документiв в базi
550558
Подiлитися 

Документ втратив чиннiсть!


ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ
N 515 від 15.05.97
м.Київ

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
8 серпня 1997 року за N 248/2052

(Наказ втратив чинність на підставі Наказу
Фонду державного майна України
N 304 від 11.03.20
15)

Про затвердження Порядку придбання акцій за залишки
коштів на приватизаційних депозитних рахунках

На виконання постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок проведення сертифікатних аукціонів", затвердженої 25 листопада 1996 р. N 1416, та з метою забезпечення прав громадян України на використання залишків коштів на приватизаційних депозитних рахунках НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок придбання акцій за залишки коштів на приватизаційних депозитних рахунках (надалі - Порядок) (додається).

2. Директору департаменту систем продажу акцій Лєдомській С.Ю. забезпечити:

2.1. Передачу Порядку до регіональних відділень Фонду.

2.2. Публікацію Порядку у Державному інформаційному бюлетені "Про приватизацію".

2.3. Узагальнення практики застосування Порядку та внесення необхідних змін до нього.

2.4. Державну реєстрацію наказу в Міністерстві юстиції України.

3. Начальникам регіональних відділень Фонду, директорам РЦСА розпочати підготовку та продаж акцій ВАТ відповідно до вимог Порядку з моменту затвердження цього наказу.

4. Генеральному директору УЦСА Тараторіну Ю.М. забезпечити:

4.1. Передачу Порядку до регіональних центрів сертифікатних аукціонів.

4.2. Організацію проведення продажу акцій ВАТ відповідно до вимог Порядку на регіональному рівні за місцезнаходженням об'єктів, акції яких виставлені на продаж за залишки коштів.

4.3. Підготовку технічного завдання на розробку програмного забезпечення для проведення продажу акцій за залишки коштів.

4.4. Підведення підсумків продажу акцій за залишки коштів в УЦСА.

5. Визнати таким, що втратив чинність, Додаток N 3 до наказу ФДМУ від 10.08.95 N 1046.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Директора Департаменту систем продажу акцій Лєдомську С.Ю.

Перший заступник Голови Фонду Є.Григоренко

Затверджено
наказом Фонду державного майна України
від 15.05.97 N 515

Порядок
придбання акцій за залишки коштів на
приватизаційних депозитних рахунках

Порядок придбання акцій за залишки коштів на приватизаційних депозитних рахунках (надалі - Порядок) розроблено відповідно до Положення про порядок проведення сертифікатних аукціонів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 березня 1995 року N 218, з урахуванням змін та доповнень внесених постановою КМУ від 25 листопада 1996 року N 1416 "Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок проведення сертифікатних аукціонів", Положення про порядок подання громадянами України заяв на придбання акцій, запропонованих до продажу на сертифікатних аукціонах, затвердженого наказом ФДМУ від 10 серпня 1995 року N 1046 та Положення про порядок подання фінансовими посередниками та товариствами покупців заяв на придбання акцій, запропонованих до продажу на сертифікатних аукціонах, затвердженого наказом ФДМУ від 26 березня 1996 року N 342.

Цей Порядок визначає процедуру продажу акцій відкритих акціонерних товариств за залишки коштів на приватизаційних депозитних рахунках, порядок роботи регіональних центрів сертифікатних аукціонів (надалі - РЦСА) щодо прийому та обробки заяв від громадян, фінансових посередників та товариств покупців на придбання акцій за залишки коштів та ведення центрами сертифікатних аукціонів відповідних форм обліку, а також порядок відповідної взаємодії державних органів приватизації та центрів сертифікатних аукціонів.

1. Загальні положення

1.1. Терміни у цьому Порядку вживаються у такому значенні:

Залишки коштів - залишки коштів приватизаційних майнових сертифікатів, відкритих у формі безготівкових приватизаційних депозитних рахунків, що залишилися невикористаними після придбання акцій громадянами України на попередньому етапі приватизації; залишки коштів житлових чеків, відкритих у формі безготівкових приватизаційних депозитних рахунків, що залишилися невикористаними після приватизації житла з використанням житлових чеків.

Заява - документ, складений за встановленою формою, який засвідчує намір покупця придбати акції, запропоновані до продажу за залишки коштів, на умовах, що визначаються у цьому Порядку.

Заявник - фізична або юридична особа, яка виконує в Регіональному центрі сертифікатних аукціонів (РЦСА) всі дії, необхідні для придбання акцій за залишки коштів, які передбачені цим Порядком.

Покупець - фізична або юридична особа, яка є власником залишків коштів та на ім'я якої як власника здійснюється придбання акцій за залишки коштів.

Платник - фізична або юридична особа, яка здійснює оплату за придбані акції.

Представник покупця - фізична особа, яка згідно з чинним законодавством представляє інтереси покупця-громадянина та виконує від імені покупця або за довіреністю покупця всі дії в РЦСА відповідно до свого статусу (батьки, опікуни тощо).

Уповноважена особа - керівник фінансового посередника або інша фізична особа, яка на підставі посадових повноважень або довіреності безпосередньо представляє інтереси фінансового посередника в РЦСА.

Довіреність - письмове уповноваження представляти інтереси покупця в РЦСА. Довіреність може бути засвідчена нотаріально або організацією, в якій довіритель працює, навчається чи виховується, житлово-експлуатаційною організацією за місцем проживання, сільською (селищною) радою народних депутатів, військовою частиною, або адміністрацією стаціонарного лікувально-профілактичного закладу, в якому він перебуває, чи закладу за місцем ув'язнення довірителя. Якщо представник покупця не є громадянином України, довіреність підлягає обов'язковому нотаріальному посвідченню.

Приватизаційне платіжне доручення - документ, яким оформляється доручення покупця установі банку здійснити переказ належної суми залишку коштів з його рахунку на відповідний рахунок центру сертифікатних аукціонів. Відмітка банку на дорученні засвідчує здійснення банком переказу коштів.

1.2. Суб'єктами правовідносин щодо придбання акцій за залишки коштів на приватизаційних депозитних рахунках відповідно до цього Порядку виступають:

- громадяни України;

- довірчі товариства та торговці цінними паперами, які уклали з громадянином відповідні угоди на використання залишків коштів; інвестиційні компанії та інвестиційні фонди, які закумулювали залишки коштів з метою спільного інвестування (надалі - фінансові посередники, скорочено ФП); а також товариства покупців;

- філії, вищевказаних юридичних осіб, які мають окремий приватизаційний рахунок для акумулювання приватизаційних сертифікатів і зареєстровані в РЦСА того регіону, де вони мають приватизаційний рахунок.

2. Умови продажу акцій

2.1 До продажу за залишки коштів пропонуються акції відкритих акціонерних товариств, що залишилися нереалізованими за підсумками спеціалізованого сертифікатного аукціону за компенсаційні сертифікати, а також акції, що залишилися нереалізованими за підсумками пільгового продажу та сертифікатного аукціону за приватизаційні майнові сертифікати, якщо їх продаж за залишки коштів передбачено планами розміщення акцій, переглянутими в порядку встановленому ФДМУ.

2.2. Рішення щодо продажу пакетів акцій відкритих акціонерних товариств (ВАТ) за залишки коштів приймає Фонд державного майна України за поданням відповідного регіонального відділення.

2.3. Інформаційні повідомлення про продаж акцій ВАТ за залишки коштів готуються за формою, що наведено у додатку 1 до цього порядку, передаються до ФДМУ згідно з п.6 Положення про порядок проведення сертифікатних аукціонів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.95 N 218, та повинні додатково містити відмітку: "Продаж за залишки коштів". Інформаційні повідомлення про продаж пакетів акцій ВАТ за залишки коштів повинні передаватись у паперовому та електронному вигляді окремо від інформації щодо продажу на сертифікатних аукціонах та інших видів продажу.

2.4. ФДМУ забезпечує публікацію в газеті "Відомості приватизації" окремим переліком інформації про виставлення пакетів акцій ВАТ до продажу за залишки коштів.

Публікація здійснюється не менше ніж за два тижні до дати початку прийому заяв на придбання акцій за залишки коштів.

2.5. Інформаційне повідомлення про продаж акцій за залишки коштів, яке публікується в газеті "Відомості приватизації", повинно обов'язково містити наступну інформацію:

- повну назву ВАТ, акції якого пропонуються до продажу за залишки коштів, його код за ЗКПО (ЄДРПОУ), юридичну адресу та номер контактного телефону;

- дати (період) початку та завершення продажу акцій ВАТ за залишки коштів;

- розмір статутного фонду ВАТ, номінальну вартість однієї акції (з урахуванням останнього зареєстрованого дроблення);

- номінальну вартість приватизаційного майнового сертифіката (ПМС) (10.50 грн. або 500 грн.);

- кількість акцій, що пропонуються до продажу за залишки коштів (шт. та % від статутного фонду);

- ціну акції, за якою проводитиметься продаж;

- площу земельної ділянки ВАТ;

- звітний період (якщо інформація подається у першому півріччі, то звітний період - 12 міс. попереднього фінансового року);

- середньоспискову кількість працівників, балансову вартість основних фондів, знос основних фондів, балансовий прибуток (збиток);

- дебіторську заборгованість, кредиторську заборгованість.

У разі, якщо вартість основних фондів ВАТ проіндексована, в публікації робиться примітка про те, що ціна акції розрахована з урахуванням коефіцієнта індексації. Для розрахунку кількості акцій, що припадає на залишок коштів на депозитному рахунку, заявник повинен збільшити суму залишку у 47.6 разів (перемножити на коефіцієнт індексації).

2.6. Прийом заяв на придбання акцій за залишки коштів проводиться центрами сертифікатних аукціонів в наступному порядку:

- заяви від громадян приймаються протягом двох тижнів починаючи з дати, вказаної в інформаційному повідомленні про продаж акцій за залишки коштів, опублікованому в газеті "Відомості приватизації";

- заяви від ФП та товариств покупців (ТП) приймаються тільки протягом другого тижня, тобто через шість робочих днів з дати, вказаної в інформаційному повідомленні про продаж акцій за залишки коштів, опублікованому в газеті "Відомості приватизації".

2.7. Покупець реалізує своє право на придбання вищезазначених акцій шляхом подання заяви про використання залишків коштів та погашення усієї суми залишку коштів.

2.8. Акції, що пропонуються до продажу за залишки коштів, придбаваються за ціною, визначеною за результатами останнього сертифікатного аукціону за ПМС, або за номінальною вартістю, якщо аукціон з продажу акцій відповідного ВАТ не проводився.

У випадку, якщо після проведення сертифікатного аукціону за ПМС здійснювалось дроблення акцій під час подальшого їх продажу, ціна продажу акцій визначається з урахуванням застосованих дроблень акцій.

2.9. Кількість акцій, придбаних покупцем, визначається як найбільше ціле число, яке не перевищує результат ділення повної суми залишку коштів, що належить покупцю, на вказану в інформаційному повідомленні про продаж акцій за залишки коштів ціну продажу однієї акції.

Якщо за підсумками сертифікатного аукціону було встановлено аукціонний курс, а не ціну акції, то ціна продажу акції розраховується шляхом ділення номіналу ПМС, який використовувався на аукціоні (500 грн. або 10.50 грн.), на курс аукціону.

2.10. Довірчі товариства (ДТ), торговці цінними паперами (ТЦП) та товариства покупців (ТП) використовують залишки коштів громадян, з якими вони уклали відповідну угоду, шляхом придбання акцій на ім'я кожного власника залишків коштів окремо на повну суму відповідного залишку коштів. Кількість акцій, придбаних кожним власником залишків коштів, визначається згідно з п.2.9.

2.11. Інвестиційні фонди та інвестиційні компанії використовують залишки коштів громадян шляхом придбання акцій на власне ім'я на повну суму заявлених залишків коштів, у кількості, яка визначається згідно з п.2.9.

2.12. Приймання заяв на придбання акцій за залишки коштів здійснюється одним пунктом прийому заяв регіонального центру сертифікатних аукціонів, в області якого за юридичною адресою знаходиться об'єкт, акції якого продаються.

2.13. Заяви на придбання акцій приймаються до повного покриття усього обсягу акцій, які запропоновані до продажу за залишки коштів згідно з інформаційним повідомленням про продаж акцій, або до закінчення терміну приймання заяв. Заяву може бути прийнято, якщо на момент звернення заявника до відповідного РЦСА ще залишилась відповідна кількість акцій обраного ним об'єкта, які не зарезервовані під інші заяви, що були подані раніше.

2.14. Заяви приймаються і задовольняються у порядку черговості подання. Приймання та задоволення заяв здійснюється в два етапи:

- прийом заяв та резервування акцій;

- оплата за акції, яка проводиться при повторному звернені заявника з оплаченим приватизаційним дорученням протягом всього періоду продажу акцій та додатково протягом трьох робочих днів з моменту закінчення прийому заяв.

2.15. Залишки коштів приватизаційних паперів, а саме приватизаційних майнових сертифікатів та житлових чеків, заявляються до участі в продажу акцій за залишки коштів за окремими заявами.

3. Порядок подання заяв громадянами

3.1. З метою придбання акцій за залишки коштів громадянин складає та подає до РЦСА заяву за встановленою формою (додаток 2) у двох примірниках українською або російською мовою.

Прийняті заяви та перераховані залишки коштів відкликанню покупцем не підлягають.

3.2. Всі дії, пов'язані з поданням заяви на придбання акцій за залишки коштів, виконуються безпосередньо громадянином-заявником або його представником.

У розділі 3 заяви - "Представник покупця" - вказуються дані про представника покупця тільки у випадку, коли заяву подає представник.

3.3. У розділі 4 заяви - "Кошти на приватизаційному рахунку" вказується повна сума залишку коштів (у гривнях), що заявляються для придбання акцій.

3.4. Дата подання та підпис заявника (представника покупця) на заяві проставляється тільки в РЦСА у присутності реєстратора під час подання заяви.

3.5. Разом із заявою заявник (представник заявника) пред'являє такі документи:

- паспорт або інший документ, що посвідчує особу заявника (представника заявника);

- довіренність, що посвідчує повноваження представника (у випадку подання заяви представником заявника).

3.6. При прийнятті заяви реєстратор РЦСА:

- перевіряє заяву на відповідність вимогам щодо її заповнення, а також документи, зазначені у п.3.5;

- розраховує кількість акцій обраного заявником об'єкта приватизації, яка може бути придбана за його заявою, згідно з процедурою, встановленою розділом 5 цього Порядку;

- перевіряє наявність визначеної кількості акцій обраного об'єкту, які ще не зарезервовані для інших заявників;

- якщо визначена кількість акцій є наявною, вписує цю кількість акцій в розділ 4 заяви, зменшує у контрольній відомості резервування акцій кількість наявних акцій даного підприємства на кількість акцій, зарезервованих для цього заявника, та виписує і видає заявнику приватизаційне платіжне доручення для переказу залишку коштів у повному обсязі на відповідний акумуляційний рахунок РЦСА. Приватизаційне платіжне доручення виписується у трьох примірниках (для іногородніх заявників - у чотирьох);

- присвоює номер заяві та здійснює реєстрацію заяви у контрольній відомості резервування акцій з зазначенням кількості зарезервованих для заявника акцій; печатка РЦСА на заяві при цьому не ставиться;

- повертає заявнику один примірник його заяви, а також документи, зазначені у п.3.5.

3.7. Заявник подає приватизаційне платіжне доручення до відділення Ощадного банку, в якому йому відкрито приватизаційний депозитний рахунок.

3.8. Після прийняття банком приватизаційного платіжного доручення платник отримує від банку останній примірник доручення з відміткою і печаткою банку платника. Цей примірник подається заявником до РЦСА разом з примірником заяви за пред'явленням паспорту.

3.9. При повторному зверненні заявника реєстратор РЦСА знаходить перший примірник заяви, звіряє суму в заяві та в платіжному дорученні, заносить номер приватизаційного платіжного доручення до контрольної відомості резервування акцій. В правій частині розділу 4 заяви реєстратор указує номер приватизаційного платіжного доручення, номер відділення Ощадбанку та дату перерахування коштів. На заяві ставиться печатка РЦСА.

Після здійснення реєстрації заяви у відомості реєстратора реєстратор відкладає її разом із копією приватизаційного платіжного доручення до місця, відведеного реєстратором для зберігання прийнятих заяв на придбання акцій за залишки коштів.

3.10. Заявнику повертається один примірник повністю оформленої та зареєстрованої заяви, який є документом, що підтверджує прийняття коштів та заяви від заявника.

3.11. Якщо заявник звернувся до РЦСА з оплаченим приватизаційним платіжним дорученням після завершення терміну, вказаного в п.2.14, його заява відхиляється, однак він може використати перераховані кошти в наступному продажу акцій за залишки коштів.

Відхилені заяви складаються реєстратором у відведене для них місце, окремо від прийнятих заяв.

4. Порядок подання заяв ФП

4.1. ФП та їх філії, а також товариства покупців, які бажають придбати акції за залишки коштів, повинні бути зареєстровані в РЦСА області за своїм місцезнаходженням (юридичною адресою) у порядку та на умовах, встановлених Положенням про порядок подання фінансовими посередниками та товариствами покупців заяв на придбання акцій, запропонованих до продажу на сертифікатних аукціонах, затвердежним наказом ФДМУ від 26 березня 1996 року N 342.

4.2. ФП та їх філії, а також товариства покупців, що зареєстровані в центрах сертифікатних аукціонів за своїм місцезнаходженням як учасники сертифікатних аукціонів, мають право брати участь в продажу акцій за залишки коштів у будь-якій з областей України, де проводиться такий продаж, за умови їх додаткової реєстрації в РЦСА області, в якій проводиться продаж за залишки.

4.3. Додаткова реєстрація ФП та ТП здійснюється виключно на підставі заяви про реєстрацію за місцезнаходженням (або її копії), засвідченої відповідним РЦСА за місцем реєстрації, та двох примірників заповненої заяви про реєстрацію в РЦСА за місцем продажу. Кожному зареєстрованому ФП та ТП присвоюється реєстраційний номер у порядку, встановленому ФДМУ для сертифікатних аукціонів. Копія заяви про реєстрацію у РЦСА за місцезнаходженням завіряється РЦСА, в якому проводиться продаж акцій за залишки коштів, та зберігається разом з примірником заяви про реєстрацію. Другий примірник завіреної заяви про реєстрацію повертається ФП або ТП.

4.4. Всі дії ФП та ТП по придбанню акцій за залишки коштів виконуються в РЦСА уповноваженими особами. Уповноважені особи пред'являють паспорт або інший документ, що посвідчує особу, та документи, що підтверджують їх повноваження.

4.5. Прийнята заява та сплачені згідно з нею кошти не можуть бути відкликані заявником, крім випадків припинення продажу акцій за залишки коштів. Порядок відкликання заяв та коштів у випадку припинення продажу акцій за залишки коштів встановлюється ФДМУ.

4.6. Для придбання акцій за залишки коштів заявник повинен скласти та подати заяву за встановленою формою (додаток 3).

Заява складається у двох примірниках українською або російською мовою.

4.7. У розділі 1 заяви - "Об'єкт приватизації" - вказуються дані про об'єкт приватизації, на придбання акцій якого подається заява.

4.8. У розділі 3 заяви - "Платник за акції" - вказуються дані про платника за акції. У випадку, коли покупцем акцій є інвестиційна компанія, платником виступає її взаємний фонд.

4.9. У розділі 4 заяви - "Приватизаційні кошти" - вказується кількість приватизаційних депозитних рахунків та загальна сума залишків коштів, що заявляються для придбання акцій.

4.10. У розділі 5 заяви - "Уповноважена особа заявника" - вказуються дані про уповноважену особу заявника, яка подає заяву.

4.11. Дата подання та підпис уповноваженої особи на заяві проставляється тільки в РЦСА під час приймання заяви реєстратором.

4.12. Уповноважена особа довірчого товариства, торговця цінними паперами чи товариства покупців подає до РЦСА, в якому проводиться продаж акцій за залишки коштів, наступні документи:

- заяву про реєстрацію (ФП та ТП, зареєстровані в інших РЦСА, подають документи згідно з вимогами п.4.3);

- заяву на придбання акцій за залишки коштів у двох екземплярах;

- розширені реєстри приватизаційних платіжних доручень громадян на встановленому Українським центром сертифікатних аукціонів (УЦСА) форматі в електронній формі (для розрахунку кількості акцій, що можуть бути придбаними на ім'я кожного з громадян);

- довідку з обслуговуючого банку про наявність відповідних приватизаційних коштів на акумуляційному рахунку заявника.

4.13. Розширені реєстри платіжних доручень громадян готуються окремо по ПМС та по житловим чекам (ЖЧ) - у вигляді файлів на дискеті за встановленим УЦСА форматом та подаються до РЦСА для розрахунку кількості акцій, що можуть бути придбаними кожним громадянином-довірителем за залишки його коштів, та внесення громадян до переліку власників акцій.

4.14. Уповноважена особа ФП - інвестиційного фонду чи інвестиційної компанії - подає до РЦСА, в якому проводиться продаж акцій за залишки коштів, наступні документи:

- заяву про реєстрацію ФП (ФП, зареєстровані в інших РЦСА, подають документи згідно з вимогами п.4.3);

- заяву на придбання акцій за залишки коштів у двох екземплярах;

- довідку з обслуговуючого банку про наявність закумульованих залишків коштів на приватизаційному акумуляційному рахунку ФП.

4.15. При прийнятті заяви реєстратор виконує такі дії:

- перевіряє право заявника та платника за акції брати участь у сертифікатному аукціоні та правильність наведених у заяві даних про платника;

- перевіряє повноваження представника заявника;

- перевіряє відповідність наведеної в заяві інформації про уповноважену особу даним документа, який посвідчує таку особу та пред'являється при поданні заяви;

- розраховує за допомогою програмного забезпечення кількість акцій для резервування згідно з поданою заявою та розширеним реєстром платіжних доручень громадян;

- перевіряє можливість сплати загальної вартості заявлених акцій за даними, наведеними в довідці з обслуговуючого банку;

- якщо заявлена кількість акцій є наявною, реєстратор вписує цю кількість акцій в розділ 4 заяви, зменшує кількість наявних акцій даного підприємства на кількість акцій, зарезервованих для цього заявника, та виписує і видає заявнику приватизаційне платіжне доручення із зазначенням суми коштів відповідного типу приватизаційних паперів (ПМС або ЖЧ) для переказу залишків коштів на рахунок РЦСА. Приватизаційне платіжне доручення виписується у трьох примірниках (для іногородніх заявників - у чотирьох);

- перевіряє наявність підпису уповноваженої особи заявника на обох примірниках заяви;

- реєструє заяву у контрольній відомості резервування акцій та присвоює їй порядковий номер згідно з відомістю;

- проставляє на всіх примірниках заяви номер заяви згідно з контрольною відомістю резервування акцій та свій підпис;

- повертає уповноваженій особі заявника один оформлений примірник заяви, виписане приватизаційне платіжне доручення.

4.16. Якщо розрахована кількість акцій перевищує наявний їх залишок, за бажанням заявника заява може бути переоформлена на наявну кількість акцій.

У цьому випадку акції резервуються, але сума оплати за акції в заяві та в платіжному дорученні не вказується. Вона розраховується та проставляється заявником після переформування реєстру платіжних доручень. Новий реєстр подається при повторному зверненні заявника для підтвердження оплати за акції. При цьому реєстратор перевіряє відповідність даних реєстру кількості акцій за заявою та сумі, вказаній у платіжному дорученні.

4.17. У випадку, якщо на момент звернення уповноваженої особи заявника до РЦСА акції ВАТ, на придбання яких була подана заява, вже зарезервовано в повному обсязі, реєстратор РЦСА робить відмітку на заяві "Резервування завершено", вказує дату та час подання заяви, завіряє заяву власним підписом і печаткою РЦСА та повертає її уповноваженій особі заявника.

4.18. ФП - платники вносять закумульовані залишки коштів на відповідні позабалансові рахунки РЦСА, в якому проводиться продаж акцій, у порядку, визначеному Положенням про порядок розрахунків за придбані об'єкти приватизації, затвердженим наказом Фонду державного майна України від 2 листопада 1992 року N 467 з урахуванням змін та доповнень до цього Положення, затверджених наказом ФДМУ від 14 лютого 1997 року N 169, на підставі приватизаційного платіжного доручення, виписаного реєстратором РЦСА після реєстрації заяви ФП.

4.19. Для задоволення заяви уповноважена особа ФП подає до РЦСА примірник оформленої реєстратором заяви та оплачене приватизаційне платіжне доручення, а ТП, ДТ та ТЦП подають додатково розширений реєстр приватизаційних платіжних доручень громадян в електронному вигляді.

4.20. Реєстратор роздруковує поданий заявником розширений реєстр приватизаційних платіжних доручень громадян окремо ПМС та по ЖЧ з зазначенням кількості акцій для кожного громадянина, завіряє кожну його сторінку своїм підписом та одержує підпис заявника на ньому та вказує номер заяви на реєстрі.

Заявник несе відповідальність за достовірність даних про громадян та залишки їх коштів, наведених в розширеному реєстрі.

4.21. Реєстратор проставляє на обох примірниках заяви штамп РЦСА, який підтверджує факт реєстрації заяви, повертає один примірник зареєстрованої у відомості реєстратора заяви заявнику, та робить відмітку про оплату у контрольній відомості резервування акцій. Після здійснення реєстрації заяви реєстратор відкладає її разом із копією приватизаційного платіжного доручення до місця, відведеного реєстратором для зберігання прийнятих заяв за залишки коштів та окремо від відхилених заяв.

5. Порядок розрахунку кількості акцій

5.1. Кількість акцій, придбаних покупцем, визначається як найбільше ціле число, яке не перевищує результату ділення всієї суми залишку коштів, що належить покупцю (згідно з розділом 4 Заяви), на вказану в інформаційному повідомленні ціну продажу однієї акції.

5.2. При розрахунку кількості акцій, що припадають на повну суму залишку коштів, по заяві на придбання акцій ВАТ, вартість основних засобів якого проіндексовано, реєстратор РЦСА збільшує суму залишку шляхом множення на коефіцієнт індексації вартості ПМС. Коефіцієнт індексації вартості ПМС дорівнює 47,6.

5.3. По заявах довірчих товариств, товариств покупців та торговців цінними паперами реєстратор РЦСА за допомогою програмного забезпечення розраховує кількість акцій відповідно до п.п.5.1, 5.2, окремо для кожного приватизаційного депозитного рахунку громадянина для суми залишку коштів, вказаної в реєстрі приватизаційних платіжних доручень. Кількість акцій, яка може бути придбана довірчим товариством, товариством покупців чи торговцем цінними паперами, визначається як сума розрахованих акцій для кожного приватизаційного депозитного рахунку громадянина згідно з залишком коштів.

5.4. По заявах інвестиційних компаній та інвестиційних фондів реєстратор РЦСА розраховує кількість акцій за вказаною формулою для повної суми вказаних в заяві залишків коштів.

6. Порядок обробки заяв та затвердження результатів продажу

6.1. У випадку, якщо заявник не звернувся до РЦСА повторно з оплаченим приватизаційним платіжним дорученням у термін, зазначений у п.2.14 цього Порядку, заявлені акції вважаються неоплаченими, заява вважається відхиленою, а відповідні акції вважаються розрезервованими.

6.2. У випадках надходження на рахунок РЦСА коштів по відхилених заявах, на запит заявника відповідальний працівник РЦСА повинен проінформувати відповідного заявника про факт отримання коштів по його заяві.

6.3. За результами прийому заяв РЦСА формує підсумкову відомість продажу акцій за залишки коштів, форма якої встановлюється ФДМУ.

6.4. Кошти, що надійшли по відхилених заявах, зберігаються на рахунку РЦСА і можуть бути використані заявником, який перерахував ці кошти, для подання заяви на придбання акцій іншого підприємства, акції якого буде запропоновано до продажу за залишки коштів.

Для забезпечення цього права заявникам, РЦСА формує переліки відхилених заяв, по яким надійшли відповідні приватизаційні кошти. Перелік містить наступну інформацію:

- номер відхиленої заяви;

- прізвище, ім'я, по батькові власника рахунку, тип, серію та номер документа, що посвідчує особу - для фізичних осіб;

- назву та код за ЗКПО (ЄДРПОУ) - для юридичної особи;

- сума залишку коштів.

6.5. Регіональний центр сертифікатних аукціонів формує на електронних носіях інформацію про прийняті ним та задоволені заяви на придбання акцій за залишки коштів і передає таку інформацію до Українського центру протягом місяця після закінчення встановленого терміну прийому заяв.

6.6. УЦСА передає до ФДМУ протокол про результати продажу акцій за залишки коштів у двотижневий термін з дати отримання інформації про прийняті заяви від РЦСА, зазначеної у п.6.6 цього порядку. Протокол повинен містити таку інформацію:

- дата і номер протоколу;

- повна назва та юридична адреса відкритого акціонерного товариства;

- код за ЗКПО;

- загальна кількість акцій, запропонованих до продажу за залишки коштів;

- ціна продажу однієї акції;

- загальна кількість проданих акцій;

- загальна кількість задоволених заяв на придбання акцій (окремо від фізичних осіб, ФП та ТП);

- загальна сума погашених залишків коштів окремо для ПМС та ЖЧ;

- кількість нереалізованих акцій;

- перелік покупців акцій. Перелік містить зведені дані по всіх покупцях-громадянах (одним рядком) та дані про кожного покупця-фінансового посередника із зазначенням кількості придбаних ним акцій. У випадку придбання акцій взаємним фондом інвестиційної компанії на ім'я інвестиційної компанії, у переліку вказується назва інвестиційної компанії та, в дужках, назва взаємного фонду, який подав заяву та здійснив оплату за придбані акції.

6.7. Фонд державного майна затверджує протокол про результати продажу акцій за залишки коштів протягом трьох днів після його одержання.

6.8. УЦСА у двотижневий термін після затвердження Фондом державного майна України протоколу про результати продажу акцій за залишки коштів складає в електронній формі переліки власників акцій окремо щодо кожного акціонерного товариства та передає до Фонду державного майна, який вносить інформацію до консолідованої електронної бази даних власників акцій, а також регіональним центрам. Зазначені переліки власників акцій є невід'ємною частиною протоколу про результати продажу акцій за залишки коштів.

6.9. До переліку власників акцій включаються громадяни, що придбали акції за заявами, громадяни, акції на ім'я яких були придбані довірчими товариствами, торговцями цінними паперами та товариствами покупців, а також інвестиційні фонди та інвестиційні компанії, які придбали акції від свого імені та за власний рахунок. Перелік власників акцій повинен містити кількість акцій, придбаних на ім'я їх власників акцій, а також такі дані щодо кожного з них:

для фізичних осіб - прізвище, ім'я та по батькові, місце проживання та реквізити документа, що посвідчує особу, а для фізичних осіб, акції на ім'я яких придбавали фінансові посередники, додатково - повну назву та ідентифікаційний код відповідного фінансового посередника;

для інвестиційних фондів та інвестиційних компаній - повну назву, ідентифікаційний код, місцезнаходження.

Для інвестиційної компанії у переліку вказується також назва її взаємного фонду, який подавав заяву на придбання акцій за залишки коштів та здійснював оплату за акції від імені цієї інвестиційної компанії.

6.10. Право власності на акції, придбані та сплачені залишками коштів на приватизаційних депозитних рахунках, виникає у покупця з моменту затвердження Фондом державного майна протоколу про результати такого продажу. Право власності на придбані акції підтверджується записом у реєстрі акціонерів відповідного акціонерного товариства.

6.11. УЦСА у двотижневий термін після затвердження Фондом державного майна України протоколу про результати продажу акцій за залишки коштів передає регіональним центрам необхідну інформацію в електроній формі, на підставі якої вони оформлюють витяги з протоколу про результати продажу акцій за залишки коштів для всіх власників акцій (додатки 4 та 5), які подали до вказаних центрів заяви, що були задоволені.

У випадку придбання акцій взаємним фондом інвестиційної компанії у витязі з протоколу вказуються назви інвестиційної компанії та взаємного фонду цієї інвестиційної компанії, який здійснив подачу заяви та оплату за акції. Назва інвестиційної компанії завжди передує назві її взаємного фонду.

6.12. Регіональні центри у місячний термін після затвердження протоколу про результати продажу акцій за залишки коштів повідомляють витягом з протоколу усіх власників про кількість та ціну придбаних ними акцій.

6.13. Регіональний центр протягом одного тижня від дати одержання інформації з Українського центру оформлює перелік власників акцій у двох примірниках і передає обидва примірники, скріплені підписом уповноваженої особи регіонального центру та завірені печаткою регіонального центру, а також електронну копію переліку відповідному органу приватизації.

6.14. Орган приватизації у тижневий термін після одержання від регіонального центру переліку власників письмово повідомляє емітента про необхідність одержання ним зазначеного переліку у тижневий термін з дати отримання повідомлення. Разом з переліком орган приватизації надає емітенту розпорядження про внесення змін до реєстру акціонерів ВАТ. Один примірник переліку зберігається в органі приватизації.

6.15. Зазначений перелік та розпорядження органу приватизації є підставою для внесення змін до реєстру акціонерів відкритого акціонерного товариства. Відкрите акціонерне товариство зобов'язане забезпечити внесення відповідних змін до реєстру не пізніше одного місяця з дня одержання відповідного переліку.

6.16. Порядок передання емітенту переліку власників акцій у паперовій та електронній формі встановлюють Фонд державного майна України та Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку.

6.17. У разі якщо в ході продажу акцій за залишки коштів частина акцій залишилася нереалізованою, орган приватизації приймає окреме рішення про їх подальший продаж.

7. Порядок формування та передачі звіту про результати
оплати за акції ВАТ

7.1. Регіональний центр сертифікатних аукціонів у тритижневий термін з дати одержання затвердженого протоколу про підсумки спеціалізованого сертифікатного аукціону проводить розрахунки з відповідними позабюджетними фондами приватизації приватизаційними коштами, прийнятими до сплати за придбані акції ВАТ. Розрахунки проводяться згідно з Положенням про порядок розрахунків за придбані об'єкти приватизації, затвердженим наказом Фонду державного майна України від 2 листопада 1992 року N 467 з урахуванням змін та доповнень, затверджених наказом Фонду державного майна України від 14 лютого 1997 року N 169.

7.2. Після проведення вищезазначених розрахунків, до закінчення тритижневого терміну, РЦСА готує та подає до УЦСА та регіонального відділення ФДМУ звіт про оплату за акції ВАТ, придбані за залишки коштів.

Додаток 1
До Порядку придбання акцій
за залишки коштів на
приватизаційних депозитних
рахунках

Інформаційне повідомлення
про продаж пакета акцій ВАТ ____________________________________________________________________________________________
(повна назва ВАТ)
за залишки коштів на приватизаційних депозитних рахунках

     ---- -------------------------------------------------- ----------
N | Назва показника | Значення
п/п | | показника
----|--------------------------------------------------|----------
1. |Код ВАТ за ЗКПО або за ДРЗОУ |
----|-------------------------------------------------- ----------
2. |Назва підприємства до перетворення у ВАТ:
|_____________________________________________________________
|_____________________________________________________________
----|-------------------------------------------------------------
3. |Юридична адреса ВАТ, телефон:
|_____________________________________________________________
|_____________________________________________________________
----|-------------------------------------------------- ----------
4. |Розмір статутного фонду ВАТ (грн.) |
----|--------------------------------------------------|----------
5. |Кількість акцій, що пропонуються до продажу за |
|залишки коштів (шт./% від статутного фонду) |
----|--------------------------------------------------|----------
6. |Номінальна вартість однієї акції з урахуванням |
|останнього дроблення (грн.) |
----|--------------------------------------------------|----- ----
6.1.|N аукціону за ПМС, за яким розрахована аукціонна | |
|ціна/аукціонна ціна | |
----|--------------------------------------------------|-----|----
6.2.|N аукціону за КС/коефіцієнт дроблення | |
----|--------------------------------------------------|----- ----
7. |Ціна продажу акції (грн.) |
----|--------------------------------------------------|----------
8. |Номінальна вартість ПМС до сплати за акції (грн.) |
----|--------------------------------------------------|----------
9. |Звітний період, за який наводяться показники у |
|графах 9-16 (6 або 9 місяців поточного року; |
|для першого півріччя звітний період - 12 місяців |
|попереднього фінансового року) |
----|--------------------------------------------------|----------
10. |Площа земельної ділянки (га) |
----|--------------------------------------------------|----------
11. |Середньоспискова кількість працівників (чол.) |
----|--------------------------------------------------|----------
12. |Балансова вартість основних фондів (грн.) |
----|--------------------------------------------------|----------
13. |Знос основних фондів (грн./% від основних фондів) |
----|--------------------------------------------------|----------
14. |Балансовий прибуток (якщо збиток - писати зі |
|знаком "-") |
----|--------------------------------------------------|----------
15. |Дебіторська заборгованість (грн.) |
----|--------------------------------------------------|----------
16. |Кредиторська заборгованість (сума розділів II, |
|III пасиву баланса), грн. |
----|--------------------------------------------------|----------
17. |Обсяг виробленої продукції в цінах звітного |
|періоду, (грн.) |
----|-------------------------------------------------- ----------
18. |Основні види виробленої продукції (робіт, послуг)
|та їх обсяг по видах в цінах звітного періоду:
|----------------------------- -------------------------------
| Назва виду продукції |Обсяг продукції (робіт, послуг)
| (робіт, послуг) |--------------- ---------------
| |Натуральні | Грошові показ-
| |показники | ники, грн.
|-----------------------------|---------------|---------------
|-----------------------------|---------------|---------------
|-----------------------------|---------------|---------------
----|----------------------------- --------------- ---- ----------
19. |Розподіл акцій за видами продажу згідно з планом |
|розміщення акцій (у % від статутного фонду): |
|пільговий продаж: |__________
|________________________________________________ |__________
|- продаж на сертифікатних аукціонах за ПМС: |__________
| _______________________________________________ |__________
|- продаж на спеціалізованих аукціонах за КС: |__________
| _______________________________________________ |__________
|- продаж за залишки коштів:______________________ |__________
|- загалом по всіх інших видах продажу (комерційні |__________
| та некомерційні конкурси, інвестиційні конкурси,|__________
| продаж на УФБ): _______________________________ |__________
|- є власністю організації орендарів, а також |__________
| переданого безоплатно: |__________
|- залишається у власності держави: ______________ |__________
---- -------------------------------------------------- ----------

Начальник регіонального відділення ФДМУ по ____________________________________ області

(Директор департаменту ФДМУ) __________________________   ______________________ 
(підпис)   (дата) 


Додаток 2
До Порядку придбання акцій
за залишки коштів на приватизаційних
депозитних рахунках

Заява
на придбання громадянином (громадянкою) України акцій
за залишки коштів на приватизаційному депозитному рахунку

(Заповнюється друкованими літерами українською або
російською мовою; подається у 2-х примірниках)

 ----------------------------------------------------------------
|1 Об'єкт приватизації: Назва: ______________________________|
|------------------------- _____________________________________|
| Код підприємства за ЗКПО| _____________________________________|
| згідно з публікацією | Адреса: _____________________________|
| - - - - - - - - | |
| - - - - - - - - | |
|------------------------- --------------------------------------|
|2 Покупець: |
|Прізвище: - - - - - - - - - - - - - - - - - |
| - - - - - - - - - - - - - - - - - |
|Ім'я: - - - - - - - - - - - - - Рік народження: - - - - |
| - - - - - - - - - - - - - - - - - |
|По батькові: - - - - - - - - - - - - - - N - - - - - - - - - |
| - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - |
|Посвідчення ___________________ - - - - - - - - N - - - - - |
|особи: (назва документа) - - - - - - - - - - - - - |
| (серія) (номер) |
|видано: "___" ________ 19__ р. _________________________________|
| (назва органу, що видав документ)|
|Адреса покупця - - - - - - --------------------------------- |
|для надсилання - - - - - - --------------------------------- |
|повідомлень: (індекс) (область) |
| ----------------------------- ----------------------------- |
| ----------------------------- ----------------------------- |
| (район) (місто/село) |
| ----------------------------- -------- -------- |
| ----------------------------- -------- -------- __________ |
| вулиця/проспект/бульвар/ (будинок) (кв.) (телефон) |
| провулок/інше) |
|----------------------------------------------------------------|
|3 Представник покупця (заповнювати тільки у разі необхідності): |
|__________________ ______________ ___________________________|
| (прізвище) (ім'я) (по батькові) |
|Поштова адреса: ___________ _______________ ___________________|
| (індекс) (область) (район) |
|_________ ____________________________ _________ _____ _________|
| (місто/ (вулиця/провулок/площа/інше) (будинок) (кв.) (телефон)|
| село) |
|Посвідчення _________________________ _________ N ____________|
|особи: (назва документа) (серія) (номер) |
|видане: "___" _______ 19__ р. __________________________________|
| (назва органу, що видав документ)|
|Документ, який підтверджує повноваження: _______________________|
|коли і ким затверджено: "___" _____________ 19__ р. |
|----------------------------------------------------------------|
|4 Кошти на приватизаційному депозитному рахунку*: |
|----------------------------------------------------------------|
| - |
| - Приватизаційний майновий сертифікат (обрати та відмітити "X" |
| - один вид приватизаційного|
| - Житловий чек паперу) |
|---------------------------------------- -----------------------|
|Сума залишку коштів ---- -- |Приватизаційне платіжне|
|(грн.) (цифрами) ---- грн. -- коп.|доручення N ___________|
|_______________ грн. _______________коп.|Назва банку: __________|
| (прописом) |_______________________|
| |МФО ____________ |
| |Дата оплати: |
| |"___" __________ 199_р.|
|----------------------------------------|-----------------------|
| Ціна акції: |Кількість акцій**: |
| |(цифрами) -------- |
| | -------- |
| _______________ грн. __________ коп. |___________________ шт.|
| (прописом) | (прописом) |
|---------------------------------------- -----------------------|
|5 Зобов'язання та заяви покупця: |
| Я заявляю, що бажаю придбати за всю суму коштів, які|
| залишилися на моєму приватизаційному депозитному рахунку,|
| найбільшу цілу кількість акції за встановленою ціною. Я|
| поінформований, що ця заява та приватизаційні кошти|
| відкликанню покупцем не підлягають. Я несу відповідальність за|
| достовірність даних у цій заяві. Я зобов'язуюсь дотримуватися|
| встановлених умов продажу акцій за залишки коштів на|
| приватизаційних рахунках. |
----------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------
-------------------- --------------------------
Не заповнювати |Пункт приймання заяв| | Центр вводу даних |
---- ---- |--------- ----------| |--- ----- ------ ---------|
---- ---- |Реєстра- |Контролер | |Код|Опе- | Опе_ |Адмініст.|
число місяць |тор | | |ЦВД|рат.1| рат.2| |
---- |---------|----------| |---|-----|------|---------|
---- | | | | | | | |
рік --------- ---------- --- ----- ------ ---------


_________________ М.П. Область ППЗ Аукціон Реєстратор N заяви
(підпис заявника) ---- ------ ---- - - - - - -
---- ------ ---- |3|0| - - - -

* Заявляється або приватизаційний майновий сертифікат, або житловий чек.

** Кількість акцій розраховується з урахуванням індексації основних фондів ВАТ, що приватизується.

Додаток 3
До Порядку придбання акцій
за залишки коштів на
приватизаційних депозитних
рахунках

Заява
на придбання акцій за кошти на приватизаційних депозитних
рахунках фінансовим посередником/товариством покупців

(Заповнюється друкованими літерами українською або
російською мовою; подається у 2-х примірниках)

 ----------------------------------------------------------------
|1 Об'єкт приватизації: Назва: ______________________________|
|------------------------- _____________________________________|
| Код підприємства за ЗКПО| _____________________________________|
| згідно з публікацією | Адреса: _____________________________|
| - - - - - - - - | _____________________________________|
| - - - - - - - - | |
|------------------------- --------------------------------------|
|2 Заяви та зобов'язання заявника: |
|Заявник бажає придбати за встановленою ціною акції об'єкта|
|приватизації, вказаного у п.1 цієї заяви, на загальну суму, що|
|зазначена в п.4 цієї заяви, за наступних умов: |
| |
|Заявник поінформований, що: акції продаються всім учасникам за|
|ціною, що склалася на попередньому сертифікатному аукціоні;|
|органи приватизації не переглядають затверджені результати|
|проведення продажу акцій за залишки коштів на приватизаційних|
|депозитних рахунках; ця заява та приватизаційні кошти|
|відкликанню покупцем не підлягають; заява визнається недійсною у|
|випадку невірогідності даних, наведених в ній; заява з помилками|
|заявника, які не підлягають виправленню, до участі в продажу не|
|допускається; покупець не має права відмовитись від придбання|
|акцій за результатами продажу. |
| |
|Заявник зобов'язується дотримуватися встановлених умов продажу|
|акцій за залишки коштів на приватизаційних депозитних рахунках. |
| |
|Керівник заявника: _________________ ____________________ М.П.|
| ПІпБ підпис заявника |
|----------------------------------------------------------------|
|3 Платник за акції: |
|Код за ЗКПО: Номер реєстрації в РЦСА: |
| - - - - - - - - - - - - - - - - |
| - - - - - - - - - - - - - - - - |
|Повна назва: __________________________________________________ |
|----------------------------------------------------------------|
|4 Кошти на приватизаційному депозитному рахунку*: |
|----------------------------------------------------------------|
| - |
| - Приватизаційний майновий сертифікат (обрати та відмітити "X" |
| - один вид приватизаційного|
| - Житловий чек паперу) |
|---------------------------------------- -----------------------|
|Кількість приватизаційних рахунків |Приватизаційне платіжне|
|_______________________________________ |доручення N ___________|
| (цифрами та прописом) |Назва банку: __________|
|Сума залишку коштів ---- -- |_______________________|
|(грн.) (цифрами) ---- грн. -- коп.|МФО ____________ |
|_______________ грн. _______________коп.|Дата оплати: |
| (прописом) |"___" __________ 199_р.|
|----------------------------------------|-----------------------|
| Ціна акції: |Кількість акцій**: |
| |(цифрами) -------- |
| | -------- |
| _______________ грн. __________ коп. |___________________ шт.|
| (прописом) | (прописом) |
|---------------------------------------- -----------------------|
|5 Уповноважена особа заявника: |
| ___________________ ____________ _______________________ |
| (прізвище) (ім'я) (по батькові) |
|Посвідчення |
|особи: ___________________________ __________ N __________ |
| (назва документа) (серія) (номер) |
----------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------
-------------------- --------------------------
Заяву здав: |Пункт приймання заяв| | Центр вводу даних |
---- ---- |--------- ----------| |--- ----- ------ ---------|
---- ---- |Реєстра- |Контролер | |Код|Опе- | Опе_ |Адмініст.|
число місяць |тор | | |ЦВД|рат.1| рат.2| |
---- |---------|----------| |---|-----|------|---------|
---- | | | | | | | |
рік --------- ---------- --- ----- ------ ---------


___________________________ М.П. Область ППЗ Аукціон Реєстратор N заяви
(підпис заявника) ---- ------ ---- - - - - - -
---- ------ ---- |3|0| - - - -

* Заявляється або приватизаційний майновий сертифікат, або житловий чек.

** Кількість акцій розраховується з урахуванням індексації основних фондів ВАТ, що приватизується.

Додаток 4
До Порядку придбання акцій
за залишки коштів на приватизаційних депозитних
рахунках

______________________________________   Заява 00-000-00-00-000000 
(прізвище покупця)   

Регіональний центр сертифікатних аукціонів

Витяг з протоколу
про результати продажу акцій за залишки коштів
на приватизаційних депозитних рахунках

Регіональний центр сертифікатних аукціонів повідомляє, що згідно з затвердженим протоколом аукціонної комісії від __.__.__ р. N _____

громадянин України

_______________________________________________________________________________________________________________________,

(прізвище, ім'я та по батькові покупця акцій)

паспорт/документ: ______________________, адреса: _________________________________________________________________________

(серія) (номер)

_______________________________________________________________________________________________________________________,

є Власником ______________________________________________________________________ акцій акціонерного товариства (АТ): код за

(кількість)

ЗКПО ________________________________________________________________________________________________________________,

"Відкрите акціонерне товариство (ВАТ)" ____________________________________________________________________________________

(повна назва АТ)

Адреса АТ: _____________________________________________________________________________________________________________

Акції номінальної вартості ___________ грн., придбані за ціною (з урахуванням індексації основних фондів ВАТ) _________ (грн.) на

повну суму сплачених покупцем залишків коштів на приватизаційному депозитному рахунку покупця. Цей витяг не є цінним папером. Він повідомляє про набуття права власності на придбані акції. Право власності на придбані акції підтверджується записом у реєстрі акціонерів. Для з'ясування назви та адреси організації, яка веде реєстр акціонерів (реєстратора), слід звертатись до керівництва ВАТ.

У випадку невідповідності даних, наведених у цьому витязі, даним покупця, слід звертатись до реєстратора для внесення виправлень.

_______________________  М.П.  
підпис   ППЗ 

Додаток 5
До Порядку придбання акцій
за залишки коштів на
приватизаційних депозитних
рахунках

Регіональний центр сертифікатних аукціонів

Витяг з протоколу аукціонної комісії про результати продажу
акцій за залишки коштів на приватизаційних депозитних рахунках

Регіональний центр сертифікатних аукціонів повідомляє, що згідно з затвердженим протоколом аукціонної комісії від ___.___.___ р.

N __________,

______________________________________________________________________________________________________________________,

(назва фінансового посередника або товариства покупців)

код за ЗКПО: __________, юридична адреса: ________________________________________________________________________________,

придбав _____________ акцій акціонерного товариства (АТ) ___________________________________________________________________

(кількість)

_______________ _______________________________________________________________________________________________________

(код за ЗКПО) (повна назва АТ)

Адреса АТ: _____________________________________________________________________________________________________________

Акції номінальної вартості ___________ грн. придбані за ціною (з урахуванням індексації основних фондів ВАТ) _________________ (грн.) на повну суму сплачених залишків коштів на приватизаційних депозитних рахунках. Цей витяг не є цінним папером. Він повідомляє про набуття права власності на придбані акції. Право власності на придбані акції підтверджується записом у реєстрі акціонерів. Для з'ясування назви та адреси організації, яка веде реєстр акціонерів (реєстратора), слід звертатись до керівництва ВАТ. У випадку невідповідності даних, наведених у цьому витязі, даним покупця, слід звертатись до реєстратора для внесення виправлень.

___________________  МП  
підпис  РЦСА 

^ Наверх
наверх