Документ втратив чиннiсть!
НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ
ТЕЛЕБАЧЕННЯ I РАДІОМОВЛЕННЯ
РІШЕННЯ
04.06.2003 N 701
( Рішення скасовано на підставі Рішення
Національної ради України з питань
телебачення і радіомовлення
N 1307 від 15.09.2010 )
Про порядок подання звіту та заслуховування
телерадіоорганізацій України
У цілях контролю за дотриманням телерадіоорганізаціями вимог законодавства України, умов і положень отриманих телерадіоорганізаціями ліцензій, з метою аналізу процесів у телерадіоінформаційному просторі України, реагування на ці процеси та сприяння телерадіоорганізаціям України у їх діяльності та в інтересах поліпшення конструктивного виконання контрольних і регулятивних функцій Національної ради, керуючись статтею 5 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" ( 3759-12 ), статтями 2, 30, 32 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" ( 538/97-ВР ), Національна рада ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Порядок подання звіту та заслуховування телерадіоорганізацій України щодо виконання ними ліцензійних зобов'язань (додається).
Додаток
до рішення Національної ради
України з питань телебачення
і радіомовлення
04.06.2003 N 701
Порядок
подання та заслуховування звітів
телерадіоорганізацій України щодо
виконання ними вимог чинного
законодавства та ліцензійних зобов'язань
Звітність телерадіоорганізацій України запроваджується відповідно до статті 5 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" ( 3759-12 ), статей 2, 30, 32 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" ( 538/97-ВР ).
Звітний період. Форма та строки подання звіту
Звітним періодом для телерадіоорганізацій є: повний календарний ліцензійний рік.
Звіти телерадіоорганізацій подаються в письмовій формі протягом місяця після закінчення повного ліцензійного року.
Обов'язкові вимоги до звіту
У звіті необхідно вказати:
- строк дії ліцензії;
- аналіз діяльності відповідно до заявленої програмної концепції, іншої обов'язкової для ліцензування інформації, умов та положень ліцензії;
- аналітичне підтвердження організаційно-творчої та фінансової спроможності телерадіоорганізації;
- зміни, що відбулися протягом звітного періоду;
- ефірні сітки за останній тиждень, підписані керівником або уповноваженою особою;
- узагальнення громадських (публічних) оцінок діяльності телерадіоорганізації, її ставлення до змісту висловлених громадськістю зауважень та реагування на них;
- технічний стан мовлення;
- перспектив мовлення та подальшого розвитку телерадіоорганізації.
Процедура звітування
1. Загальнонаціональні, мережеві та регіональні телерадіокомпанії подають звіти до Національної ради в установленому порядку - через загальний відділ.
2. Місцеві та міськрайонні ТРО - через представника Національної ради в області.
3. Контрольно-аналітичний відділ за результатами аналізу звіту готує аналітичний висновок, який виноситься на розгляд Національної ради разом з матеріалами ТРО.
4. Представник Національної ради в області (регіоні) самостійно аналізує поданий звіт і направляє довідку разом з матеріалами ТРО.
5. У разі, коли звіт підготовлено поверхово, за пропозицією контрольноаналітичного відділу і відповідно представника Національної ради в області Національна рада може здійснити позапланову перевірку ТРО.
6. У разі, коли звіт про діяльність телерадіокомпанії викликає сумнів у представника Національної ради в області (регіоні), телерадіокомпанія звітує перед Національною радою. Національна рада може здійснити позапланову перевірку за фактами, наведеними в звіті телерадіоорганізації, після чого приймається відповідне рішення.
7. Звіт ТРО разом з прийнятим рішенням Національної ради долучається до ліцензійної справи.