документiв в базi
550558
Подiлитися 

Документ втратив чиннiсть!


ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ
від 07.02.96, N 117
м.Київ

( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Фонду
державного майна
N 1778 від 09.10.200
2 )

Про розробку проектів планів приватизації та планів розміщення акцій

Згідно з Указом Президента України від 23 червня 1995 року N 468 "Про заходи щодо забезпечення приватизації у 1995 році" та керуючись постановою Кабінету Міністрів від 12.01.96 N 55 "Про затвердження переліку об'єктів, приватизація яких здійснюється за погодженням з Кабінетом Міністрів України", та п.4 постанови Кабінету Міністрів від 28.12.95 N 1057 "Про хід виконання Державної програми розвитку національного книговидання і преси на період до 2000 року", НАКАЗУЮ:

1. Керівникам регіональних відділень Фонду, директорам департаментів Полякову О.А., Філозопу Є.Т., Бородавко О.М., Чорноіванову В.В.:

1.1. При розробці проектів планів приватизації та планів розміщення акцій керуватись переліком об'єктів, приватизація яких здійснюється за погодженням з Кабінетом Міністрів України (додається).

1.2. Забезпечити подання документів з приватизації об'єкту, які підлягають погодженню з Кабінетом Міністрів України разом з висновками органу уповноваженого управляти відповідним державним майном та Антимонопольного комітету, до Департаменту реформування власності протягом тижня з дня одержання висновків.

2. Директору Департаменту реформування власності Є.Філозопу протягом десяти днів з дня отримання забезпечити експертизу матеріалів з приватизації, зазначених в пп.1.2. та подати їх на погодження до Кабінету Міністрів України, а в випадку виявлення недоліків направити на доопрацювання.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду Б.Буцу.

Голова Фонду Ю.Єхануров

Додаток
до наказу Фонду держмайна України
від 07.02.96 р.

Перелік
об'єктів, приватизація яких здійснюється за погодженням з Кабінетом Міністрів України

Об'єкти групи "Г", які визначені такими згідно з Указом Президента України від 23 червня 1995 року N 468.

Спеціалізовані елеватори, холодильники місткістю більше 2000 т, об'єкти складського господарства, що забезпечують постійне розміщення державних резервів. Підприємства цукрової та олійно-жирової промисловості. Хлібокомбінати, хлібозаводи, макаронні фабрики. Машинно-випробувальні станції. Підприємства й організації, установи державної ветеринарної медицини й Укрзооветпостачу.

Насінницькі, племінні заводи та підприємства, кінні заводи, селекційно-гібридні центри, сортовипробувальні станції та дільниці.

Нерестово-виросні рибні господарства. Рибоводно-меліоративні станції. Науково-дослідні, проектні, проектно-конструкторські, конструкторсько-технологічні та вишукувальні організації.

Автотранспортні підприємства, до складу яких входять мобілізаційні колони.

Підприємства з виробництва медичної техніки і медичних виробів із скла, фарфору, пластмас, підприємства хіміко-фармацевтичної промисловості.

Обласні (міські) енергопостачальницькі компанії.

Енергогенеруючі компанії, створені на базі теплових і гідроелектростанцій.

Підприємства, що переробляють руди дорогоцінних металів, коштовне та напівкоштовне каміння та рідкоземельні елементи.

Підприємства і об'єднання паливно-енергетичного комплексу, в тому числі вугле-, нафто- і газопереробні підприємства і організації, об'єкти нафтопродуктозабезпечення і нафтосховища, що мають міжобласне і загальнодержавне значення.

Рузомий склад океанічного рибопромислового флоту.

Поліграфічні підприємства, виробництва, редакції газет та журналів.

Керуючий справами В.Діброва

^ Наверх