнього господарства з метою збереження територій та об’єктів природно-заповідного фонду, земель, зарезервованих для заповідання, лісів, захисних насаджень та інших складових національної екологічної мережі;

безперешкодний доступ осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів дорожньої інфраструктури (зокрема шляхом здійснення заходів щодо пониження бортового каменю на автомобільних дорогах (краю проїзної частини, укріпленої смуги узбіччя) в місцях перетину пішохідних шляхів (тротуарів), встановлення бортового каменю на зупинках на рівні підлоги транспортного засобу загального користування та звукових сигналів на світлофорах).

Також оптимальний варіант Програми дасть можливість за рахунок коштів, які спрямовуються на фінансування заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху, або коштів інвесторів забезпечити:

розбудову цифрової інфраструктури шляхом прокладення кабельної каналізації електрозв’язку та відповідних телекомунікаційних мереж уздовж автомобільних доріг, побудову на базі цифрової інфраструктури автоматизованих систем та сервісів;

впровадження аудиту безпеки руху як системного, детального, технічного, незалежного процесу оцінювання інженерних рішень щодо складових автомобільних доріг з метою визначення їх впливу на забезпечення безпеки дорожнього руху;

запровадження автоматичного габаритно-вагового контролю з метою зменшення частоти та ступеня перевантаження вантажними перевізниками.

Перевагою оптимального варіанта реалізації Програми є зменшення навантаження на державний бюджет за рахунок диверсифікованих джерел фінансування, формування стабільних джерел фінансування дорожнього господарства, покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг під контролем держави та стрімкий розвиток ринкових відносин у дорожній галузі.

Прогнозні обсяги та джерела фінансування завдань і заходів Програми наведені у додатку 1.

Завдання і заходи Програми

Перелік завдань і заходів Програми наведено у додатку 2.

Під час визначення конкретних завдань і заходів враховано їх взаємозв’язок, повноту та всебічність, узгодженість з іншими програмами.

У процесі реалізації завдань і заходів Програми щодо нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення має забезпечуватися гарантійний строк експлуатації таких об’єктів не менш як 10 років.

Завдання і заходи, передбачені Програмою, враховують потреби осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Очікувані результати, ефективність Програми

Виконання Програми дасть змогу забезпечити:

покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг загального користування державного значення за основними маршрутами, насамперед за напрямами міжнародних і національних транспортних коридорів, на підходах до великих міст, дорогах з високою інтенсивністю руху та під’їзних дорогах до атомних електростанцій, теплоелектроцентралей, аеро- та морських портів, військових баз, елеваторів, залізничних станцій, районних, обласних центрів, територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення;

нове будівництво і реконструкцію автомобільних доріг згідно із сучасними європейськими стандартами з відповідною дорожньою інфраструктурою;

надходження додаткових коштів від транзитних автомобільних перевезень та розвитку автомобільного туризму;

більш широке використання експортного та логістичного потенціалу України;

зниження собівартості перевезення вантажів і пасажирів та збільшення прибутку на автомобільному транспорті у зв’язку з поліпшенням умов експлуатації автомобільного транспорту;

економію капітальних вкладень в автомобільний транспорт у зв’язку з підвищенням продуктивності роботи автомобільного транспорту через збільшення середньої швидкості руху на відремонтованих ділянках дороги;

зниження втрат від дорожньо-транспортних пригод, що трапляються через незадовільний стан автомобільних доріг;

економічний ефект від зменшення негативного впливу на навколишнє середовище;

стабільний попит на внутрішньому ринку на продукцію добувної та переробної промисловості, металургії та інших галузей економіки;

збільшення дохідної частини бюджетів усіх рівнів за рахунок повернення коштів у вигляді податків та обов’язкових платежів;

посилення контролю за якістю та фінансуванням доріг з боку користувачів;

зниження рівня суб’єктивного втручання в процес фінансування розвитку доріг;

створення умов для розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення відповідно до вимог європейських і світових стандартів;

фізичний доступ операторів телекомунікацій до об’єктів транспортної інфраструктури для прокладення телекомунікаційних мереж та створення інших типів спеціалізованої цифрової інфраструктури;

гарантійний строк експлуатації об’єктів нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення не менш як 10 років.

Сумарний економічний ефект для національної економіки від реалізації усіх завдань і заходів Програми за всіма наведеними критеріями буде становити близько 984 млрд. гривень.

Очікувані результати виконання Програми наведені у додатку 3.

Виконання Програми сприятиме підвищенню рівня зайнятості населення. Розрахункова потреба у трудових ресурсах на виконання Програми становить близько 55 тис. робочих місць в дорожній галузі, будівельній індустрії, галузі машинобудування дорожніх машин та механізмів та у сфері обслуговування об’єктів дорожнього сервісу.

Обсяги та джерела фінансування

Прогнозний обсяг фінансування Програми становить 298 349 млн. гривень, у тому числі за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету (державний дорожній фонд) - 178 111 млн. гривень, з них на погашення зобов’язань за кредитами 33 520 млн. гривень, за рахунок коштів загального фонду - 6 358 млн. гривень, інших джерел - 113 881 млн. гривень, у тому числі коштів міжнародних фінансових організацій - 67 510 млн. гривень та коштів інвесторів - 46 372 млн. гривень.

Додаток 1
до Програми

Паспорт
Державної цільової економічної програми розвитку
автомобільних доріг загального користування
державного значення на 2018-2022 роки

1. Концепція Програми схвалена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 січня 2018 р. N 34.

2. Програма затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2018 р. N 382.

3. Державний замовник-координатор - Мінінфраструктури.

4. Державний замовник - Укравтодор.

5. Керівник Програми - Міністр інфраструктури.

6. Виконавці заходів Програми - Мінінфраструктури, Укравтодор, обласні та Київська міська держадміністрації.

7. Строк виконання Програми - 2018-2022 роки.

8. Прогнозні обсяги та джерела фінансування:

Джерела фінансування  Обсяг фінансування, млн. гривень  У тому числі за роками 
2018  2019  2020  2021  2022 
Державний бюджет
у тому числі: 
251 978  33 491  43 320  60 954  57 643  56 569 
кошти спеціального фонду державного бюджету (Державний дорожній фонд)  178 111  21 767  30 707  41 879  41 879  41 879 
кошти загального фонду державного бюджету  6 358  6 358         
кошти міжнародних фінансових організацій  67 510  5 367  12 613  19 075  15 764  14 691 
Місцеві бюджети             
Інші джерела,
у тому числі кошти інвесторів 
46 372    1 810  8 995  15 077  20 490 
Усього    298 349  33 491  45 130  69 949  72 720  77 060 

Додаток 2
до Програми

Завдання і заходи
з виконання Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг
загального користування державного значення на 2018-2022 роки

Найменування завдання  Наймену-вання показника  Значення показника  Найменування заходу  Головний розпорядник бюджетних коштів  Джерела фінансу-вання (державний, місцевий бюджет, інші)  Прогнозний обсяг фінансових ресурсів для виконання завдань, млн. гривень  У тому числі за роками 
усього  за роками 
2018  2019  2020  2021  2022  2018  2019  2020  2021  2022 
Нове будівництво автомобільних доріг загального користування державного значення 
1. Нове будівництво автомобільних доріг загального користування державного значення  кілометрів              М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі (на м. Гомель) (транспортні розв’язки у Київській області)  Укравтодор  державний бюджет             
                кошти міжнародних фінансових організацій  735,7    467,1  268,6     
                    разом  735,7    467,1  268,6     
    46,106  0,281  20,8  1,86  17,165  М-03 Київ - Харків - Довжанський
(на м. Ростов-на-Дону)
(обхід м. Валків та м. Лубен) 
Укравтодор  державний бюджет  1 226,9  117,8  100  310  420  279,1 
                  кошти міжнародних фінансових організацій  5 596,17  1 294,62  1 292,68  974,87  1 200  834 
                    разом  6 823,07  1 412,42  1 392,68  1 284,87  1 620  1 113,1 
            М-03-01 обхід м. Борисполя (Київська область)  Укравтодор  державний бюджет             
                  кошти інвесторів  1 200      200  500  500 
                    разом  1 200      200  500  500 
    7,1    7,1        М-04 Знам’янка -
Луганськ - Ізварине
(на м. Волгоград через мм. Дніпро і Донецьк)
(обхід м. Дніпра) 
Укравтодор  державний бюджет  522,4    522,4       
                    разом  522,4    522,4       
    1,544    0,289  0,055    1,2  М-05 Київ - Одеса
(транспортні розв’язки у Київській та Черкаській областях) 
Укравтодор  державний бюджет  100          100 
                  кошти міжнародних фінансових організацій  247,18    196,12  51,06     
                    разом  347,18    196,12  51,06    100 
            М-05-01 обхід м. Одеси
(Одеська область) 
Укравтодор  державний бюджет  868,9      364,6  204,3  300 
                  кошти міжнародних фінансових організацій             
                    разом  868,9      364,6  204,3  300 
    50          50  М-05-02 Київ - Біла Церква (Київська область)  Укравтодор  державний бюджет             
                    кошти інвесторів  7 500    1 000  1 500  2 500  2 500 
                  разом  7 500    1 000  1 500  2 500  2 500 
    1,116    0,629  0,487      М-06 Київ - Чоп
(на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачево і Ужгород) (надземні переходи на під’їзді до м. Житомира та розв’язки біля с. Стоянка) 
Укравтодор  державний бюджет  41,4    41,4       
                  кошти міжнародних фінансових організацій  558,7    254,5  304,2     
                  разом  600,1    295,9  304,2     
                М-06-01 Київ - Чоп
(Стрий - Мукачево) 
Укравтодор  державний бюджет             
                    кошти міжнародних фінансових організацій  11 000      3 000  4 000  4 000 
                    разом  11 000      3 000  4 000  4 000 
                М-06-02 Велика кільцева автомобільна дорога навколо м. Києва (Київська область)  Укравтодор  державний бюджет             
                  кошти інвесторів  11 801    809,5  1 747,7  3 993,8  5 250 
                  разом  11 801    809,5  1 747,7  3 993,8  5 250 
    8,6      8,6      М-09-01 Північний обхід м. Тернополя (Тернопільська область)  Укравтодор  державний бюджет             
                  кошти міжнародних фінансових організацій  617,8    190,5  427,3     
                    разом  617,8    190,5  427,3     
                                 
                                 
                                 
                                 
    65          65  М-10-01 Львів - Краковець (на м. Краків) (Львівська область)  Укравтодор  державний бюджет             
                  кошти інвесторів  6 865,2      1 000  2 000  3 865,2 
                    разом  6 865,2      1 000  2 000  3 865,2 
    24          24  М-10-02 Північний обхід м. Львова (Львівська область)  Укравтодор  державний бюджет             
                    кошти інвесторів  3 553      1 000  1 000  1 553 
                    разом  3 553      1 000  1 000  1 553 
    13,553      9,953    3,6  М-12 Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам’янка (через м. Вінницю)
(обхід м. Умані та м. Бережан) 
Укравтодор  державний бюджет  796,11    100  386,11    310 
                    разом  796,11    100  386,11    310 
    6,1        2,3  3,8  М-14 Одеса -
Мелітополь - Новоазовськ (на м. Таганрог) (транспортні розв’язки в Одеській області) 
Укравтодор  державний бюджет  650      250  330  70 
                    разом  650      250  330  70 
                М-15 Одеса - Рені
(на м. Бухарест), будівництво мосту через р. Дунай (автомобільна дорога за новим напрямком з будівництвом мосту через р. Дунай) 
Укравтодор  державний бюджет             
                  кошти інвесторів  15 452,5      3 547,5  5 083  6 822 
                    разом  15 452,5      3 547,5  5 083  6 822 
    6,446  6,446          М-15-01 обхід м. Рені (Одеська область)  Укравтодор  державний бюджет  194,68  194,68         
                    разом  194,68  194,68         
    0,055          0,055  М-19 Доманове
(на м. Брест) - Ковель - Чернівці - Тереблече
(на м. Бухарест) (шляхопровід на під’їзді до м. Чернівців) 
Укравтодор  державний бюджет  47,33          47,33 
                    разом  47,33          47,33 
    0,086    0,086        М-21 Виступовичі - Житомир - Могилів-Подільський (через м. Вінницю) (міст через р. Желонь)  Укравтодор  державний бюджет  35    35       
                    разом  35    35       
            Н-03 Житомир - Чернівці (обхід м. Дунаївців)  Укравтодор  державний бюджет  122,57      122,57     
                    разом  122,57      122,57     
    0,073    0,073        Н-09 Мукачево -
Рахів - Богородчани -
Івано-Франківськ -
Рогатин - Бібрка - Львів (міст через р. Прут) 
Укравтодор  державний бюджет  10    10       
                    разом  10    10       
    7,4          7,4  Н-22 Устилуг - Луцьк - Рівне (обхід смт Клевань)  Укравтодор  державний бюджет  560          560 
                    разом  560          560 
    56,86  17,041  13,445  4,024  20,35  Н-31 Дніпро -
Царичанка - Кобеляки - Решетилівка
(від с. Лобойківка до межі Дніпропетровської області, міст через канал Дніпро - Донбас, обхід м. Кобеляків) 
Укравтодор  державний бюджет  4 899,48  1 540,07  134,8  1 506,32  722,93  995,37 
                    разом  4 899,48  1 540,07  134,8  1 506,32  722,93  995,37 
    5,1    5,1        Р-04-01 Південний обхід м. Білої Церкви (Київська область)  Укравтодор  державний бюджет  45  10  35       
                    разом  45  10  35       
    0,284  0,284          Р-24 Татарів - Косів - Коломия - Борщів - Кам’янець-Подільський
(міст у м. Косів) 
Укравтодор  державний бюджет  44,12  44,12         
                    разом  44,12  44,12         
    0,241  0,241          Т-09-10 Бурштин - Калуш (міст через р. Дністер)  Укравтодор  державний бюджет  43,47  43,47         
                    разом  43,47  43,47         
    13,8    6,8      обхід м. Берегового
та с. Астей до
міжнародного автомобільного пункту пропуску "Лужанка" (розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на українсько-угорському державному кордоні) 
Укравтодор  державний бюджет             
                  кошти міжнародних фінансових організацій  486,58  116,43  324,86  45,29     
                    разом  486,58  116,43  324,86  45,29     
Разом за завданням 1                    75 821,2  3 361,18  5 513,87  17 006,12  21 954,03  27 986 
у тому числі                    державний бюджет  10 207,36  1 950,13  978,6  2 939,6  1 677,23  2 661,8 
                    кошти міжнародних фінансових організацій  19 242,13  1 411,05  2 725,76  5 071,32  5 200  4 834 
                    кошти інвесторів  46 371,7    1 809,5  8 995,2  15 076,8  20 490,2 
Реконструкція автомобільних доріг загального користування державного значення 
2. Реконструкція автомобільних доріг загального користування державного значення  кілометрів  99,773  18,317  10,886  23  20  27,57  М-03 Київ - Харків - Довжанський
(на м. Ростов-на-Дону) (під’їзди до мм. Лубен, Полтави і Харкова) 
Укравтодор  державний бюджет  1 197,99  518,99      166,9  512,1 
                кошти міжнародних фінансових організацій  6 109,09    2 379  2 452,8  1 142,99  134,3 
                    разом  7 307,08  518,99  2 379  2 452,8  1 309,89  646,4 
    1,398    1,398        М-05-01 обхід м. Одеси (Одеська область)  Укравтодор  державний бюджет  60    60       
                    разом  60    60       
    22,13      22,13      М-06 Київ - Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачево і Ужгород)
(Львів - Мукачево - Ужгород та обхід м. Житомира) 
Укравтодор  державний бюджет             
                  кошти міжнародних фінансових організацій  1 595,5    1 171,5  187,2  236,8   
                    разом  1 595,5    1 171,5  187,2  236,8   
                М-06-01 Київ - Чоп
(Стрий - Мукачево) 
Укравтодор  державний бюджет             
                    кошти міжнародних фінансових організацій  12 000      3 000  4 000  5 000 
                    разом  12 000      3 000  4 000  5 000 
    37    4,1  10,4  17  5,5  М-07 Київ - Ковель - Ягодин (на м. Люблін) (Ковель - Ягодин)  Укравтодор  державний бюджет  1 097,6    120,4  451,7  331  194,5 
                    разом  1 097,6    120,4  451,7  331  194,5 
    14,5        14,5    М-09-01 Північний обхід м. Тернополя (Тернопільська область)  Укравтодор  державний бюджет             
                  кошти міжнародних фінансових організацій  1 081,2      325  756,2   
                    разом  1 081,2      325  756,2   
    61,235  1,342  44,093  9,4  3,4  М-12 Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам’янка (через м. Вінницю)
(міст через р. Стрий, обхід м. Умані та під’їзд до м. Хмельницького) 
Укравтодор  державний бюджет  1 380,91  155  144  471,61  300  310,3 
                  кошти міжнародних фінансових організацій  946,13  864,48  81,65       
                    разом  2 327,04  1 019,48  225,65  471,61  300  310,3 
            М-13 Кропивницький - Платонове (на м. Кишинів) (Миколаївська область)  Укравтодор  державний бюджет  400      100  140  160 
                  разом  400      100  140  160 
    57,108    5,058  2,85  6,6  42,6  М-14 Одеса -
Мелітополь - Новоазовськ (на м. Таганрог) (Одеса - Миколаїв - Херсон) 
Укравтодор  державний бюджет  4 001    96,9  690,3  1 358,8  1 855 
                  разом  4 001    96,9  690,3  1 358,8  1 855 
    8,826      2,826    М-15 Одеса - Рені
(на м. Бухарест) (Одеська область) 
Укравтодор  державний бюджет  693,9      343,9  350   
                    разом  693,9      343,9  350   
    12,3      8,3    М-16 Одеса - Кучурган
(на м. Кишинів) (Одеська область) 
Укравтодор  державний бюджет  761    180  301    280 
                    разом  861  100  180  301    280 
            М-22 Полтава - Олександрія (під’їзд до м. Полтави)  Укравтодор  державний бюджет  350        150  200 
                    разом  350        150  200 
    1,398      1,398      М-28 Одеса - Южний - /М-14/ з під’їздами (Одеська область)  Укравтодор  державний бюджет  55      55     
                    разом  55      55     
    0,9      0,9      Н-01 Київ - Знам’янка (шляхопровід у Черкаській області)  Укравтодор  державний бюджет  76      76     
                    разом  76      76     
    3,26        0,4  2,86  Н-07 Київ - Суми - Юнаківка (на м. Курськ) (шляхопровід та мостові переходи у Чернігівській області)  Укравтодор  державний бюджет  419    10,8  10  151,99  246,21 
                    разом  419    10,8  10  151,99  246,21 
    0,097      0,097      Н-08 Бориспіль -
Дніпро - Запоріжжя (через м. Кременчук) - Маріуполь (міст через р. Сула) 
Укравтодор  державний бюджет  418,17  50  50  318,17     
                  разом  418,17  50  50  318,17     
    9,173      5,573  3,6    Н-10 Стрий - Івано-Франківськ - Чернівці - Мамалига (на м. Кишинів) (під’їзд до м. Чернівців)  Укравтодор  державний бюджет  355      195  160   
                    разом  355      195  160   
                Н-12 Суми - Полтава
(міст через р. Ворскла) 
Укравтодор  державний бюджет  82,62  10  72,62       
                    разом  82,62  10  72,62       
            Н-14 Олександрівка - Кропивницький - Миколаїв (обхід м. Бобринця)  Укравтодор  державний бюджет  153,36    19,48  133,88     
                    разом  153,36    19,48  133,88     
    0,9    2,2  5,9    Н-22 Устилуг - Луцьк - Рівне (обхід м. Устилуга та під’їзд до м. Рівного)  Укравтодор  державний бюджет  712,66  14,51    268,15  430   
                    разом  712,66  14,51    268,15  430   
    2,6      2,6      Н-24 Благовіщенське - Миколаїв (через м. Вознесенськ) (міст через р. Білоусівка)  Укравтодор  державний бюджет  150      150     
                    разом  150      150     
    10          10  Н-25 Городище - Рівне - Старокостянтинів (під’їзди до м. Рівного)  Укравтодор  державний бюджет  700        175  525 
                    разом  700        175  525 
                                 
    0,006    0,006        Н-26 Чугуїв - Мілове
(через м. Старобільськ)
(міст через р. Красна) 
Укравтодор  державний бюджет  9,7    9,7       
                    разом  9,7    9,7       
    25,35    6,55  3,75  15,05    Н-31 Дніпро -
Царичанка - Кобеляки - Решетилівка
(межа Полтавської
області - с. Шамраївка) 
Укравтодор  державний бюджет  1 860,13  446,13  400  564  450   
                    разом  1 860,13  446,13  400  564  450   
            Р-40 Рава-Руська -
Яворів - Судова Вишня (під’їзд до м. Рави-Руської) 
Укравтодор  державний бюджет  90,85        50  40,85 
                    разом  90,85        50  40,85 
    3,548        3,548    Р-57 Олешки - Гола Пристань - Скадовськ (під’їзд до м. Олешків)  Укравтодор  державний бюджет  140      70  70   
                    разом  140      70  70   
    1,169    1,169        Р-60 Кролевець -
Конотоп - Ромни - Пирятин (міст через р. Сула) 
Укравтодор  державний бюджет  54,31    54,31       
                    разом  54,31    54,31       
            Т-12-12 Новомиргород - Велика Виска (Кіровоградська область)  Укравтодор  державний бюджет  99,5    99,5       
                    разом  99,5    99,5       
    9,425        9,425    Т-14-16 Львів -
Пустомити - Мединичі
(смт Щирець - с. Велика Горожанка) 
Укравтодор  державний бюджет  113,12  40    40  33,12   
                    разом  113,12  40    40  33,12   
    6,738      6,738      Т-14-25 Миколаїв -
Городок - Жовква - Кам’янка-Бузька - Бібрка
(с. Зашковичі - с. Залужани) 
Укравтодор  державний бюджет  81,43  20  21  40,43     
                    разом  81,43  20  21  40,43     
                                 
                                 
                                 
                                 
    0,219        0,219    Т-17-05 Лохвиця -
Гадяч - Охтирка -
контрольно-пропускний пункт "Велика Писарівка"
(міст через р. Псел) 
Укравтодор  державний бюджет  65,54        65,54   
                    разом  65,54        65,54   
Разом за завданням 2                    37 310,7  2 119,12  4 970,85  10 244,14  10 518,34  9 458,26 
у тому числі                    державний бюджет  15 578,79  1 254,64  1 338,71  4 279,14  4 382,35  4 323,96 
                    кошти міжнародних фінансових організацій  21 731,92  864,48  3 632,15  5 965  6 135,99  5 134,3 
Капітальний ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення 
3. Капітальний ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення  кілометрів  85,229      84,657  0,572    М-01 Київ - Чернігів -
Нові Яриловичі (на м. Гомель)
(Київ - Кіпті) 
Укравтодор  державний бюджет  18,54        18,54   
                кошти міжнародних фінансових організацій  5 720    2 500  2 220  1 000   
                    разом  5 738,54    2 500  2 220  1 018,54   
    84,173  0,098  21,216  34,873  23,986  М-03 Київ - Харків - Довжанський
(на м. Ростов-на-Дону)
(під’їзд до м. Пирятина,
під’їзд до м. Полтави,
Валки - Харків, шляхопроводи у Харківській та Донецькій областях, Слов’янськ - Світлодарськ) 
Укравтодор  державний бюджет  1 913,79  131  383,34  850,75  398,7  150 
                  кошти міжнародних фінансових організацій  5 001,04  3 048,9  1 368  584,14     
                    разом  6 914,83  3 179,9  1 751,34  1 434,89  398,7  150 
    65,5      19,1  25  21,4  М-04 Знам’янка -
Луганськ - Ізварине
(на м. Волгоград через мм. Дніпро і Донецьк) (Знам’янка - П’ятихатки, Павлоград - Першотравенськ) 
Укравтодор  державний бюджет  1 926,77      390,53  1 008,38  527,86 
                    разом  1 926,77      390,53  1 008,38  527,86 
                                 
    122,037  9,507  0,53  22,122  9,1  80,778  М-05 Київ - Одеса
(Біла Церква - Умань, міст через Хаджибейський лиман та під’їзд до м. Одеси) 
Укравтодор  державний бюджет  5 043  404,6  541,3  744,5  1 547,85  1 804,75 
                    разом  5 043  404,6  541,3  744,5  1 547,85  1 804,75 
    263,39    3,39  76  76  108  М-06 Київ - Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачево і Ужгород) (Львівська і Закарпатська області)  Укравтодор  державний бюджет  60,88    60,88       
                  кошти міжнародних фінансових організацій  10 000      3 000  3 000  4 000 
                    разом  10 060,88    60,88  3 000  3 000  4 000 
    23,092  0,312  2,9    2,1  17,78  М-07 Київ - Ковель - Ягодин (на м. Люблін)
(обхід м. Ковеля, під’їзд до термінала "Ягодин") 
Укравтодор  державний бюджет  432,69  1,32  39,87    136,5  255 
                    разом  432,69  1,32  39,87    136,5  255 
    21,9      21,9      М-08 обхід м. Ужгорода - контрольно-пропускний пункт "Ужгород" (Закарпатська область)  Укравтодор  державний бюджет  150    50  100     
                  кошти міжнародних фінансових організацій  261,01    6,17  254,83     
                    разом  411,01    56,17  354,83     
    62,849  0,3    62,549      М-09 Тернопіль - Львів - Рава-Руська (на м. Люблін) (Львів - Рава-Руська)  Укравтодор  державний бюджет  159,9  11,5    148,4     
                    разом  159,9  11,5    148,4     
    30        30    М-10 Львів - Краковець
(на м. Краків) (Львівська область) 
Укравтодор  державний бюджет  371,8      200  171,8   
                    разом  371,8      200  171,8   
    3,91  3,897    0,013      М-11 Львів - Шегині (на м. Краків) (обхід м. Городка)  Укравтодор  державний бюджет  102,9  97,7    5,2     
      разом  102,9  97,7    5,2     
    139,552    7,985  68,886  41,665  21,016  М-12 Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам’янка (через м. Вінницю)
(Стрий - Тернопіль - Умань, Умань - Кропивницький - Знам’янка) 
Укравтодор  державний бюджет  3 386,87  25  130,22  1 670,36  745,29  816 
                    разом  3 386,87  25  130,22  1 670,36  745,29  816 
    46        16  30  М-13 Кропивницький - Платонове (на м. Кишинів) (Кіровоградська область)  Укравтодор  державний бюджет  1 095        455  640 
                    разом  1 095        455  640 
    147,123      69,568  31,574  45,981  М-14 Одеса -
Мелітополь - Новоазовськ (на м. Таганрог)
(Одеса - Миколаїв - Херсон, Мангуш - Маріуполь) 
Укравтодор  державний бюджет  3 500,19    221,9  1 369,58  757,95  1 150,76 
                    разом  3 500,19    221,9  1 369,58  757,95  1 150,76 
    0,5  0,5          М-15 Одеса - Рені
(на м. Бухарест) (Одеська область) 
Укравтодор  державний бюджет  46,64  46,64         
                    разом  46,64  46,64         
    38,411          38,411  М-16 Одеса - Кучурган
(на м. Кишинів) (Одеська область) 
Укравтодор  державний бюджет  772,6        199,6  573 
                    разом  772,6        199,6  573 
    1,752  1,646  0,106        М-18 Харків -
Сімферополь - Алушта - Ялта (міст через р. Великий Утлюг) 
Укравтодор  державний бюджет  105,36  44,35  61,01       
                    разом  105,36  44,35  61,01       
    223,01    15,168  42,658  43,507  121,677  М-19 Доманове (на
м. Брест) - Ковель - Чернівці - Тереблече
(на м. Бухарест)
(Ковель (з під’їздами) - Луцьк, Підгайці -
Тернопіль - Копичинці, Заліщики - Тереблече) 
Укравтодор  державний бюджет  3 715,65  70  217,48  975,57  1 095,87  1 356,72 
                    разом  3 715,65  70  217,48  975,57  1 095,87  1 356,72 
    171,57      33,6  75,07  62,9  М-21 Виступовичі - Житомир - Могилів-Подільський (через м. Вінницю) (Виступовичі -
Житомир - Вінниця) 
Укравтодор  державний бюджет  2 801,71      485,85  1 130,86  1 185 
                    разом  2 801,71      485,85  1 130,86  1 185 
    77,825      66,553  11,272    М-22 Полтава - Олександрія (Полтавська та Кіровоградська області)  Укравтодор  державний бюджет  1 389,86      1 062,58  327,28   
                    разом  1 389,86      1 062,58  327,28   
    40,4    33,4    М-23 Берегове -
Виноградів - Велика Копаня (Берегове - Вилок) 
Укравтодор  державний бюджет  468,25    75  353,25  40   
                  кошти міжнародних фінансових організацій  354,75    170,22  184,53     
                    разом  823    245,22  537,78  40   
    21,4      10,7  10,7    М-26 контрольно-пропускний пункт "Вилок" - Вилок - Неветленфолу - контрольно-пропускний пункт "Дякове" (контрольно-пропускний пункт "Вилок" - Тисобикень)  Укравтодор  державний бюджет  218,47        218,47   
                  кошти міжнародних фінансових організацій  181,03    23,45  157,58     
                    разом  399,51    23,45  157,58  218,47   
    10,844      3,844    М-28 Одеса - Южний - /М-14/ з під’їздами
(Одеська область) 
Укравтодор  державний бюджет  483,4      114,4  369   
                    разом  483,4      114,4  369   
    4,5      4,5      М-29 Харків - Красноград -
Перещепине - /М-18/ (під’їзд до м. Харкова) 
Укравтодор  державний бюджет  100      100     
                    разом  100      100     
    131,6      41,369  73,374  16,858  Н-01 Київ - Знам’янка (Обухів - Богуслав -
Сміла - Знам’янка) 
Укравтодор  державний бюджет  1 991,52      656,49  1 095,03  240 
                    разом  1 991,52      656,49  1 095,03  240 
    10,051    0,051  10      Н-02 /М-06/ -
Кременець - Біла Церква - Ржищів - Канів - Софіївка (шляхопровід на межі Житомирської та Київської областей, Хмельницька та Житомирська області) 
Укравтодор  державний бюджет  235    35  200     
                    разом  235    35  200     
    100,756  2,167    15,461  39,004  44,124  Н-03 Житомир - Чернівці (Житомир - Старокостянтинів - Хмельницький - Кам’янець-Подільський - Хотин - Чернівці)  Укравтодор  державний бюджет  3 118,46  78,26    639,1  1 438,7  962,4 
                    разом  3 118,46  78,26    639,1  1 438,7  962,4 
    123,263  6,174  5,794  18,479  66,076  26,74  Н-07 Київ - Суми - Юнаківка (на м. Курськ) (Бровари - Прилуки - Ромни - Суми - Юнаківка)  Укравтодор  державний бюджет  3 247,79  146,25  259  721,49  1 537,14  583,9 
                    разом  3 247,79  146,25  259  721,49  1 537,14  583,9 
    240,057    0,057  95,4  28  116,6  Н-08 Бориспіль -
Дніпро - Запоріжжя (через м. Кременчук) - Маріуполь (Бориспіль - Переяслав-Хмельницький - Золотоноша, обхід м. Кременчука,
Кам’янське - Дніпро, Запоріжжя -
Преображенка - Пологи, межа Запорізької та
Донецької областей - Маріуполь) 
Укравтодор  державний бюджет  4 205,07    120  1 709,76  1 019,82  1 355,49 
                    разом  4 205,07    120  1 709,76  1 019,82  1 355,49 
    139,169      15  124,169    Н-09 Мукачево - Рахів - Богородчани - Івано-Франківськ - Рогатин - Бібрка - Львів (Закарпатська, Івано-Франківська та Львівська області)  Укравтодор  державний бюджет  909,23      583,95  325,28   
                    разом  909,23      583,95  325,28   
    100,33      53  38  9,33  Н-10 Стрий - Івано-Франківськ - Чернівці - Мамалига (на м. Кишинів) (Стрий - Моршин -
Болехів - Долина -
Калуш - Івано-
Франківськ - Коломия - Заболотів - Снятин, під’їзд до м. Чернівців) 
Укравтодор  державний бюджет  828,26      542,26  100  186 
                    разом  828,26      542,26  100  186 
    101,79    30,3  17,49  45  Н-11 Дніпро - Миколаїв (через м. Кривий Ріг) Кринички - Кривий Ріг - межа Дніпропетровської та Миколаївської областей - Новий Буг - Баштанка - Миколаїв  Укравтодор  державний бюджет  2 359,19    99,8  729,68  423,21  1 106,5 
                    разом  2 359,19    99,8  729,68  423,21  1 106,5 
    116,393      28,4  27,94  60,053  Н-12 Суми - Полтава
(Суми - Тростянець - межа Сумської та Полтавської областей, Диканька - Полтава) 
Укравтодор  державний бюджет  2 254,73      828,23  815,65  610,85 
                    разом  2 254,73      828,23  815,65  610,85 
    85,08      39  13,08  33  Н-13 Львів - Самбір - Ужгород (Львівська та Закарпатська області)  Укравтодор  державний бюджет  1 735,43      478,23  367,2  890 
                    разом  1 735,43      478,23  367,2  890 
    163,578  11,8  37,074  61,404  48,3  Н-14 Олександрівка - Кропивницький - Миколаїв (Олександрівка - Кропивницький -
Бобринець - Миколаїв) 
Укравтодор  державний бюджет  2 427,04  300,03  497,52  734,94  631,52  263,03 
                    разом  2 427,04  300,03  497,52  734,94  631,52  263,03 
    16,302        7,302  Н-15 Запоріжжя - Донецьк (Запоріжжя - Піддубне)  Укравтодор  державний бюджет  378,22        200  178,22 
                    разом  378,22        200  178,22 
    26,03      12,3  7,7  6,03  Н-16 Золотоноша -
Черкаси - Сміла - Умань (під’їзди до м. Золотоноши та м. Черкас, обхід с. Носачів) 
Укравтодор  державний бюджет  339      120  140  79 
                    разом  339      120  140  79 
    16        16    Н-17 Львів - Радехів -Луцьк (Львів - Радехів)  Укравтодор  державний бюджет  171,86        171,86   
                    разом  171,86        171,86   
    84,7          84,7  Н-18 Івано-Франківськ - Бучач - Тернопіль
(Івано-Франківська, Тернопільська області) 
Укравтодор  державний бюджет  1 146,4        294,9  851,5 
                    разом  1 146,4        294,9  851,5 
    53,617    5,3  10,957  5,86  31,5  Н-20 Слов’янськ -
Донецьк - Маріуполь (Слов’янськ - Краматорськ, Гранітне - Маріуполь) 
Укравтодор  державний бюджет  801,27    84,8  175,31  93,76  447,4 
                    разом  801,27    84,8  175,31  93,76  447,4 
    15,5    4,5    Н-21 Старобільськ - Луганськ - Красний Луч - Макіївка - Донецьк (Старобільськ - Новоайдар)  Укравтодор  державний бюджет  340,98    100  140  100,98   
                    разом  340,98    100  140  100,98   
    60,342    22,442  2,2  27,1  8,6  Н-22 Устилуг - Луцьк -Рівне (під’їзд до м. Устилуга, Піддубці - Клевань - Рівне)  Укравтодор  державний бюджет  1 108,27  81  124,87  94,9  608  199,5 
                  кошти міжнародних фінансових організацій  161,79  6,78  155,01       
                    разом  1 270,06  87,78  279,88  94,9  608  199,5 
    31,584    6,321  10,051  15,2  0,012  Н-23 Кропивницький - Кривий Ріг - Запоріжжя (Кропивницький - Кривий Ріг)  Укравтодор  державний бюджет  730,14    101,14  304  275  50 
                    разом  730,14    101,14  304  275  50 
    28,841        2,6  26,241  Н-24 Благовіщенське - Миколаїв (через м. Вознесенськ) (Благовіщенське - Первомайськ -
Вознесенськ - Нова
Одеса - Миколаїв) 
Укравтодор  державний бюджет  312,5        119,5  193 
                    разом  312,5        119,5  193 
    27,615      17  10,615    Н-25 Городище - Рівне - Старокостянтинів (Сарни - Рівне - Старокостянтинів)  Укравтодор  державний бюджет  537,17      287,17  250   
                    разом  537,17      287,17  250   
    58,852  0,152    49,7    Н-26 Чугуїв - Мілове
(через м. Старобільськ) (Чугуїв - Куп’янськ - Старобільськ) 
Укравтодор  державний бюджет  585,06  158,86    268  158,2   
                    разом  585,06  158,86    268  158,2   
    0,098  0,098          Н-32 Покровськ - Бахмут - Михайлівка (Покровськ - Бахмут - Попасна)  Укравтодор  державний бюджет  37,89  37,89         
                    разом  37,89  37,89         
    75,153      22,25  3,85  49,053  Р-15 Ковель -
Володимир-Волинський - Червоноград - Жовква (Львівська область) 
Укравтодор  державний бюджет  1 046      293,75  292,35  459,9 
                    разом  1 046      293,75  292,35  459,9 
    35,83      12,6  10,6  12,63  Р-18 Житомир -
Попільня - Сквира - Володарка - Ставище (Житомир - Попільня - Сквира) 
Укравтодор  державний бюджет  705      252  212  241 
                    разом  705      252  212  241 
    30        30    Р-21 Долина - Хуст
(Долина - Міжгір’я) 
Укравтодор  державний бюджет  835      368  467   
                    разом  835      368  467   
    97          97  Р-24 Татарів - Косів - Коломия - Борщів - Кам’янець-Подільський (Татарів - Косів - Коломия)  Укравтодор  державний бюджет  691,1        200  491,1 
                    разом  691,1        200  491,1 
    13        13    Р-40 Рава-Руська -
Яворів - Судова Вишня (Львівська область) 
Укравтодор  державний бюджет  257,25  17,25  40  80  120   
                    разом  257,25  17,25  40  80  120   
    0,2  0,2          Р-46 Харків - Охтирка (ремонт мостів у Сумській області)  Укравтодор  державний бюджет  9,7  9,7         
                    разом  9,7  9,7         
    126,163  7,6  0,103  43,3  42  33,16  Р-49 Васьковичі - Шепетівка (Васьковичі - Коростень - Новоград-Волинський-Шепетівка)  Укравтодор  державний бюджет  1 656,64  81,04  23,2  606,6  508,8  437 
                    разом  1 656,64  81,04  23,2  606,6  508,8  437 
    10,089          10,089  Р-51 Мерефа - Лозова - Павлоград
(Лозова - Павлоград) 
Укравтодор  державний бюджет  160          160 
                    разом  160          160 
    43,6    18      25,6  Р-60 Кролевець -
Конотоп - Ромни - Пирятин (Ромни - Пирятин) 
Укравтодор  державний бюджет  672    160    250  262 
                    разом  672    160    250  262 
    13,8    13,8        Р-62 Криворівня -
Усть-Путила - Старі
Кути - Вижниця - Сторожинець - Чернівці (Криворівня - Штепки) 
Укравтодор  державний бюджет  51,23    51,23       
                    разом  51,23    51,23       
            Р-66 контрольно-пропускний пункт "Демино - Олександрівка" -
Сватове - Лисичанськ - Луганськ (обхід м. Кремінної) 
Укравтодор  державний бюджет  30        30   
                    разом  30        30   
    92,762    38,363  21,399  30  Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин (Чернігів - Ніжин - Прилуки)  Укравтодор  державний бюджет  1 002,34  39    161,65  89,19  712,5 
                    разом  1 002,34  39    161,65  89,19  712,5 
    31,346    31,346        Р-68 Талалаївка - Ічня - Тростянець - Сокиринці - /Н-07/
(Чернігівська область) 
Укравтодор  державний бюджет  90,19    90,19       
                    разом  90,19    90,19       
    37,732    6,1  26,132  5,5    Т-04-03 Мар’янське - Берислав - /Р-47/ (Мар’янське - Берислав)  Укравтодор  державний бюджет  351,94    56,43  241,43  54,09   
                    разом  351,94    56,43  241,43  54,09   
    52,549  0,353  8,75  13,7  19,92  9,826  Т-05-14 Добропілля - Лиман (Донецька область)  Укравтодор  державний бюджет  697,49  25,24  78,75  200  224  169,51 
                    разом  697,49  25,24  78,75  200  224  169,51 
    0,059  0,059          Т-05-15 Олександрівка - Покровськ - Костянтинопіль (Донецька область)  Укравтодор  державний бюджет  9,9  9,9         
                    разом  9,9  9,9         
    40,325    5,625  14  14,7  Т-05-18 Богатир - Велика Новосілка - Нікольське (Зачатівка - Нікольське)  Укравтодор  державний бюджет  388,98    39,38  162  37,6  150 
                    разом  388,98    39,38  162  37,6  150 
    0,039      0,039      Т-12-05 Кропивницький - Нова Прага - Олександрія (міст через р. Бешка  Укравтодор  державний бюджет  24,3      24,3     
                    разом  24,3      24,3     
    14,1        14,1    Т-13-02 контрольно-пропускний пункт "Танюшівка" -
Старобільськ - Бахмут (Старобільськ - Новоайдар) 
Укравтодор  державний бюджет  150        150   
                    разом  150        150   
            Т-13-06 Сєвєродонецьк - Новоайдар (Луганська область)  Укравтодор  державний бюджет  30      30     
                    разом  30      30     
            Т-13-07 Сватове - Новопсков - Мілове (Кабичівка - Морозівка)  Укравтодор  державний бюджет  149,8          149,8 
                  разом  149,8          149,8 
            Т-13-14 контрольно-пропускний пункт
"Просяне" - Біловодськ - Широкий (під’їзд до смт Біловодськ) 
Укравтодор  державний бюджет  30          30 
                    разом  30          30 
    21,31    9,3  12,01      Т-14-01 контрольно-пропускний пункт "Смільниця" - Старий Самбір (розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури
на українсько-польському кордоні) 
Укравтодор  державний бюджет             
                  кошти міжнародних фінансових організацій  343,72  8,25  166,15  169,32     
                    разом  343,72  8,25  166,15  169,32     
    9,393    9,393        Т-14-03 Грушів - Немирів (розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на українсько-польському кордоні)  Укравтодор  державний бюджет             
                  кошти міжнародних фінансових організацій  117,24  5,51  111,73       
                    разом  117,24  5,51  111,73       
    53,17    30  23,17      Т-14-04 Червоноград -
Рава-Руська (розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на українсько-польському кордоні) 
Укравтодор  державний бюджет             
                  кошти міжнародних фінансових організацій  722,92  11,67  308,8  402,46     
                    разом  722,92  11,67  308,8  402,46     
    25,972  20,18    5,792      Т-14-16 Львів -
Пустомити - Мединичі (Львівська область) 
Укравтодор  державний бюджет  205,09  138,09    67     
                    разом  205,09  138,09    67     
    46,43    21,3  25,13      Т-14-18 Нижанковичі - Самбір - Дрогобич - Стрий (розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на українсько-польському кордоні)  Укравтодор  державний бюджет             
                  кошти міжнародних фінансових організацій  655,69  9,93  308,6  337,16     
                    разом  655,69  9,93  308,6  337,16     
    0,073          0,073  Т-14-24 Сколе - Славське (мостовий перехід через р. Опір)  Укравтодор  державний бюджет  36,18          36,18 
                    разом  36,18          36,18 
    31,4  9,9    21,5      Т-14-25 Миколаїв -
Городок - Жовква - Кам’янка-Бузька - Бібрка (Миколаїв - Городок) 
Укравтодор  державний бюджет  243,24  43,61  70  129,63     
                    разом  243,24  43,61  70  129,63     
    0,011    0,011        Т-22-01 Білозірка - Херсон (міст на під’їзді до м. Херсона)  Укравтодор  державний бюджет         
                    разом         
    0,027    0,027        Т-22-07 /Т-04-03/ - Високопілля - Велика Олександрівка - Берислав (ремонт штучних споруд)  Укравтодор  державний бюджет  10    10       
                    разом  10    10       
    0,021      0,021      Т-22-08 /Т-08-04/ - Верхній Рогачик -
Нижні Сірогози
(ремонт штучних споруд) 
Укравтодор  державний бюджет  7,55      7,55     
                    разом  7,55      7,55     
    7,34    7,34        Т-26-08 Сторожинець - контрольно-пропускний пункт "Красноїльськ" (під’їзд до контрольно-пропускного пункту "Красноїльськ")  Укравтодор  державний бюджет  75  10  65       
                    разом  75  10  65       
    9,298      9,298      Південний обхід м. Кропивницького (Кіровоградська область)  Укравтодор  державний бюджет  67,64      67,64     
                    разом  67,64      67,64     
Разом за завданням 3                    91 272,45  5 099,26  9 010,41  27 786,03  25 421,87  23 954,88 
у тому числі                    державний бюджет  67 753,26  2 008,21  3 892,29  20 476,01  21 421,87  19 954,88 
                    кошти міжнародних фінансових організацій  23 519,19  3 091,04  5 118,12  7 310,03  4 000  4 000 
Поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення 
4. Поточний ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення  кілометрів  47,601  42,601        М-01 Київ - Чернігів -
Нові Яриловичі (на м. Гомель) (під’їзд до м. Чернігова) 
Укравтодор  державний бюджет  318,41  278,41  40       
                  разом  318,41  278,41  40       
  7,5  7,5          М-02 Кіпті - Глухів - Бачевськ (на м. Брянськ)  Укравтодор  державний бюджет  75  75         
                    разом  75  75         
    139,6  138,8  0,8        М-03 Київ - Харків - Довжанський
(на м. Ростов-на-Дону) (під’їзд до м. Полтави,
Чугуїв - Ізюм -
Слов’янськ - Бахмут) 
Укравтодор  державний бюджет  1 239,33  1 232,21  7,12       
                    разом  1 239,33  1 232,21  7,12       
    20  17        М-04 Знам’янка -
Луганськ - Ізварине (на м. Волгоград через мм. Дніпро і Донецьк) (Олександрія - П’ятихатки) 
Укравтодор  державний бюджет  175,2  133,79  41,41       
                    разом  175,2  133,79  41,41       
    7,6    7,6        М-05 Київ - Одеса
(Біла Церква - Жашків) 
Укравтодор  державний бюджет  357,77  133,9  223,87       
                    разом  357,77  133,9  223,87       
    44,3  24,3  20        М-06 Київ - Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачево і Ужгород)
(Стрий - Свалява) 
Укравтодор  державний бюджет  470  270  200       
                    разом  470  270  200       
    19,8  19,8          М-09 Тернопіль - Львів - Рава-Руська (на м. Люблін) (Львів - Тернопіль)  Укравтодор  державний бюджет  215,67  215,67         
                    разом  215,67  215,67         
    213,849  151,284  62,565        М-12 Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам’янка (через м. Вінницю) (Тернопіль - Умань, Новоархангельськ - Кропивницький)  Укравтодор  державний бюджет  4 262,7  3 025,01  1 237,69       
                    разом  4 262,7  3 025,01  1 237,69       
    15  15          М-14 Одеса -
Мелітополь - Новоазовськ (на м. Таганрог)
(під’їзд до м. Херсона) 
Укравтодор  державний бюджет  141,41  141,41         
                    разом  141,41  141,41         
    24,027    24,027        М-15 Одеса - Рені
(на м. Бухарест)
(Одеська область) 
Укравтодор  державний бюджет  330    330       
                    разом  330    330       
    52,839  34,785  18,054        М-19 Доманове (на
м. Брест) - Ковель - Чернівці - Тереблече
(на м. Бухарест)
(Новоукраїнка - Млинів, під’їзд до м. Кременця, Вишнівець - Заруддя) 
Укравтодор  державний бюджет  622,12  408,47  213,65       
                    разом  622,12  408,47  213,65       
    66,236  30,836  35,4        М-21 Виступовичі - Житомир - Могилів-Подільський (через м. Вінницю) (Житомир - Вінниця)  Укравтодор  державний бюджет  713,54  466,73  246,81       
                    разом  713,54  466,73  246,81       
    37,588  13,71  23,878        М-22 Полтава - Олександрія (Полтава - Кременчук,
під’їзд до м. Олександрії) 
Укравтодор  державний бюджет  449,7  151,08  298,62       
                    разом  449,7  151,08  298,62       
    28,7  19,7        М-24 Велика Добронь - Мукачево - Берегове - контрольно-пропускний пункт "Лужанка" (Мукачево - Чоп)  Укравтодор  державний бюджет  5 80,59  150  430,59       
                    разом  580,59  150  430,59       
    16,2  8,2        М-25 контрольно-пропускний пункт "Соломоново" - Велика Добронь - Яноші з під’їздом до контрольно-пропускного пункту "Косини"  Укравтодор  державний бюджет  250  100  150       
                Мукачево - Чоп    разом  250  100  150       
    37,835  7,525  30,31        Н-01 Київ - Знам’янка (Обухів - Богуслав -
Сміла - Знам’янка) 
Укравтодор  державний бюджет  478,56  109,06  369,5       
                    разом  478,56  109,06  369,5       
    114,754  74,92  39,833        Н-03 Житомир - Чернівці (Житомир - Чуднів, Томашівка - Стара Гута, Хотин - Керстенці)  Укравтодор  державний бюджет  1 697,57  918,03  779,54       
                    разом  1 697,57  918,03  779,54       
    45,104  30,104  15        Н-08 Бориспіль - Дніпро - Запоріжжя (через м. Кременчук) - Маріуполь (Бориспіль - Золотоноша - Дніпро - Запоріжжя - Маріуполь)  Укравтодор  державний бюджет  751,13  330,13  421       
                    разом  751,13  330,13  421       
    61,671  27,5  34,171        Н-09 Мукачево - Рахів - Богородчани - Івано-Франківськ - Рогатин - Бібрка - Львів (Закарпатська, Івано-Франківська та Львівська області)  Укравтодор  державний бюджет  599,81  144,95  454,86       
                    разом  599,81  144,95  454,86       
    25,646    25,646        Н-10 Стрий - Івано-Франківськ - Чернівці - Мамалига (на м. Кишинів) (Івано-Франківська область)  Укравтодор  державний бюджет  586,42  150,51  435,91       
                    разом  586,42  150,51  435,91       
    50  40  10        Н-11 Дніпро - Миколаїв (через м. Кривий Ріг) (Новокалинівка - Кривий Ріг, Новополтавка - Баштанка - Миколаїв)  Укравтодор  державний бюджет  666  460  206       
                    разом  666  460  206       
    16,9    16,9        Н-12 Суми - Полтава
(Суми - Тростянець) 
Укравтодор  державний бюджет  188,8    188,8       
                    разом  188,8    188,8       
    32,4    32,4        Н-13 Львів - Самбір - Ужгород (Львівська, Закарпатська області)  Укравтодор  державний бюджет  408,58    408,58       
                    разом  408,58    408,58       
    18,9  18,9          Н-14 Олександрівка - Кропивницький - Миколаїв (Кропивницький - Бобринець)  Укравтодор  державний бюджет  166,3  166,3         
                    разом  166,3  166,3         
    1,163  1,163          Н-16 Золотоноша -
Черкаси - Сміла - Умань (міст через р. Дніпро,
Тальне - Умань) 
Укравтодор  державний бюджет  82,41  82,41         
                    разом  82,41  82,41         
    28,384    28,384        Н-18 Івано-Франківськ - Бучач - Тернопіль (Івано-Франківська, Тернопільська області)  Укравтодор  державний бюджет  361,4    361,4       
                    разом  361,4    361,4       
    0,5  0,5          Н-22 Устилуг - Луцьк - Рівне (обхід м. Устилуга)  Укравтодор  державний бюджет  5,25  5,25         
                    разом  5,25  5,25         
    39,481  14,966  24,515        Н-25 Городище - Рівне - Старокостянтинів (шляхопроводи та міст у Рівненській області, Рівне - Славута - Старокостянтинів)  Укравтодор  державний бюджет  389,1  131,88  257,23       
                    разом  389,1  131,88  257,23       
    32,085  15,085  17        Н-26 Чугуїв - Мілове
(через м. Старобільськ) (Чугуїв - Куп’янськ - Сватове - Старобільськ) 
Укравтодор  державний бюджет  476,25  70,51  405,74       
                    разом  476,25  70,51  405,74       
    1,8  1,8          Н-27 Чернігів - Мена - Сосниця - Грем’яч
(під’їзд до м. Чернігова) 
Укравтодор  державний бюджет  25,19  25,19         
                    разом  25,19  25,19         
    10,339    10,339        Р-03 Північно-Східний обхід м. Києва (під’їзд до м. Києва)  Укравтодор  державний бюджет  119,46    119,46       
                    разом  119,46    119,46       
    39  39          Р-15 Ковель - Володимир-Волинський -
Червоноград - Жовква (Львівська та Волинська області) 
Укравтодор  державний бюджет  505,05  365,05  140       
                    разом  505,05  365,05  140       
    15    15        Р-21 Долина - Хуст
(Долина - Міжгір’я) 
Укравтодор  державний бюджет  205  200       
                    разом  205  200       
    9,068    9,068        Р-24 Татарів - Косів - Коломия - Борщів - Кам’янець-Подільський (Татарів - Косів -
Коломия - Городенка) 
Укравтодор  державний бюджет  166,61    166,61       
                    разом  166,61    166,61       
    14,651  14,651          Р-41 обхід м. Тернополя (об’їзна дорога м. Тернополя)  Укравтодор  державний бюджет  249,7  249,7         
                    разом  249,7  249,7         
    4,3  4,3          Р-42 Лубни - Миргород - Опішня (об’їзна дорога м. Миргорода)  Укравтодор  державний бюджет  50  50         
                    разом  50  50         
    10    10        Р-49 Васьковичі - Шепетівка (Васьковичі - Коростень - Новоград-Волинський)  Укравтодор  державний бюджет  100    100       
                    разом  100    100       
    103,625  103,625          Р-46 Харків - Охтирка (Харківська та Сумська області)  Укравтодор  державний бюджет  972,5  972,5         
                    разом  972,5  972,5         
                                 
                                 
    6,4  6,4          Р-57 Олешки - Гола Пристань - Скадовськ (Олешки - Гола Пристань)  Укравтодор  державний бюджет  44,86  44,86         
                    разом  44,86  44,86         
            Р-60 Кролевець -
Конотоп - Ромни - Пирятин (Ромни - Пирятин) 
Укравтодор  державний бюджет  50  50         
                    разом  50  50         
    7,02  2,02        Р-62 Криворівня - Усть-Путила - Старі Кути - Вижниця - Сторожинець - Чернівці
(Розтоки - Міжброди) 
Укравтодор  державний бюджет  81,59  16,4  65,19       
                    разом  81,59  16,4  65,19       
    31,589    31,589        Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин (Чернігів - Ніжин)  Укравтодор  державний бюджет  119,07    119,07       
                    разом  119,07    119,07       
            Р-68 Талалаївка - Ічня - Тростянець - Сокиринці - /Н-07/ (Тростянець - Сокиринці)  Укравтодор  державний бюджет  30  30         
                    разом  30  30         
            Р-73/Н-08/ - Нікополь (Сергіївка - Привільне, під’їзд до м. Нікополя)  Укравтодор  державний бюджет  50  50         
                    разом  50  50         
                Т-03-11 /Р-14/ -
Седлище - Камінь-Каширський - Ковель - /М-19/ - Колодяжне - Локачі - /Н-17/ (Турійський район) 
Укравтодор  державний бюджет         
                    разом         
    40,268  4,3  35,968        Т-04-03 Мар’янське - Берислав - /Р-47/ (Мар’янське - Берислав)  Укравтодор  державний бюджет  374,11  38,89  335,21       
                    разом  374,11  38,89  335,21       
    10,62  10,62          Т-05-15 Олександрівка - Покровськ - Костянтинопіль (Добропілля - Покровськ)  Укравтодор  державний бюджет  95,58  95,58         
                    разом  95,58  95,58         
    0,231  0,231          Т-06-08 Малин - Кочерів (міст через р. Тетерів у м. Радомишлі)  Укравтодор  державний бюджет  18,8  18,8         
                    разом  18,8  18,8         
    1,5  1,5          Т-10-19 Феневичі - Бородянка - Макарів - Бишів (Калинівка - Бишів)  Укравтодор  державний бюджет  20  20         
                    разом  20  20         
    6,5  6,5          Т-15-07 Миколаїв - Парутине - Очаків - база відпочинку "Чорноморка" (Миколаїв - Очаків)  Укравтодор  державний бюджет  50  50         
                    разом  50  50         
    4,44    4,44        Т-10-27 Київське півкільце (об’їзна дорога м. Києва)  Укравтодор  державний бюджет  269    269       
                  разом  269    269       
    4,4    4,4        Т-12-20 Знам’янка - Подорожнє - /М-04/ (об’їзна дорога м. Знам’янки)  Укравтодор  державний бюджет  37,84    37,84       
                    разом  37,84    37,84       
            Т-17-16 Хорол -
Семенівка - Кременчук (через с. Бочки) (Полтавська область) 
Укравтодор  державний бюджет  30  30         
                    разом  30  30         
    10    10        Південний обхід м. Кропивницького (об’їзна дорога м. Кропивницького)  Укравтодор  державний бюджет  73,96    73,96       
                    разом  73,96    73,96       
Разом за завданням 4                    20 802,34  11 467,69  9 334,65       
у тому числі                    державний бюджет  20 802,34  11 467,69  9 334,65       
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення 
5. Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення                М-06 Київ - Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачево і Ужгород) (Львівська область)  Укравтодор  державний бюджет             
                кошти міжнародних фінансових організацій  3 016,27    1 137,2  728,7  428,2  722,17 
                    разом  3 016,27    1 137,2  728,7  428,2  722,17 
                інші автомобільні дороги державного значення  Укравтодор  державний бюджет  32 565,8  4 465,8  5 900  7 400  7 400  7 400 
                    кошти міжнародних фінансових організацій             
                    разом  32 565,8  4 465,8  5 900  7 400  7 400  7 400 
Разом за завданням 5                    35 582,07  4 465,8  7 037,2  8 128,7  7 828,2  8 122,17 
у тому числі                    державний бюджет  32 565,8  4 465,8  5 900  7 400  7 400  7 400 
                    кошти міжнародних фінансових організацій  3 016,27    1 137,2  728,7  428,2  722,17 
Проектно-вишукувальні роботи майбутніх років 
6. Проектно-вишукувальні роботи майбутніх років                проектно-вишукувальні роботи майбутніх років  Укравтодор  державний бюджет  1 480,54  259,18  251,89  369,29  298,25  301,93 
                  кошти міжнародних фінансових організацій             
                    разом  1 480,54  259,18  251,89  369,29  298,25  301,93 
Разом за завданням 6                    1 480,54  259,18  251,89  369,29  298,25  301,93 
у тому числі                    державний бюджет  1 480,54  259,18  251,89  369,29  298,25  301,93 
Забезпечення інноваційного розвитку дорожнього господарства 
7. Забезпечення інноваційного розвитку дорожнього господарства  кількість проведених науково-дослідних
та дослідно-конструк-торських робіт, одиниць 
680  125  130  135  140  150  проведення наукових досліджень щодо функціонування та розвитку дорожнього господарства  Укравтодор  державний бюджет  184  30  33  36  40  45 
              кошти міжнародних фінансових організацій             
                  разом  184  30  33  36  40  45 
Разом за завданням 7                    184  30  33  36  40  45 
у тому числі                    державний бюджет  184  30  33  36  40  45 
                    кошти міжнародних фінансових організацій             
Забезпечення контролю якості дорожніх робіт 
8. Забезпечення контролю якості дорожніх робіт                забезпечення контролю якості дорожніх робіт  Укравтодор  державний бюджет  150  30  30  30  30  30 
                  кошти міжнародних фінансових організацій             
                    разом  150  30  30  30  30  30 
Разом за завданням 8                    150  30  30  30  30  30 
у тому числі                    державний бюджет  150  30  30  30  30  30 
                    кошти міжнародних фінансових організацій             
Створення геоінформаційної системи керування станом автомобільних доріг та інших інформаційних систем 
9. Створення геоінформаційної системи                створення геоінформаційної системи керування станом автомобільних доріг та інших інформаційних систем  Укравтодор  державний бюджет  381  61  80  80  80  80 
                кошти міжнародних фінансових організацій             
                    разом  381  61  80  80  80  80 
Разом за завданням 9                    381  61  80  80  80  80 
у тому числі                    державний бюджет  381  61  80  80  80  80 
                    кошти міжнародних фінансових організацій             
Співфінансування спільних з міжнародними фінансовими організаціями проектів, контроль за їх виконанням, витрати, пов’язані з підготовкою
та реалізацією угод щодо виконання робіт за рахунок коштів міжнародних фінансових організацій, інших кредиторів та інвесторів, а також
із презентацією інвестиційних проектів під час проведення міжнародних заходів 
10. Співфінансу-вання міжнародних заходів                співфінансування спільних з міжнародними фінансовими організаціями проектів, контроль за їх виконанням, витрати, пов’язані з підготовкою та реалізацією угод щодо виконання робіт за рахунок коштів міжнародних фінансових організацій, інших кредиторів та інвесторів, а  Укравтодор  державний бюджет  1 737,56  537,56  700  200  200  100 
                  кошти міжнародних фінансових організацій             
                також із презентацією інвестиційних проектів під час проведення міжнародних заходів                 
                    разом  1 737,56  537,56  700  200  200  100 
Разом за завданням 10                    1 737,56  537,56  700  200  200  100 
у тому числі                    державний бюджет  1 737,56  537,56  700  200  200  100 
                    кошти міжнародних фінансових організацій             
Здійснення соціальних заходів 
11. Утримання медичних закладів                утримання галузевих медичних закладів для реабілітації учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС  Укравтодор  державний бюджет  107  19,4  21  22,2  22,2  22,2 
                    разом  107  19,4  21  22,2  22,2  22,2 
Разом за завданням 11                    107  19,4  21  22,2  22,2  22,2 
у тому числі                    державний бюджет  107  19,4  21  22,2  22,2  22,2 
Виконання зобов’язань за кредитами 
12. Погашення зобов’язань за кредитами                здійснення бюджетних видатків на виконання боргових зобов’язань  Укравтодор  державний бюджет  33 520,51  6 041,04  8 146,66  6 046,67  6 327,01  6 959,14 
                    разом  33 520,51  6 041,04  8 146,66  6 046,67  6 327,01  6 959,14 
Разом за завданням 12                    33 520,51  6 041,04  8 146,66  6 046,67  6 327,01  6 959,14 
у тому числі                    державний бюджет  33 520,51  6 041,04  8 146,66  6 046,67  6 327,01  6 959,14 
Усього за Програмою                    298 349,37  33 491,22  45 129,53  69 949,15  72 719,9  77 059,58 
у тому числі                    державний бюджет  184 468,16  28 124,64  30 706,8  41 878,9  41 878,91  41 878,91 
                    кошти міжнародних фінансових організацій  67 509,52  5 366,57  12 613,23  19 075,05  15 764,19  14 690,47 
                    кошти інвесторів  46 371,7    1 809,5  8 995,2  15 076,8  20 490,2 

Додаток 3
до Програми

Очікувані результати
виконання Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних
доріг загального користування державного значення на 2018-2022 роки

Найменування завдання  Найменування показника виконання завдання  Одиниця виміру  Значення показника 
усього  у тому числі за роками 
2018  2019  2020  2021  2022 
1. Нове будівництво автомобільних доріг загального користування державного значення  протяжність збудованих автомобільних доріг загального користування державного значення  кілометрів  325,46  24,29  42,88  44,4  12,32  201,57 
2. Реконструкція автомобільних доріг загального користування державного значення  протяжність реконструйованих автомобільних доріг загального користування державного значення  -"-  431,15  20,56  81,26  106,16  105,24  117,93 
3. Капітальний ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення  протяжність відремонтованих автомобільних доріг загального користування державного значення  -"-  4 347,7  77,94  306,43  1 400,55  1 198,62  1 364,16 
4. Поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення  протяжність відремонтованих автомобільних доріг загального користування державного значення  кілометрів  1 588,41  950,23  638,19       
5. Забезпечення гарантійного строку експлуатації збудованих, реконструйованих та капітально відремонтованих автомобільних доріг загального користування державного значення не менш як 10 років  протяжність збудованих, реконструйованих та капітально відремонтованих автомобільних доріг загального користування державного значення  -"-  5 104,32  122,79  430,57  1 551,11  1 316,19  1 683,66 
Усього        6 692,73  1 073,02  1 068,75  1 551,11  1 316,19  1 683,66 

^ Наверх
наверх