документiв в базi
550558
Подiлитися 

Документ втратив чиннiсть!


ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ
11.07.2003 N 447

( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Державної
митної служ
би
N 1103 від 14.11.20
05 )

Про внесення змін до структур
регіональних митниць, митниць

Відповідно до Положення про Державну митну службу України, затвердженого Указом Президента України від 24.08.00 N 1022/2000 (зі змінами та доповненнями), і з метою вдосконалення системи управління митними органами України та підвищення ефективності роботи регіональних митниць, митниць НАКАЗУЮ:

1. Створити в структурі регіональних митниць відділ номенклатури та класифікації товарів.

2. Ліквідувати в структурі регіональних митниць, митниць відділи тарифів та митної вартості згідно із законодавством.

3. Створити на базі ліквідованих відділів тарифів та митної вартості регіональних митниць відділи контролю митної вартості, а на базі ліквідованих відділів тарифів та митної вартості митниць прямого підпорядкування й митниць - відділи контролю митної вартості та номенклатури.

4. Зазначені в пп. 1 і 3 наказу зміни провести в межах затверджених фонду оплати праці та граничної чисельності працівників митного органу.

5. Виключити з Положення про Управління тарифного регулювання Держмитслужби України, затвердженого наказом Держмитслужби України від 02.12.02 N 670, п. 3.13, у зв'язку з чим пп. 3.14-3.20 уважати відповідно пп. 3.13-3.19.

6. Покласти функції контролю за правильністю застосування митних тарифів і тарифних преференцій, а також верифікації сертифікатів про походження товару на відділ митних платежів регіональної митниці, митниці прямого підпорядкування, митниці.

7. Затвердити:

- Примірне положення про відділ номенклатури та класифікації товарів регіональної митниці (додається);

- Примірне положення про відділ контролю митної вартості регіональної митниці (додається);

- Примірне положення про відділ контролю митної вартості та номенклатури митниці прямого підпорядкування, митниці (додається).

8. Управлінню податків та зборів (Ліпіхіна Т.Д.), Управлінню тарифного регулювання (Пашинний О.I.) у місячний термін унести зміни до Положення про відділ митних платежів регіональної митниці, митниці прямого підпорядкування, митниці, затвердженого наказом Держмитслужби України від 28.12.99 N 864 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.01.00 за N 50/4271.

9. Начальникам митних органів у місячний термін:

- привести Положення про регіональну митницю, митницю прямого підпорядкування, митницю у відповідність до цього наказу;

- унести відповідні зміни до структури та штатного розпису;

- подати на затвердження до Держмитслужби структуру митного органу;

- наказом митного органу внести відповідні зміни до штатного розпису;

- здійснити комплекс заходів щодо організації ефективної роботи новостворених підрозділів, у тому числі щодо їх матеріально-технічного, інформаційного забезпечення тощо.

10. Управлінню контролю митної вартості та номенклатури (Войцещук А.Д.) у двохмісячний термін розробити та подати на затвердження Голові Служби проекти:

- Порядку роботи відділу номенклатури та класифікації товарів регіональної митниці й відділу контролю митної вартості та номенклатури митниці при вирішенні питань класифікації товарів, що переміщуються через митний кордон України;

- Порядку роботи відділу контролю митної вартості регіональної митниці й відділу контролю митної вартості та номенклатури митниці при вирішенні питань визначення митної вартості товарів, що переміщуються через митний кордон України.

11. Наказ Державної митної служби України від 02.12.99 N 782 "Про затвердження Примірного положення про відділ тарифів та митної вартості і Порядків його роботи" застосовувати в частині, що не суперечить цьому наказу.

12. Управлінню справами (Карпенко В.П.) забезпечити тиражування та розсилку цього наказу до митних органів.

13. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Служби Дьоміна Ю.М.

Голова Служби М.М.Каленський

Затверджено
Наказ Державної митної
служби України
11.07.2003 N 447

Примірне положення
про відділ контролю митної вартості та номенклатури
митниці прямого підпорядкування, митниці

1. Загальні положення

1.1. Це Примірне положення визначає правовий статус відділу контролю митної вартості та номенклатури митниці прямого підпорядкування, митниці (далі - митниця), а саме його компетенцію (права, завдання, функції, відповідальність), та організаційну структуру.

1.2. Відділ контролю митної вартості та номенклатури (далі - відділ) є структурним підрозділом митниці.

1.3. Відділ очолює начальник відділу, який призначається на посаду та звільняється з посади наказом митниці за погодженням з Управлінням контролю митної вартості та номенклатури Державної митної служби України.

1.4. Штатна чисельність відділу формується відповідно до Примірної структури відділу (додається) з урахуванням обсягів робіт і в межах затвердженої граничної чисельності й фонду заробітної плати митниці за поданням начальника відділу.

1.5. У своїй діяльності відділ керується Конституцією ( 254к/96-ВР ) та законами України, актами Президента України й Кабінету Міністрів України, наказами Держмитслужби та митниці, й цим Примірним положенням.

1.6. Відділ підпорядковується одному із заступників начальника митниці відповідно до розподілу обов'язків між начальником митниці та його заступниками.

1.7. Відділ є підрозділом митниці, який для забезпечення додержання законодавства України з питань митної справи бере участь у здійсненні процедур митного контролю та митного оформлення товарів, забезпечує вирішення питань, що виникають у процесі діяльності митниці.

1.8. Функціональні обов'язки посадових осіб відділу визначаються посадовими інструкціями, які затверджуються начальником митниці.

1.9. Відділ здійснює свою діяльність у взаємодії з іншими структурними підрозділами митниці.

1.10. Забороняється покладати на відділ виконання завдань і функцій, не передбачених цим положенням.

1.11. Зміни й доповнення до Положення про відділ вносяться наказом митниці після погодження з Управлінням контролю митної вартості та номенклатури Держмитслужби.

2. Основні завдання відділу

2.1. Участь у забезпеченні реалізації державної політики у сфері регулювання зовнішньої торгівлі.

2.2. Захист економічних інтересів України та сприяння розвиткові зовнішньої торгівлі.

2.3. Контроль за ефективним використанням у практичній роботі вимог законодавства в частині застосування механізму визначення митної вартості товарів на момент здійснення їх митного оформлення, а також класифікації товарів.

3. Основні функції відділу

3.1. Розгляд спірних питань визначення митної вартості товарів, що виникають у процесі митного оформлення, за зверненнями оперативних підрозділів і прийняття відповідних рішень.

3.2. Здійснення контролю за правильністю визначення митної вартості товарів, дотриманням суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності рівня індикативних цін при здійсненні зовнішньоекономічних операцій.

3.3. Організація роботи зі збирання, аналізу та оброблення даних цінової інформації для цілей митного оформлення товарів.

3.4. Накопичення, узагальнення та аналіз для цілей визначення митної вартості даних про тарифи на перевезення вантажів відповідними видами транспорту та витрат на страхування цих вантажів при здійсненні зовнішньоекономічних операцій.

3.5. Аналіз динаміки цін за зовнішньоекономічними угодами з метою визначення митної вартості ідентичних та подібних товарів.

3.6. Контроль за правильністю класифікації та кодування товарів відповідно до Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності при застосуванні заходів тарифного та нетарифного регулювання.

3.7. Розгляд спірних питань класифікації та кодування товарів, що виникають у процесі митного оформлення, і прийняття відповідних рішень.

3.8. Участь у здійсненні процедур митного контролю та митного оформлення товарів.

3.10. Формування переліків товарів "групи ризику" за напрямами діяльності відділу та розроблення заходів для посилення контролю при митному оформленні таких товарів.

3.11. Взаємодія з митними лабораторіями й відповідними експертними установами й організаціями з питань класифікації та кодування товарів у митних цілях.

3.12. Участь у розробленні проектів нормативно-правових актів, методичних рекомендацій та інструктивних матеріалів, які прямо чи побічно регулюють питання класифікації товарів, що переміщуються через митний кордон України.

3.13. Накопичення, узагальнення та аналіз даних з питань класифікації та кодування товарів.

3.14. Проведення перевірок діяльності підрозділів митниці з питань класифікації та кодування товарів, подання методичної та практичної допомоги іншими підрозділам митниці.

3.15. Підготовка та подання пропозицій до регіональної митниці (митниці прямого підпорядкування - до Держмитслужби) щодо вдосконалення нормативно-правових актів з питань визначення митної вартості, класифікації товарів та їх митного оформлення.

3.16. Формування та подання до регіональної митниці (митниці прямого підпорядкування - до Держмитслужби) звітності про результати роботи митниці.

3.17. Здійснення службового листування з органами державної влади, підприємствами, організаціями та громадянами.

3.18. Ведення номенклатури справ відділу, необхідних журналів, забезпечення збереження документації відділу.

4. Права відділу

Відділ має право:

4.1. Одержувати в установленому порядку від структурних підрозділів митниці, декларантів, митних брокерів, підприємств та організацій документи та відомості, необхідні для виконання покладених на відділ завдань, а саме інформацію про товари, пред'явлені до митного оформлення, для цілей їх митної оцінки та однозначної класифікації.

4.2. Брати участь у встановленому порядку в перевірці діяльності структурних підрозділів митниці.

4.3. Здійснювати координацію дій осіб, відповідальних за проведення контролю за правильністю визначення митної вартості та класифікації при здійсненні митного оформлення товарів в оперативних підрозділах митниці, для забезпечення належного виконання завдань, покладених на відділ.

4.4. Виносити на розгляд керівництва митниці пропозиції з питань визначення митної вартості та класифікації товарів.

4.5. Здійснювати заходи щодо проведення професійного навчання та підвищення кваліфікації посадових осіб митниці.

4.6. Брати участь у розробленні проектів порядків, інструкцій, технологічних схем та інших нормативно-правових актів, що готуються іншими підрозділами митниці й які прямо або опосередковано стосуються компетенції відділу.

4.7. У разі потреби - готувати офіційні запити до відповідних державних органів та установ, учасників зовнішньоекономічної діяльності та підприємств.

4.8. Розглядати скарги, заяви й інші звернення суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності та громадян.

4.9. У разі потреби - представляти інтереси митниці в судах, органах державної влади, на підприємствах та в організаціях.

4.10. У разі потреби - залучати за погодженням з керівництвом митниці спеціалістів інших структурних підрозділів митниці для виконання завдань, покладених на відділ.

Начальник Управління контролю митної вартості та номенклатури А.Д.Войцещук

Додаток
до Примірного положення про
відділ контролю митної
вартості та номенклатури
митниці прямого
підпорядкування, митниці

Примірна структура
відділу контролю митної вартості та номенклатури
митниці прямого підпорядкування, митниці

Відділ контролю митної вартості та номенклатури складається з:

1. Начальника відділу

2. Заступника начальника відділу

3. Сектору контролю митної вартості

4. Сектору аналізу роботи відділу та підготовки звітності

5. Сектору номенклатури та контролю за класифікацією товарів при митному оформленні.

Враховуючи специфіку товарів, що надходять до зони діяльності митниці, та обсяги й періодичність їх надходження, в окремих випадках допускається створення групи чи призначення осіб, відповідальних за проведення контролю за правильністю визначення митної вартості та класифікації товарів при здійсненні їх митного оформлення на митних постах.

Затверджено
Наказ Державної митної
служби України
11.07.2003 N 447

Примірне положення
про відділ номенклатури та класифікації товарів
регіональної митниці

1. Загальні положення

1.1. Це Примірне положення визначає правовий статус відділу номенклатури та класифікації товарів регіональної митниці, а саме його компетенцію (права, завдання, функції, відповідальність), та організаційну структуру.

1.2. Відділ номенклатури та класифікації товарів (далі - відділ) є структурним підрозділом регіональної митниці (далі - РМ).

1.3. Відділ очолює начальник відділу, який призначається на посаду й звільняється з посади наказом начальника РМ за погодженням з Управлінням контролю митної вартості та номенклатури Державної митної служби України.

1.4. Штатна чисельність працівників відділу формується відповідно до Примірної структури відділу (додається) з урахуванням обсягів робіт і в межах затвердженої граничної чисельності й фонду заробітної плати РМ за поданням начальника відділу.

1.5. У своїй діяльності відділ керується Конституцією ( 254к/96-ВР ) та законами України, актами Президента України й Кабінету Міністрів України, наказами Держмитслужби та РМ і цим Примірним положенням.

1.6. Відділ підпорядковується одному із заступників начальника РМ відповідно до розподілу обов'язків між начальником РМ та його заступниками.

1.7. Відділ є підрозділом РМ, який для забезпечення додержання законодавства України з питань митної справи бере участь у здійсненні процедур митного контролю та митного оформлення товарів, забезпечує вирішення питань, що виникають у процесі діяльності РМ та підпорядкованих їй митниць.

1.8. Функціональні обов'язки посадових осіб відділу визначаються посадовими інструкціями, які затверджуються начальником РМ.

1.9. Відділ здійснює свою діяльність у взаємодії з іншими структурними підрозділами РМ.

1.10. Забороняється покладати на відділ виконання завдань і функцій, не передбачених цим Примірним положенням.

1.11. Зміни й доповнення до Положення про відділ вносяться наказом РМ після погодження з Управлінням контролю митної вартості та номенклатури Держмитслужби.

2. Основні завдання відділу

2.1. Участь у забезпеченні реалізації державної політики у сфері регулювання зовнішньої торгівлі.

2.2. Захист економічних інтересів України та сприяння розвиткові зовнішньої торгівлі.

2.3. Контроль за ефективним використанням у практичній роботі вимог законодавства щодо класифікації та кодування товарів для цілей митного контролю й митного оформлення.

3. Основні функції відділу

3.1. Контроль за правильністю класифікації та кодування товарів відповідно до Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності ( 2371а-14, 2371б-14, 2371в-14, 2371г-14 ) (далі - УКТЗЕД) при застосуванні заходів тарифного й нетарифного регулювання.

3.2. Розгляд спірних питань класифікації та кодування товарів, що виникають у процесі митного оформлення, прийняття відповідних рішень та організація такої роботи в регіоні.

3.3. Участь у здійсненні процедур митного контролю та митного оформлення товарів, контроль за додержанням оперативними підрозділами РМ, підпорядкованих їй митниць, а також суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності вимог законодавства з питань класифікації товарів у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

3.4. Формування переліку товарів "групи ризику" за напрямом діяльності відділу та розроблення заходів для посилення контролю при митному оформленні таких товарів.

3.5. Взаємодія з митними лабораторіями й відповідними експертними установами та організаціями з питань класифікації та кодування товарів у митних цілях.

3.6. Накопичення, узагальнення й аналіз даних з питань класифікації та кодування товарів.

3.7. Проведення перевірок діяльності підрозділів РМ і підпорядкованих їй митниць з питань класифікації та кодування товарів, подання цим підрозділам методичної та практичної допомоги.

3.8. Участь у розробленні проектів нормативно-правових актів, методичних рекомендацій та інструктивних матеріалів, які прямо або побічно регулюють питання класифікації товарів.

3.9. Підготовка й подання пропозицій до Держмитслужби щодо вдосконалення нормативно-правових актів з питань класифікації товарів та їх митного оформлення.

3.10. Координація дій підрозділів РМ з питань класифікації та кодування товарів.

3.11. Аналіз результатів класифікаційної роботи РМ та підпорядкованих їй митниць.

3.12. Збір, формування та узагальнення звітності про результати роботи РМ та підпорядкованих їй митниць за напрямом діяльності відділу.

3.13. Надання на платній основі за зверненнями суб'єктів ЗЕД послуг з класифікації товарів згідно з УКТЗЕД ( 2371а-14, 2371б-14, 2371в-14, 2371г-14 ) у порядку, установленому Держмитслужбою згідно із законодавством.

3.14. Участь у підготовці, перепідготовці та підвищенні кваліфікації посадових осіб підрозділів РМ і підпорядкованих їй митниць.

3.15. Ведення номенклатури справ відділу, необхідних журналів, здійснення службового листування, забезпечення збереження документації відділу.

4. Права відділу

Відділ має право:

4.1. Одержувати в установленому порядку від структурних підрозділів РМ, підпорядкованих їй митниць, декларантів, митних брокерів, підприємств та організацій документи й відомості, необхідні для виконання покладених на відділ завдань, зокрема інформацію про товари, пред'явлені до митного оформлення, для цілей їх однозначної класифікації.

4.2. Брати участь у встановленому порядку в перевірці діяльності структурних підрозділів РМ та підпорядкованих їй митниць.

4.3. Здійснювати координацію дій підрозділів РМ та підпорядкованих їй митниць для забезпечення належного виконання завдань, покладених на відділ.

4.4. Виносити на розгляд Держмитслужби та керівництва РМ пропозиції з питань класифікації товарів та вдосконалення контролю за її правильністю при митному оформленні товарів.

4.5. Здійснювати заходи щодо проведення професійного навчання та підвищення кваліфікації посадових осіб РМ та підпорядкованих їй митниць.

4.6. Брати участь у розробленні проектів порядків, інструкцій, технологічних схем та інших нормативних документів, що готуються іншими підрозділами РМ і прямо чи опосередковано стосуються класифікації товарів.

4.7. У разі потреби - готувати офіційні запити до державних органів та установ, учасників зовнішньоекономічної діяльності і підприємств.

4.8. Розглядати скарги, заяви та інші звернення суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності й громадян.

4.9. У разі потреби - представляти інтереси митних органів у судах, органах державної влади, на підприємствах та в організаціях.

4.10. У разі потреби - залучати за погодженням з керівництвом РМ спеціалістів інших структурних підрозділів РМ або підпорядкованих їй митниць для виконання завдань, покладених на відділ.

Начальник Управління контролю митної вартості та номенклатури А.Д.Войцещук

Додаток
до Примірного положення про
відділ номенклатури та
класифікації регіональної
митниці

Примірна структура
відділу номенклатури та класифікації товарів
регіональної митниці

Відділ номенклатури та класифікації товарів складається з:

1. Начальника відділу

2. Заступника начальника відділу

3. Сектору вирішення спірних та складних питань класифікації

4. Сектору аналізу роботи відділу та підготовки звітності

5. Сектору контролю за правильністю класифікації товарів Враховуючи специфіку товарів, що надходять до зони діяльності регіональної митниці, та обсяги й періодичність їх надходження, в окремих випадках допускається створення групи чи призначення осіб, відповідальних за проведення контролю за правильністю класифікації товарів при здійсненні їх митного оформлення на митних постах.

Затверджено
Наказ Державної митної
служби України
11.07.2003 N 447

Примірне положення
про відділ контролю митної вартості
регіональної митниці

1. Загальні положення

1.1. Це Примірне положення визначає правовий статус відділу контролю митної вартості регіональної митниці, а саме його компетенцію (права, завдання, функції, відповідальність), та організаційну структуру.

1.2. Відділ контролю митної вартості (далі - відділ) є структурним підрозділом регіональної митниці (далі - РМ).

1.3. Відділ очолює начальник відділу, який призначається на посаду та звільняється з посади наказом РМ за погодженням з Управлінням контролю митної вартості та номенклатури Державної митної служби України.

1.4. Штатна чисельність працівників відділу формується відповідно до Примірної структури відділу (додається) з урахуванням обсягів робіт і в межах затвердженої граничної чисельності й фонду заробітної плати РМ за поданням начальника відділу.

1.5. У своїй діяльності відділ керується Конституцією ( 254к/96-ВР ) та законами України, актами Президента України й Кабінету Міністрів України, наказами Держмитслужби та РМ і цим Примірним положенням.

1.6. Відділ підпорядковується одному із заступників начальника РМ відповідно до розподілу обов'язків між начальником РМ та його заступниками.

1.7. Відділ є підрозділом РМ, який для забезпечення додержання законодавства України з питань митної справи бере участь у здійсненні процедур митного контролю та митного оформлення товарів, забезпечує вирішення питань, що виникають у процесі діяльності РМ та підпорядкованих їй митниць.

1.8. Функціональні обов'язки посадових осіб відділу визначаються посадовими інструкціями, які затверджуються начальником РМ.

1.9. Відділ здійснює свою діяльність у взаємодії з іншими структурними підрозділами РМ.

1.10. Забороняється покладати на відділ виконання завдань і функцій, не передбачених цим Примірним положенням.

1.11. Зміни й доповнення до Положення про відділ вносяться наказом РМ після погодження з Управлінням контролю митної вартості та номенклатури Держмитслужби.

2. Основні завдання відділу

2.1. Участь у забезпеченні реалізації державної політики у сфері регулювання зовнішньої торгівлі.

2.2. Захист економічних інтересів України та сприяння розвиткові зовнішньої торгівлі.

2.3. Контроль за ефективним використанням у практичній роботі вимог законодавства в частині застосування механізму визначення митної вартості товарів на момент здійснення їх митного оформлення.

3. Основні функції відділу

3.1. Участь у здійсненні процедур митного контролю та митного оформлення товарів, контроль за додержанням оперативними підрозділами РМ, підпорядкованими їй митницями та суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності вимог законодавства України з питань митної оцінки, контролю за правильністю визначення митної вартості товарів.

3.2. Участь у розробленні проектів нормативно-правових актів, методичних рекомендацій та інструктивних матеріалів, які регулюють питання визначення митної вартості товарів, що переміщуються через митний кордон України при здійсненні зовнішньоекономічних операцій.

3.3. Подання допомоги структурним підрозділам РМ та підпорядкованим їй митницям при вирішенні складних і спірних питань визначення митної вартості.

3.4. Контроль за правильністю визначення митної вартості товарів, дотриманням суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності рівнів індикативних цін при здійсненні експортно-імпортних операцій.

3.5. Здійснення службового листування.

3.6. Здійснення роботи зі збирання, оброблення та аналізу даних цінової інформації.

3.7. Накопичення, узагальнення та аналіз для цілей визначення митної вартості даних про тарифи на перевезення вантажів відповідними видами транспорту та витрат на страхування цих вантажів при здійсненні зовнішньоекономічних операцій.

3.8. Аналіз динаміки контрактних цін з метою визначення митної вартості ідентичних та подібних товарів.

3.9. Збір та узагальнення звітності митниць, підпорядкованих РМ, про звернення щодо визначення митної вартості товарів, що імпортуються (експортуються), та подання в установлені терміни цієї звітності, зведеної по регіону, до Держмитслужби.

3.10. Підготовка та подання пропозицій до Держмитслужби щодо вдосконалення нормативно-правових актів з питань визначення митної вартості.

3.11. Ведення номенклатури справ відділу, необхідних журналів та забезпечення збереження документації відділу.

3.12. Інформування в установленому порядку суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності про видані нормативно-правові акти.

3.13. Представлення інтересів Держмитслужби в державних органах.

4. Права відділу

4.1. Одержувати в установленому порядку від структурних підрозділів РМ, підпорядкованих їй митниць, декларантів, митних брокерів, підприємств та організацій документи та відомості, необхідні для виконання покладених на відділ завдань, зокрема інформацію про товари, пред'явлені до митного оформлення, для цілей їх митної оцінки.

4.2. Брати участь у встановленому порядку в перевірці діяльності структурних підрозділів РМ та підпорядкованих їй митниць.

4.3. Здійснювати координацію дій осіб, відповідальних за проведення контролю за правильністю визначення митної вартості при здійсненні митного оформлення товарів в оперативних підрозділах РМ та відповідних підрозділах підпорядкованих їй митниць, для забезпечення належного виконання завдань, покладених на відділ.

4.4. Виносити на розгляд Держмитслужби та керівництва РМ пропозиції з питань визначення митної вартості.

4.5. Здійснювати заходи щодо проведення професійного навчання та підвищення кваліфікації посадових осіб РМ і підпорядкованих їй митниць.

4.6. Вносити керівництву РМ пропозиції щодо змін структури та штатної чисельності відділу й відділів контролю митної вартості та номенклатури митниць, підпорядкованих РМ.

4.7. Брати участь у розробленні проектів порядків, інструкцій, технологічних схем та інших нормативних документів, що готуються іншими підрозділами РМ і прямо або опосередковано стосуються питань визначення митної вартості товарів.

4.8. У разі потреби - готувати офіційні запити до державних органів та установ, учасників зовнішньоекономічної діяльності і підприємств.

4.9. Розглядати скарги, заяви та інші звернення суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності й громадян.

4.10. У разі потреби - представляти інтереси митних органів у судах, органах державної влади, на підприємствах та в організаціях.

4.11. У разі потреби - залучати за погодженням з керівництвом РМ спеціалістів інших структурних підрозділів РМ або підпорядкованих їй митниць для виконання завдань, покладених на відділ.

Начальник Управління контролю митної вартості та номенклатури А.Д.Войцещук

Додаток
до Примірного положення про
відділ контролю митної
вартості регіональної
митниці

Примірна структура
відділу контролю митної вартості
регіональної митниці

1. Начальник відділу

2. Заступник начальника відділу

3. Сектор контролю за правильністю визначення митної вартості

4. Сектор аналітичної роботи

5. Сектор звітності

Враховуючи специфіку товарів, що надходять до зони діяльності регіональної митниці, та обсяги й періодичність їх надходження, в окремих випадках допускається створення групи чи призначення осіб, відповідальних за проведення контролю за правильністю визначення митної вартості при здійсненні митного оформлення товарів на митних постах.

^ Наверх
наверх