документiв в базi
550558
Подiлитися 
  1997-03-212001-01-222002-06-26  

Документ втратив чиннiсть!


ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО КАЗНАЧЕЙСТВА УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ
від 21.03.97, N 28
м.Київ

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
21 березня 1997 р. за N 102/1906

(Наказ втратив чинність на підставі Наказу
Міністерства фінансів України,
Державного казначейства України
N 196 від 15.05.20
09)

Про впровадження казначейської системи
виконання державного бюджету

З метою запровадження казначейської системи виконання державного бюджету та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України і Національного банку України від 14.01.97 р. N 13 НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Тимчасову інструкцію про порядок касового виконання державного бюджету за видатками, Положення про єдиний казначейський рахунок (додаються).

2. Нормативні документи з касового виконання державного бюджету за видатками, які було прийнято раніше, вважати діючими в частині, що не суперечать Тимчасовій інструкції про порядок касового виконання державного бюджету за видатками, Положенню про єдиний казначейський рахунок вводяться в дію з 1 квітня 1997 р.

Заступник Міністра фінансів начальник Головного управління
Державного казначейства України В.П.Тентюк

Затверджено
наказом Головного управління
Держказначейства України
N 28 від 21.03.97 р.

Тимчасова інструкція
про порядок касового виконання державного
бюджету за видатками

Загальні положення

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України та Національного банку України від 14 січня 1997 року N 13 "Про впровадження казначейської системи виконання державного бюджету" встановлюється такий порядок касового виконання державного бюджету за видатками.

Касове виконання державного бюджету за видатками здійснюється органами Державного казначейства в межах асигнувань, передбачених в державному бюджеті відповідним розпорядникам коштів, та надходжень на єдиний казначейський рахунок державного бюджету шляхом фінансування або проведення платежів безпосередньо на користь суб'єктів господарської діяльності, які виконали роботи та/або надали послуги розпорядникам бюджетних коштів.

Розпорядниками коштів є керівники міністерств відомств та установ, яким надано право розпоряжатися бюджетними асигнуваннями, виділеними на відповідні заходи. Залежно від ступеня підпорядкованості і від обсягу наданих прав вони підрозділяються на головних і нижчестоящих.

Головними розпорядниками коштів є:

міністри і керівники інших центральних органів виконавчої влади - по державному бюджету;

керівники відділів обласних, міських, районних держадміністрацій - по місцевих бюджетах;

голови сільских і селищних Рад - по сільських і селищних бюджетах.

Головним розпорядникам надано право розподіляти бюджетні кошти між нижчестоящими розпорядниками, а також витрачати їх на централізовані та інші заходи, на утримання апарату управління.

Нижчестоящі розпорядники коштів поділяються в свою чергу, на розпорядників коштів другого та третього ступенів.

Розпорядниками коштів другого ступеня є керівники які, одержують кошти на видатки установи та розподіляють суму коштів, визначену головним розпорядником для переказу безпосередньо підпорядкованим їм установам, підприємствам і організаціям.

Розпорядниками коштів третього ступеня є керівники, які одержують кошти тільки для безпосереднього витрачання.

Здійснення операцій по видатках державного бюджету через органи Державного казначейства обов'язкове для всіх розпорядників його коштів, за винятком тих, фінансування яких і надалі буде проводитись за відомчою структурою. Перелік розпорядників коштів та заходів, фінансування яких буде і надалі проводитись за відомчою структурою, затверджується Кабінетом Міністрів України за поданням Міністерства фінансів України.

При казначейській формі виконання державного бюджету розпорядникам коштів відкриваються реєстраційні рахунки в органах Державного казначейства.

За два тижні до переходу на казначейську форму виконання державного бюджету органи Державного казначейства України повідомляють установам Національного банку України, уповноважених комерційних банків та розпорядникам коштів про строк використання залишків коштів на поточних бюджетних рахунках.

1. Основні положення про організацію роботи

Фінансування видатків або проведення платежів безпосередньо на користь суб'єктів господарської діяльності, які виконали роботи та/або надали послуги розпорядникам коштів, здійснюється на підставі розпису доходів і видатків державного бюджету.

Міністерство фінансів України в двотижневий термін після опублікування у пресі Закону України про Державний бюджет України на бюджетний рік передає затверджений розпис доходів і видатків державного бюджету по головних розпорядниках Головному управлінню Державного казначейства. У разі неприйняття Верховною Радою України Закону про Державний бюджет України до початку бюджетного року встановлюється порядок фінансування поточних витрат, передбачений статтею 28 Закону України "Про бюджетну систему України" (512-12 ) та постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.97 р. N 180 "Про затвердження Положення про порядок складання єдиного кошторису доходів і видатків бюджетної установи, організації".

Фінансування та оплата витрат проводяться органами Державного казначейства при наявності даних про територіальне розташування мережі установ підприємств і організацій на відповідній території та на підставі затверджених кошторисів доходів і видатків. Кошторис доходів та видатків бюджетної установи е основним документом, який визначає загальний обсяг, цільовий напрямок і поквартальний розподіл її коштів.

При відсутності в органах Державного казначейства вищеназваних документів фінансування або оплата витрат не проводиться.

1.1. Порядок доведення даних про територіальне розташування мережі установ, підприємств та організацій

Головні розпорядники коштів за місяць до початку бюджетного року подають на паперових та електронних носіях, за формою, поданою в додатку N 1.1, дані про територіальне розташування мережі установ, підприємств та організацій, яким вони розподіляють кошти на відповідній території (обласний рівень), Головному управлінню Державного казначейства. Останнє їх узагальнює та доводить до управлінь Державного казначейства в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі (надалі - територіальні управління).

Про зміни в територіальному розташуванні мережі підвідомчих установ, які виникли в процесі виконання бюджету, головні розпорядники коштів повідомляють Головному управлінню Державного казначейства один раз в квартал - не пізніше, ніж за 20 днів до початку наступного кварталу.

Розпорядники коштів другого ступеня подають на паперових та електронних носіях, за формою поданою в додатку N 1.2, дані про мережу підвідомчих установ, підприємств та організацій в територіальному розрізі (міст, районів) територіальним управлінням Державного казначейства, які їх узагальнюють, групують по територіях (місто, район) та доводять до відділень Державного казначейства. Дані про зміни в територіальному розташуванні мережі підвідомчих установ подаються розпорядниками коштів один раз в квартал - не пізніше, ніж за 10 днів до початку наступного кварталу територіальним управлінням Державного казначейства, де їх узагальнюють, групують по територіях та доводять до районних (міських) відділень Державного казначейства.

1.2. Порядок доведення обсягів асигнувань та кошторисів видатків

Обсяги асигнувань, що виділяються з державного бюджету, головним розпорядникам коштів доводить Міністерство фінансів України.

Головні розпорядники коштів відповідно до Положення про порядок складання єдиного кошторису доходів і видатків бюджетної установи, організації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.97 р. N 180, доводять нижчестоящим розпорядникам коштів лімітні довідки про витрати з бюджету, що є підставою для складання ними єдиного кошторису доходів та видатків.

В місячний термін після затвердження державного бюджету України головні розпорядники коштів подають до Головного управління Державного казначейства України зведений кошторис доходів і видатків в розрізі підвідомчих установ по територіях (додаток N 1.3), загальна сума якого повинна відповідати сумам розпису доходів та видатків державного бюджету, затвердженого Міністром фінансів. Зведений кошторис приймається в тому масштабі грошової одиниці, в якому складається розпис доходів та видатків державного бюджету.

Управління оперативно-касового планування видатків звіряє суми, затверджені у кошторисах видатків, з сумами розпису доходів та видатків державного бюджету по відповідних підрозділах бюджетної класифікації та складає в 3 примірниках розпис видатків державного бюджету по територіях (додаток N 1.4). Розпис видатків по територіях затверджується заступником Міністра фінансів - начальником Головного управління Державного казначейства. Перший примірник розпису надсилається відповідному територіальному управлінню Державного казначейства, другий передається управлінню бухгалтерського обліку і звітності Головного управління Державного казначейства, а третій залишається в управлінні оперативно-касового планування видатків.

Розпорядники коштів другого ступеня подають зведений кошторис доходів і видатків в розрізі підвідомчих установ та територій (місто, район) до відділу обліку лімітів видатків та контролю за виконанням кошторисів територіальних управлінь Державного казначейства, де він звіряється з розписом видатків, одержаним від Головного управління Державного казначейства. Складання та доведення розпису видатків державного бюджету своїм нижчестоящим органам територіальні управління Державного казначейства здійснюють в порядку аналогічному тому, який встановлено для Головного управління Державного казначейства.

Розпорядники коштів третього ступеня подають затверджені кошториси доходів та видатків до відповідних відділень Державного казначейства, де їх дані звіряються з даними розписів видатків, доведеними вищестоящими органами Державного казначейства.

1.3. Облік змін, що виникають в процесі виконання Державного бюджету України

В органах Державного казначейства підлягають обліку:

- зміни, внесені Міністерством фінансів України у встановленому порядку протягом поточного року, про що Головному управлінню державного казначейства повідомляють: Міністерство фінансів - довідкою про зміну кошторису видатків (додаток N 1.5.), а головні розпорядники коштів - реєстром змін зведеного кошторису видатків (додаток N 1.6) в територіальному розрізі;

- зміни, внесені в кошториси підвідомчих установ головними розпорядниками коштів в межах наданих їм прав, про що вони повідомляють Головне управління державного казначейства реєстром змін зведеного кошторису видатків (додаток N 1.6) в територіальному розрізі.

Дані про зміни подаються Головному управлінню державного казначейства не пізніше, ніж за 10 днів до закінчення звітного кварталу.

На підставі довідки про зміну кошторису видатків, одержаної від Міністерства фінансів України, Головне управління Державного казначейства вносить зміни в розпис доходів та видатків державного бюджету України, а на підставі реєстру змін зведеного кошторису видатків, поданого головним розпорядником коштів, - зміни в розпис видатків державного бюджету по територіях.

Дані про зміни групуються по територіях, після чого складається в 3 примірниках повідомлення про зміну розпису видатків (додаток N 1.7), яке підписується начальником управління оперативно-касового планування видатків і затверджується заступником Міністра фінансів - начальником Головного управління Державного казначейства. Перший примірник повідомлення про зміни розпису видатків державного бюджету надсилається відповідному територіальному управлінню Державного казначейства, другий передається управлінню бухгалтерського обліку і звітності Головного управління Державного казначейства, а третій залишається в управлінні оперативно-касового планування видатків.

Про зміни в розписі видатків територіальні управління Державного казначейства повідомляють своїм нижчестоячим органам в порядку аналогічному тому, який встановлено для Головного управління Державного казначейства.

2. Фінансування

Фінансування розпорядників коштів здійснюється органами Державного казначейства України на поточні бюджетні рахунки балансових рахунків: 120 "Поточні бюджетні рахунки установ і організацій, що утримуються з Державного бюджету України", 181 "Фінансування капітальних вкладень за рахунок Державного бюджету", відкриті їм в установах уповноважених банків, визначених Кабінетом Міністрів України та Національним банком України. Цей порядок поширюється також і на головних розпорядників коштів, які і надалі будуть проводити фінансування підпорядкованих їм установ, підприємств і організацій за відомчою структурою.

Відкривати в установах банків розрахункові рахунки для операцій з бюджетними коштами розпорядникам коштів забороняється.

2.1. Фінансування за відомчою структурою

Головне управління Державного казначейства перераховує бюджетні кошти на поточні бюджетні рахунки головних розпорядників коштів на підставі поданих ними розподілів бюджетних коштів.

Розподіл бюджетних коштів складається головним розпорядником коштів за формою, поданою в додатку N 2.1. Один примірник розподілу залишається у головного розпорядника коштів та реєструється в журналі реєстрації розподілу коштів (додаток N 2.2), а другий подається Головному управлінню Державного казначейства.

На підставі поданого розподілу управління оперативно-касового планування видатків складає в 2 примірниках розпорядження на перерахування коштів з єдиного казначейського рахунку (додаток N 2.3), яке реєструється в журналі реєстрації розпоряджень (додаток N 2.4), підписується начальником цього управління та затверджується заступником Міністра фінансів - начальником Головного управління Державного казначейства. Перший примірник розпорядження передається до управління бухгалтерського обліку та звітності як підстава для перерахування коштів, другий залишається в управлінні оперативно-касового планування видатків.

Після того, як управління бухгалтерського обліку та звітності звірить суми фінансування з залишками невикористаних асигнувань по конкретних розділах, главах бюджетної класифікації, перший примірник розпорядження передається операційно-контрольному управлінню для перерахування коштів за призначенням.

У випадку, коли сума на перерахування, вказана в розпорядженні, перевищує залишок невикористаних асигнувань, бухгалтерія повертає його на перескладання.

Перерахування бюджетних коштів з єдиного казначейського рахунку здійснюється платіжними дорученнями, які операційно-контрольне управління Головного управління Державного казначейства складає та оформляє відповідно до Інструкції N 7 "Про безготівкові розрахунки в господарському обороті України", затвердженої постановою Правління Національного банку України від 02.08.96 р. N 204.

Підготовлені платіжні доручення подаються до уповноваженого банку у вигляді електронних розрахункових документів каналами зв'язку в системі "клієнт - банк".

Після отримання від уповноваженого банку виписки з єдиного казначейського рахунку управління бухгалтерського обліку та звітності Головного управління Державного казначейства перевіряє повноту проведених платежів.

Управління оперативно-касового гранування видатків відображає суму проведеного фінансування головного розпорядника коштів в картці обліку асигнувань (додаток N 2.5).

2.2. Фінансування через органи Державного казначейства

При фінансуванні розпорядників бюджетних коштів через територіальні органи Державного казначейства в уповноважених установах банків закриваються поточні бюджетні рахунки для переказу коштів підвідомчим установам розпорядників коштів головних та другого ступеня.

2.2.1. Організація роботи по проведенню фінансування в Головному управлінні Державного казначейства

Фінансування видатків Державного бюджету Головне управління Державного казначейства України проводить шляхом переказу коштів територіальним управлінням Державного казначейства.

Головне управління Державного казначейства доводить до головного розпорядника коштів затверджені обсяги фінансування по підрозділах бюджетної класифікації, а останній розподіляє їх між підвідомчими установами. Головні розпорядники коштів подають до Головного управління Державного казначейства України розподіл бюджетних коштів по областях в розрізі підвідомчих установ, підприємств, організацій та розділів, параграфів і статтей бюджетної класифікації (додаток N 2.6).

Розподіл коштів складається у двох примірниках, реєструється в журналі реєстрації розподілу коштів (додаток N 2.2) та підписується керівником і головним бухгалтером, підписи яких скріплюються відбитком печатки. Один примірник розподілу коштів передається до управління оперативно-касового планування видатків Головного управління Державного казначейства, другий залишається у головного розпорядника, а витяг з розподілу коштів (додаток N 2.7) передається головним розпорядником коштів відповідним нижчестоящим розпорядникам.

Отримані розподіли коштів управління оперативно-касового планування видатків Головного управління Державного казначейства перевіряє стосовно відповідності вказаних в них сум затвердженим обсягам фінансування та залишкам невикористаних асигнувань по головних розпорядниках коштів в цілому і по розділах, параграфах, статтях бюджетної класифікації. Перевірені розподіли коштів групуються по територіях (на рівні області), після чого складаються в двох примірниках реєстри на здійснення видатків по відповідній території (додаток N 2.8). На підставі розподілу коштів та реєстрів на здійснення видатків управління оперативно-касового планування видатків складає розпорядження на перерахування коштів (додаток N 2.3).

Розпорядження на перерахування коштів складається у двох примірниках, реєструється в журналі реєстрації (додаток N 2.4) та затверджується заступником Міністра фінансів - начальником Головного управління Державного казначейства.

Перший примірник розпорядження разом з першим примірником реєстрів на здійснення видатків по територіях передається до управління бухгалтерського обліку та звітності, а другий залишається в управлінні оперативно-касового планування видатків.

Управління бухгалтерського обліку та звітності звіряє суми фінансування з залишками невикористаних асигнувань по конкретних розділах, главах бюджетної класифікації, після чого погоджений примірник розпорядження передається операційно-контрольному управлінню для перерахування коштів за призначенням.

У випадку, коли сума на перерахування, вказана в розпорядженні, перевищує залишок невикористаних асигнувань, бухгалтерія повертає його на перескладання.

Перевірений реєстр на здійснення видатків передається засобами телекомунікаційного зв'язку відповідному управлінню Державного казначейства.

На підставі розпорядження і згідно з порядком, визначеним в п.2.1, операційно-контрольним управлінням складаються платіжні доручення на переказ коштів територіальним управлінням Державного казначейства та розпорядникам коштів. Територіальні управління Державного казначейства доводять до розпорядників коштів на рівні області отриману суму фінансування по підрозділах бюджетної класифікації.

Подальші взаємовідносини органів Державного казначейства і розпорядників коштів на рівні області організовуються в порядку аналогічному зазначеному вище стосовно взаємовідносин Головного управління Державного казначейства та головних розпорядників коштів.

2.2.2. Організація роботи по проведенню фінансування втериторіальних органах Державного казначейства

Територіальні органи Державного казначейства здійснюють видатки державного бюджету в межах коштів, отриманих від вищестоячого органу Державного казначейства згідно з реєстром на здійснення видатків (додаток N 2.8).

Відділ обліку лімітів видатків та контролю за виконанням кошторисів управління (відділення) Державного казначейства звіряє поданий розпорядником коштів розподіл коштів державного бюджету (додаток N 2.6) по територіях в розрізі підвідомчих установ, підприємств, організацій та підрозділів бюджетної класифікації з сумами, доведеними вищестоячим органом Державного казначейства, з затвердженим кошторисом доходів та видатків і залишками невикористаних асигнувань На підставі перевіреного розподілу коштів складаються в двох примірниках реєстри на здійснення видатків по відповідній території (додаток N 2.8), один з яких передається відповідному відділенню Державного казначейства. Згідно з розподілом коштів та реєстрів на здійснення видатків відділ обліку лімітів видатків та контролю за виконанням кошторисів складає у двох примірниках розпорядження на перерахування коштів (додаток N 2.3), яке затверджується начальником територіального органу Державного казначейства. Розпорядження на перерахування бюджетних коштів реєструються в журналі реєстрації (додаток N 2.4).

Перший примірник розпорядження разом з першим примірником реєстру на фінансування видатків передаються до відділу бухгалтерського обліку та звітності для погодження, другий залишається у відділі обліку лімітів видатків та контролю за виконанням кошторисів. Відділ бухгалтерського обліку га звітності звіряє зазначені в розпорядженні суми фінансування з залишками невикористаних асигнувань по конкретних розділах, главах бюджетної класифікації, після чого погоджений перший примірник передається операційному відділу для перерахування коштів.

На підставі розпорядження і згідно з порядком, визначеним в п.2.1, операційним відділом складаються платіжні доручення на перерахування коштів територіальним органам Державного казначейства (місто, район) та розпорядникам коштів.

Якщо розрахунки здійснюються без застосування електронної системи, документи подаються у паперовій формі. Складені в трьох примірниках платіжні доручення підписуються відповідальними особами, яким відповідно до законодавства України надано право розпоряджатися рахунком і підписувати розрахункові документи, і завіряються відбитком печатки. Платіжні доручення щоденно групуються в реєстри (додаток N 2.9), які складаються в трьох примірниках, підписуються керівником і головним бухгалтером територіального органу Державного казначейства та скріплюються відбитком печатки.

Два примірники реєстру разом з двома примірниками платіжних доручень щоденно подаються до уповноваженого банку По одному примірнику реєстру та платіжних доручень з відміткою про оплату та випискою банку повертається до відділу бухгалтерського обліку та звітності територіального органу Державного казначейства, який перевіряє повноту проведених платежів.

Третій примірник реєстру та третій примірник платіжних доручень залишаються в операційному відділі.

Подальші взаємовідносини структурних підрозділів територіальних органів Державного казначейства будуються в порядку аналогічному тому, який викладено в п.2.1 стосовно Головного управління Державного казначейства.

3. Оплата витрат розпорядників коштів

Оплата витрат розпорядників бюджетних коштів органами Державного казначейства проводиться з бюджетних рахунків, відкритих за балансовим рахунком 124 "Кошти державного бюджету" як шляхом безготівкового здійснення платежів безпосередньо на користь суб'єктів господарської діяльності, організацій і установ, що виконали роботи та/або надали послуги розпорядникам коштів, так і шляхом надання дозволу на отримання готівки в установах банків на цілі, передбачені в кошторисах доходів та видатків розпорядників коштів.

Для обліку витрат розпорядників коштів на їх ім'я в органах Державного казначейства відкриваються реєстраційні рахунки.

Для обліку бюджетних коштів в розрізі розпорядників коштів в операційно-контрольному управлінні (операційному відділі управління, відділі бухгалтерського обліку та звітності відділення) до кожного реєстраційного рахунку відкриваються особові картки, які містять розгорнуту інформацію про виділені бюджетні кошти на оплату витрат, суми їх використання та залишку. Записи в особових картках групуються в розрізі параграфів та статей бюджетної класифікації, по яких передбачається підведення підсумків на необхідну дату (додаток N 3.1).

Кошти на здійснення витрат установ та організацій, які знаходяться на бюджеті, надходять до управління (відділення) Державного казначейства на бюджетний рахунок єдиного казначейського рахунку, відкритий органу Державного казначейства в установі уповноваженого банку.

В міру зарахування коштів на бюджетний рахунок, на підставі отриманої виписки із установи банку та реєстрів па здійснення видатків (додаток N 2.8) операційно-контрольне управління (операційний відділ, відділ бухгалтерського обліку та звітності) записує кошти, що надійшли, на реєстраційні рахунки розпорядників коштів. Виписки з цих рахунків з доданням перших примірників меморіальних ордерів (додаток N 3.2), що підтверджують зарахування коштів, видаються розпорядникам коштів.

Меморіальні ордери складаються в двох примірниках, з обов'язковим зазначенням мети, на яку надійшли кошти з державного бюджету, підрозділів їх бюджетної класифікації, дати і підпису виконавця. Перший примірник меморіального ордера видається розпоряднику коштів, а другий примірник залишається в операційно-контрольному управлінні (операційному відділі, відділі бухгалтерського обліку та звітності).

Одночасно в особових картках розпорядників коштів проводиться відмітка про кошти, виділені на здійснення витрат.

Кошти, які виділені на здійснення витрат державного бюджету, використовуються їх розпорядниками відповідно до затвердженого кошторису і бюджетних призначень, вказаних в реєстрах на здійснення видатків.

Після отримання виписки з реєстраційного рахунку розпорядник коштів протягом операційного дня (з 9 до 1З год.) подає до органу Державного казначейства, в якому відкриті його реєстраційні рахунки, необхідні розрахункові документи для проведення витрат.

Розрахункові документи приймаються в межах наявного залишку коштів на відповідному реєстраційному рахунку розпорядника коштів.

Облік оплати витрат розпорядників бюджетних коштів ведеться операційно-контрольним управлінням в Головдержказначействі, відділом обліку лімітів видатків та контролю за виконанням кошторисів, операційним відділом, відділом бухгалтерського обліку та звітності в обласних, районних та міських відділеннях. Для регулювання операційного навантаження в управлінні (відділі) встановлюється окремий графік прийому документів.

3.1. Оплата рахунків

На підставі поданих розпорядником коштів платіжних доручень, до яких додаються відповідні рахунки, рахунки-фактури, накладні, товарно-транспортні накладні, трудові угоди, договори на виконання робіт, акти виконаних робіт, тощо, орган Державного казначейства перераховує кошти за надані послуги, виконані роботи безпосередньо суб'єктам господарської діяльності. Платіжні доручення подаються до операційно-контрольного управління (відділу обліку лімітів видатків та контролю за виконанням кошторисів) за встановленою Національним банком України формою, в двох примірниках, на першому з яких ставляться відбиток печатки та підписи відповідальних осіб установи (додаток N 3.3). Дата платіжного доручення повинна відповідати даті його фактичного подання або даті наступного дня, якщо документи надійшли після операційного часу.

Розпорядник коштів несе відповідальність за правильність оформлення розрахункових документів.

Подані платіжні доручення перевіряються стосовно правильності заповнення реквізитів та відповідності підписів і відбитка печатки зразкам, що подаються розпорядниками коштів на спеціальних картках.

В разі виявлення неправильного заповнення реквізитів платіжного доручення, воно повертається розпоряднику коштів з відміткою на зворотному боці про причину повернення, завіреною підписом казначея.

З метою забезпечення попереднього контролю за витрачанням коштів державного бюджету документи, що підтверджують необхідність проведення оплати рахунку, перевіряються щодо доцільності та ефективності витрат. Суми, що належать перерахуванню, звіряються з кошторисом доходів і видатків установи, з залишками невикористаних асигнувань по підрозділах бюджетної класифікації.

При необхідності перевірка проводиться з виходом на місце, для чого складається відповідне рішення (додаток N 3.4), яке погоджується з заступником начальника Головдержказначейства чи обласного управління, або з начальником відділу районного (міського) органу Державного казначейства.

У тих випадках, коли при проведенні документальних перевірок встановлено можливість неефективного використання матеріальних цінностей та грошових коштів, неповне документальне підтвердження витрат, орган Державного казначейства відмовляє в оплаті даного рахунку і повертає його розпоряднику коштів. Останньому повідомляється про це в письмовій формі (додаток N 3.5). Відмова в оплаті обов'язково реєструється в органі Державного казначейства (додаток N 3.6).

Оформлення розрахункових документів на оплату проводиться операційно-контрольним управлінням (операційним відділом, відділом бухгалтерського обліку та звітності) в день їх надходження. Відмітка про дозвіл на проведення оплати ставиться на першому примірнику прийнятих платіжних доручень у вигляді відбитку штампу казначея (додаток N 3.7). У випадках, коли доцільність проведення оплати рахунку викликає сумнів, термін надання дозволу на оплату може бути продовжений.

Розрахункові документи, які підтверджують необхідність оплати рахунків, до проведення оплати залишаються в органі Державного казначейства. Вони повертаються розпоряднику коштів після здійснення оплати з відповідним відбитком штампу казначея. На документах, що передбачають довгострокову дію і часткову оплату (договори, трудові угоди, тощо), в обов'язковому порядку на останній сторінці проставляється сума кожної окремої оплати і дата її проведення.

Підготовлені платіжні доручення подаються до уповноваженого банку у вигляді електронних розрахункових документів каналами зв'язку в системі "клієнт - банк". Якщо розрахунки здійснюються без застосування електронної системи, документи подаються у паперовій формі.

3.2. Видача готівки

За 55 днів до початку кварталу, що планується, розпорядники бюджетних коштів подають до операційно-контрольного управління (операційного відділу, відділу бухгалтерського обліку та звітності) органу Державного казначейства, в якому їм відкриті реєстраційні рахунки, касові заявки на отримання готівки, де вони звіряються з кошторисом доходів і видатків установ та узагальнюються. Зведена касова заявка передається до установи уповноваженого банку не пізніше 45 днів до початку кварталу, за формою, встановленою Національним банком України.

Для оформлення документів на отримання заробітної плати, стипендії, допомоги, витрат на службові відрядження, тощо представник розпорядника бюджетних коштів, уповноважений отримувати грошову готівку, подає до операційно-контрольного управління (відділу обліку лімітів видатків та контролю за виконанням кошторисів) довіреність на отримання грошового чека (додаток N 3.8). Довіреність виписується розпорядником коштів на особу, з якою у нього укладений договір про повну матеріальну відповідальність і яка має право отримувати і видавати кошти. При отриманні заробітної плати та прирівняних до неї платежів разом з довіреністю подаються платіжні доручення па перерахування сум прибуткового податку з громадян, сум нарахувань до фонду соціального страхування та сум страхових внесків до Пенсійного фонду.

З довіреністю подаються для перевірки документи, що підтверджують необхідність витрат (розрахунково-платіжні відомості, трудові угоди, накази підприємства, організації та установи на відпустки, матеріальну допомогу, тощо). Суми, вказані в довіреності, звіряються з залишками виділених коштів на відповідному реєстраційному рахунку розпорядника коштів і встановлюється їх відповідність затвердженому кошторису доходів і видатків. На прийнятих до виконання супроводжуючих документах проставляється відбиток штампу казначея (додаток N 3.7), після чого виписується грошовий чек на отримання готівки, (додаток N 3.9). Чек виписується на ім'я особи, яка вказана в довіреності на отримання грошового чека.

На підставі належно оформленого грошового чека уповноважена особа розпорядника коштів отримує готівку з відкритого в установі уповноваженого банку бюджетного рахунку органу Державного казначейства. Невикористана готівка повертається безпосередньо уповноваженою особою розпорядника коштів на цей же бюджетний рахунок за документами, форма яких встановлена Національним банком України. При їх заповненні обов'язково вказується номер відповідного реєстраційного рахунка.

4. Облік і звітність по операціях касового виконання
державного бюджету за видатками

4.1. Облік операцій по фінансуванню

Кошти, призначені для здійснення видатків бюджетних установ і організацій, Головне управління Державного казначейства перераховує своїм територіальним органам на відкриті для них в уповноважених установах банків бюджетні рахунки єдиного казначейського рахунку.

Надходженню коштів в територіальних органах казначейства відповідає бухгалтерська проводка:

Д-т 012 "Поточний рахунок державного бюджету" К-т 065 "Взаємні розрахунки з органами Держказначейства" Кошти, перераховані вищестоящим органом казначейства у звітному місяці, а одержані нижчестоящим у місяці наступному за звітним, враховуються останнім у звітному місяці як суми в дорозі по субрахунку 019 "Суми в дорозі" і відображаються бухгалтерською проводкою: Д-т 019 "Суми в дорозі" К-т 065 "Взаємні розрахунки з органами Держказначейства" При перерахуванні одержаних територіальними управліннями Державного казначейства коштів державного бюджету своїм відділенням для здійснення видатків розпорядникам коштів в управліннях складається бухгалтерська проводка: Д-т 065 "Взаємні розрахунки з органами Держказначейства" К-т 012 "Поточний рахунок державного бюджету" Оформлення відділеннями бухгалтерських проводок і облік одержаних коштів ведеться в порядку аналогічному до записів цих операцій в управлінні (дебетується субрахунок 012 і кредитується субрахунок 065).

На суму коштів, перерахованих розпорядникам на їх поточні рахунки, складається бухгалтерська проводка:

Д-т 013 "Кошти бюджету по фінансуванню капітальних вкладень"

014 "Поточні рахунки розпорядників асигнувань"

К-т 012 "Поточний рахунок державного бюджету".

На суму касових видатків за місяць дебетується субрахунок 020 "Видатки бюджету" і кредитуються субрахунки 013, 014.

Облік фінансування і касових видатків ведеться в картці обліку асигнувань і касових видатків (додаток N 4.1). Після закінчення місяця в карточці підраховуються підсумки за місяць і з початку року.

Після закінчення бюджетного року, перед складанням річного звіту, бухгалтерією казначейства в установленому порядку проводиться інвентаризація всіх балансових рахунків та статей балансу.

Результати виконання бюджету визначаються шляхом списання кредитових оборотів по субрахунку 065 з початку року з дебету субрахунку 065 в кредит субрахунку 090 "Результати виконання бюджету" і дебетових оборотів по субрахунку 065 з початку року з кредиту субрахунку 065 в дебет субрахунку 090, а проведені за рік касові видатки списуються з кредиту субрахунку 020 в дебет субрахунку 090.

Після здійснення вказаних бухгалтерських записів кредитовий залишок по субрахунку 090 повинен дорівнювати дебетовим залишкам по субрахунках 012, 013, 014, а при наявності суми в дорозі, і по рахунку 019.

Після закінчення місяця розпорядниками коштів, що утримуються за рахунок державного бюджету, складається звіт про виконання кошторису видатків за формою 2мдб і подається управлінню (відділу) бухгалтерського обліку і звітності відповідного органу Державного казначейства та вищестоящому розпоряднику коштів за підпорядкованістю у встановлені останніми строки.

4.2. Облік операцій по оплаті витрат розпорядників коштів

Після одержання виписки уповноваженого банку та додатків до неї по операціях на бюджетному рахунку органу Державного казначейства операційно-контрольне управління (відділ бухгалтерського обліку та звітності) перевіряє повноту проведених витрат, відображає їх на реєстраційних рахунках розпорядників коштів і їх особових картках та складає відомість обігу грошових коштів на бюджетному рахунку (додаток N 4.2).

На реєстраційних рахунках розпорядника коштів відображаються всі суми оплачених платіжних доручень, грошових чеків та суми, що повертаються на них. Записи проведених операцій здійснюються в закодованому вигляді (додаток N 4.3). За результатами кожного окремого дня в реєстраційних рахунках підсумовуються загальні обороти по дебету і кредиту та виводиться залишок коштів. Реєстраційні рахунки складаються в двох примірниках. Другий примірник, який разом з додатками передається розпоряднику коштів, є випискою з реєстраційного рахунку (додаток N 4.4). Перші примірники реєстраційних рахунків і платіжних доручень та довіреності на отримання грошової готівки залишаються в операційному відділі, де вони брошуруються та передаються до поточного архіву в кінці кожного місяця.

В кінці робочого дня складається відомість обігу коштів на реєстраційних рахунках (додаток N 4.5), дані якої звіряються з випискою банку з бюджетного рахунка, та здійснюються бухгалтерські проводки:

- на суму розподілу коштів, проведеного між їх розпорядниками

Д-т 014 "Поточні рахунки розпорядників асигнувань"

К-т 064 "Розрахунки з розпорядниками асигнувань"

- на суму проведених касових видатків

Д-т 020 "Видатки бюджету"

К-т 014 "Поточні рахунки розпорядників асигнувань"

Д-т 064 "Розрахунки з розпорядниками коштів"

К-т 012 "Поточний рахунок державного бюджету".

Помилки в записах на реєстраційних рахунках виправляються шляхом проведення на них зворотних записів, в зв'язку з чим виписуються виправні меморіальні ордери (додаток N 4.6). Проведення таких операцій здійснюється позачергово, без погодження з розпорядником коштів.

Після проведення витрат операційно-контрольне управління (операційний відділ, відділ бухгалтерського обліку і звітності) проводить необхідні записи в особових картках розпорядників коштів.

Після закінчення місяця, на підставі даних по особових картках до управління (відділу) бухгалтерського обліку та звітності відповідного органу Державного казначейства операційно-контрольним управлінням (операційним відділом) подається звіт про використання бюджетних коштів по розпорядниках коштів (додаток N 4.7), який звіряється зі звітами розпорядників коштів про виконання кошторису видатків і подається до вищестоящого органу Державного казначейства.

5. Функції установ банків при казначейській формі виконання державного бюджету за видатками

Установи банків здійснюють розрахунково-касове обслуговування клієнтів згідно з чинними актами законодавства України і нормативними документами Національного банку України.

5.1. При казначейській формі виконання державного бюджету розпорядники бюджетних коштів закривають рахунки, відкриті за балансовими рахунками N 120 "Поточні бюджетні рахунки установ і організацій, що утримуються з державного бюджету України" та N 181 "Фінансування капітальних вкладень за рахунок державного бюджету".

Залишки коштів на вищевказаних рахунках перераховуються їх власниками в доход державного бюджету платіжними дорученнями.

5.2. При оплаті органами Державного казначейства поданих розпорядниками бюджетних коштів рахунків за виконані роботи, одержані послуги, придбані матеріальні цінності, а також для отримання останніми готівки до установ банків подаються відповідні розрахункові документи (платіжні доручення, чеки, заяви на отримання готівки та ін.) за формами, встановленими Національним банком України. Зазначені розрахункові документи оформляються відповідним органом Державного казначейства і скріплюються відбитком його печатки.

Підготовлені платіжні доручення подаються до установи уповноваженого банку у вигляді електронних розрахункових документів каналами зв'язку у системі "клієнт - банк" без додання реєстрів у паперовій формі.

Якщо розрахунки здійснюються без застосування електронної системи, документи подаються у паперовій формі

Готівка банком видається при отриманні від органу Державного казначейства доручень на перерахування податків та внесків до Фонду соціального страхування і Пенсійного фонду.

Не використана розпорядником коштів готівка повертається безпосередньо його уповноваженою особою в установу уповноваженого банку за документами, форма яких встановлена Національним банком України. При їх заповненні обов'язково вказується номер відповідного реєстраційного рахунка

5.3. Установи банків несуть відповідальність тільки за своєчасність і повноту перерахувань бюджетних коштів на вказані у розрахункових документах рахунки підприємств, установ та організацій і не відповідають за неправильність усіх вказаних у розрахункових документах реквізитів.

Затверджено
наказом Головного управління
Держказначейства України
N 28 від 21.03.97 р.

Положення
про єдиний казначейський рахунок

1. Загальні положення

1.1. Казначейська форма виконання бюджету базується на принципі роботи єдиного казначейського рахунка. Єдиний казначейський рахунок - це система бюджетних рахунків органів Державного казначейства, відкритих в установах банків за відповідним балансовим рахунком, на які зараховуються податки, збори, інші обов'язкові платежі Державного бюджету та надходження з інших джерел, встановлених законодавством України, і з яких органами Державного казначейства здійснюються платежі безпосередньо на користь суб'єктів господарської діяльності, які виконали роботи та/або надали послуги розпорядникам бюджетних коштів.

1.2. Зазначені рахунки діють в єдиному режимі, створюючи, таким чином, загальнодержавну інформаційно-обчислювальну систему єдиного казначейського рахунка, яка виконує облік всіх здійснюваних на ньому операцій і дає можливість Головному управлінню Держказначейства мати в реальному режимі часу інформацію про:

- баланс єдиного казначейського рахунка, отриманий як результат здійснення операцій на всіх бюджетних рахунка, єдиного казначейського рахунка;

- рух коштів по доходах державного бюджету відповідно до бюджетної класифікації;

- рух коштів по видатках державного бюджету відповідно до бюджетної класифікації;

- рух коштів по місцевих бюджетах з моменту їх обслуговування в системі Держказначейства;

- результати виконання бюджетів.

1.3. Функціонування єдиного казначейського рахунку забезпечить:

- повну незалежність держави від банківської системи в справі контролю та обліку доходів і платежів;

- досконалу базу даних по бюджетних показниках;

- щоденне перерахування за призначенням коштів, що надходять до державного бюджету та місцевих бюджетів (за їх згодою);

- розподіл загальнодержавних податків, зборів та обов'язкових платежів між державним бюджетом і бюджетами Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя за нормативами, затвердженими Верховною Радою України;

- перерахування місцевим бюджетам належних їм коштів відповідно до нормативів та результатів взаєморозрахунків;

- дотримання принципу цільового використання бюджетних коштів завдяки здійсненню попереднього контролю;

- надання інформації органам законодавчої та виконавчої влади по здійснених на єдиному казначейському рахунку операціях;

- оптимальні можливості для прийняття представниками законодавчої та виконавчої влади оперативних рішень щодо використання залишків коштів єдиного казначейського рахунку.

2. Структура єдиного казначейського рахунка

2.1. Єдиний казначейський рахунок - це сукупність бюджетних рахунків, відкритих на ім'я Головного управління Державного казначейства і його територіальних органів за балансовим рахунком N 124 "Кошти державного бюджету".

Бюджетні рахунки за балансовим рахунком N 124 "Кошти державного бюджету" відкриваються органам Державного казначейства в установах Національному банку та уповноважених установах комерційних банків, визначених Кабінетом Міністрів України та Національним банком України.

2.2. В органах Державного казначейства, в свою чергу, відкриваються реєстраційні рахунки розпорядникам бюджетних коштів. При цьому бюджетні рахунки розпорядників державних коштів в установах банків закриваються.

Реєстраційні рахунки відкриваються на підставі договорів між розпорядниками коштів та органами Державного казначейства.

Кількість реєстраційних рахунків, яку може мати конкретний розпорядник коштів в системі казначейства залежить від ступеня деталізації контролю за використанням бюджетних коштів відповідно до бюджетної класифікації.

3. Принципи управління єдиним казначейським рахунком

3.1. Головне управління Державного казначейства організовує, контролює та забезпечує роботу єдиного казначейського рахунка через єдину інформаційно-обчислювальну систему Державного казначейства.

З.2. Джерелом здійснення видатків з єдиного казначейського рахунку є надходження на балансовий рахунок N 100 "Доходи Державного бюджету", загальна сума якого щоденно (або в режимі реального часу) перераховується на балансовий рахунок N 124 "Кошти Державного бюджету".

З.3. Територіальні органи Державного казначейства здійснюють попередній контроль за використанням ресурсів єдиного казначейського рахунку тільки в межах лімітів, що встановлюються Головним управлінням Державною казначейства для кожного розпорядника коштів на підставі розподілу, затвердженого відповідним головним розпорядником.

3.4. Залишки коштів на бюджетних рахунках органів Державного казначейства, відкритих в установах банків за балансовим рахунком N 124 "Кошти державного бюджету" повинні бути позитивними. Дебетове сальдо за ними не допускається.

3.5. Бюджетні кошти розпорядників коштів, які знаходяться на їх реєстраційних рахунках, використовуються ними відповідно до затверджених асигнувань та лімітів видатків.

Додаток 1.1

Мережа

підприємств, організацій, установ Міністерства (відомства)

__________________________________________________________________________________________________________________________,
(назва)
які фінансуються з Державного бюджету України

по _________________________________________________ (АР Крим) області, м.Києву та Севастополю

--- ----- ------- ------- ---- ---- ----- ------- ------ ---------
N |Код |Назва |Місце- |Роз-|Гла-|Пара-|Обся- |В яко-|Поточний
п/п|одер-|підпри-|знаход-|діл |ва |граф |ги бюд-|му ба-|бюджетний
|жува-|ємств, |ження | | | |жетних |нку |рахунок
|ча |органі-|(місто,| | | |асигну-|обслу-|
|кош- |зацій, |район) | | | |вань |говує-|
|тів |установ| | | | | |ться |
---|-----|-------|-------|----|----|-----|-------|------|---------
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
--- -----|-------|-------|----|----|-----|-------|------|---------
Всього: | х | х | х | | | х | х |
--------- ------- ------- ---- ---- ----- ------- ------ ---------

Керівник

Головний бухгалтер

Додаток 1.2

Мережа

підприємств, організацій, установ Міністерства (відомства)

_______________________________________________________________________________________________________________________
(назва)
__________________________________________________________________________________________________________________________
(назва розпорядника коштів)
які фінансуються з Державного бюджету України по ______________________________________________________ місту, району

--- ----- ------- ------- ---- ---- ----- ------- ------ ---------
N |Код |Назва |Місце- |Роз-|Гла-|Пара-|Обся- |В яко-|Поточний
п/п|одер-|підпри-|знаход-|діл |ва |граф |ги бюд-|му ба-|бюджетний
|жува-|ємств, |ження | | | |жетних |нку |рахунок
|ча |органі-|(місто,| | | |асигну-|обслу-|
|кош- |зацій, |район) | | | |вань |говує-|
|тів |установ| | | | | |ться |
---|-----|-------|-------|----|----|-----|-------|------|---------
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
--- -----|-------|-------|----|----|-----|-------|------|---------
Всього: | х | х | х | | | х | х |
--------- ------- ------- ---- ---- ----- ------- ------ ---------

Керівник

Головний бухгалтер

Додаток 1.3

"Затверджую"
______________________________
(посада)
______________________________
(підпис) (ініціали, прізвище)

"___" ________________ 19__ р.

Зведений кошторис доходів та видатків

по __________________________________________________________ 19_ р.

(назва головного розпорядника коштів, глава)
по _____________________________________________________________
(АР Крим, області, м.Києву та Севастополю)

--------------- ---- ----- ------ --------------------------------
Назва | | | | Бюджетні асигнування
нижчестоящого |Роз-|Пара-|Стаття|------ -------------------------
розпорядника |діл |граф | |Всього| в т.ч. по кварталах
коштів | | | |на рік|----- ----- ------ ------
| | | | | I | II | III | IV
---------------|----|-----|------|------|-----|-----|------|------
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
---------------|----|-----|------|------|-----|-----|------|------
Разом по розпо-| | | | | | | |
ряднику коштів | | | | | | | |
| | | | | | | |
Всього по | | | | | | | |
області | | | | | | | |
--------------- ---- ----- ------ ------ ----- ----- ------ ------

Додаток 1.4

"Затверджено"
_____________________________
_____________________________
_____________________________
_____________________________

Розпис
видатків Державного бюджету

по ____________________________ на 19_ р.

назва територіальної одиниці

-------- ----- ---- ----- ------ ---------------------------------
Назва | | | | | Затверджено на
розпо- |глава|Роз-|Пара-|Стаття|------ --------------------------
рядника| |діл |граф | | | в т.ч. по кварталах
коштів | | | | | рік |----- ----- ------ -------
| | | | | | I | II | III | IV
--------|-----|----|-----|------|------|-----|-----|------|-------
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
--------|-----|----|-----|------|------|-----|-----|------|-------
Разом по| | | | | | | | |
розділу | | | | | | | | |
Разом по| | | | | | | | |
розпоря-| | | | | | | | |
днику | | | | | | | | |
коштів | | | | | | | | |
Разом по| | | | | | | | |
главі | | | | | | | | |
Всього | | | | | | | | |
-------- ----- ---- ----- ------ ------ ----- ----- ------ -------

Начальник управління (відділу) ___________________________

Додаток 1.5

"Затверджую"
Заступник Міністра фінансів

Довідка
про зміну кошторису видатків

на 199_ р.

                                                          -------
Форма по КФД |0512211|
|-------|
Номер | |
Область ________________________________ |-------|
Дата | |
Розділ _________________________________ |-------|
по СОАТО | |
Глава __________________________________ |-------|
по БК | |
Параграф _______________________________ |-------|
по БК | |
Відділ виконавець ______________________ |-------|
по БК | |
Джерело покриття _______________________ |-------|
| |
Зміст зміни ____________________________ |-------|
| |
Статус зміни ___________________________ |-------|
| |
Підстава _______________________________ |-------|
| |
________________________________________ |-------|
| |
________________________________________ |-------|
Номер підстави| |
Одиниця виміру: тис.грн ________________ |-------|
Дата підстави | |
|-------|
по СОЕИ | |
|-------|
| |
-------
------------ ------ --------------------------------------------
|Найменування| Код | Сума змін +, - |
| статті |статті|----------- --------------------------------|
| | | | В тому числі по кварталах |
| | | Всього |------- -------- ------- -------|
| | |на 199__ р.| I | II | III | IV |
|------------|------|-----------|-------|--------|-------|-------|
|Фонд оплати | | | | | | |
|праці | 01 | | | | | |
|------------|------|-----------|-------|--------|-------|-------|
|Нарахування | | | | | | |
|на заробітну| | | | | | |
|працю | 02 | | | | | |
|------------|------|-----------|-------|--------|-------|-------|
|Канцелярські| | | | | | |
|і господар- | | | | | | |
|ські витрати| 03 | | | | | |
|------------|------|-----------|-------|--------|-------|-------|
|Командировки| | | | | | |
|та службові | | | | | | |
|роз'їзди | 04 | | | | | |
|------------|------|-----------|-------|--------|-------|-------|
|Стипендії | 08 | | | | | |
|------------|------|-----------|-------|--------|-------|-------|
|Видатки на | | | | | | |
|харчування | 09 | | | | | |
|------------|------|-----------|-------|--------|-------|-------|
|Придбання | | | | | | |
|медикаментів| | | | | | |
|та перев'я- | | | | | | |
|зочних | | | | | | |
|засобів | 10 | | | | | |
|------------|------|-----------|-------|--------|-------|-------|
|Придбання | | | | | | |
|обладнання | | | | | | |
|та інвентаря| 12 | | | | | |
|------------|------|-----------|-------|--------|-------|-------|
|Придбання | | | | | | |
|м'якого ін- | | | | | | |
|вентаря і | | | | | | |
|обмундиру- | | | | | | |
|вання | 14 | | | | | |
|------------|------|-----------|-------|--------|-------|-------|
|Державні ка-| | | | | | |
|пітальні | | | | | | |
|вкладення | 15 | | | | | |
|------------|------|-----------|-------|--------|-------|-------|
|Капітальний | | | | | | |
|ремонт буді-| | | | | | |
|вель і | | | | | | |
|споруд | 16 | | | | | |
|------------|------|-----------|-------|--------|-------|-------|
|Інші видатки| 18 | | | | | |
|------------|------|-----------|-------|--------|-------|-------|
|Утримання | | | | | | |
|споруд бла- | | | | | | |
|гоустрою | 19 | | | | | |
|------------|------|-----------|-------|--------|-------|-------|
| | | | | | | |
|------------|------|-----------|-------|--------|-------|-------|
| | | | | | | |
|------------|------|-----------|-------|--------|-------|-------|
| | | | | | | |
|ВСЬОГО: | | | | | | |
------------ ------ ----------- ------- -------- ------- -------

Нач. головного Нач. галузевого управління бюджетного управління

"___" ______________ 199 __ р.

Додаток 1.6

"Затверджую"
______________________________
(посада)
______________________________
(підпис) (ініціали, прізвище)

"___" ________________ 19__ р.

Реєстр
змін зведеного кошторису видатків на 199 __ р.

по ____________________________________________
(назва головного розпорядника коштів, глава)
по __________________________________________
(АР Крим, області, м.Києву та Севастополю)

 ------ ------------ ---- ----- ----- ---------------------------
|Код |Назва | | | | Сума змін (збільшення +, |
|одер- |нижчестоящо-| | | | зменшення -) |
|жувача|го розпоряд-|Роз-|Пара-|Стат-|------ --------------------|
|коштів|ника коштів |діл |граф | тя |Всього|в т.ч. по кварталах |
| | | | | | на |---- ---- ---- -----|
| | | | | | рік | I | II |III | IV |
|------|------------|----|-----|-----|------|----|----|----|-----|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
------ ------------ ---- ----- ----- ------ ---- ---- ---- -----

Додаток 1.7

"Затверджено"
_____________________________
_____________________________
_____________________________
_____________________________

Повідомлення

про зміни в розписі видатків на 19 __ р.

по _______________________________________________________________________________________________
назва територіальної одиниці

 ------ ------- ---- ---- ----- ----- ---------------------------
|Код |Назва | | | | | Сума змін (збільшення +, |
|одер- |розпо- | | | | | зменшення -) |
|жувача|рядника|Гла-|Роз-|Пара-|Стат-|------ --------------------|
|коштів|коштів | ва |діл |граф | тя |Всього|в т.ч. по кварталах |
| | | | | | | на |---- ---- ---- -----|
| | | | | | | рік | I | II | III| IV |
|------|-------|----|----|-----|-----|------|----|----|----|-----|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
------ ------- ---- ---- ----- ----- ------ ---- ---- ---- -----

Начальник управління (відділу) ________________________________

Додаток 2.1

______________________________________________________________________________________________________________________

Назва головного розпорядника коштів

   ----- ---------------- --------------
|Глава|Ідентифікаційний|Код одержувача|
| | код | коштів |
|-----|----------------|--------------|
| | | |
----- ---------------- --------------

Розподіл коштів державного бюджету при фінансуванні
видатків за відомчою структурою

від "___" ___________ 199 __ р. N _____

--- ---------------------------- ------------------ ---- ---------
| Банківські реквізити |Підрозділ бюджет- | |
N | | ної класифікації | |
п/п|-------------- ----- -------|------ ----- -----|Сума|Примітка
|Назва установи| код | Номер |розділ|пара-|стат-| |
| банку |банку|рахунка| |граф | тя | |
---|--------------|-----|-------|------|-----|-----|----|---------
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
--- -------------- ----- ------- ------ ----- ----- ---- ---------

Всього _________________________________________________________________________________________

(сума прописом)

Керівник
 
______________
(підпис) 
_______________________
(прізвище та ініціали) 
Головний бухгалтер
 
______________
(підпис) 
_______________________
(прізвище та ініціали) 
М.П.     

Додаток 2.2

________________________________________

Назва головного розпорядника коштів, глава

Журнал
реєстрації розподілу коштів
при фінансуванні видатків за відомчою структурою

 --------- ------ ---------------------- ------------------------
|Дата | N | Підрозділ | Сума |
|складання|розпо-|бюджетної класифікації| фінансування |
|розподілу|ділу |------ -------- ------| |
|коштів |коштів|розділ|параграф|стаття| |
|---------|------|------|--------|------|------------------------|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
--------- ------ ------ -------- ------ ------------------------

Примітка: пронумеровані сторінки журналу брошуруються, прошнуровуються та скріплюються підписами керівника і головного бухгалтера та відбитком печатки.

Додаток 2.3

____________________________________________________

Назва органу Держказначейства

Розпорядження
на перерахування коштів з
єдиного казначейського рахунка N _______
на рахунки нижчезазначених установ,
організацій і підприємств

від "____"_____________ 199_ р. N _____

 --- --------- ----- ---------- ---------- ----------------------
| N |Ідентифі-|Код | Код | Назва | Банківські |
|п\п|каційний |тери-|одержувача|одержувача| реквізити |
| |код одер-|торії| коштів | коштів |-------- ----- -------|
| | жувача | | | | Назва | код | номер |
| | коштів | | | |установи|банку|рахунка|
| | | | | | банку | | |
|---|---------|-----|----------|----------|--------|-----|-------|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
--- --------- ----- ---------- ---------- -------- ----- -------

Продовження таблиці.

 -------- ------ ----- ---- ------ ---------------------
| Код | | |па- | | Сума |
|напрямку|розділ|глава|раг-|стаття| фінансування |
|видатків| | |раф | |------- -------------|
| | | | | |Всього |в т.ч. оплата|
| | | | | | | рахунків |
|--------|------|-----|----|------|-------|-------------|
| 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
-------- ------ ----- ---- ------ ------- -------------

Всього _________________________________________________________________________________

(сума прописом)

Начальник управління
(відділу) 
___________________
(підпис) 
_________________________
(прізвище) 
Погоджено: начальник
управління (відділу)
бухгалтерського обліку
і звітності
 



___________________
(підпис) 



_________________________
(прізвище) 
Отримав: начальник
операційно-
контрольного
управління (відділу)
 



___________________
дата час підпис 



_________________________
(прізвище) 

* При перерахуванні коштів територіальним органам Держказначейства графи 10, 11, 12, 13 не заповнюються.

Додаток 2.4

Журнал
реєстрації розпоряджень

 --------------------- --------------------- --------------------
| Дата | N | Сума |
| складання | розпорядження | фінансування |
| розпорядження | | |
|---------------------|---------------------|--------------------|
| 1 | 2 | 3 |
--------------------- --------------------- --------------------

Примітка:

1) На титульному листі журналу вказується назва органу казначейства, номер єдиного казначейського рахунка та рік ведення журналу.

2) Пронумеровані сторінки журналу брошуруються, прошнуровуються та скріплюються підписами керівника і головного бухгалтера та відбитком печатки.

Додаток 2.5

_______________________________________

Назва органу Держказначейсва

Картка обліку асигнувань

на ____ рік по ________________________

(глава, назва головного розпорядника коштів)

 ------ ------- ------ ---- ------ -----------------------------
| Код |Назва | |па- | | Затверджено на |
|одер- |розпо- |розділ|ра- |стаття|----- -----------------------|
|жувача|рядника| |граф| | | в т.ч. по кварталах |
|коштів|коштів | | | | рік |----- ----- ----- -----|
| | | | | | | I | II | III | IV |
|------|-------|------|----|------|-----|-----|-----|-----|-----|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
------ ------- ------ ---- ------ ----- ----- ----- ----- -----

Продовження таблиці.

 ------------------- -------------------
| Профінансовано | Залишки асигнувань|
|--------- ---------|--------- ---------|
|з початку|з початку|з початку|з початку|
|кварталу | року |кварталу | року |
| | | | |
|---------|---------|---------|---------|
| 11 | 12 | 13 | 14 |
--------- --------- --------- ---------

Разом по розділу Разом по розпоряднику коштів Разом по главі, в т.ч. по розділах

Додаток 2.6

____________________________________

Назва розпорядника коштів, глава

           ------------
Глава | |
------------

Розподіл коштів державного бюджету
при фінансуванні через органи Держказначейства
від "____"_______________ 199_ р. N _________

 --- ----------- ---------- ----------- -------------------------
| N |Ідентифіка-| Код |Назва одер-| Банківські реквізити |
|п/п|ційний код |одержувача|жувача | |
| |одержувача | коштів |коштів |-------- ------- --------|
| | коштів | | | Назва | код | Номер |
| | | | |установи| банку | рахунку|
| | | | | банку | | |
|---|-----------|----------|-----------|--------|-------|--------|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
--- ----------- ---------- ----------- -------- ------- --------

Продовження таблиці.

 --------------------- -----------------------
|Підрозділ бюджетної | Сума |
| класифікації | |
|------- ----- -------|------ ------- --------|
|розділ | па- | стаття|Всього| фінан-| оплата |
| | ра- | | |сування|рахунків|
| | граф| | | | |
|-------|-----|-------|------|-------|--------|
| 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
------- ----- ------- ------ ------- --------

_______________________________________________________________________________________________________________________

(назва територіальної одиниці)

Разом по територіальній одиниці Всього, в т.ч. по підрозділах бюджетної класифікації

Керівник
 
____________
(підпис) 
______________________________
(прізвище та ініціали) 
Головний бухгалтер
 
____________
(підпис) 
______________________________
(прізвище та ініціали) 
М.П.     

Додаток 2.7

____________________________________

Назва головного розпорядника коштів

         --------------
Глава | |
--------------

Витяг з розподілу коштів
державного бюджету

від "___"______________ 199_ р. N _________


по ____________________________________________________________________________
назва одержувача коштів

 --- ------------------------ -----------------------------------
| N | Підрозділ бюджетної | Сума |
|п/п| класифікації |------ ----------------------------|
| |------ -------- --------|Всього| в т.ч. |
| |розділ|параграф| стаття | |------------ ---------------|
| | | | | |фінансування|оплата рахунків|
|---|------|--------|--------|------|------------|---------------|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
|---|------|--------|--------|------|------------|---------------|
| | | | | | | |
| | | | | | | |
| | | | | | | |
--- ------ -------- -------- ------ ------------ ---------------

Керівник

Головний бухгалтер

Додаток 2.8

_____________________________ Назва органу Держказначейства

Реєстр
на здійснення видатків з бюджетного рахунка
єдиного казначейського рахунка N _________

Державним казначейством в ____________________________________________________________________________________________

(область, місто, район)

від "___" __________________ 199___р. N____________

--- ----- ------ -------------------- ---------------------- -----
N |Код |Назва |Підрозділ бюджетної | Сума |При-
п/п|одер-|розпо-| класифікації | |міт-
|жува-|ряд- |---- ---- ---- -----|----- ----------------|ка
|ча |ника |роз-|гла-|па- |стат-|Всьо-| в т.ч. |
|кош- |коштів|діл |ва |ра- |тя |го |------- --------|
|тів | | | |граф| | |фінан- | оплата |
| | | | | | | |сування|рахунків|
---|-----|------|----|----|----|-----|-----|-------|--------|-----
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
--- ----- ------ ---- ---- ---- ----- ----- ------- -------- -----

Всього _____________________________________________________________________________

(сума прописом)

Начальник управління (відділу) _____________
(підпис)  
_____________________________________
(прізвище та ініціали) 

Додаток 2.9

_____________________________

Назва органу Держказначейства

Реєстр платіжних доручень
на фінансування видатків державного
бюджету по рахунку N ____________
за _____________ 199____р.
число, місяць

 --- ----------- ---------- ----------------- ---------- --------
| N |Ідентифіка-| Код | Назва | N | |
|п/п|ційний код |одержувача|одержувача коштів|платіжного| Сума |
| |одержувача | коштів | | доручення| |
| | коштів | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
|---|-----------|----------|-----------------|----------|--------|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
|---|-----------|----------|-----------------|----------|--------|
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
|---|-----------|----------|-----------------|----------|--------|
| | | | Разом | | |
--- ----------- ---------- ----------------- ---------- --------

Продовження таблиці.

 ------------------------ -----------
| Банківські реквізити | |
| одержувача коштів | Відмітка |
|-------- ------- -------| про оплату|
| Назва | код | Номер | |
|установи| банку |рахунка| |
| банку | | | |
|--------|-------|-------|-----------|
| 7 | 8 | 9 | 10 |
|--------|-------|-------|-----------|
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
|--------|-------|-------|-----------|
| | | | |
-------- ------- ------- -----------

Начальник органу
Держказначейства 
______________
(підпис) 
__________________________________
(прізвище та ініціали) 
Головний бухгалтер
 
_______________
(підпис) 
__________________________________
(прізвище та ініціали) 
М.П.     

Додаток 3.1

 ----- ------ ---- ----- ------------------- -------------------
| | | | N | Затверджено | Виділено |
|Пара-|Стаття|Дата|доку-| кошторисом | коштів |
|граф | | |мента|--- ---------------|--- ---------------|
| | | | |на |в т.ч. на пото-| за|в т.ч. на пото-|
| | | | |рік|чний квартал |рік|чний квартал |
| | | | | |--- --- --- ---| |--- --- --- ---|
| | | | | | I | II|III| IV| | I | II|III| IV|
|-----|------|----|-----|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10| 11| 12| 13| 14|
----- ------ ---- ----- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Продовження таблиці.

 ------------------- ------------------- -------------------
| Касові |Залишок невикорист.| Залишок |
| видатки | коштів на рахунку | фінансування |
|--- ---------------|--- ---------------|--- ---------------|
| на|в т.ч. за пото-| на|в т.ч. за пото-| на|в т.ч. за пото-|
|рік|чний квартал |рік|чний квартал |рік|чний квартал |
| |--- --- --- ---| |--- --- --- ---| |--- --- --- ---|
| | I | II|III| IV| | I | II|III| IV| | I | II|III| IV|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15| 16| 17| 18| 19| 20| 21| 22| 23| 24| 25| 26| 27| 28| 29|
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Додаток 3.2

Меморіальний ордер N ______
від "15" лютого 1997 р.

Платник Головдержказначейство

Код за   ------------
ЄДРПОУ | 20055032 |
------------
Банк платника Код банку Дебет Сума
----------- --------- -----
ОКУ Головдержказначейства| | рах.N | 124104 | |
------------------------ ----------- ---------|5000 |
Одержувач Національний університет | |
Код за ---------- --------------- | |
ЄДРПОУ | 17832405 | Кредит | |
---------- ---------| |
Бланк одержувача Код банку рах.N |200075001| |
---------- |---------| |
ОКУ Головдержказначейства| | рах.N | | |
---------- --------- -----

Сума словами

П'ять тисяч гривень 00 коп. Призначення платежу: кошти на оплату Проведено видатків по р.200, ст.3 - 5000=

"___"________ 199__ р.

Додаток 3.3

Платіжне доручення N _________

від "5" лютого 1997 р.

Платник

     Код за    ----------
ЄДРПОУ | 20055032 |
----------
Банк платника код банку Дебет Сума
-------- ------- -----
ОПЕРУ Нацбанка в м.Київ | 300001 | рах. N |124104 | |
------------------------ -------- -------| |
|100= |
Одержувач Магазин N 1075 | |
---------- | |
Код за | 19078123 | Кредит | |
ЄДРПОУ ---------- -------| |
Бланк одержувача код банку рах. N |467564 | |
-------- |-------| |
Залізничне | 322284 | рах. N | | |
відділення ПІБ -------- ------- -----

Сума словами

Сто гривень 00 коп.

_______________________________________________________________

Призначення платежу (За Національний університет)

За канцтовари по р.   Проведено 

N 18 від 04.02.97 р.

 

"___"________199__р.

 
в т.ч. ПДВ 16-70   

   -------
| М.П. | Підписи платника
-------

Додаток 3.4

______________________

орган Держказначейства

Рішення
про проведення перевірки

"___"________________ 199_ р.

Доручити ____________________________________________________________________________________________________________
прізвище, ім'я, по батькові, посада

провести перевірку по платіжному дорученню від ____________ 199_ р. на суму _____________________________________________ грн.,
прописом

що подано ____________________________________________________________________________________________________________

назва розпорядника коштів

в зв'язку з ______________________________________________________________________________________________________________

______________________________________________________________________________________________________________________

Строк перевірки _______________________________________________________________________________________________________

Заступник начальника ГУДКУ___________________________
(начальник відділу) 

__________________
підпис
 

Додаток 3.5

______________________
орган Держказначейства 
"___"________ 199 __ р.
 



 
_____________________________
розпорядник коштів
_____________________________
N реєстраційного рахунка 

Відмова
в оплаті N _________

В проведенні платежу відповідно до _______________________________________________________________________________________
назва документа

_______________________________________________________________________________________________________________________

дата (прописом)

на користь _____________________________________________________________________________________________________________

назва отримувача коштів

відмовлено в зв'язку з: ___________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

Начальник органу Державного казначейства ______________________________________ 
________________________________ 

Виконавець:

казначей _____________________

тел._________________________

Додаток 3.6

_______________________________________________

орган Держказначейства

Журнал
реєстрації відмов в оплаті рахунків

 --- ---- ------------- ---------------- ---- --------- ---------
| N |Дата|N реєстрацій-| Назва розпо- |Сума| Прізвище|Розпис в |
|п/п| |ного рахунка | рядника | |виконавця|отриманні|
| | | | коштів | | | відмови |
|---|----|-------------|----------------|----|---------|---------|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
|---|----|-------------|----------------|----|---------|---------|
| | | | | | | |
| | | | | | | |
--- ---- ------------- ---------------- ---- --------- ---------

Додаток 3.7

      -----------------------------------------
| Міністерство фінансів України |
| Головне управління Державного |
| казначейства України |
| |
| Підлягає оплаті |
| |
| розд._________ пар.________ ст._______ |
| |
| Казначей _____________________________ |
| прізвище |
| |
| Дата |
-----------------------------------------

      -----------------------------------------
| Міністерство фінансів України |
| Головне управління Державного |
| казначейства України |
| |
| Оплачено |
| |
| Казначей _____________________________ |
| прізвище |
| |
| Дата |
-----------------------------------------

Додаток 3.8

  Національний університет
--------------------------------------
підприємство-одержувач і його адреса
-------------------------------------- Бланк суворої звітності
Ідентифікаційний код ЄДРПОУ 17832405 Типова форма N М-2
-----------------
Національний університет
--------------------------------------
підприємство-платник і його адреса
--------------------------------------
200075001
рахунок ------------ МФО --------
Довіреність дійсна
ОКУ Головдержказначейства
-------------------------------------- 25 березня 7
(найменування банку) до ---------- 199 --р.


АЕЕ

Довіреність ---- N 557451
серія


15 березня 7
Дата видачі ______________ 199_ р.

Видано Іванову Івану Івановичу
-------------------------------------
(посада, прізвище, ім'я, по батькові)

Документ, що засвідчує особу паспорт
----------------------

IV-МА 723124 10.07. 86
серія __________ N ___________ від ____________ 19___ р.

Дарницьким ВВС м. Києва
Виданий __________________________________________________
(ким виданий документ)

Головдержказначейства
На отримання від ________________________________________
(найменування організації постачальника)

договором від 28.02.97 р.
цінностей за ____________________________________________
(N і дата наряду)

Перелік цінностей, які належить отримати:


--- ------------------ ---------------- --------------------
|NN |Найменування | Одиниця виміру |Кількість (прописом)|
|п/п|цінностей | | |
|---|------------------|----------------|--------------------|
| | Грошовий чек | гривень | п'ять тисяч |
| | в т.ч. | | |
|---|------------------|----------------|--------------------|
|1. | заробітна плата | гривень | п'ять тисяч |
|---|------------------|----------------|--------------------|
| | | | |
|---|------------------|----------------|--------------------|
| | | | |
|---|------------------|----------------|--------------------|
| | | | |
--- ------------------ ---------------- --------------------
-----------------------------------------------------------------

Підпис ______________________________________________________________________________________________ засвідчую

(зразок підпису особи, що одержала довіреність)

Керівник підприємства   підпис 
Головний бухгалтер   підпис 

Національний університет

Місце печатки

Додаток 3.9

З Додатком 3.9 до наказу можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

Додаток 4.1

_____________________________

назва органу Держказначейства

Картка обліку асигнувань
і касових видатків на _______________________________________ рік
по ________________________________________________________
(назва головного розпорядника коштів)

Глава ___________ розділ ___________ стаття _________

Залишок коштів на поточному бюджетному рахунку станом на

01.01. _______ ____________________________

 ---- ---------- ------ -------------------- --------------------
| | Назва | N | Затверджено на | Профінансовано |
|Дата|документа |доку- |---- ---------------|---- ---------------|
| | |мента | | | | |
| | | |рік | в т.ч. по |рік | в т.ч. по |
| | | | | кварталах | | кварталах |
| | | | |--- --- --- ---| |--- --- --- ---|
| | | | | I | II|III| IV| | I | II|III| IV|
|----|----------|------|----|---|---|---|---|----|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | | | | | | 6 | 7 | 8 | 9 | 10|
---- ---------- ------ ---- --- --- --- --- ---- --- --- --- ---

Продовження таблиці.

 --------------- ---------------- ------------------
| Касові видатки| Залишок |Залишок коштів на |
| |невикористаних |бюджетному рахунку|
| | асигнувань |станом на 1-ше |
|------- -------|-------- -------|число місяця, |
| за | з | з | з |наступного за |
|місяць |початку|початку |початку| звітним |
| | року |кварталу| року | |
|-------|-------|--------|-------|------------------|
| 11 | 12 | 13 | | 14 |
------- ------- -------- ------- ------------------

Додаток 4.2

______________________

орган Держказначейства

Відомість
обігу грошових коштів Державного бюджету

на ____________________________________________________________
N бюджетного рахунку єдиного
казначейського рахунка

за _____________________________________________________________ 199_ р.

(місяць)

Залишок на початок місяця ______________

 ------ -------------------------------------------
| | Надійшло коштів |
| Дата |-------------------------------- ----------|
| | Сума по розділах | Загальна |
| |-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --| сума |
| | | | | | | | | | | | | |
|------|--|--|--|--|--|--|--|--|--|--|--|----------|
| 1 | 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|11|12| 13 |
|------|--|--|--|--|--|--|--|--|--|--|--|----------|
| | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | | |
|------|--|--|--|--|--|--|--|--|--|--|--|----------|
|Разом:| | | | | | | | | | | | |
------ -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- ----------

Продовження таблиці.

 -------------------------------------------
| Перераховано коштів |
|-------------------------------- ----------|
| Сума по розділах | Загальна |
|-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --| сума |
| | | | | | | | | | | | |
|--|--|--|--|--|--|--|--|--|--|--|----------|
|14|15|16|17|18|19|20|21|22|23|24| 25 |
|--|--|--|--|--|--|--|--|--|--|--|----------|
| | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | |
|--|--|--|--|--|--|--|--|--|--|--|----------|
| | | | | | | | | | | | |
-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- ----------

Залишок на кінець місяця ___________________________________________________________________________________________

Додаток 4.3

Кодування операцій,
що проводяться органами Державного казначейства

-------- --------------------------------------------------------
Код | Зміст запису, що замінюється кодом операції
операції|----------------------------- --------------------------
| по дебету | по кредиту
--------|-----------------------------|--------------------------
1. |Списано відповідно до вашого |Зараховано відповідно
|доручення |до копії платіжного дору-
| |чення, що додається
--------|-----------------------------|--------------------------
2. |Списано відповідно до меморі-|Зараховано відповідно до
|ального ордера (при частковій|копії меморіального
|оплаті копії меморіального |ордера
|ордера) |
--------|-----------------------------|--------------------------
40. |Сплачена готівкою заробітна |Зарахована готівкою депо-
|плата відповідно до вашого |нована заробітна плата
|чека |відповідно до вашої об'яви
| |на внесення готівки
--------|-----------------------------|--------------------------
41. |Видачі та інші виплати, що |Зарахована готівкою допо-
|не входять до складу |мога відповідно до вашої
|коштів, які направлені на |об'яви на внесення готівки
|споживання |Зараховані готівкою кошти
| |господарських витрат
| |відповідно до об'яви на
| |внесення готівки
--------|-----------------------------|--------------------------
42. |Видачі стипендії |
--------|-----------------------------|--------------------------
43. |Видачі на витрати за |
|відрядженнями |
--------|-----------------------------|--------------------------
50. |Видачі на виплату пенсій, |
|допомог і страхових від- |
|шкодувань |
--------|-----------------------------|--------------------------
54. |Видачі позик індивідуальним |
|позичальникам |
--------|-----------------------------|--------------------------
56. |Видачі грошей за придбану |
|іноземну валюту |
--------|-----------------------------|--------------------------
59. |Видачі підкріплень підприєм- |
|ствам Міністерства зв'язку |
--------|-----------------------------|--------------------------
61. |Видачі на інші цілі |
-------- ----------------------------- --------------------------

Додаток 4.4

 ----------------------------------------------------------------
|Управління Держказначейства |
| по м.Києву |
| |
| Виписка |
| Національний університет |
| _________________ |
| дата |
| |
|Реєстраційний рахунок |
| N 17568302 |
| |
---- ---------- ------ --------- ------- ----- -----------------
Номер| Дата | МФО |Рахунок, |Номер |Код | Обороти
опе- | | |що корес-|доку- |опе- |-------- ---------
рації| | |пондує |мента |рації| Д-т | К-т
| | | | | | |
-----|----------|------|---------|-------|-----|--------|---------
|05.03.96р.| | |Залишок| | |10.345=28
| | | | | | |
1. |05.03.96р.|320010| 649105 | 87 | 1 |5 000=28|
| | | | | | |
2. |05.03.96р.|322012| 749105 | 42 | 1 | 302=00|
| | | | | | |
3. | | | |Обороти| |5 302=28| 0=00
| | | | | | |
|06.03.96р.| | |Залишок| | | 5 043=00
| | | | | | |
----- ---------- ------ --------- ------- ----- -------- ---------

Додаток 4.5

_____________________________________________________

орган Держказначейства

Відомість
обігу коштів по реєстраційних рахунках

станом на _________________ 199_ р.

 -------------------- ----------- ------------------- -----------
|Номер реєстраційного| Сальдо на | | Сальдо на |
| рахунка | ......... | Обіг за ..........| ......... |
| |-----------|---------- --------|-----------|
| | К-т | Д-т | К-т | К-т |
|--------------------|-----------|----------|--------|-----------|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|--------------------|-----------|----------|--------|-----------|
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
|--------------------|-----------|----------|--------|-----------|
| Всього: | | | | |
-------------------- ----------- ---------- -------- -----------

Начальник відділу платежів _____________ __________________

Додаток 4.6

від "15" лютого 1997 р.

Платник Національний університет

           ----------
Код за | 17832405 |
ЄДРПОУ ----------


Банк платника код банку Дебет Сума

-------- ---------- -----
ОКУ | 311002 | рах. N|200075001 | |
Головдержказначейства -------- ----------| 100=|
| |
Одержувач | |
-------- | |
Код за |17832405| Кредит | |
ЄДРПОУ -------- ----------| |
Банк одержувача код банку рах. N|214075001 | |
------ |----------| |
ОКУ |311002| | | |
Головдержказначейства ------ ---------- -----

Сума словами

Сто гривень 00 коп.

______________________________________________________________________________________________________________________

Призначення платежу: помилково   Проведено 
зараховані кошти   "___"________199__р. 

Додаток 4.7.

Звіт
про використання коштів
Державного бюджету

по _______________________________
орган Держказначейства

на ____________________ 199_ р.

---- ---- ---- ----- -------- ------- -------- ------ ------------
Роз-|Гла-|Па- |Стат-|Наймену-|Затвер-|Виділено|Касові|Залишок
діл |ва |ра- |тя |вання |джено |з почат-|видат-|невикорис-
| |граф| |установи|коштів |ку року |ки |таних коштів
----|----|----|-----|--------|-------|--------|------|------------
1| 2 | 3 | 4 | 5 | | 6 | 7 | 8
----|----|----|-----|--------|-------|--------|------|------------
| | | | | | | |
| | | | | | | |
| | | | | | | |
| | | | | | | |
| | | | | | | |
---- ---- ---- ----- -------- ------- -------- ------ ------------

Начальник органу Держказначейства ______________________  ___________________ 

^ Наверх
наверх