Документ втратив чиннiсть!
ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ
НАКАЗ
N 22 від 09.08.93
м. Київ
( Наказ відмінено згідно Наказу
Генерального прокурора
N 113к від 09.02.2000 )
Про введення в дію Положення про нагрудний знак
"Почесний працівник прокуратури України"
Ввести в дію Положення про нагрудний знак "Почесний працівник прокуратури України" з 1 вересня 1993 року.
Поширити дію цього Положення на працівників, які були нагороджені Генеральним прокурором СРСР нагрудним знаком "Почесний працівник прокуратури".
Наказ надіслати прокурорам Республіки Крим, областей, міст Києва, Севастополя та прирівняним до них прокурорам.
Затверджую
Генеральний прокурор України
N 22 від 09.08.93
Положення
про нагрудний знак "Почесний працівник
прокуратури України"
1. Відповідно до ст. 48 Закону України "Про прокуратуру" ( 1789-12 ) нагрудний знак "Почесний працівник прокуратури України" є нагородою за тривалу бездоганну службу в органах прокуратури.
2. Нагрудним знаком "Почесний працівник прокуратури України" нагороджуються працівники, які пропрацювали в органах прокуратури не менше 15 років, за зразкове виконання службових обов'язків, ініціативу, інші заслуги, що сприяють посиленню прокурорського нагляду, зміцненню законності.
3. Нагородження нагрудним знаком провадиться наказом Генерального прокурора України за власною ініціативою або за поданням заступників Генерального прокурора України, начальників управлінь і відділів Генеральної прокуратури України, прокурорів Республіки Крим, областей, міст Києва, Севастополя та прирівняних до них, керівників навчальних закладів Генеральної прокуратури України. На працівника, який представляється до нагороди, складається нагородний лист за встановленою формою.
4. Вручення нагрудного знака "Почесний працівник прокуратури України" провадиться Генеральним прокурором України або за його дорученням заступниками Генерального прокурора України, прокурорами Республіки Крим, областей, міст Києва, Севастополя та прирівняними до них разом з грамотою Генерального прокурора України і грошовою премією в розмірі місячного посадового окладу.
5. Нагороджені нагрудним знаком "Почесний працівник прокуратури України" мають право на:
- одержання щорічної відпустки в зручний для них час;
- встановлення максимального окладу за посадою;
- переваги при інших рівних умовах під час вирішення питання про поліпшення житлових умов за місцем роботи.
Генеральний прокурор України може також достроково присвоїти нагородженому черговий або вищий класний чин незалежно від посади, яку він займає.
6. Нагрудний знак носиться на правій стороні грудей і розташовується нижче державних нагород.
7. Нагрудний знак, що належить особам, після їх смерті залишається у сім'ях нагороджених разом з грамотою Генерального прокурора України.
8. Нагороджені можуть бути позбавлені нагрудного знака за порушення обов'язків по службі та компрометуючі вчинки тільки наказом Генерального прокурора України. Звільнення нагороджених з органів прокуратури або пониження їх в посаді провадиться тільки за погодженням з Генеральним прокурором України.
Опис нагрудного знаку "Почесний працівник
прокуратури України"
Нагрудний знак являє собою щит з малим гербом України, які розміщені на двох схрещених мечах. Рукоятки мечів з насічками, вістря - з двускатною гранню. Між вістрями - стрічка з написом "Україна". Висота знаку 42 мм, ширина - 27 мм. Щит, мечі та стрічка із серебристого металу. По зовнішньому овальному краю оксидирований рельєфний напис "Почесний працівник прокуратури". На верхній частині щита п'ять блакитних крапок.
Центральна накладна частина щита покрита блакитною емаллю, навколо її рельєфне окантування, а посередині - малий герб України із золотистого металу. На зворотній стороні - різьблений штифт з гайкою для кріплення знаку. Нагрудний знак має порядковий номер.
Генеральний прокурор України В.Шишкін