документiв в базi
550558
Подiлитися 

Документ втратив чиннiсть!


МІНІСТЕРСТВО ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ
07.12.2009 N 864

(Наказ втратив чинність на підставі Наказу
Державного агентства України з управління
державними корпоративними правами та майном
N 51 від 23.03.20
12)

Про внесення змін до п. 5 Порядку списання
об'єктів державної власності

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 жовтня 2009 року N 1201 "Про внесення зміни до пункту 5 Порядку списання об'єктів державної власності" та з метою забезпечення єдиного підходу до порядку підготовки та розгляду матеріалів щодо списання державного майна, що знаходиться в управлінні суб'єктів господарювання, наказую:

1. У пункті 5 Порядку списання об'єктів державної власності, затвердженого наказом Мінпромполітики від 11.12.2007 р. N 690, цифру і слова "1 тис.грн." змінити цифрами та словами "10 тис.грн.".

2. Затвердити перелік ключових аспектів, що повинне містити техніко-економічного обгрунтування необхідності списання державного майна (додається).

3. Керівникам окремих структурних підрозділів в термін до 10.12.2009 р. довести зміст наказу до відома керівників підпорядкованих підприємств.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра промислової політики Падалко В.Г.

Міністр В.С.Новицький

Додаток 1
до наказу
07.12.2009 N 864

Перелік
ключових аспектів, що повинне містити
техніко-економічне обґрунтування необхідності
списання майна, яке знаходиться у повному
господарському віданні підприємства

1. Коротка характеристика об'єктів, що пропонуються до списання (функціональне призначення; з якого періоду об'єкт знаходиться на підприємстві; з якою метою був придбаний; причини невикористання об'єкту в теперішній час, ступінь його зношеності).

2. Яким розпорядчим документом, узгодженим з органом управління, заплановане списання основних засобів (згідно плану економічного розвитку підприємства, плану санації, реструктуризації, ліквідації підприємства, або інше).

3. Визначення впливу списання майна на виробничий процес.

4. Причини списання майна (моральна застарілість чи фізична зношеність, непридатність для подальшого використання суб'єктом господарювання, зокрема у зв'язку з будівництвом, розширенням, реконструкцією і технічним переоснащенням, або пошкодження внаслідок аварії чи стихійного лиха та неможливість відновлення, або виявлення його в результаті інвентаризації як нестачі).

5. Умови зберігання зазначеного майна на підприємстві.

6. Обґрунтування неможливості або недоцільності здійснення в установленому порядку відчуження зазначеного майна; безоплатної його передачі державним підприємствам, установам чи організаціям; застосування інших способів управління (у разі, коли таке майно морально чи фізично зношене, непридатне для подальшого використання суб'єктом господарювання).

7. Економічні розрахунки, що підтверджують недоцільність утримання на підприємстві майна, що запропоноване до списання; висновок про очікуваний фінансовий результат від списання майна та відображення цього результату у фінансовому плані підприємства.

8. Напрямки використання коштів, які передбачається одержати в результаті списання (у разі списання об'єктів нерухомості визначити напрями подальшого використання земельних ділянок, які вивільняються).

^ Наверх