документiв в базi
550558
Подiлитися 

Документ втратив чиннiсть!


ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ
28.08.2006 N 29/1-11.1/5924-ЕП

Начальникам регіональних
митниць, митниць

(Лист втратив чинність на підставі Листа
Державної митної служби України
N 11/2-10.16/5257-ЕП від 02.06.20
10)

Про класифікацію автонавантажувачів

Для використання в роботі та з метою однозначного підходу до класифікації згідно з УКТЗЕД ( 2371а-14, 2371б-14, 2371в-14, 2371г-14 ) товару - "навантажувачі самохідні з неелектричним двигуном" повідомляємо про наступне.

До автонавантажувачів з вилковим захватом для нерівної місцевості та інших штабелювальних автонавантажувачів товарної підкатегорії 8427 20 11 00 згідно з УКТЗЕД ( 2371г-14 ) відносяться наступні автонавантажувачі, а саме:

- автонавантажувачі, на яких встановлено, або є можливість встановити вилковий захват та які можуть працювати на нерівній місцевості де відсутнє шляхове тверде покриття, так звані позашляхові автонавантажувачі. Такі автонавантажувачі можуть мати більші за розміром колеса, шини підвищеної проходимості з глибоким протектором, гідравлічні системи вирівнювання положення рами шасі на нерівних поверхнях, рульове управління двома колесами, або бути повнопривідними, мати щогли три або двоступінчасті, мати так званий "крабовий хід", режим погоджувального руху коліс, та мати кранові стріли та бути оснащені дизельними або бензиновими двигунами в залежності від умов застосування. Спеціальні телескопічні системи дозволяють вирівнювати автонавантажувач перед розміщенням вантажу та мають функцію контролю положення вантажу на місцевості зі складним рельєфом;

- під іншими штабелювальними автонавантажувачами розуміється автонавантажувачі, які спроможні складати товар у штабелі та на яких встановлено, або є можливість встановлювати будь-які штабелювальні пристрої, а саме: вилковий захват та інші захвати, пристосовані для підіймання, переміщення та укладання у штабелі, наприклад, рулонного паперу, бочок, тюків, або мати інші змінні пристрої в залежності від призначення автонавантажувача, наприклад, стріли, зіштовхувачі, штирьові захвати, захвати для кіп та рулонів, захвати кантувальні та призначені для роботи на будь-якій місцевості (включаючи рівну місцевість).

До цієї товарної підкатегорії відносяться також телескопічні автопогрузчики, які можуть працювати з вилковими захватами, ковшами та іншими вантажозахватними пристосуваннями.

До товарної підкатегорії 8427 20 10 19 00 згідно з УКТЗЕД ( 2371г-14 ) відносяться наступні автонавантажувачі, а саме: фронтальні ковшові автонавантажувачі в тому числі шарнірні та з лопатою бокового повернення, які можуть мати змінні ковші різного розміру, захвати для деревини, гідравлічні ножиці тощо; підіймаючі платформи ножичного типу; підіймаючі платформи із шарнірною або телескопічною щоглою тощо.

Призначення автонавантажувача та його спроможність працювати із будь-якими захватами або на нерівній місцевості зазвичай зазначені у технічному паспорті.

До цього надаємо тлумачення терміну штабель. Згідно з /"Новый политехнический словарь. М.: Из-во Большая Российская энциклопедия,. 2000. 670 с. "/ штабель - це рівно складені у формі правильної геометричної фігури (призма, конус, піраміда, тощо) будівельний або будь-який інший матеріал або штучні вантажі типу деталі, ящики коробки тощо. Висота штабелю може бути будь-якою.

Начальник Управління І.П.Рамусь

^ Наверх