Документ втратив чиннiсть!
ВИЩА РАДА ЮСТИЦІЇ
РІШЕННЯ
17.11.2015 N 867/0/15-15
( Рішення втратило чинність на підставі
Рішення Вищої ради правосуддя
N 52/0/15-17 від 24.01.2017 )
Про внесення змін до Регламенту Вищої ради юстиції
Вища рада юстиції, заслухавши інформацію Голови Вищої ради юстиції Бенедисюка І. М. про необхідність внесення змін до Регламенту Вищої ради юстиції, встановила:
Рішенням Вищої ради юстиції від 30 липня 2015 року N 355/0/15-15 затверджено Регламент Вищої ради юстиції.
В процесі діяльності виникла необхідність врегулювати порядок виправлення допущених в актах Вищої ради юстиції та ухвалах, винесених окремими членами Вищої ради юстиції, описок, арифметичних помилок, а також упорядкувати особливості розгляду Вищою радою юстиції матеріалів, переданих Тимчасовою спеціальною комісією з перевірки суддів судів загальної юрисдикції відповідно до частини п'ятої статті 2 Закону України "Про відновлення довіри до судової влади в Україні".
Враховуючи викладене і керуючись статтями 2, 27 Закону України "Про Вищу раду юстиції", пунктом 65 Регламенту Вищої ради юстиції, Вища рада юстиції вирішила:
внести зміни до Регламенту Вищої ради юстиції, що додаються.
Голова Вищої ради юстиції І. М. Бенедисюк
Додаток
до рішення Вищої ради юстиції
17.11.2015 N 867/0/15-15
Зміни
до Регламенту Вищої ради юстиції
"49-1. Рада може своєю ухвалою виправити допущені у прийнятому нею акті описки, арифметичні помилки.".
"58-1. Член Ради своєю ухвалою може виправити допущені у прийнятій ним ухвалі описки, арифметичні помилки.".
"Особливості розгляду заяв, що передані до Вищої ради юстиції відповідно до частини п'ятої статті 2 Закону України "Про відновлення довіри до судової влади в Україні"
58-2. Заяви, що передані до Вищої ради юстиції відповідно до частини п'ятої статті 2 Закону України "Про відновлення довіри до судової влади в Україні", розглядаються відповідно до статті 32 Закону України "Про Вищу раду юстиції" з урахуванням таких особливостей.
Заява, яка не відповідає вимогам Закону України "Про відновлення довіри до судової влади в Україні", повертається заявнику без розгляду ухвалою Ради.
За заявою, яка не підлягає поверненню, членом Ради проводиться перевірка.
Якщо в процесі перевірки член Ради дійде висновку про відсутність підстав для звільнення судді за порушення присяги, проте вчинені суддею дії можуть мати наслідком дисциплінарну відповідальність, член Ради складає висновок з пропозицією про притягнення суддів Верховного Суду України та вищих спеціалізованих судів до дисциплінарної відповідальності, а щодо інших суддів - про направлення матеріалів до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.".