документiв в базi
550558
Подiлитися 
  2007-12-112008-01-222009-12-072010-06-07  

Документ втратив чиннiсть!


МІНІСТЕРСТВО ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ
11.12.2007 N 690

(Наказ втратив чинність на підставі Наказу
Державного агентства України з управління
державними корпоративними правами та майном
N 51 від 23.03.20
12)

Про затвердження Порядку списання
об'єктів державної власності

( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства
промислової політики
N 42 від 22.01.20
08 )

З метою забезпечення в Міністерстві промислової політики України єдиного системного підходу до порядку підготовки та розгляду матеріалів щодо списання державного майна, що знаходиться в управлінні суб'єктів господарювання, наказую:

1. Затвердити Порядок списання об'єктів державної власності.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Заступника Міністра Падалко В.Г. ( Пункт 2 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства промислової політики N 42 від 22.01.2008 )

Міністр А.І.Головко

Затверджено
Наказ Мінпромполітики
України
11.12.2007 N 690

Порядок
списання об'єктів державної власності

Загальна частина

1. Цей Порядок розроблений відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 N 1314 "Про затвердження Порядку списання об'єктів державної власності" визначає механізм та способи списання об'єктів державної власності, якими є об'єкти незавершеного будівництва (незавершені капітальні інвестиції в необоротні матеріальні активи), матеріальні активи, що відповідно до законодавства визнаються основними фондами (засобами) (далі - майно).

Списання майна здійснюється у спосіб, передбачений цим Порядком.

У цьому Порядку суб'єктами господарювання є казенні підприємства, державні комерційні підприємства (їх об'єднання), установи та організації, та господарські товариства, функції управління якими здійснює Мінпромполітики України.

Терміни, які використовуються у цьому Порядку, вживаються у значенні, наведеному в законодавчих актах, що регулюють питання правового режиму власності відповідного майна та питання управління майном, його оцінки та бухгалтерського обліку.

2. Дія цього Порядку поширюється на майно, що передане казенним підприємствам, державним комерційним підприємствам (їх об'єднанням), установам та організаціям, майно, що не ввійшло до статутних фондів господарських товариств у процесі приватизації (корпоратизації), але перебуває на їх балансі.

3. Дія цього Порядку не поширюється на майно, порядок списання якого визначається окремими законами (об'єкти житлового фонду, військове майно, державний матеріальний резерв, об'єкти цивільної оборони, цілісні майнові комплекси підприємств тощо).

4. Списанню підлягає майно, що не може бути в установленому порядку відчужене, безоплатно передане державним підприємствам, установам чи організаціям та щодо якого не можуть бути застосовані інші способи управління (або їх застосування може бути економічно недоцільне), у разі, коли таке майно морально чи фізично зношене, непридатне для подальшого використання суб'єктом господарювання, зокрема у зв'язку з будівництвом, розширенням, реконструкцією і технічним переоснащенням, або пошкоджене внаслідок аварії чи стихійного лиха та відновленню не підлягає, або виявлене в результаті інвентаризації як нестача.

При цьому списання майна, виявленого в результаті інвентаризації як нестача, здійснюється після відшкодування його вартості, крім випадків, коли здійснити таке відшкодування неможливо.

Морально застаріла комп'ютерна техніка, придатна для подальшого використання, може передаватися до сфери управління місцевих органів виконавчої влади з подальшим її закріпленням за відповідними закладами, установами та організаціями.

Прийняття рішення про списання майна

5. Списання майна здійснюється суб'єктом господарювання, на балансі якого воно перебуває, на підставі прийнятого Міністерством промислової політики рішення про надання згоди на його списання.

Списання майна здійснюється за умови врахування особливостей правового режиму майна, наявності встановлених законодавчими актами обтяжень чи обмежень щодо розпорядження майном (крім випадків, коли встановлено заборону розпорядження майном).

Рішення про надання згоди на списання об'єктів незавершеного будівництва приймається Міністерством промислової політики за погодженням з державним органом приватизації за місцезнаходженням суб'єкта господарювання.

Списання повністю амортизованих основних фондів (засобів) державного комерційного підприємства, первісна (переоцінена) вартість яких становить менш як 1 тис. гривень, здійснюється за рішенням керівника підприємства відповідно до цього Порядку (за винятком підприємств, щодо яких прийнято рішення про приватизацію).

Списання майна, що перебуває на балансі Міністерства промислової політики, здійснюється Міністерством промислової політики відповідно до цього Порядку.

6. З метою отримання згоди на списання майна суб'єкт господарювання звертається до Міністерства промислової політики листом, який обов'язково реєструється в канцелярії Міністерства і направляється на розгляд заступнику Міністра за напрямком. Суб'єкт господарювання подає разом із зверненням стосовно списання майна такі документи:

1) техніко-економічне обґрунтування необхідності списання майна, в якому містяться економічні та/або технічні розрахунки, інформація про очікуваний фінансовий результат списання майна та про те, як воно вплине на фінансовий план (для державних підприємств), а також напрями використання коштів, які передбачається одержати в результаті списання;

2) відомості про майно, що пропонується списати за даними бухгалтерського обліку (крім об'єктів незавершеного будівництва), згідно з додатком 1;

3) акт інвентаризації майна, що пропонується до списання, згідно з додатком 2;

4) акт технічного стану майна, затверджений керівником суб'єкта господарювання;

5) відомості про наявність обтяжень чи обмежень стосовно розпорядження майном, що пропонується списати (разом з відповідними підтвердними документами);

6) відомості про земельну ділянку, на якій розташоване нерухоме майно, із зазначенням напрямів подальшого використання земельних ділянок, які вивільняються, а також копії відповідних підтвердних документів, зокрема державного акта на право постійного користування землею, кадастрового плану;

7) відомості про об'єкти незавершеного будівництва, а саме: дата початку і припинення будівництва, затверджена загальна вартість, вартість робіт, виконаних станом на дату припинення будівництва (ким і коли затверджено завдання на проектування, загальна кошторисна вартість проектно-вишукувальних робіт, кошторисна вартість проектно-вишукувальних робіт, виконаних до їх припинення, стадії виконання робіт);

8) довідку про діяльність, пов'язану з державною таємницею та розміщенням мобілізаційного завдання;

9) при списанні транспортного засобу - завірену копію технічного паспорту з інформацією про номер шасі і двигуна.

У разі коли рішення про списання майна потребує погодження з Фондом державного майна або іншим державним органом приватизації за місцезнаходженням суб'єкта господарювання, такий суб'єкт подає зазначені документи відповідному органу приватизації.

У разі потреби Міністерство промислової політики, Фонд державного майна або інший державний орган приватизації за місцезнаходженням суб'єкта господарювання можуть запитувати від суб'єкта господарювання додаткові документи, необхідні для прийняття рішення про списання майна (технічні паспорти, суднові документи, витяги з реєстрів, висновки спеціалізованих організацій, договори або їх проекти тощо). Вичерпний перелік додаткових документів надсилається суб'єкту господарювання у 10-денний строк з дати надходження зазначених у підпунктах 1-7 цього пункту документів.

Фонд державного майна або інший державний орган приватизації за місцезнаходженням суб'єкта господарювання приймають протягом 30 робочих днів з дати надходження у повному обсязі зазначених документів рішення про погодження чи відмову в погодженні списання майна, яке доводиться до суб'єкта господарювання у формі листа.

7. Рішення про надання чи відмову в наданні згоди на списання майна приймається Міністерством промислової політики протягом 30 днів з дати надходження документів, зазначених у пункті 6 цього Порядку, та після відповідного погодження з Фондом державного майна або іншими державними органами приватизації відповідно до абзацу четвертого пункту 5.

Рішення про надання згоди на списання майна оформлюється у формі наказу Міністерства промислової політики, а про відмову в наданні такої згоди - у формі листа.

Відповідне галузеве управління Міністерства в термін не більше 3-х робочих днів вивчає доцільність, наслідки та умови списання майна і готує відповідний проект наказу згідно з додатком 4 або лист-відмову. Проект наказу Міністерства на списання майна погоджується керівником галузевого підрозділу, який його готує, керівниками департаменту фінансово-економічного забезпечення промисловості, відділу фінансового моніторингу діяльності, методології бухгалтерського обліку та звітності, управління юридичного забезпечення, управління реформування власності, департаменту загального машинобудування (в разі списання верстатного парку), начальником режимно-секретного відділу, заступником міністра за напрямком.

При цьому термін погодження з кожним із структурних підрозділів не може перевищувати 2-х робочих днів.

Рішення про відмову в наданні згоди на списання майна приймається у разі, коли:

майно не відповідає вимогам, визначеним у пункті 4 цього Порядку;

Міністерством промислової політики визначено інші шляхи використання майна, що пропонується до списання;

суб'єкт господарювання подав передбачені цим Порядком документи з порушенням установлених вимог, а також коли в документах наявні суперечності;

у техніко-економічному обґрунтуванні доцільності списання майна відсутні економічні та/або технічні розрахунки, що підтверджують необхідність списання майна;

відповідно до законодавства заборонено розпорядження майном.

8. Для розгляду документів, підготовки пропозицій щодо списання майна, Міністерство промислової політики утворює комісію з розгляду питань стосовно списання майна, склад, регламент роботи і повноваження якої затверджується наказом Міністерства промислової політики.

У разі потреби комісія з розгляду питань стосовно списання майна може провести за рішенням Міністерства промислової політики додатковий огляд майна, що пропонується до списання.

Утворення суб'єктом господарювання комісії
із списання майна, її завдання та повноваження

9. Для встановлення факту непридатності майна і неможливості та/або неефективності проведення його відновного ремонту чи неможливості його використання іншим чином, а також для оформлення документів на списання майна утворюється комісія із списання майна (далі - комісія), головою якої є заступник керівника суб'єкта господарювання, а членами - головний бухгалтер або його заступник, працівники інженерних, технічних, технологічних, будівельних, обліково-економічних та інших служб суб'єкта господарювання, а також залучені за вимогою суб'єкта управління його представники та інші фахівці.

Склад комісії затверджується розпорядчим актом за підписом керівника суб'єкта господарювання.

10. Для встановлення факту непридатності використання майна, що перебуває під наглядом державних інспекцій (автомобілів, нагрівальних котлів, підйомників тощо), суб'єкт господарювання залучає для участі в роботі комісії представника відповідної інспекції, який підписує акт про списання або передає комісії свій письмовий висновок, що додається до акта.

11. У разі потреби та/або необхідності врахування галузевих особливостей списання майна суб'єкти управління можуть залучати для участі в роботі комісії фахівців відповідних центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів тощо (за згодою).

12. У разі порушення проти суб'єкта господарювання справи про банкрутство керівник суб'єкта господарювання або арбітражний керуючий утворює комісію, до складу якої включаються голова комісії - керівник суб'єкта господарювання або арбітражний керуючий та члени комісії, визначені у пунктах 9 - 11 цього Порядку.

13. Комісія:

1) проводить в установленому законодавством порядку інвентаризацію майна, що пропонується до списання, та за її результатами складає відповідний акт;

2) проводить огляд майна з використанням необхідної технічної документації (технічних паспортів, поетажних планів, відомостей про дефекти тощо), а також даних бухгалтерського обліку;

3) визначає економічну (технічну) доцільність чи недоцільність відновлення та/або подальшого використання майна і вносить відповідні пропозиції;

4) установлює конкретні причини списання майна (моральна застарілість чи фізична зношеність, непридатність для подальшого використання суб'єктом господарювання, зокрема у зв'язку з будівництвом, розширенням, реконструкцією і технічним переоснащенням, або пошкодження внаслідок аварії чи стихійного лиха та неможливість відновлення, або виявлення його в результаті інвентаризації як нестачі);

5) визначає можливості використання окремих вузлів, деталей, матеріалів та агрегатів об'єкта, що підлягає списанню;

6) здійснює контроль за вилученням з майна, що підлягає списанню, придатних вузлів, деталей, матеріалів та агрегатів, а також вузлів, деталей, матеріалів та агрегатів, що містять дорогоцінні метали і дорогоцінне каміння, визначає їх кількість, вагу та контролює здачу на склад і оприбуткування на відповідних балансових рахунках;

7) складає відповідно до законодавства акти на списання майна за встановленою типовою формою.

14. За результатами роботи складається протокол засідання комісії, до якого додаються:

1) акт інвентаризації майна, що пропонується до списання;

2) акти технічного стану майна, що пропонується до списання;

3) акти на списання майна;

4) інші документи (копія акта про аварію, висновки відповідних інспекцій, державних органів тощо (за наявності)).

У протоколі засідання комісії зазначаються пропозиції щодо шляхів використання майна, списання якого за висновками комісії є недоцільним, заходи з відшкодування вартості майна, в результаті інвентаризації якого виявлена нестача, чи розукомплектованого.

Протокол засідання комісії підписується всіма членами комісії. У разі незгоди з рішенням комісії її члени мають право викласти у письмовій формі свою окрему думку, що додається до протоколу засідання.

В актах технічного стану майна зазначаються рік виготовлення (будівництва) майна, дата введення в експлуатацію, обсяг проведеної роботи з модернізації, модифікації, добудови, дообладнання і реконструкції, стан основних частин, деталей і вузлів, конструктивних елементів.

В акті на списання майна детально зазначаються причини його списання та робиться висновок про економічну (технічну) недоцільність та/або неможливість відновлення майна.

У разі списання майна, пошкодженого внаслідок аварії чи стихійного лиха, до акта на його списання додається належним чином завірена копія акта про аварію, в якій зазначаються причини, що призвели до неї.

Протокол засідання комісії, акт інвентаризації, акти на списання майна та технічного стану затверджуються керівником суб'єкта господарювання.

Списання державного майна, що не ввійшло
до статутних фондів господарських товариств
у процесі приватизації (корпоратизації),
але перебуває на їх балансі

15. Списання майна, що не ввійшло до статутних фондів господарських товариств у процесі приватизації (корпоратизації), але перебуває на їх балансі (в тому числі у процедурах банкрутства), здійснюється з ініціативи господарського товариства чи Міністерства промислової політики. Списання такого майна здійснюється за рішенням Міністерства промислової політики та з урахуванням наявних договірних зобов'язань щодо такого майна.

16. Господарським товариством в обов'язковому порядку включаються до складу комісії представники Міністерства промислової політики та інші фахівці, залучені Міністерством промислової політики відповідно до пункту 11 цього Порядку.

17. Для отримання згоди на списання майна господарське товариство подає до Міністерства промислової політики разом із зверненням документи, зазначені у підпунктах 1-7 пункту 6 цього Порядку.

У разі коли списання майна потребує погодження з Фондом державного майна або іншим державним органом приватизації за місцезнаходженням суб'єкта господарювання, господарське товариство подає зазначені документи відповідному органу приватизації.

18. Міністерство промислової політики, Фонд державного майна або інший державний орган приватизації за місцезнаходженням суб'єкта господарювання розглядають подані документи відповідно до пунктів 6-8 цього Порядку.

19. Прийняття Міністерством промислової політики рішення про надання згоди на списання майна є підставою для укладення між Міністерством промислової політики та господарським товариством договору про списання майна з визначенням умов його списання, проект якого Міністерство промислової політики надсилає протягом трьох днів господарському товариству.

Примірна форма договору про списання майна затверджується Фондом державного майна.

20. Міністерство промислової політики здійснює контроль за виконанням умов договору про списання майна, а у разі їх порушення вживає відповідних заходів та визначає згідно із законодавством подальші шляхи використання оборотних та необоротних активів, отриманих в результаті списання майна.

Механізм списання майна

21. Розбирання та демонтаж майна, що пропонується до списання, проводиться тільки після прийняття Міністерством промислової політики рішення про надання згоди (згідно з цим Порядком) на списання майна (крім випадків пошкодження майна внаслідок аварії чи стихійного лиха).

22. Розбирання, демонтаж та списання майна, а також відображення на рахунках бухгалтерського обліку фактів проведення відповідних господарських операцій згідно з цим Порядком забезпечується безпосередньо суб'єктом господарювання, на балансі якого перебуває майно.

23. Усі вузли, деталі, матеріали та агрегати розібраного та демонтованого обладнання, придатні для ремонту іншого обладнання чи для подальшого використання, а також матеріали, отримані в результаті списання майна, оприбутковуються з відображенням на рахунках бухгалтерського обліку запасів.

Непридатні для використання вузли, деталі, матеріали та агрегати оприбутковуються як вторинна сировина (металобрухт тощо).

24. Оцінка придатних вузлів, деталей, матеріалів та агрегатів, отриманих в результаті списання майна, проводиться відповідно до законодавства.

25. Вилучені після демонтажу та розбирання майна вузли, деталі, матеріали та агрегати, що містять дорогоцінні метали і дорогоцінне каміння, підлягають здачі суб'єктам господарювання, які провадять діяльність із збирання та первинної обробки брухту і відходів дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння на підставі ліцензій, одержаних відповідно до вимог Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" ( 1775-14 ).

26. Забороняється знищувати, здавати в брухт з кольорових і чорних металів техніку, апаратуру, прилади та інші вироби, що містять дорогоцінні метали і дорогоцінне каміння, без попереднього їх вилучення та одночасного оприбуткування придатних для подальшого використання деталей.

27. Кошти, що надійшли в результаті списання майна, спрямовуються відповідно до вимог законодавства.

Кошти, що надійшли в результаті списання майна, що не ввійшло до статутних фондів господарських товариств у процесі приватизації (корпоратизації), але перебуває на їх балансі, спрямовуються до державного бюджету.

28. Суб'єкти господарювання, на балансі яких перебувало майно, подають до структурного підрозділу Міністерства промислової політики, в управлінні якого вони знаходяться, у місячний строк після закінчення процедури розбирання, демонтажу та оприбуткування звіт про списання майна згідно з додатком 3.

У разі наявності зауважень до звіту структурний підрозділ Міністерства промислової політики, в управлінні якого знаходиться відповідний суб'єкт господарювання, повертає його суб'єктові господарювання для врахування зауважень та подання протягом 10 робочих днів звіту для нового розгляду.

29. Процедура списання майна вважається закінченою з моменту виконання подання суб'єктом господарювання Міністерству промислової політики звіт про списання майна.

Прикінцеві положення

30. Керівник суб'єкта господарювання та члени комісії, утвореної суб'єктом господарювання, забезпечують згідно із законодавством подання Міністерству промислової політики достовірних матеріалів, передбачених цим Порядком.

31. Керівник суб'єкта господарювання організовує та забезпечує дотримання процедури списання майна відповідно до цього Порядку.

32. Галузеві підрозділи Міністерства промислової політики, в управлінні яких знаходяться суб'єкти господарювання, майно яких списується, забезпечують у межах своїх повноважень та відповідно до законодавства здійснення контролю за дотриманням вимог цього Порядку та цільовим використанням коштів.

33. Реєстр наданих Міністерством дозволів суб'єктам господарювання на списання державного майна здійснює галузевий структурний підрозділ. Інформацію щодо наданих дозволів галузевий підрозділ щомісячно, не пізніше 5-го числа за звітним періодом, подає для формування єдиного реєстру до відділу фінансового моніторингу діяльності, методології бухгалтерського обліку та звітності департаменту фінансово-економічного забезпечення промисловості.

34. Рішення про надання згоди Міністерством на списання майна діє не більше як 12 місяців з дати його прийняття.

35. Спори, що виникають у процесі списання майна відповідно до цього Порядку, розв'язують у порядку, передбаченому законодавством.

Додаток 1
до Порядку

                                      ЗАТВЕРДЖУЮ
____________________________
(посада керівника суб'єкта
господарювання)

___________ ________________
(підпис) (ініціали
та прізвище)

___ _____________ 20__ р.

М.П.

                            ВІДОМІСТЬ
про об'єкти державної власності,
що пропонуються до списання
станом на ___ ____________ 20__ р.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
|Найменування| Рік | Номер об'єкта | Інформація | Вартість | Первісна | Сума | Балансова |
| об'єкта |випуску/дата |------------------------------------| про |здійснених |(переоцінена)|нарахованого|(залишкова)|
| | введення в |інвентарний |заводський |паспортний | проведення |капітальних| вартість, | зносу, | вартість, |
| |експлуатацію | | | |модернізації,|інвестицій,| гривень | гривень | гривень |
| | | | | |модифікації, | гривень | | | |
| | | | | |добудови, | | | | |
| | | | | |дообладнання | | | | |
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Усього

Дані про дорогоцінні метали _____________________________________
(подаються у разі їх наявності
за кожним об'єктом)

Головний бухгалтер ______________ _______________________________
(підпис) (ініціали та прізвище)

Додаток 2
до Порядку

                                      ЗАТВЕРДЖУЮ
____________________________
(посада керівника суб'єкта
господарювання)

____________ _______________
(підпис) (ініціали та
прізвище)

___ ___________ 20__ р.

М.П.

                               АКТ
інвентаризації об'єктів державної
власності, що пропонуються до списання
__________________________________________________________________
(найменування суб'єкта господарювання та його місцезнаходження
(цеху, дільниці тощо), де проводилась інвентаризація)

На підставі наказу (розпорядження) від ___ _________ 20__ р.
N ____

комісією у складі ________________________________________________
(посада, прізвище та ініціали членів комісії)

__________________________________________________________________
проведено інвентаризацію об'єктів державної власності, що
пропонуються до списання і відображаються на субрахунку N _____
станом на ___ ____________ 20__ р.

Інвентаризацію розпочато ___ ____________ 20__ р.
Інвентаризацію закінчено ___ ____________ 20__ р.

Під час проведення інвентаризації встановлено таке:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
|Порядковий|Найменування| Рік | Номер об'єкта | Станом на ___ ___________ 20__ р. |Примітка|
| номер | об'єкта |випуску/дата|---------------------------------+-----------------------------------------------| |
| | | ведення в |інвентарний|заводський|паспортний| фактично виявлено | за даними | |
| | |експлуатацію| | | | |бухгалтерського обліку | |
| | | | | | |-----------------------+-----------------------| |
| | | | | | |Кількість| Первісна |Кількість| Первісна | |
| | | | | | | |(переоцінена)| |(переоцінена)| |
| | | | | | | | вартість, | | вартість, | |
| | | | | | | | гривень | | гривень | |
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Усього

Усього за актом: ________________________________________________
(цифрами і словами)

1) загальна кількість об'єктів (фактично) ___________________
__________________________________________________________________
(цифрами і словами)

2) на суму, гривень (фактично) ______________________________
__________________________________________________________________
(цифрами і словами)

Голова комісії ______________ ____________ ______________________
(посада) (підпис) (ініціали та прізвище)

Члени комісії: ______________ ____________ ______________________

Додаток 3
до Порядку

                                      ЗАТВЕРДЖУЮ
____________________________
(посада керівника суб'єкта
господарювання)

________ ___________________
(підпис) (підпис та
прізвище)

___ _____________ 200_ р.

М.П.

__________________________
(найменування суб'єкта
господарювання)
__________________________
(місцезнаходження суб'єкта
господарювання)
__________________________
(ідентифікаційний код
згідно з ЄДРПОУ)

                               ЗВІТ
про списання об'єктів державної власності

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
|Порядковий|Найменування| Рік випуску |Інвентарний|Заводський|Витрати | Оприбутковано в результаті списання |
| номер | об'єкта |(побудови)/дата| номер | номер | на |----------------------------------------------------------------------------------------|
| | |ведення в | | |списання| Придатних вузлів, | Матеріалів | Сировина | Основних засобів |Загальна|
| | |експлуатацію | | |об'єкта,| агрегатів | | | |вартість|
| | | | | | грн. |-------------------+-------------------+-------------------+-------------------| |
| | | | | | |Кількість |Вартість|Кількість|Кількість|Кількість |Вартість|Кількість|Кількість| |
| | | | | | | | грн. | | | | грн. | | | |
| | | | | | | | | | | | | | | |
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Усього

Голова комісії _____________ ____________________________________
(прізвище) (ініціали та прізвище)

Члени комісії: _____________ ____________________________________

Додаток 4
до Порядку

                      Державний Герб України

            МІНІСТЕРСТВО ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

                              НАКАЗ

 від ___ _______ 2007 р.     м. Київ             N ____

               Про надання згоди на списання майна

     Розглянувши надані          державним           підприємством
____________________ матеріали щодо отримання згоди на списання
державного майна та протокол засідання комісії з цього приводу від
___ _____________ 200_ року N ___ (враховуючи згоду Фонду
державного майна України від ___ ______________ 200_ року
N _______), Н А К А З У Ю:

I. Керівнику підприємства _________________________________:

1. Здійснити списання державного майна згідно з переліком,
який додається.
Вузли, деталі, матеріали та агрегати розібраного та
демонтованого вказаного майна, придатні для подальшого
використання, а також матеріали, отриманні в результаті списання
майна, оприбутковуються з відображенням на рахунках
бухгалтерського обліку запасів.
Кошти, отримані в результаті списання майна, спрямовувати
відповідно до вимог законодавства.

2. У місячний строк після закінчення процедури розбирання,
демонтажу та оприбуткування надати до Мінпромполітики звіт про
списання майна

II. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника
Міністра ___________.

Міністр А.І.Головко

^ Наверх
наверх