документiв в базi
550558
Подiлитися 

Документ втратив чиннiсть!


ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

НАКАЗ
17.12.2009 N 68

(Наказ втратив чинність на підставі Наказу
Генеральної прокуратури України
N 35 від 12.04.20
12)

Про внесення змін до Регламенту
Генеральної прокуратури України

З метою удосконалення контролю за своєчасністю і повнотою виконання організаційно-практичних заходів та розгляду документів в центральному апараті, керуючись 15 Закону України "Про прокуратуру" ( 1789-12 ), наказую:

Внести зміни до Регламенту Генеральної прокуратури України:

1. У пункті 6.22 перший абзац викласти у такій редакції:

"Матеріали та кримінальні справи витребовуються від підпорядкованих прокуратур та інших правоохоронних органів листами за підписом Генерального прокурора України, відповідного заступника Генерального прокурора України, підпорядкованого йому керівника самостійного структурного підрозділу або його першого заступника, на яких покладено обов'язки нагляду за додержанням законів при їх провадженні."

1.1. Розділ 7 викласти у такій редакції:

"7. Організація контролю виконання.

7.1. З метою забезпечення своєчасності і повноти виконання організаційно-практичних заходів та розгляду документів в апараті Генеральної прокуратури України встановлюється контроль виконання. Його здійснення передбачає невідкладне доведення завдань, доручень та документів до виконавців, обов'язковість інформування відповідного керівника про хід та результати виконання, зняття виконання з контролю та облік цієї роботи.

Про встановлення контролю виконання обов'язково зазначається у планах роботи, рішеннях колегії, протоколах нарад у керівництва Генеральної прокуратури України і керівників структурних підрозділів.

Контроль виконання завдань, доручень та організаційно-розпорядчих документів Генеральної прокуратури України встановлюється Генеральним прокурором України.

Заступниками Генерального прокурора України контроль виконання встановлюється щодо завдань і доручень, надісланих за їх підписом підпорядкованим прокуратурам на виконання плану роботи, рішень колегії та нарад у Генерального прокурора України.

Заступниками Генерального прокурора України та керівниками структурних підрозділів контроль виконання може також встановлюватися щодо документів, розгляд яких віднесено до їх компетенції відповідно до пунктів 6.3 та 6.4 цього Регламенту. У цьому випадку вони самостійно визначають порядок здійснення такого контролю.

Контроль за станом розслідування кримінальних справ встановлюється Генеральним прокурором України, його заступниками, керівниками самостійних структурних підрозділів або їх першими заступниками, до компетенції яких віднесено здійснення нагляду за розслідування цих справ.

7.2. Організаційно-контрольне управління здійснює загальний контроль виконання документів, взятих на контроль Генеральним прокурором України, а також заходів, визначених планом роботи Генеральної прокуратури України, колегією та на нарадах під головуванням Генерального прокурора України.

Помічниками Генерального прокурора України здійснюється контроль виконання тих документів, щодо яких є вказівка Генерального прокурора України.

Забезпечення контролю виконання депутатських звернень, запитів і листів покладається на управління розгляду звернень та прийому громадян.

Управління документального забезпечення Генеральної прокуратури України здійснює контроль за веденням діловодства за документами, які взяті на контроль, у відповідності до Інструкції з діловодства в органах прокуратури України.

7.3. Усі документи, взяті на контроль Генеральним прокурором України, беруться на облік організаційно-контрольним управлінням, після чого невідкладно передаються виконавцям через управління документального забезпечення.

Документи, за якими встановлено контроль виконання, беруться на облік також у структурних підрозділах. Безпосереднє виконання контрольних документів забезпечується керівником структурного підрозділу.

Керівники підрозділів повідомляють організаційно-контрольне управління про працівника, якому доручено виконання заходів та документів, за якими організаційно-контрольним управлінням здійснюється загальний контроль відповідно до пункту 7.2 цього Регламенту.

7.4. Якщо у взятих на контроль документах не встановлено терміну їх виконання, то вони розглядаються у визначені законодавством строк, але не більше ніж 30 днів з часу реєстрації.

7.5. Узятий на контроль документ вважається виконаним, якщо порушені у ньому питання вирішено у повному обсязі, вжито необхідних заходів прокурорського реагування та надіслано вичерпну відповідь його автору.

У день виконання або не пізніше наступного дня матеріали, які засвідчують виконання документу, контрольна картка підрозділу з відповідними відмітками передаються до організаційно-контрольного управління для зняття з контролю, про що організаційно-контрольним управлінням робиться запис на копії документа.

7.6. Генеральним прокурором України встановлюється особливий контроль за розглядом документів, що надійшли від Президента України, Прем'єр-міністра України та Голови Верховної Ради України. Генеральним прокурором України особливий контроль може встановлюватися і в інших випадках.

Відповідальність за організацію, своєчасність та повноту розгляду документів особливого контролю покладається безпосередньо на заступників Генерального прокурора України у межах визначеної компетенції.

Документи, за виконанням яких встановлено особливий контроль, обліковуються організаційно-контрольним управлінням окремо.

Про виконання документів особливого контролю заступник Генерального прокурора України доповідає Генеральному прокурору України не пізніше, ніж за три дні до закінчення встановленого терміну їх розгляду.

За результатами доповіді Генеральний прокурор приймає рішення про зняття документу з контролю або його продовження.

7.7. У випадку продовження Секретаріатом Президента України контролю виконання одночасно продовжується контроль виконання в апараті Генеральної прокуратури України. У цьому випадку додаткові інформації надсилаються до Секретаріату Президента України у строки, встановлені організаційно-контрольним управлінням за погодженням зі структурними підрозділами, до прийняття остаточного рішення.

У разі виконання доручення Президента України у повному обсязі у листі, адресованому керівнику його Секретаріату, вносити пропозицію про зняття цього доручення з контролю.

Організаційно-контрольним управлінням доручення Президента України, керівника його Секретаріату знімається з контролю у разі надходження відповідного листа із Секретаріату Президента України.

7.8. У випадку недотримання вимог щодо порядку, якості та строків виконання заходів та документів, які взяті на контроль, Генеральним прокурором України може бути призначена службова перевірка, яка проводиться організаційно-контрольним управлінням.

7.9. Наглядові провадження після зняття документів з контролю передаються до канцелярій структурних підрозділів."

2. Наказ надіслати прокурорам Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, військовим прокурорам регіонів та Військово-Морських Сил України, довести до відома працівників апарату Генеральної прокуратури України.

Генеральний прокурор України державний
радник юстиції України О.Медведько

^ Наверх
наверх