документiв в базi
538138
Подiлитися 

Документ втратив чиннiсть!


МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ
24.12.2013 N 846

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
20 січня 2014 р. за N 105/24882

(Наказ втратив чинність на підставі Наказу
Міністерства фінансів України
N 497 від 13.05.20
17)

Про затвердження форми Інформації суб'єктів
господарювання, які провадять посередницьку діяльність,
пов'язану з наданням послуг з оренди нерухомості (рієлтерів),
про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди)

Відповідно до підпункту 170.1.6 пункту 170.1 статті 170 розділу IV Податкового кодексу України та підпункту 30 пункту 5 Положення про Міністерство доходів і зборів України, затвердженого Указом Президента України від 18 березня 2013 року N 141, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити форму Інформації суб’єктів господарювання, які провадять посередницьку діяльність, пов’язану з наданням послуг з оренди нерухомості (рієлтерів), про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди), що додається.

З формою Інформації суб’єктів господарювання, які провадять посередницьку діяльність, пов’язану з наданням послуг з оренди нерухомості (рієлтерів), про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди) можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази/Форми", підрозділ "Звітність за 2014 р.", папка "Звітність за місяць", папка "Звітність за I квартал 2014 р.".

2. Департаменту доходів і зборів з фізичних осіб Міністерства доходів і зборів України (Бусарєв В.В.) в установленому законодавством порядку подати цей наказ до Міністерства юстиції України на державну реєстрацію.

3. Інформаційно-комунікаційному департаменту (Семченко О.В.) забезпечити оприлюднення цього наказу в офіційному друкованому виданні та на єдиному веб-порталі Міндоходів.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра доходів і зборів України Ігнатова А.П.

Міністр О.В. Клименко

^ Наверх