НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА I ПРИМИРЕННЯ
НАКАЗ
25.11.2003 N 530
Про затвердження Положення про заохочувальну відзнаку
Національної служби посередництва і примирення
"Подяка Національної служби посередництва і примирення"
Відповідно до пункту 7 Положення про Національну службу посередництва і примирення, затвердженого Указом Президента України від 17 листопада 1998 року N 1258/98 , із змінами, внесеними Указом Президента України від 30 грудня 2000 року N 1393/2000 , та з метою забезпечення реалізації завдань і функцій Національної служби посередництва і примирення, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" (137/98-ВР ), наказую:
1. Затвердити Положення про заохочувальну відзнаку Національної служби посередництва і примирення "Подяка Національної служби посередництва і примирення" (додається).
2. Затверджене пунктом 1 цього наказу Положення про заохочувальну відзнаку Національної служби посередництва і примирення "Подяка Національної служби посередництва і примирення" опублікувати в Бюлетені Національної служби посередництва і примирення.
3. Контроль за дотриманням затвердженого пунктом 1 цього наказу Положення про заохочувальну відзнаку Національної служби посередництва і примирення "Подяка Національної служби посередництва і примирення" при підготовці матеріалів для нагородження осіб, визначених пунктом 1 Положення, залишаю за собою.
Голова Національної служби посередництва і примирення В.Руденко
Затверджено
Наказ Національної служби
посередництва і примирення
25.11.2003 N 530
Положення
про заохочувальну відзнаку Національної служби
посередництва і примирення "Подяка Національної
служби посередництва і примирення"
1. Заохочувальною відзнакою Національної служби посередництва і примирення "Подяка Національної служби посередництва і примирення" (далі Подяка) відзначаються працівники Національної служби посередництва і примирення за зразкове виконання трудових обов'язків, проявлену ініціативу, творчий підхід, високу результативність і продуктивність праці.
Подякою також можуть бути відзначені трудові арбітри, незалежні посередники, позаштатні радники Національної служби посередництва і примирення за вагомий вклад у стабілізацію соціально-трудових відносин, сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів).
2. Висунення кандидатур для відзначення Подякою здійснюється гласно, як правило у трудовому колективі структурного підрозділу Національної служби посередництва і примирення, де працює особа, яку представляють до нагородження.
3. Подання про відзначення Подякою вноситься на ім'я Голови Національної служби посередництва і примирення заступником Голови, начальниками відділів Національної служби посередництва і примирення, начальниками відділень Національної служби посередництва і примирення в Автономній Республіці Крим та областях.
У поданні зазначаються конкретні заслуги та трудові досягнення працівника, що стали підставою для порушення клопотання. До подання додається біографічна довідка працівника.
4. Про відзначення працівників Подякою видається наказ Національної служби посередництва і примирення.
5. Подяка вручається в урочистій обстановці Головою або, за його дорученням, заступником голови, начальником відповідного відділення Національної служби посередництва і примирення.
Разом з Подякою нагородженому працівнику Національної служби посередництва і примирення вручається грошова премія в розмірі 100 гривень за рахунок економії за кошторисом витрат Національної служби посередництва і примирення.
Вручення Подяки доцільно приурочувати до загальнодержавних свят, ювілейних дат Національної служби посередництва і примирення та працівників тощо.
6. У трудовій книжці особи, відзначеної Подякою, робиться відповідний запис із зазначенням дати і номера наказу.
7. Підготовка тексту Подяки, проекту наказу, а також облік та реєстрація відзначених здійснюються сектором кадрів відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення.
8. Структурним підрозділам Національної служби посередництва і примирення забезпечити пропаганду досягнень працівників, відзначених Подякою, в тому числі в засобах масової інформації.
9. Повторне відзначення Подякою може бути не раніше ніж через два роки.