документiв в базi
550558
Подiлитися 

Документ втратив чиннiсть!


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 11 липня 2007 р. N 917
Київ

(Постанова втратила чинність на підставі Постанови
Кабінету Міністрів України
N 150 від 15 лютого 2012
р.)

Про внесення змін до Правил в'їзду іноземців
та осіб без громадянства в Україну, їх виїзду
з України і транзитного проїзду через її територію

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Правил в'їзду іноземців та осіб без громадянства в Україну, їх виїзду з України і транзитного проїзду через її територію, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 1995 р. N 1074 (ЗП України, 1996 р., N 4, ст. 148; Офіційний вісник України, 2000 р., N 23, ст. 954; 2001 р., N 40, ст. 1798; 2003 р., N 31, ст. 1617, N 37, ст. 1981; 2004 р. N ЗО, ст. 2015; 2005 р., N 32, ст. 1948; 2006 р., N 16, ст. 1203), зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України В.ЯНУКОВИЧ

Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 11 липня 2007 р. N 917

Зміни,
що вносяться до Правил в'їзду іноземців та
осіб без громадянства в Україну, їх виїзду з
України і транзитного проїзду через її територію

1. Доповнити Правила пунктом 16-1 такого змісту:

"16-1. Перетинання державного кордону у разі в'їзду в Україну або транзитний проїзд через територію України громадянами держав, перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України, та особами без громадянства, які постійно проживають у зазначених державах, здійснюються після подання ними підтвердження фінансового забезпечення свого перебування в Україні, транзитного проїзду через територію України та виїзду за межі України.

Контроль за наявністю фінансового забезпечення здійснюється в пунктах пропуску (пунктах контролю) через державний кордон.

Іноземці - громадяни держави, що включена до переліку, зазначеного в абзаці першому цього пункту, та особи без громадянства, які постійно в ній проживають, у разі в'їзду в Україну або транзитного проїзду через територію України повинні мати кошти в 20-кратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого в Україні на день їх в'їзду на її територію, з розрахунку на кожен місяць перебування або на термін перебування менше одного місяця. Наявність таких коштів або гарантія їх наявності може бути підтверджена шляхом пред'явлення для контролю:

грошових коштів у національній валюті України або у конвертованій іноземній валюті;

документа із зазначенням суми грошових коштів, на підставі якого можна отримати кошти в банківських установах України;

платіжної картки міжнародних платіжних систем з випискою з особового банківського рахунка заявника, що підтверджує наявну суму грошових коштів;

документа, що підтверджує бронювання або оплату житла, оплату харчування в Україні;

договору на туристичне обслуговування (ваучера);

гарантійного листа приватного підприємця або юридичної особи, що запросили іноземця або особу без громадянства, про взяття на себе зобов'язань із сплати всіх витрат особи, пов'язаних з її перебуванням в Україні та виїздом з України;

проїзного квитка для повернення до держави свого громадянства, або постійного місця проживання, або до третьої держави.".

2. Друге речення абзацу другого пункту 19 викласти в такій редакції: "Реєстрація проводиться на період короткотермінового перебування - для іноземців та осіб без громадянства з держав з візовим порядком в'їзду на період дії візи, але не більш як 90 днів, якщо інший термін не визначено міжнародними угодами; для іноземців та осіб без громадянства з держав з безвізовим порядком в'їзду - на термін не більш як 90 днів протягом 180 днів, якщо інший термін не визначено міжнародними угодами; після вступу України до Світової організації торгівлі - для іноземців та осіб без громадянства з держав-членів Світової організації торгівлі - на термін не більш як 180 днів протягом року,".

3. Пункт 39 викласти в такій редакції:

"39. Рішення про скорочення терміну тимчасового перебування іноземця та особи без громадянства в Україні приймається органом внутрішніх справ за клопотанням юридичної чи фізичної особи, що їх приймає, органом охорони державного кордону. Ініціатором скорочення терміну тимчасового перебування іноземця та особи без громадянства (незалежно від мети в'їзду в Україну) може також бути орган внутрішніх справ, орган охорони державного кордону та орган СБУ. В паспортному документі особи, якій скорочено термін перебування в Україні, ставиться штамп "Термін перебування в Україні скорочено до ...", а в разі прийняття рішення про заборону в'їзду в Україну проставляється штамп "Заборонено в'їзд в Україну терміном на ...".

^ Наверх