документiв в базi
550558
Подiлитися 

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ
N 259 від 29.05.2001

Про створення постійної комісії з питань ліцензування
господарської діяльності у сфері обігу дорогоцінних
металів і дорогоцінного каміння

Відповідно до законів України "Про державне регулювання видобутку, виробництва і використання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та контроль за операціями з ними" ( 637/97-ВР ), "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" ( 1775-14 ), постанов Кабінету міністрів України від 28 квітня 2000 року N 732 "Про утворення Державної пробірної служби та казенних підприємств пробірного контролю", від 14 листопада 2000 року N 1698 "Про затвердження переліку органів ліцензування", спільного наказу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва і Міністерства фінансів від 26 грудня 2000 року N 82/350 , зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 16 січня 2001 року за N 24/5215, та з метою оперативного вирішення питань ліцензування господарської діяльності у сфері обігу дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння НАКАЗУЮ:

1. Створити постійну комісію з питань ліцензування господарської діяльності у сфері обігу дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння у складі:

голова комісії - Макацарія С.М., начальник Департаменту зовнішніх економічних зв'язків Міністерства фінансів України;

заступник голови комісії - Видолоб В.В., начальник Управління контролю за обігом дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння Міністерства фінансів;

члени комісії: Назимок М.М., голова Державної пробірної служби; Яринь В.Д., Перший заступник голови Державної пробірної служби;

Кислицин I.В., заступник начальника Управління контролю за обігом дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння - начальник контрольно-ліцензійного відділу Міністерства фінансів;

Озоліна Л.I., начальник Управління пробірного контролю Державної пробірної служби;

Барсуков В.М., заступник начальника Управління контролю за обігом дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння - начальник відділу контролю за обігом дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння Міністерства фінансів;

Чухно М.I., заступник начальника Управління контролю за обігом дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння - начальник відділу контролю за обігом вторинної сировини дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння Міністерства фінансів;

Куликова Н.М., начальник Контрольно-аналітичного управління Державної пробірної служби;

Зубарєва Л.П., заступник начальника контрольно-ліцензійного відділу Управління контролю за обігом дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння Міністерства фінансів - секретар комісії.

2. Затвердити Положення про постійну комісію з питань ліцензування господарської діяльності у сфері обігу дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння (додається).

3. Комісії систематично аналізувати стан організації роботи та впроваджувати заходи щодо забезпечення державної політики у сфері обігу дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, готувати матеріали для прийняття рішень про видачу, переоформлення та анулювання ліцензій згідно з порядком, встановленим чинним законодавством.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства фінансів України від 27.07.99 N 174.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Перший заступник Міністра П.К.Германчук

Затверджено
Наказ Міністерства
фінансів України
29.05.2001 N 259

Положення
про постійну комісію з питань ліцензування господарської діяльності
у сфері обігу дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння

1. Постійна комісія з питань ліцензування господарської діяльності у сфері обігу дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння (далі - Комісія) діє на постійній основі та забезпечує роботу з ліцензування суб'єктів господарської діяльності, які здійснюють операції з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням. До компетенції комісії належить розгляд матеріалів, підготовлених відповідними структурними підрозділами Міністерства для прийняття рішень Міністерством фінансів щодо видачі, переоформлення чи анулювання ліцензій.

2. Комісія у своїй роботі керується законами України "Про державне регулювання видобутку, виробництва і використання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та контроль за операціями з ними" ( 637/97-ВР ), "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" ( 1775-14 ), постановами Кабінету міністрів України від 28 квітня 2000 року N 732 "Про утворення Державної пробірної служби та казенних підприємств пробірного контролю", від 14 листопада 2000 року N 1698 "Про затвердження переліку органів ліцензування", спільним наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва і Міністерства фінансів від 26 грудня 2000 року N 82/350 , зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 16 січня 2001 року за N 24/5215.

3. Основною формою роботи комісії є засідання, які проводяться за наявності понад 50 відсотків її складу.

4. Головує на засіданні голова комісії, у разі його відсутності заступник голови.

5. Секретар комісії несе відповідальність за організаційне забезпечення проведення засідань комісії.

6. Головуючий на засіданні комісії має право доручати членам комісії підготовку додаткових матеріалів з питань, що належать до її компетенції.

7. Рішення комісії приймаються більшістю голосів та оформляються протоколом, який є підставою для видачі, переоформлення чи анулювання ліцензій Міністерством фінансів.

^ Наверх