документiв в базi
550558
Подiлитися 

Документ втратив чиннiсть!


КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПРЕДСТАВНИК ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ У М. КИЄВІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
N 471 від 03.06.94

( Розпорядження втратило чинність
на підставі Розпорядження КМДА
N 1324 від 21.07.000
4
N 945 від 06.06.2005 )

Про затвердження Положення про організацію реконструкції
жилих будинків у центральній частині м. Києва

Відповідно до рішення виконкому міськради від 13.01.92 N 26 "Про формування комунальної власності міста та районів", та керуючись Указом Президента України від 18.03.94 N 99/94 "Про деякі заходи для забезпечення виконання містом Києвом функцій столиці України", з метою проведення єдиної технічної політики при реконструкції житла, відновлення та збереження архітектурного вигляду будинків старої забудови міста, вдосконалення організації роботи з реконструкції житлового фонду м. Києва:

1. Затвердити Положення про організацію реконструкції жилих будинків у центральній частині м. Києва згідно з додатком.

2. Розпорядження Представника Президента України у м. Києві від 27.08.92 N 929 "Про реконструкцію жилих будинків у центральній частині м. Києва" вважати таким, що втратило чинність.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника глави міської державної адміністрації з питань комунальних служб житлового господарства Шкудуна П.А.

Представник Президента Л.Косаківський

Додаток
до розпорядження Представника
Президента України у м. Києві
від 03.06.94 N 471

Положення
про організацію реконструкції жилих
будинків у центральній частині м. Києва

1. Розпорядження про реконструкцію жилих будинків комунальної власності, за поданням районних у м. Києві державних адміністрацій, видаються главою міської державної адміністрації за погодженням з відділом житлового господарства міської держадміністрації, квартирним управлінням м. Києва, виробничим житлово-ремонтним об'єднанням (ВЖРО) та ДКП "Київреконструкція" як з генпідрядчиком.

2. Функції замовника з реконструкції жилих будинків покладаються на районні у м. Києві державні адміністрації та ВЖРО.

3. Вирішення питань фінансування робіт з проведення реконструкції жилих будинків покладається на районні у м. Києві державні адміністрації, фінансове управління м. Києва та ВЖРО.

4. Для забезпечення фінансування робіт з реконструкції жилих будинків замовник відкриває спеціальні рахунки в установах банку.

5. У разі залучення до реконструкції жилих будинків органів міської держадміністрації не менше як 30% від загальної площі вільного житла у реконструйованих будинках передається для заселення квартирному управлінню.

При цьому квартири в будинках після реконструкції використовуються для заселення в першу чергу мешканцями району, в якому розташований будинок.

6. Як підрядчики до реконструкції будинків можуть залучатися будь-які будівельні та ремонтно-будівельні організації. При цьому перевага надається ДКП "Київреконструкція".

7. Як інвестори до реконструкції можуть залучатися будь-які фізичні та юридичні особи України та інших держав.

8. Відносини власників будинків або уповноважених ними органів з інвесторами, замовниками, підрядчиками та іншими міськими органами регулюються на підставі укладених договорів.

9. Підставою для укладання договору з учасниками реконструкції є розпорядження глави міської державної адміністрації та підтвердження Комітету економіки про передачу коштів на будівництво житла для відселення мешканців.

10. Строки виконання робіт з реконструкції будинків, передбачені графіками робіт, не повинні перевищувати діючі норми тривалості реконструкції жилих будинків у м. Києві і становити більше 2-3 років.

11. Зміна інвесторами функціонального призначення реконструйованих квартир не допускається. Кількість житла та умови, на яких воно передається інвестору, визначаються протоколом про наміри та відповідною угодою. У випадках, коли відселення проводиться квартирним управлінням, інвестор, крім витрат на фінансування ремонтних робіт, забезпечує передачу коштів на будівництво житла, яке необхідне для відселення мешканців на постійне місце проживання з площі, що після реконструкції передається інвестору. Передача коштів здійснюється через Комітет економіки за цінами на час оформлення протоколів. При цьому інвестор звільнюється від передачі коштів на розвиток соціальної інфраструктури за винятком обсягів, що розраховуються за площу, рівнозначну тій, яку одержує інвестор після реконструкції, для надання громадянам, які не перебувають на черзі квартобліку.

Відселення мешканців з іншої частини площі будинку, що підлягає реконструкції, вирішується учасниками реконструкції на договірних умовах.

12. Будівельні та ремонтно-будівельні організації, залучені до реконструкції жилих будинків, набувають право на заселення до 20% від загальної площі в цих будинках на підставі укладених договорів із замовником та інвестором.

13. У план реконструкції жилих будинків включаються лише будинки, по яких є висновки інституту "Київпроектреконструкція" щодо доцільності її проведення, затверджені власником або уповноваженим ним органом. Проекти на реконструкцію жилих будинків розробляються спеціалізованими проектними організаціями з обов'язковим висновком інституту "Київпроектреконструкція" і розглядаються на містобудівній раді Головного управління архітектури та містобудування з проведенням державної експертизи.

14. При проведенні реконструкції жилих будинків їхні перші поверхи, як правило, обладнуються як приміщення для об'єктів сфери обслуговування населення та торгівлі.

Конкретні пропозиції щодо використання першого поверху кожного будинку погоджуються з міжвідомчою комісією при Головкиївархітектурі.

15. При реконструкції будинків - пам'яток архітектури, історії і культури та фонової забудови міста обов'язковим є відтворення їхнього первісного архітектурного вигляду, а при можливості - й внутрішнього планування.

16. Переселення мешканців з будинків, що підлягають реконструкції, на інше постійне місце проживання проводиться на договірних засадах квартирного управління м. Києва, районними у м. Києві державними адміністраціями чи інвесторами. При цьому у всіх випадках оплата послуг у переселенні мешканців з будинків реконструкції та витрати на їх тимчасове проживання в будинках маневреного фонду мають передбачатися проектно-кошторисною документацією.

17. Контрольні екземпляри документів по організації реконструкції (розпорядження про проведення реконструкції, титульні списки, контракти на виконання і фінансування робіт) направляються ВЖРО.

18. Прийняття будинків в експлуатацію після реконструкції проводиться державними приймальними комісіями з обов'язковим залученням до роботи в них представників ВЖРО.

19. Передача квартир учасникам реконструкції будинків оформлюється квартирним управлінням м. Києва за 2 місяці до введення будинку в експлуатацію актом передачі квартир на підставі попереднього протоколу розподілу житла.

Секретар міської державної адміністрації В.Ковтун

^ Наверх
наверх