документiв в базi
550558
Подiлитися 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 20 серпня 2008 р. N 737
Київ

Про внесення змін до Порядку використання
у 2008 році субвенцій з державного бюджету
обласним бюджетам Вінницької, Івано-Франківської,
Закарпатської, Львівської, Тернопільської
і Чернівецької областей, міському бюджету
м. Чернівців для ліквідації наслідків
стихійного лиха, що сталося 23-27 липня 2008 року

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання у 2008 році субвенцій з державного бюджету обласним бюджетам Вінницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської і Чернівецької областей, міському бюджету м. Чернівців для ліквідації наслідків стихійного лиха, що сталося 23-27 липня 2008 року, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 серпня 2008 р. N 689 (Офіційний вісник України, 2008 р., N 58, ст. 1940), - із змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2008 р. N 707 і від 11 серпня 2008 р. N 708, зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО

Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 20 серпня 2008 р. N 737

Зміни,
що вносяться до Порядку використання у 2008 році
субвенцій з державного бюджету обласним
бюджетам Вінницької, Івано-Франківської,
Закарпатської, Львівської, Тернопільської
та Чернівецької областей, міському бюджету
м. Чернівців для ліквідації наслідків
стихійного лиха, що сталося 23-27 липня 2008 року

1. Пункт 10 викласти у такій редакції:

"10. Субвенція у першу чергу спрямовується для надання допомоги постраждалим сім'ям в сумах, визначених цим Порядком, оздоровлення дітей з постраждалих сімей, відновлення водопостачання в житлових будинках та населених пунктах, діяльності загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, закладів охорони здоров'я, проведення медичних, санітарних і протиепідемічних (профілактичних) заходів. На інші заходи субвенція спрямовується у черговості, визначеній облдержадміністраціями та виконавчим органом Чернівецької міської ради.".

2. Доповнити Порядок ( 689-2008 ) пунктом 13-1 такого змісту:

"13-1. За рахунок субвенції здійснюється виплата останньої авансової суми допомоги у такому розмірі:

100 тис. гривень - для першої категорії постраждалих сімей, в яких житловий будинок (квартиру) зруйновано або він не підлягає відновленню, чи сім'я підлягає відселенню із житлового будинку (квартири) у зв'язку з тим, що він розташований у зоні підвищеного ризику (пошкоджений житловий будинок (квартира), який може бути протягом найближчого часу підтоплений, або житловий будинок (квартира), який протягом найближчого часу може бути пошкоджений внаслідок зсуву);

30 тис. гривень - для другої категорії постраждалих сімей, в яких пошкоджений житловий будинок (квартира) підлягає капітальному ремонту або має істотні пошкодження (непридатні для експлуатації підлога, віконні та дверні блоки, внутрішньобудинкові мережі газо-, водо-, електропостачання, має місце відшарування зовнішньої або внутрішньої штукатурки).

Зазначені суми зменшуються на суми допомоги, виплачені відповідно до пункту 13 цього Порядку та розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 липня 2008 р. N 1008 "Про виділення коштів для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків стихійного лиха, що сталося 23-27 липня 2008 року".".

3. Пункт 14 викласти у такій редакції:

"14. Допомога виплачується власнику (співвласнику) житлового будинку (квартири), членові житлово-будівельного кооперативу, садового товариства. Допомога співвласникам виплачується пропорційно площі будинку, яка належить кожному з них.

У разі смерті осіб, зазначених в абзаці першому цього пункту, допомога виплачується до встановлення права власності на:

житловий будинок (квартиру) або дачний будинок - дієздатним членам сім'ї, які на момент смерті власника будинку були у ньому зареєстровані, а у разі, коли зареєстровані тільки недієздатні особи або особи, цивільна дієздатність яких обмежена, - опікуну, піклувальнику;

житловий будинок (квартиру) або дачний будинок, у якому не зареєстровано членів сім'ї померлого, - спадкоємцям.

У разі коли за допомогою звернулося кілька зареєстрованих членів сім'ї, опікунів, піклувальників, спадкоємців, допомога виплачується за рішенням райдержадміністрацій, виконавчих органів міських (міст обласного значення) рад або виконавчого органу Чернівецької міської ради кожному із заявників у погоджених ними сумах. За відсутності узгодженого розподілу суми допомоги її розподіл здійснюється в судовому порядку.

Списки для надання допомоги одержувачам, зазначеним в абзацах четвертому і п'ятому цього пункту, складаються і затверджуються райдержадміністраціями та виконавчими органами міських (міст обласного значення) рад, а списки таких одержувачів допомоги, які проживають у м. Чернівцях, складаються і затверджуються виконавчим органом Чернівецької міської ради.

За відсутності інвентарної справи на житловий будинок (квартиру) або дачний будинок для надання допомоги використовуються дані погосподарських книг.".

4. У пункті 15:

1) підпункт 1 викласти у такій редакції:

"1) для першої категорії постраждалих сімей виходячи з опосередкованої вартості спорудження житла в сумі 3850 гривень за 1 кв. метр загальної площі житлового будинку (квартири), який зруйновано або він не підлягає відновленню, чи сім'я підлягає відселенню з житлового будинку (квартири) у зв'язку з тим, що він розташований у зоні підвищеного ризику (пошкоджений житловий будинок (квартира), який може бути протягом найближчого часу підтоплений, або житловий будинок (квартира), який протягом найближчого часу може бути пошкоджений внаслідок зсуву), для другої категорії - 850 гривень за 1 кв. метр фактично пошкодженої загальної площі житлового будинку (квартири), який підлягає ремонту або має істотні пошкодження (непридатні для експлуатації підлога, віконні та дверні блоки, внутрішньобудинкові мережі газо-, водо-, електропостачання, має місце відшарування зовнішньої або внутрішньої штукатурки).

У разі коли остаточна сума допомоги, визначена відповідно до цього підпункту, становить менше як 100 тис. гривень для першої категорії і 30 тис. гривень для другої категорії постраждалих сімей, остаточна сума допомоги збільшується на суму допомоги, передбачену підпунктом 2 цього пункту, з тим щоб становила не менше як 100 тис. гривень для першої категорії і 30 тис. гривень для другої категорії постраждалих сімей.

Остаточна сума допомоги, визначена відповідно до цього підпункту, зменшується на суму, виплачену відповідно до пунктів 13 і 13-1 цього Порядку та розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 липня 2008 р. N 1008 "Про виділення коштів для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків стихійного лиха, що сталося 23-27 липня 2008 року";";

2) у підпункті 2:

абзац другий викласти у такій редакції:

"зруйнуванням та пошкодженням господарських будівель і дачних будинків з розрахунку 50 гривень за 1 кв. метр загальної площі кожної будівлі, будинку. При цьому до розрахунку включається не більше як 30 кв. метрів загальної площі будівлі, будинку. За відсутності інвентарної справи на господарську будівлю, дачний будинок для надання допомоги використовуються дані погосподарських книг;";

доповнити абзац десятий після слова "овець" словами "та кіз";

3) доповнити пункт підпунктом 3 такого змісту:

"3) для кожної дитини з першої - третьої категорії постраждалих сімей та сімей, один або кілька членів яких загинули внаслідок стихійного лиха, що сталося 23-27 липня 2008 р., з метою підготовки до навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах в сумі 1 тис. гривень.".

5. Абзац третій пункту 18 викласти у такій редакції:

"Проектно-кошторисна документація для проведення відновних робіт на зазначених об'єктах складається відповідно до законодавства. У разі потреби невідкладні роботи з відновлення діяльності зазначених об'єктів можуть проводитися за рішенням облдержадміністрацій та виконавчого органу Чернівецької міської ради на підставі кошторисів витрат на такі роботи, складених та затверджених у визначеному облдержадміністраціями та виконавчим органом Чернівецької міської ради порядку, без складення та затвердження проектно-кошторисної документації. У такому разі органи Державного казначейства забезпечують перерахування коштів виконавцям робіт на підставі зазначених кошторисів, укладених договорів між замовниками та виконавцями робіт, актів виконаних робіт, оформлених відповідно до законодавства.".

^ Наверх
наверх