документiв в базi
548957
Подiлитися 
Актуальні новини вiд   < 13.07.2016  >

Готується до ратифікації Конвенція щодо домашнього насильства, насильства над жінками, дітьми, чоловіками та боротьби з цими явищами

Мінсоцполітики підготовано законопроект про ратифікацію Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами.

Україна ще у 2011 році в числі 17 інших країн приєдналася до Стамбульської Конвенції, ратифікація цього документу є частиною міжнародних зобов'язань.

Як зазначив заступник Міністра соціальної політики Сергій Устименко - "Україна, обравши для себе шлях євроінтеграції, взяла зобов’язання ратифікувати Конвенцію Ради Європи, що створить платформу, яка допоможе всім, хто потребує захисту від різних форм насильства. Домашнє насильство, насильство у відношенні до жінки, до дитини чи до чоловіка не може буде вирішено особисто однією людиною, однією організацією чи структурою".

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв`язку з ратифікацією Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами, зареєстрований 12 липня 2016 року у ВР під номером 4952.

Текст законопроекту наразі відсутній. Слідкуйте за новинами та будьте в курсі подій!