документiв в базi
550558
Користуйтесь переважно розширеним пошуком. Це підвищує якість пошукової видачі. Докладніше "Як шукати" тут.

Подiлитися 
Огляд поновлення бази вiд  < 22.03.2018 >

1. Постанови Кабінету Міністрів України  
1.1. Постанова Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 р. № 182
Про затвердження Положення про Єдиний державний реєстр отримувачів житлових субсидій

Положенням визначено механізм створення та функціонування Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій.
Реєстр ведеться з метою забезпечення єдиного державного обліку отримувачів субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, отримання статистичної інформації, проведення спостережень за структурними змінами у програмі житлових субсидій.
 
1.2. Постанова Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 р. № 186
Про випуски облігацій зовнішніх державних позик

Постанова затверджує:
- основні умови випусків та порядок розміщення короткострокових облігацій зовнішніх державних позик;
- основні умови випусків та порядок розміщення середньострокових та довгострокових облігацій зовнішніх державних позик.
 
2. Офіційні роз'яснення  
2.1. Індивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 11.12.2017 № 2919/6/99-99-13-02-03-15/ІПК
Щодо оподаткування податком на доходи фізичних осіб і військовим збором доходу у вигляді додаткового блага

Згiдно наведених у
консультації роз'яснень, у разі якщо юридичною особою відшкодовуються витрати на проїзд, харчування та проживання, понесені учасниками форуму (фізичними особами, які не перебувають з такою юридичною особою у трудових відносинах і не є членами її керівних органів), то сума відшкодованих витрат включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу учасників форуму (фізичних осіб) як додаткове благо та оподатковується податком на доходи фізичних осіб і військовим збором на загальних підставах.  
2.2. Індивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 22.12.2017 № 3111/ІПК/18-28-12-04-20
Про єдиний податок з юридичних осіб

Щодо наведеного у
консультації роз'яснення, позитивне значення курсових різниць від перерахунку іноземної валюти включається до складу доходів такого платника податку. Від'ємне значення курсових різниць від перерахунку іноземної валюти не зменшує базу оподаткування єдиним податком.  
2.3. Індивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 05.01.2018 № 33/ІПК/26-15-12-01-18
Щодо порядку заповнення розрахунку коригування до податкової накладної

Консультацією
наводяться роз'яснення, що на дату повернення постачальником зайво сплаченої покупцем суми попередньої оплати такий постачальник повинен скласти розрахунок коригування до відповідної податкової накладної, складеної на суму такої попередньої оплати. Такий розрахунок коригування підлягає реєстрації в ЄРПН покупцем.
З метою визначення правомірності реєстрації в ЄРПН розрахунків коригування до податкових накладних, у разі якщо з дати складання таких податкових накладних минуло понад 1095 днів, ДФС України було направлено відповідне звернення до Міністерства фінансів України як до головного органу у системі центральних органів виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізацію державної податкової та митної політики.  
2.4. Індивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 07.03.2018 № 918/6/99-99-15-03-02-15/ІПК
Про оподаткування ПДВ

Відповідно до
наведених у консультації роз'яснень, послуги щодо переказу коштів у національній валюті без відкриття рахунків, що надаються платіжною організацією платіжної системи, яка внесена Національним банком України до Реєстру та має відповідну ліцензію, а також учасником платіжної системи, який має відповідну ліцензію та уклав договір з платіжною організацією відповідної системи, не є об'єктом оподаткування ПДВ.  
2.5. Індивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 07.03.2018 № 926/6/99-99-13-02-03-15/ІПК
Щодо практичного застосування норм чинного законодавства

Згiдно наведених у
консультації роз'яснень, не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку - фізичної особи сума відшкодованих йому роботодавцем витрат, понесених таким платником під час відрядження на проїзд, за умови виконання вимог, встановлених п. 170.9 ст. 170 Податкового кодексу, тобто надання необхідних підтвердних документів.