документiв в базi
548957
Подiлитися 
Актуальні новини вiд   < 16.06.2017  >

Врегульований соціальний захист поліцейських, що дістали поранення під час служби

Верховною Радою України прийнятий Закон "Про внесення змін до ст. 97 Закону про Національну поліцію щодо виплати одноразової грошової допомоги поліцейському". Останнім врегульований соціальний захист поліцейських, які отримали поранення при виконанні обов'язків в органах внутрішніх справ до прийняття на службу в поліції.

Враховуючи зазначене вище, у відповідності до прийнятого документа, право на одноразову грошову допомогу мають поліцейські, які втратили працездатність внаслідок поранення, отриманого під час виконання службових обов'язків у поліції. Із 7 листопада 2015 року на службу в поліцію прийнято значну кількість колишніх співробітників міліції.

Але, одночасно із цим Закон України "Про Національну поліцію" від 02.07.2015 N 580-VIII не забезпечує право на одноразову допомогу особі, що втратила працездатність внаслідок поранень при проходженні служби в органах внутрішніх справ.

Таким чином, прийнятий закон врегулює соціальний захист поліцейських, які до прийняття на службу в поліції отримали поранення під час виконання обов'язків під час проходження служби в органах внутрішніх справ.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

09 червня 2016 року (Національна поліція України щодо комплектності автомобільної аптечки)