Документ втратив чиннiсть!
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ ТА З ПИТАНЬ
ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ
НАКАЗ
18.01.2005 N 10/10
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
2 лютого 2005 р. за N 164/10444
(Наказ втратив чинність на підставі Наказу
Міністерства охорони навколишнього
природного середовища України,
Міністерства економіки України
N 441/895 від 17.08.2009)
Про затвердження Порядку закупівлі робіт
з геологічного вивчення надр, що проводяться
за рахунок коштів державного бюджету
Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року N 1116 "Про закупівлю робіт з геологічного вивчення надр за рахунок державного бюджету" наказуємо:
1. Затвердити Порядок закупівлі робіт з геологічного вивчення надр, що проводяться за рахунок коштів державного бюджету, який додається.
2. Державному комітету природних ресурсів України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Наказ набуває чинності після 10 днів із дня реєстрації в Міністерстві юстиції України.
Голова Державного комітету природних ресурсів України М.В.Злочевський
Міністр економіки та з питань європейської інтеграції України М.I.Деркач
Затверджено
Наказ Державного комітету
природних ресурсів України,
Міністерства економіки
та з питань європейської
інтеграції України
18.01.2005 N 10/10
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
2 лютого 2005 р. за N 164/10444
Порядок
закупівлі робіт з геологічного вивчення надр,
що проводяться за рахунок коштів державного бюджету
1. Цей Порядок застосовується при закупівлі специфічних робіт, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року N 1116 "Про закупівлю робіт з геологічного вивчення надр за рахунок державного бюджету".
2. У цьому Порядку наведені нижче терміни застосовуються у значеннях, передбачених Законом України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" (1490-14 ).
3. Закупівля робіт з геологічного вивчення надр, що виконуються за рахунок коштів державного бюджету (далі - специфічні роботи), здійснюється Державним комітетом природних ресурсів України (далі - Держкомприродресурсів України) згідно з вимогами цього Порядку.
4. Відбір виконавців робіт проводиться тендерним комітетом Держкомприродресурсів України, виходячи із необхідності забезпечення виконання державного замовлення на поточний рік і раціонального використання бюджетних коштів, що направляються на виконання геологорозвідувальних робіт із розвитку мінерально-сировинної бази та геолого-екологічних досліджень і заходів.
5. Порядок створення та роботи, головні функції тендерного комітету визначено наказом Мінекономіки України від 26.12.2000 N 280 "Про затвердження Положення про порядок створення та головні функції тендерних комітетів щодо організації та здійснення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 16.01.2001 за N 20/5211 (зі змінами).
6. До участі у відборі допускаються виконавці, які мають ліцензії на вид господарської діяльності з пошуку (розвідки) корисних копалин і кваліфікованих працівників із досвідом виконання робіт з геологічного вивчення надр у конкретних геологічних регіонах України.
7. Відповідно до цього Порядку відбір виконавців для виконання робіт з геологічного вивчення надр здійснюється шляхом запиту цінових пропозицій або застосування процедури закупівлі специфічних робіт у одного виконавця.
8. Запит цінових пропозицій здійснюється на нові роботи, коли їх виконання можуть здійснювати два або більше виконавців.
9. Застосування процедури закупівлі специфічних робіт у одного виконавця, відповідно до цього Порядку, не потребує узгодження з Мінекономіки України та здійснюється у тому разі, коли виконання робіт проводиться на перехідних об'єктах або проведення таких робіт на новому об'єкті може виконувати лише один виконавець.
10. Інформація про запит цінових пропозицій для відбору виконавців направляється не менше ніж за 15 робочих днів до терміну подання заяв до тендерного комітету.
11. У запиті щодо надання цінових пропозицій обов'язково зазначаються:
найменування та місцезнаходження виконавця;
опис об'єкта геологічних досліджень та його частин, якщо замовник передбачає подання цінових пропозицій за частинами (об'єкт дослідження та геологічна інформація, необхідна для розрахунку вартості робіт), технологічні вимоги до виконання робіт;
вимоги до кваліфікації працівників, досвіду виконання аналогічних робіт;
терміни виконання робіт;
проект договору про закупівлю.
Цінові пропозиції подаються у письмовій формі в запечатаному конверті. Під час розкриття пропозицій складається протокол згідно з установленою уповноваженим органом формою, копія якого надається всім учасникам на їх запит протягом одного робочого дня після дня отримання від учасника відповідного запиту.
Переможцем визначається виконавець, цінова пропозиція якого відповідає вимогам замовника, що зазначені у запиті, та має найнижчу ціну.
Замовник відхиляє цінові пропозиції, якщо вони не відповідають вимогам, що зазначені у запиті.
Замовник визнає процедуру запиту цінових пропозицій такою, що не відбулася, якщо:
було подано менше двох цінових пропозицій;
було відхилено всі пропозиції внаслідок їх невідповідності вимогам замовника, що зазначені у запиті;
якщо ціна пропозиції, яка відповідає вимогам замовника, що зазначені у запиті, перевищує суму, передбачену замовником на фінансування закупівлі.
12. Тендерний комітет протягом п'яти календарних днів після прийняття рішення про відбір виконавця за запитом цінових пропозицій надсилає переможцю повідомлення про прийняття його пропозиції. Протягом семи календарних днів надсилає всім іншим учасникам повідомлення про результати відбору із зазначенням назви та місцезнаходження учасника-переможця, цінова пропозиція якого визнана найкращою.
13. При проведенні закупівлі специфічних робіт у одного виконавця інформація про об'єкт дослідження направляється тільки вибраному виконавцю. У разі отримання згоди виконавця тендерний комітет за результатами переговорів укладає з ним договір на виконання специфічних робіт.
14. Ураховуючи довгу тривалість робіт з геологічного вивчення надр на окремому об'єкті (3-5 років), обсяги коштів, виділених у поточному році з Державного бюджету України, направляються Держкомприродресурсів України на закупівлю специфічних робіт за такими принципами:
повне фінансування перехідних робіт на об'єктах, які забезпечують виконання державного замовлення, затвердженого на поточний рік, і підготовку до виконання держзамовлення наступного року;
завершення робіт на інших перехідних об'єктах, розпочатих у попередні роки;
на роботи на нових об'єктах, передбачених Концепцією нарощування мінерально-сировинної бази як основи стабілізації економіки України на період до 2010 року, схваленою постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.1999 N 338, указами Президента України, постановами Верховної Ради та Кабінету Міністрів України, програмами діяльності Кабінету Міністрів України тощо;
на роботи на нових об'єктах, запропонованих виконавцями робіт, незалежно від підпорядкування, які узгоджуються з Концепцією нарощування мінерально-сировинної бази як основи стабілізації економіки України на період до 2010 року, або обіцяють швидке одержання позитивного економічного ефекту для держави.
15. Закупівля робіт з геологічного вивчення надр, які не відносяться до специфічних, здійснюється на загальних умовах.
16. Інформація щодо закупівлі специфічних та інших робіт з геологічного вивчення надр щорічно надається Держкомприродресурсів України до Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України.
Начальник Управління стратегічного планування М.Кочкур