документiв в базi
550558
Подiлитися 

Документ втратив чиннiсть!


ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ
N 1064 від 17.06.2002
м. Київ

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
4 липня 2002 р. за N 558/6846

(Наказ втратив чинність на підставі Наказу
Фонду державного майна України
N 499 від 10.04.20
18)

Про внесення доповнень до Порядку передачі функцій
управління майном державного підприємства до державних
органів приватизації у зв'язку з прийняттям рішення
про приватизацію цього майна

Відповідно до підпункту 7 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 13.03.2002 N 290 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 N 1482" та з метою врегулювання процедури передачі функцій управління державним майном після скасування рішення про приватизацію цього майна від державних органів приватизації до органу, уповноваженого управляти майном державного підприємства до прийняття рішення про приватизацію, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити доповнення до Порядку передачі функцій управління майном державного підприємства до державних органів приватизації у зв'язку з прийняттям рішення про приватизацію цього майна, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31.03.2000 N 667 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12.04.2000 за N 224/4445, що додаються.

2. Начальнику Управління реформування власності Філозопу Є.Т. забезпечити:

подання доповнення до Порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

подання доповнення до Порядку для опублікування в "Державному інформаційному бюлетені про приватизацію" у десятиденний термін від дня його державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду Васильєва В.В.

Голова Фонду О.Бондар

Затверджено
Наказ Фонду державного майна
України
17.06.2002 N 1064

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
4 липня 2002 р. за N 558/6846

Доповнення
до Порядку передачі функцій управління майном
державного підприємства до державних органів
приватизації у зв'язку з прийняттям рішення про
приватизацію цього майна

1. Пункт 9 Порядку передачі функцій управління майном державного підприємства до державних органів приватизації у зв'язку з прийняттям рішення про приватизацію цього майна, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31.03.2000 N 667 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12.04.2000 за N 224/4445 (далі - Порядок), вилучити.

2. Доповнити Порядок пунктами 9-13 такого змісту:

"9. У разі скасування рішення про приватизацію цілісних майнових комплексів підприємств, установ, організацій, їх структурних підрозділів державний орган приватизації у тижневий термін повідомляє про це місцевий орган виконавчої влади та відповідний орган, уповноважений управляти державним майном, який до прийняття рішення про приватизацію здійснював функції з управління цим майном, а також пропонує кандидатуру до складу комісії з питань передачі функцій управління.

10. Орган, уповноважений управляти державним майном, який до прийняття рішення про приватизацію здійснював функції з управління державним майном, у тижневий термін із дня отримання зазначеного повідомлення приймає рішення про прийняття функцій управління, утворює комісію з питань передачі функцій управління і призначає свого представника головою комісії. До складу комісії включаються представники органу, уповноваженого управляти державним майном до прийняття рішення про приватизацію, підприємства й органу приватизації.

11. Передача функцій управління майном здійснюється в місячний термін із дня скасування рішення про приватизацію.

12. Передача оформлюється актом приймання-передачі, який затверджується наказом органу, уповноваженого управляти державним майном, який до прийняття рішення про приватизацію здійснював функції з управління цим майном.

13. Акт приймання-передачі складається в трьох примірниках і надсилається до державного органу приватизації та підприємства. Один примірник залишається в органі, уповноваженому управляти державним майном до прийняття рішення про його приватизацію".

Начальник Управління реформування власності Є.Філозоп

^ Наверх