документiв в базi
550558
Подiлитися 

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ ТА
З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ
N 212 від 19.09.2001

Про внесення змін до наказу Мінекономіки України
від 09.10.2000 N 215

Відповідно до абзаців восьмого та дев'ятого частини третьої статті 3 Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" (1490-III) та постанови Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 р. N 1469 "Про організаційні заходи щодо функціонування системи державних закупівель" НАКАЗУЮ:

I. Унести до наказу Мінекономіки від 09.10.2000 N 215 "Про затвердження форми оголошення про проведення відкритих та двоступеневих торгів на закупівлю товарів, робіт і послуг за рахунок державних коштів, форми оголошення про попередню кваліфікацію та форми повідомлення про результати проведення торгів" такі зміни:

1. У формі оголошення про проведення відкритих та двоступеневих торгів на закупівлю товарів, робіт і послуг за рахунок державних коштів:

1.1) доповнити форму пунктом 1, виклавши в такій редакції: "1. Головний розпорядник коштів та розмір бюджетного призначення згідно з кошторисом на закупівлю або очікувана вартість закупівлі (не для друку)."

Відповідно пункти 1-8 вважати пунктами 2-9;

1.2) абзац перший пункту 2 викласти в такій редакції: "2. Замовник торгів (повна назва та ідентифікаційний код за ЄДРПОУ):";

1.3) пункт 3 викласти у такій редакції: "3. Інформація про товари (роботи, послуги), що закуповуються:";

1.4) інструкцію щодо заповнення форми викласти у такій редакції:

"Інструкція щодо заповнення форми

Оголошення готується державною мовою, засвідчується круглою гербовою печаткою та підписується відповідною посадовою особою організації-замовника.

Дата заповнюється у порядку: час, число, місяць, рік.

Щодо пункту 1

Головний розпорядник коштів зазначається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 8 січня 2000 р. N 13 "Про вдосконалення системи головних розпорядників коштів державного бюджету". Щодо пункту 2 Потрібно зазначити повну назву організації - замовника та її ідентифікаційний код за Єдиним державним реєстром підприємств, організацій, установ. Щодо пункту 3 При широкій номенклатурі закупівлі потрібно зазначити узагальнені назви товарів, робіт і послуг.

Замовник також зазначає загальну інформацію про вид, кількість, місце поставки товарів, проведення робіт, надання послуг, строк поставки товарів, виконання робіт або надання послуг. Детальна інформація зазначається у тендерній документації.

Щодо пункту 5

Потрібно зазначити точну адресу та спосіб отримання тендерної документації.

Щодо пункту 6

Вартість тендерної документації не повинна перевищувати суму, необхідну для покриття витрат на її підготовку та розсилання.

Щодо пункту 7

Потрібно зазначити точне місце подання документації (адреса, номер кабінету) та кінцевий строк подання (час, число, місяць, рік). Термін подання тендерних пропозицій установлюється в межах 45 календарних днів з дати опублікування оголошення про проведення торгів. В окремих випадках цей строк може бути скорочено до 15 календарних днів. При застосуванні процедури двоступеневих торгів строк подання попередніх пропозицій не може бути меншим ніж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про здійснення процедури двоступеневих торгів.

Щодо пункту 8

У разі застосування процедури відкритих торгів потрібно зазначити точне місце розкриття тендерних пропозицій (адреса, номер кабінету) та дату (час, число, місяць, рік).

Щодо пункту 9

У цьому пункті замовник зазначає таку інформацію:

- розмір тендерного забезпечення (якщо воно вимагається) та телефони, за якими можна отримати додаткову інформацію;

- про застосування умов захисту вітчизняного ринку відповідно до статті 6 Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" ( 1490-14 ), постанови Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2001 р. N 347 "Про затвердження Порядку захисту вітчизняного ринку у разі закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти" та розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2001 р. N 44-р "Про перелік продукції, у разі закупівлі якої державні замовники допускають до участі у конкурсах виключно підприємства УТОСу, УТОГу, Спілки організацій інвалідів України та пенітенціарної системи";

- про відповідну належність закупівлі, якщо закупівля здійснюється у межах державного замовлення або державного оборонного замовлення;

- основні кваліфікаційні вимоги до постачальників відповідно до статті 15 зазначеного Закону (за потреби)".

2. У формі оголошення про попередню кваліфікацію виконавців:

2.1) доповнити форму пунктом 1, виклавши в такій редакції:

"1. Головний розпорядник коштів (не для друку)."

Відповідно пункти 1-8 вважати пунктами 2-9;

2.2) абзац перший пункту 2 викласти в такій редакції:

"2. Замовник торгів (повна назва та ідентифікаційний код за ЄДРПОУ):";

2.3) інструкцію щодо заповнення форми викласти у такій редакції:

"Інструкція щодо заповнення форми

Оголошення готується державною мовою, засвідчується круглою гербовою печаткою та підписується відповідною посадовою особою організації замовника. Дата заповнюється у порядку: час, число, місяць, рік.

Щодо пункту 1

Головний розпорядник коштів зазначається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 8 січня 2000 р. N 13 "Про вдосконалення системи головних розпорядників коштів державного бюджету".

Щодо пункту 2

Потрібно зазначити повну назву організації - замовника та її ідентифікаційний код за Єдиним державним реєстром підприємств, організацій, установ.

Щодо пункту 3

При широкій номенклатурі закупівлі потрібно зазначити узагальнені назви товарів, робіт і послуг. Замовник також вказує загальну інформацію про вид, кількість, місце поставки товарів, проведення робіт, надання послуг, строк поставки товарів, виконання робіт або надання послуг. Детальна інформація зазначається у тендерній документації.

Щодо пункту 4

Потрібно зазначити, яким найголовнішим кваліфікаційним вимогам повинні відповідати виконавці. Кваліфікаційні вимоги встановлюються у відповідності зі статтею 15 Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" ( 1490-14 ). (Кваліфікаційні вимоги зазначати в якомога стислій формі або з посиланням на відповідний абзац частини першої зазначеної вище статті Закону).

Щодо пункту 6

Потрібно зазначити точне місце (адреса, номер кабінету) та остаточний строк (час, число, місяць, рік) подання заявок на участь у процедурі попередньої кваліфікації".

3. У формі повідомлення про результати проведення торгів (тендерів):

3.1) доповнити форму пунктом 1, виклавши в такій редакції:

"1. Головний розпорядник коштів (не для друку)."

Відповідно пункти 1-7 вважати пунктами 2-8;

3.2) абзац перший пункту 2 викласти в такій редакції:

"2. Замовник торгів (повна назва та ідентифікаційний код за ЄДРПОУ):";

3.3) пункт 5 викласти в такій редакції:

"5. Дата акцепту тендерної пропозиції, що визнана найкращою:";

3.4) пункт 8.1 викласти в такій редакції:

8.1. Повна назва та ідентифікаційний код за ЄДРПОУ:";

3.5) пункт 8.3 після слова "факс ________" доповнити словами "(не для друку)".

3.6) інструкцію щодо заповнення форми викласти у такій редакції:

"Інструкція щодо заповнення форми

Форма заповнюється для розміщення у "Віснику державних закупівель" як у випадку успішного проведення торгів, так і при прийнятті рішення про відміну торгів, а також визнання торгів такими, що не відбулися.

Повідомлення готується державною мовою, засвідчується круглою гербовою печаткою та підписується відповідною посадовою особою організації-замовника. Дата заповнюється у порядку: час, число, місяць, рік.

Щодо пункту 3

Назва предмета закупівлі зазначається аналогічно оголошенню про проведення торгів.

Щодо пункту 4

Якщо замовник додатково розміщував оголошення про проведення торгів у міжнародному виданні, потрібно зазначити назву видання, номер та дату опублікування оголошення.

Щодо пункту 6

При відміні торгів, а також при визнанні торгів такими, що не відбулися, повідомляється із зазначенням причин. Пункти 5, 6, 7 у таких випадках не заповнюються.

Щодо пункту 7

Потрібно зазначити головного розпорядника державних коштів, а також джерело фінансування закупівлі (кошти державного чи місцевого бюджетів, кошти державних цільових фондів, кошти Пенсійного фонду, державні кредитні ресурси).

Щодо пункту 8

Потрібно зазначити повну назву переможця торгів та його ідентифікаційний код за Єдиним державним реєстром підприємств, організацій, установ".

II. Управлінню державних закупівель (Обушко Н.М.) забезпечити опублікування цього наказу в інформаційно-аналітичному бюлетені "Вісник державних закупівель".

Міністр О.Шлапак

^ Наверх
наверх