2003-04-08 | 2008-06-26 |
Документ втратив чиннiсть!
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ
РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА
СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
від 08.04.2003 N 42/132
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
23 квітня 2003 р. за N 323/7644
(Наказ втратив чинність на підставі Наказу
Державного комітету України з питань
регуляторної політики та підприємництва,
Служби безпеки України
N 314/525 від 12.10.2010)
Про затвердження Ліцензійних умов провадження
господарської діяльності з розроблення,
виробництва, впровадження, сертифікаційних
випробувань, ввезення, вивезення
голографічних захисних елементів
Відповідно до статтей 8, 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" ( 1775-14 ), постанови Кабінету Міністрів України від 14.11.2000 N 1698 "Про затвердження переліку органів ліцензування" (зі змінами та доповненнями) наказуємо:
1. Затвердити Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з розроблення, виробництва, впровадження, сертифікаційних випробувань, ввезення, вивезення голографічних захисних елементів (далі - Ліцензійні умови), що додаються.
2. Управлінню ліцензування Департаменту реєстрації та ліцензування Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва (Іванченко О.Б.), Департаменту контррозвідувального захисту економіки держави Служби безпеки України (Петрищенко Ю.М.) у встановленому порядку забезпечити подання Ліцензійних умов на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Департаменту контррозвідувального захисту економіки держави Служби безпеки України (Петрищенко Ю.М.) забезпечити публікацію Ліцензійних умов у засобах масової інформації.
4. Установити, що ліцензії на право провадження господарської діяльності з розроблення, виробництва, впровадження, сертифікаційних випробувань, ввезення, вивезення голографічних захисних елементів, які видані Департаментом спеціальних телекомунікаційних систем та захисту інформації Служби безпеки України, мають чинність до завершення строку їх дії та підлягають переоформленню лише у випадках, визначених законодавством України.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва Третьякова С.I. та заступника Голови Служби безпеки України Черниха С.П.
6. Визнати таким, що втратив чинність наказ Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, Департаменту спеціальних телекомунікаційних систем та захисту інформації Служби безпеки України від 28.12.2000 N 85/65 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розроблення, виробництва, впровадження, сертифікаційних випробувань, ввезення, вивезення голографічних захисних елементів", який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 20 січня 2001 за N 48/5239.
Голова Державного комітету України
з питань регуляторної політики та підприємництва О.В.Кужель
Голова Служби безпеки України В.I.Радченко
Погоджено :
Начальник Департаменту спеціальних телекомунікаційних систем
та захисту інформації Служби безпеки України О.П.Скриник
Голова Антимонопольного комітету України О.О.Костусев
Затверджено
Наказ Державного комітету
України з питань
регуляторної політики та
підприємництва,
Служби безпеки України
від 08.04.2003 N 42/132
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
23 квітня 2003 р.за N 323/7644
Ліцензійні умови
провадження господарської діяльності з
розроблення, виробництва, впровадження,
сертифікаційних випробувань, ввезення,
вивезення голографічних захисних елементів
1. Загальні положення
1.1. Ці Ліцензійні умови, розроблені відповідно до Законів України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" ( 1775-14 ), "Про інформацію" ( 2657-12 ), "Про державну таємницю" ( 3855-12 ), Указу Президента України від 15.11.2000 N 1239 "Про захист документів і товарів голографічними захисними елементами", постанови Кабінету Міністрів України від 14.11.2000 N 1698 "Про затвердження переліку органів ліцензування", визначають організаційні, кваліфікаційні, технологічні та спеціальні вимоги до суб'єктів господарювання, виконання яких є обов'язковою умовою провадження зазначеної господарської діяльності, проведення в її межах робіт, пов'язаних з розробленням, виробництвом, впровадженням, сертифікаційними випробуваннями, ввезенням, вивезенням голографічних захисних елементів (далі - ГЗЕ).
1.2. Дія Ліцензійних умов поширюється на всіх суб'єктів господарювання незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, які здійснюють діяльність з розроблення, виробництва, впровадження, сертифікаційних випробувань, ввезення, вивезення ГЗЕ (далі - господарська діяльність з голографічного захисту).
1.3. Орган ліцензування, який здійснює ліцензування господарської діяльності з голографічного захисту - Служба безпеки України (далі - СБУ).
1.4. Порядок ліцензування господарської діяльності з голографічного захисту, відповідальність суб'єкта господарювання та органу ліцензування за порушення законодавства в сфері ліцензування визначено Законом України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" ( 1775-14 ).
1.5. Ліцензія на здійснення господарської діяльності з голографічного захисту видається суб'єкту господарювання на підставі заяви про видачу ліцензії (додаток 1), копії свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності або копії довідки про внесення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, засвідчених нотаріально або органом, який видав оригінал документа, а також документів і відомостей за підписом заявника відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 липня 2001 р. N 756 "Про затвердження переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності".
1.6 Заява про видачу ліцензії та документи, що додаються до неї, приймаються за описом (додаток 2), копія якого видається заявнику або уповноваженій особі з відміткою про дату прийняття документів органом ліцензування та підписом відповідальної особи.
1.7. Питання щодо належності до голографічного захисного елемента конкретного голографічного елемента, який розробляється, виготовляється, впроваджується, ввозиться або вивозиться суб'єктом господарювання, вирішуються СБУ.
2. Терміни та визначення
2.1. У Ліцензійних умовах терміни вживаються в такому значенні:
спеціальні дані - ключові ознаки, що характеризують спосіб розробки, виготовлення, нанесення, зчитування та ідентифікації ГЗЕ;
спеціальні засоби - оптичні, математичні, хімічні, технологічні та інші засоби (у т.ч. матеріали, речовини тощо) та обладнання, що використовуються для розроблення, виробництва, впровадження, сертифікаційних випробувань ГЗЕ;
спеціальні складові - складові ГЗЕ, які за технологією свого виготовлення та застосування призначені для унеможливлення повного відтворення ГЗЕ;
проміжні продукти (напівфабрикати) ГЗЕ - продукція виробництва, яка підлягає подальшій обробці з метою створення ГЗЕ, у тому числі спеціальне програмне забезпечення, голографічні транспаранти (графічний та голографічний дизайн), майстри-голограми, голограми-оригінали ГЗЕ, матриці для тиражування, носії з відбитками ГЗЕ тощо;
розроблення ГЗЕ - діяльність, яка пов'язана зі створенням дизайну ГЗЕ, графічного та голографічного опису ГЗЕ, виготовленням дослідного та контрольного зразка ГЗЕ, а також розробленням спеціальних засобів та відповідної нормативно-технічної, у тому числі експлуатаційної документації;
виробництво ГЗЕ - діяльність, яка пов'язана з випуском ГЗЕ, виготовленням спеціальних засобів та відповідної документації, а також реалізацією продукції власного виробництва;
впровадження ГЗЕ - діяльність, яка спрямована на забезпечення голографічного захисту будь-якого матеріального об'єкта шляхом нанесення на нього ГЗЕ;
сертифікаційні випробування - діяльність, яка пов'язана з перевіркою відповідності ГЗЕ вимогам, що визначені нормативними документами щодо цих елементів;
ввезення та вивезення ГЗЕ - фактичне переміщення через митний кордон України ГЗЕ (їх частин, нормативно-технічної документації).
3. Роботи, які виконуються у межах господарської діяльності
з голографічного захисту та підлягають ліцензуванню
3.1. Ліцензія на господарську діяльність з голографічного захисту видається із зазначенням окремих робіт (далі - роботи з голографічного захисту), що можуть виконуватися в межах виду господарської діяльності, а саме:
1) Розроблення голографічних захисних елементів.
2) Виробництво голографічних захисних елементів.
3) Впровадження голографічних захисних елементів.
4) Сертифікаційні випробування голографічних захисних елементів.
5) Ввезення, вивезення голографічних захисних елементів.
4. Вимоги для провадження господарської діяльності
з голографічного захисту
4.1. Провадження діяльності з голографічного захисту здійснюється суб'єктами господарювання відповідно до вимог Положення про порядок голографічного захисту документів і товарів, яке затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2001 р. N 171.
4.2. В установчих документах суб'єкта господарювання повинно бути передбачено провадження господарської діяльності з голографічного захисту.
4.3. Суб'єкт господарювання повинен мати:
положення, яке визначає організаційну структуру, перелік структурних підрозділів, що виконують роботи з голографічного захисту, завдання та функції цих підрозділів, функціональні обов'язки та кваліфікаційні вимоги до кожного фахівця зазначених підрозділів, заходи щодо забезпечення збереження інформації з обмеженим доступом при виконанні робіт з голографічного захисту;
штатний персонал, який відповідає визначеним у ліцензії видам та обсягу робіт за кількісним складом та кваліфікацією відповідно до внутрішнього положення;
комплект нормативно-правових актів, організаційно-методичних, нормативних, технічних та інших документів, які регламентують господарську діяльність з голографічного захисту;
окремі приміщення та виробничі площі, необхідні для провадження визначених у ліцензії робіт із голографічного захисту (можливе використання приміщень та виробничих площ інших підприємств, установ, організацій на умовах оренди), які відповідають вимогам виробництва ГЗЕ;
виробниче обладнання (в обсязі, що дає змогу виконувати всі роботи в межах господарської діяльності з голографічного захисту), яке відповідає стандарту або технічній документації на обладнання (паспорт - формуляр, технічні умови тощо), повірене (атестоване) або каліброване (для обладнання, що має метрологічні характеристики), укомплектоване експлуатаційною документацією. Якщо зазначене обладнання підлягає обов'язковій сертифікації в Україні, воно повинно мати сертифікат відповідності державної системи сертифікації УкрСЕПРО;
технологічні інструкції на кожний процес технологічного циклу (із зазначенням вимог щодо мікроклімату виробничих приміщень). У разі відсутності галузевих інструкцій на процес виготовлювачами повинні бути розроблені і затверджені внутрішні інструкції;
методики проведення досліджень ГЗЕ (у разі потреби);
обладнання та методики для контролю відповідності ГЗЕ вимогам нормативно-технічних документів на всіх стадіях технологічного процесу їх виготовлення, а також прилади для вхідного контролю матеріалів і проміжних продуктів;
захищені згідно з вимогами нормативних документів у сфері технічного захисту інформації (відповідно до особливих умов провадження господарської діяльності з голографічного захисту) інформаційно-обчислювальні комплекси та ліцензійне програмне забезпечення, яке необхідне для здійснення відповідних робіт;
камери для спеціальних, кліматичних та інших видів виробництва і (або) випробувань ГЗЕ, стенди для відбракування ГЗЕ (у разі потреби).
4.4. Суб'єкт господарювання повинен забезпечити:
дотримання вимог положення, зазначених у п.4.3, а також виконання вимог нормативно-правових актів, що регламентують порядок проведення робіт з голографічного захисту;
функціонування системи режиму безпеки, обліку, зберігання і транспортування матеріалів, проміжних продуктів та готової продукції на всіх стадіях виробничого циклу, у тому числі наявність складів, сховищ, які забезпечують унеможливлення несанкціонованого доступу до них сторонніх осіб;
наявність розробленої суб'єктом господарювання режимної та облікової документації відповідно до умов виробництва, зокрема:
інструкції щодо організації пропускного та внутрішньо об'єктового режиму на виробництві (дільниці);
інструкції (загальні положення) про порядок одержання, витрачання, обліку та зберігання у структурних підрозділах окремих видів матеріалів, які застосовуються при виготовленні ГЗЕ, проміжних продуктів;
план виробничих приміщень (дільниці) з позначенням місць розташування обладнання, постів охорони та сигналізації, у тому числі, при потребі, забезпечення окремого приміщення для маркування ГЗЕ та (або) нанесення ГЗЕ на об'єкт захисту;
документи, що регламентують порядок оформлення замовлень на розроблення, виготовлення, впровадження, ввезення, вивезення ГЗЕ, та контроль за проходженням цих замовлень в окремій книзі замовлень ГЗЕ;
документи, що регламентують вимоги до виготовлення ГЗЕ на кожній стадії виробничого циклу, вимоги та порядок обліку і знищення браку й відходів виробництва при виконанні робіт з голографічного захисту;
документи, що визначають осіб, які здійснюють контроль за якістю ГЗЕ на всіх стадіях виробничого циклу, і осіб, відповідальних за дотримання вимог режиму;
документи, що визначають фахівців, які відповідають за розроблення та виконання системи захисту ГЗЕ від підроблення та несанкціонованого копіювання (відтворення), та містять перелік осіб, що ознайомлені з повною схемою захисту;
облік повного обсягу робіт, що виконуються під час господарської діяльності з голографічного захисту з відображенням переміщення проміжних продуктів, готової продукції та відбракованої продукції (з відмітками про кількість, терміни та спосіб знищення). Облік забезпечується шляхом ведення відповідних записів у журналі обліку ГЗЕ на підприємстві. У разі здійснення суб'єктом господарювання одночасно кількох видів робіт з голографічного захисту облік та звітність ведуться за кожним видом робіт окремо;
подання звітності про виконані роботи в сфері голографічного захисту у порядку, що визначається органом ліцензування.
4.5. У разі здійснення впровадження ГЗЕ суб'єкт господарювання повинен:
мати власне, окреме та спеціально призначене для впровадження ГЗЕ приміщення (можливе використання приміщень та виробничих площ інших підприємств, установ, організацій на умовах оренди зі строком не менше одного року), у якому створені кліматичні та технічні умови для зберігання ГЗЕ та технологічні умови для нанесення ГЗЕ на об'єкти захисту відповідно до технічних вимог (рекомендацій виробника) до ГЗЕ;
мати комплект діючих нормативно-правових актів України, які регламентують господарську діяльність з голографічного захисту;
мати технологічну інструкцію з нанесення ГЗЕ на об'єкти захисту (з визначенням вимог щодо кліматичних умов у приміщенні), яка повинна містити план приміщення, де здійснюється впровадження ГЗЕ, з позначенням місць розташування технологічного обладнання для нанесення ГЗЕ (у разі наявності), постів охорони та сигналізації (у разі потреби);
мати інструкцію, яка встановлює порядок обліку замовлених, отриманих та впроваджених ГЗЕ, порядок обліку та знищення браку ГЗЕ, який з'явився за результатами робіт з впровадження ГЗЕ.
4.6. Сертифікаційні випробування ГЗЕ на відповідність обов'язковим вимогам нормативних документів у сфері голографічного захисту можуть проводити тільки випробувальні лабораторії, які акредитовані згідно з вимогами законодавства України у сфері акредитації.
4.7. При здійсненні ввезення або вивезення ГЗЕ суб'єкт господарювання повинен дотримуватись вимог чинного законодавства, умов провадження господарської діяльності з голографічного захисту згідно з пунктами 4.3-4.4 та розділом 5 (у частині вимог, що стосуються даних робіт), а також виконувати такі вимоги:
увозити на територію України та вивозити за її межі тільки ГЗЕ, що зареєстровані в Єдиному реєстрі виготовлення голографічних захисних елементів відповідно до чинного законодавства України та мають експертний висновок СБУ або сертифікат відповідності в системі УкрСЕПРО;
мати документи, що визначають кінцевого споживача ГЗЕ.
4.8. Суб'єкт господарювання повинен подати до органу ліцензування відомості щодо ввезених або вивезених ГЗЕ відповідно до укладених контрактів протягом п'яти календарних днів з моменту фактичного переміщення через митний кордон України ГЗЕ (їх частин, нормативно-технічної документації).
5. Особливі умови провадження господарської діяльності
з голографічного захисту
5.1. У залежності від призначення об'єктів, які підлягають захисту з використанням ГЗЕ, установлюються такі особливі умови провадження господарської діяльності з голографічного захисту:
з наданням права провадження господарської діяльності з розроблення, виробництва, впровадження, сертифікаційних випробувань, ввезення, вивезення голографічних захисних елементів, які призначені для державних потреб та (або) створені на замовлення (для використання) державних органів;
без надання права провадження господарської діяльності з розроблення, виробництва, впровадження, сертифікаційних випробувань, ввезення, вивезення голографічних захисних елементів, що призначені для державних потреб та (або) створені на замовлення (для використання) державних органів.
5.2. Особливі умови провадження господарської діяльності з голографічного захисту відображаються у ліцензії, яка видається суб'єкту господарювання.
5.3. Для державних потреб та (або) на замовлення державних органів створюються ГЗЕ, які призначені для захисту документів і товарів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 5 липня 2002 р. N 932 "Про затвердження переліків документів і груп товарів, які підлягають захисту голографічними елементами".
5.4. При провадженні господарської діяльності з розроблення, виробництва, впровадження, сертифікаційних випробувань, ввезення, вивезення ГЗЕ, які призначені для державних потреб та (або) створені на замовлення державних органів, суб'єкт господарської діяльності повинен виконати всі вимоги згідно з розділом 4 (у частині, що стосується), а також:
мати дозвіл на право здійснення діяльності, пов'язаної з державною таємницею (якщо відомості, які використовуються при провадженні діяльності або окремих робіт з голографічного захисту, належать до державної таємниці);
у разі впровадження ГЗЕ на бланки цінних паперів та документів суворої звітності в процесі їх виготовлення мати ліцензію Міністерства фінансів України на право провадження господарської діяльності з виготовлення бланків цінних паперів та документів суворої звітності;
забезпечити виконання вимог режиму секретності згідно з нормативно-правовими актами у сфері захисту державної таємниці, а також виконання вимог щодо обліку, контролю якості та збереження продукції відповідно до Правил виготовлення бланків цінних паперів і документів суворого обліку, затверджених спільним наказом Міністерства фінансів України, Служби безпеки України та Міністерства внутрішніх справ України від 25.11.93 N 98/118/740, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 14.01.94 за N 8/217;
забезпечити виконання вимог інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави, яка затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 27.11.98 N 1893;
мати власні приміщення (оформлені за договором довгострокової оренди), виробничі площі, технічне і технологічне оснащення та виробниче обладнання;
мати закінчений виробничий цикл ГЗЕ (розміщений в межах однієї споруди або за схемою промислової кооперації).
5.5. Співробітники, безпосередньо залучені до виконання робіт з голографічного захисту, пов'язаних з державною таємницею, повинні бути допущені встановленим порядком до зазначених робіт та мати відповідну форму допуску до державної таємниці.
5.6. У разі залучення до робіт з голографічного захисту, які пов'язані з державною таємницею та (або) конфіденційною інформацією, що є власністю держави, фахівців сторонніх організацій, у суб'єкта господарської діяльності повинні бути (щодо таких фахівців): договір щодо проведення робіт з визначенням термінів, умов та обсягів (складу, змісту) робіт, документи, що підтверджують можливість виконання робіт (зокрема допуск до державної таємниці, документи, що підтверджують рівень кваліфікації за фахом).
5.7. За результатами проведених робіт з голографічного захисту, які пов'язані з державною таємницею та (або) конфіденційною інформацією, що є власністю держави, мають бути складені відповідні звіти та подані до органу ліцензування у 10-денний термін після завершення робіт.
Заступник начальника Департаменту
начальник Управління ліцензування Департаменту реєстрації
та ліцензування Державного комітету України
з питань регуляторної політики та підприємництва О.Б.Іванченко
Начальник Департаменту
контррозвідувального захисту економіки держави
Служби безпеки України Ю.М.Петрищенко
Додаток 1
до пункту 1.5 Ліцензійних
умов провадження
господарської діяльності з
розроблення, виробництва,
впровадження,
сертифікаційних випробувань,
ввезення, вивезення
голографічних захисних
елементів
Служба безпеки України
Заява
про видачу ліцензії
Заявник
_______________________________________________________________________________________________________________________
(найменування, місцезнаходження юридичної особи,
а також філій, інших відокремлених підрозділів,
_______________________________________________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________________________________________________
які провадитимуть господарську діяльність з
голографічного захисту на підставі отриманої ліцензії,
_______________________________________________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________________________________________________
у т.ч. номери телефонів, факсу, адреса електронної пошти )
_______________________________________________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________________________________________________
(прізвище, ім'я та по батькові керівника юридичної особи)
_______________________________________________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________________________________________________
(прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, серія і
_______________________________________________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________________________________________,
номер паспорта, ким і коли виданий, місце проживання,
місце провадження діяльності, номери телефонів, факсу,
адреса електронної пошти)
організаційно-правова форма _____________________________________________________________________________________________,
ідентифікаційний код юридичної особи ____________________________________________________________________________________,
ідентифікаційний номер фізичної особи-платника податків та інших обов'язкових платежів __________________________________________
_______________________________________________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________________________________________________,
поточний рахунок N _____________у_______________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________________________________________________,
(найменування кредитної установи)
рахунок в іноземній валюті ________________________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________________________________________,
(найменування кредитної установи)
реєстраційний номер, дата видачі, термін дії відповідного дозволу на здійснення діяльності, пов'язаної з державною таємницею
_______________________________________________________________________________________________________________________
Прошу видати ліцензію на провадження господарської діяльності з розроблення, виробництва, впровадження, сертифікаційних випробувань, ввезення, вивезення голографічних захисних елементів (зазначити роботи згідно з розділом 3 Ліцензійних умов):
1)_____________________________________________________________________________________________________________________
2)_____________________________________________________________________________________________________________________
3)_____________________________________________________________________________________________________________________
4)_____________________________________________________________________________________________________________________
5)_____________________________________________________________________________________________________________________
з наданням (без надання) права провадження господарської діяльності ___________________________________________________________
_______________________________________________________________________________________________________________________
(особливі умови провадження господарської діяльності згідно з п. 5.1 Ліцензійних умов)
З порядком отримання ліцензії та умовами провадження господарської діяльності з розроблення, виробництва, впровадження, сертифікаційних випробувань, ввезення, вивезення голографічних захисних елементів ознайомлений і зобов'язуюсь їх виконувати.
Підпис заявника __________________________________________________
(посада, прізвище керівника або особи, яка має на це повноваження)
"___"_____________ 20__ р.
М.п.
Заступник начальника Департаменту
начальник Управління ліцензування
Департаменту реєстрації та ліцензування
Державного комітету України з питань
регуляторної політики та підприємництва О.Б.Іванченко
Начальник Департаменту
контррозвідувального захисту економіки держави
Служби безпеки України Ю.М.Петрищенко
Додаток 2
до пункту 1.6 Ліцензійних
умов провадження
господарської діяльності з
розроблення, виробництва,
впровадження,
сертифікаційних випробувань,
ввезення, вивезення
голографічних захисних
елементів
Опис N________
документів, що додаються до заяви на одержання ліцензії на провадження
_______________________________________________________________________________________________________________________
(вид діяльності)
Дата і номер реєстрації заяви "___"________ 200_ р. N _____
------------------------------------------------------------------
N | Найменування документа|Кількість| Відмітка про |Примітки
з/п| |аркушів у| наявність |
| |документі| документів |
| | |(наявні, відсутні)|
---+-----------------------+---------+------------------+---------
1 | 2 | 3 | 4 | 5
---+-----------------------+---------+------------------+---------
---+-----------------------+---------+------------------+---------
---+-----------------------+---------+------------------+---------
---+-----------------------+---------+------------------+---------
---+-----------------------+---------+------------------+---------
------------------------------------------------------------------
Прийняв _________________ документів___________________ (цифрами і літерами) (підпис відповідальної особи) |
____________________ (ініціали, прізвище) |
Дата "___"__________ 200_ р.
Копію опису отримав |
_____________________ (підпис суб'єкта або представника суб'єкта господарювання) |
___________________________ (ініціали, прізвище) |
Дата "___"__________ 200_ р.
Заступник начальника Департаменту
начальник Управління ліцензування
Департаменту реєстрації та ліцензування
Державного комітету України з питань
регуляторної політики та підприємництва О.Б.Іванченко
Начальник Департаменту
контррозвідувального захисту економіки держави
Служби безпеки України Ю.М.Петрищенко