документiв в базi
550558
Подiлитися 

КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
N 1530 від 17 вересня 1999 року
м. Київ

Про заходи щодо охорони громадської безпеки
та правопорядку в столиці

З метою посилення безпеки людей в місцях їх масового перебування: в жилих будинках, транспорті, виробництві та дотримання належного правопорядку в м. Києві:

1. Керівникам головних управлінь, управлінь та інших служб Київської міської державної адміністрації, районних у м. Києві державних адміністрацій, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності:

1.1. Організувати цілодобове чергування відповідальних посадових осіб, проведення обстеження виробничих і адміністративних приміщень та прилеглих до них територій, забезпечення належного пропускного режиму та своєчасного інформування органів внутрішніх справ при виявленні підозрілих предметів, речовин та осіб.

1.2. Провести відповідну роз'яснювальну роботу в колективах.

2. Керівникам організацій та підприємств, що мають на своєму балансі підземні інженерні споруди, котельні установки, забезпечити постійний контроль за їх станом, за їх надійне закриття та охорону з метою недопущення проникнення сторонніх осіб.

Встановити, що сторонні організації можуть проводити роботи в підземних спорудах, колекторах тільки після отримання у власників інженерних споруд нарядів-допусків згідно з існуючим порядком.

3. Управлінню з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, штабу цивільної оборони та з надзвичайних ситуацій м. Києва до кінця вересня п. р. перевірити готовність служб і підрозділів, які можуть бути задіяні на ліквідації надзвичайних ситуацій, провести з ними тренувальні навчання.

4. Запропонувати УСБУ в м. Києві та Київській області, ГУ МВС України в м. Києві, військовому комісаріату протягом вересня п. р. провести у встановленому порядку комплексне обстеження вибухонебезпечних виробництв та об'єктів, а також об'єктів, де зберігаються та використовуються небезпечні пристрої та речовини.

5. Головному управлінню охорони здоров'я створити всі умови для надання негайної медичної допомоги в лікарняних закладах міста при надзвичайних ситуаціях та визначити кількість бригад швидкої медичної допомоги для надання допомоги потерпілим у цих випадках.

6. Головам районних у м. Києві державних адміністрацій та Головному управлінню житлового господарства Київської міської державної адміністрації:

6.1. Активізувати роботу із виконання розпорядження Київської міської державної адміністрації від 21.05.99 N 761 "Про організацію служби консьєржів в житлових будинках".

6.2. Забезпечити щоденний обхід і огляд двірниками та інженерно-технічними працівниками житлових організацій житлових будинків, підвальних приміщень, горищ, сходових клітин та прилеглих до будинків територій з метою виявлення сторонніх, небезпечних предметів, легкозаймистих та отруйних матеріалів і речовин.

7. Головному управлінню житлового господарства, районним у м. Києві державним адміністраціям спільно з органами державної пожежної охорони протягом вересня-жовтня ц.р. провести перевірки протипожежного стану житлових будинків, працездатності систем протипожежної автоматики в будівлях підвищеної поверховості, надійності запорів входів на горища й підвали, очищення їх та сходових клітин від сторонніх, насамперед, легкозаймистих матеріалів. Вжити заходів щодо закриття горищ, підвалів та інших підсобних приміщень надійними замковими пристроями.

8. Головам районних у м. Києві державних адміністрацій, управлінню комунального господарства забезпечити своєчасне вивезення твердих побутових і великогабаритних відходів та будівельного сміття з прибудинкових територій, житлових і адміністративних будинків, шкіл, дошкільних дитячих закладів та медичних установ.

9. ДКО "Київводоканал" вжити необхідних заходів щодо посилення захисту об'єктів водопостачання та водовідведення.

10. Управлінню з питань готельного господарства, туризму та екскурсій забезпечити виконання рішення Київської міської Ради від 08.07.99 N 364/465 "Про заходи щодо дотримання вимог пожежної безпеки в готелях м. Києва" щодо розірвання готелями у встановленому порядку договорів оренди приміщень, які використовуються не за призначенням, та укладених без дозволу органів державного пожежного нагляду.

11. Головам районних у м. Києві державних адміністрацій, КП "Київміськсвітло", керівникам підприємств і організацій незалежно від форм власності посилити контроль за станом освітлення вулиць, дворів, під'їздів тощо.

12. ТВО "Київміськавтотранс", ДКП "Київелектротранс", ДП "Київдержтранс" Південно-Західної залізниці силами інженернотехнічного, диспетчерського складу, водіїв та машиністів забезпечити огляд салонів автобусів, тролейбусів, трамваїв, вагонів електропоїздів та пасажирських залізничних вагонів на кінцевих зупинках маршрутів і залізничних станціях на предмет виявлення та вилучення вибухових, отруйних, небезпечних й інших підозрілих предметів і речовин.

13. Київському міжнародному аеропорту "Київ" разом з прикордонною, митною службами та лінійним відділом міліції в аеропорту "Київ" забезпечити ретельний огляд пасажирів та вантажів на предмет виявлення вибухонебезпечних предметів, речовин, зброї тощо.

14. Державному підприємству "Київдержтранс" спільно з лінійним відділом транспортної міліції забезпечити на залізничних станціях м. Києва охорону та ретельний огляд станцій і вокзалів, розташованих у межах міської смуги Києва, на предмет виявлення та ліквідації вибухових, отруйних та інших небезпечних предметів і речовин. Переглянути доцільність здачі в оренду підсобних приміщень та розміщення торговельних точок на залізничних станціях "Київ-пасажирський", "Дарниця" з метою вивільнення шляхів евакуації пасажирів на випадок надзвичайних ситуацій.

15. Просити Київське обласне автотранспортне управління спільно з органами міліції забезпечити охорону автовокзалів та автостанцій, розташованих у м. Києві, а також посилити їх огляд на предмет виявлення вогнепальної зброї, вибухових та небезпечних предметів і речовин.

16. ГУ МВС України в м. Києві, Головному управлінню з питань торгівлі та побутового обслуговування населення, районним у м. Києві державним адміністраціям вжити заходів щодо недопущення неорганізованої торгівлі в підземних пішохідних переходах та інших не установлених місцях.

17. КО "Київміськгідрошляхміст":

- забезпечити неухильне дотримання правил доступу в комунікаційні колектори вул. Хрещатик та вул.Мельникова;

- здійснювати систематичне обстеження стану вулиць, підземних пішохідних переходів, мостів та зливової каналізації в місцях масового скупчення людей та транспорту;

- забезпечити щоденний огляд зливо-приймальних колодязів і камер та їх очищення.

18. Керівникам енергетичних установ ("Київенерго", "Укр-Кан Пауер", "Київжитлотеплокомуненерго", "Академтеплоенерго") посилити пропускний режим на територію електростанцій і силових установок. Забезпечити щоденний обхід та огляд технологічного обладнання.

19. УДАІ ГУ МВС України в м. Києві спільно з Головним управлінням освіти та Головним управлінням житлового господарства вжити заходів щодо заборони паркування транспортних засобів на територіях шкіл, дитячих дошкільних закладів та на тротуарах.

20. Київському метрополітену, Головам районних у м. Києві державних адміністрацій та Головкиївархітектурі внести пропозиції щодо обмеження розміщення торговельних точок, у т.ч. малих архітектурних форм у підземних пішохідних переходах та станціях метрополітену з метою вивільнення шляхів для евакуації пасажирів на випадок надзвичайних ситуацій.

21. Київському метрополітену:

21.1. Надавати у встановленому порядку в оренду підсобні приміщення метрополітену комерційним структурам різних форм власності лише після ретельного вивчення сфери діяльності цих структур.

21.2. Спільно з управлінням охорони Київського метрополітену ГУ МВС України в м. Києві забезпечити постійний огляд електропотягів та станцій метрополітену з метою виявлення сторонніх предметів, звернувши особливу увагу на огляд електропотягів на кінцевих станціях метрополітену та при заїзді їх у депо.

22. АСК "Укррічфлот", ЗАТ "Київський суднобудівнийсудноремонтний завод", ВАТ "Київський річковий порт" забезпечити всебічне обстеження об'єктів, будівель, споруд та плавзасобів на предмет виявлення вибухонебезпечних предметів, речовин, зброї, боєприпасів тощо.

23. Головам районних у м. Києві державних адміністрацій розробити та забезпечити здійснення організаційних заходів щодо безпеки та правопорядку на територіях районів.

24. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників Голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом функціональних обов'язків.

Голова Київської міської державної адміністрації О.Омельченко.

^ Наверх
наверх